فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا
فروشگاه
جستجو:
فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا / کالای دیجیتال / دوربین فیلم برداری

دوربین فیلم برداری

دوربین‌های حرفه‌ای فیلمبرداری یکی از پر طرفدارترین وسایل دیجیتالی حال حاضر بازار را تشکیل می‌دهند که همانند اکثر وسایل دیجیتالی دیگر از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار بوده و عملا گزینه‌های متعدد و بعضا کاملا متفاوتی را پیش روی کاربر قرار می‌دهند. در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی ادامه مطلب

<<
1
2
3
4
>>

توضیح کوتاه: دوربین فیلم برداری

دوربین‌های حرفه‌ای فیلمبرداری یکی از پر طرفدارترین وسایل دیجیتالی حال حاضر بازار را تشکیل می‌دهند که همانند اکثر وسایل دیجیتالی دیگر از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار بوده و عملا گزینه‌های متعدد و بعضا کاملا متفاوتی را پیش روی کاربر قرار می‌دهند. در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و صنعت،انتخاب دوربین های مناسب برای فیلم و فیلمبرداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ویژگی های ویدئویی در هنگام انتخاب یک دوربین جدید یک عنصر مهم برای بسیاری از عکاسان است.قبل از هر چیز، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک دوربین فیلمبرداری باید مشخص کنیم که از دوربین چه انتظاری داریم؛ آیا دنبال بهترین دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای هستیم یا بهترین دوربین عکاسی که فیلمبرداری هم می‌کند؟

خبر خوب این است که بسیاری از دوربین های عکاسی در حال حاضر دارای مجموعه ی چشمگیری از ویژگی های ویدئویی است.

قبل از خرید دوربین فیلم برداری چه چیزهایی را باید در نظر گرفت ؟

انتخاب دوربین فیلم برداری جدید به آسانی انتخاب اولین موردی که به صورت آنلاین می‌بینید نیست. هنگام انتخاب یک دوربین فیلم برداری ، باید مطمئن شوید که متناسب با نیازهای شما و هدفی که قرار است بر اساسش از آن استفاده کنید، متناسب باشد. اطمینان از اینکه ابتدا این فاکتورها را در نظر گرفته‌اید، به شما در انتخاب صحیح کمک خواهد کرد.

لنزهای قابل تعویض یا ثابت

دوربین‌های فیلم برداری معمولاً در دو سبک متفاوت عرضه می‌شوند. لنزهای قابل تعویض یا ثابت. یک دوربین قابل تعویض امکان تغییر لنزها را برای کیفیت بهتر تصویر و نسبت ابعاد متفاوت به شما می‌دهد. یک لنز ثابت برعکس است، زیرا دوربین فقط با لنز وصل شده کار می‌کند. این می‌تواند یک گزینه عالی برای مبتدیان باشد.

کیفیت ضبط فیلم

اگر به عنوان بخشی از کار خود از یک دوربین فیلم برداری استفاده می‌کنید، داشتن دانش کامل روی تنظیمات دستی دوربین می‌تواند بسیار مهم باشد. دوربین‌هایی که از رزولوشن ۴K برای فیلم برداری بهره می‌برند، دارای گزینه‌ها و امکانات مختلفی مثل صفحه نمایش لمسی و نرخ فریم‌‌های مختلف هستند.

بزرگنمایی

بهره مندی از نسبت بزرگنمایی خوب در دوربین فیلم برداری، می‌تواند کوچکترین اعوجاج‌های تصویر را نیز از بین ببرد. اگر از دوربینتان برای فیلم برداری تبلیغاتی یا ساخت فیلم‌های کوتاه مستقل استفاده می‌کنید، زوم اپتیکال می‌تواند برایتان بسیار مناسب باشد.

منظره یاب

بسیاری از افراد عادت دارند هنگام فیلم برداری از صفحه نمایش LCD استفاده کنند، این می‌تواند باعث شود نتوانند کنترل خوبی روی دوربین داشته باشند. استفاده از صفحه نمایش را می‌توان گفت تنها برای فیلم برداری در شرایط خاص مناسب است. اما استفاده از منظره یاب می‌تواند به ثابت نگه داشتن دوربین نیز کمک شایانی کند.

قیمت

پیدا کردن یک دوربین فیلم برداری خوب که هم کیفیت مطلوبی داشته باشد و هم قیمت آن مناسب باشد، نسبتا کار دشواریست. ابتدا شما باید نیازهایتان را پیدا کنید، سپس به دنبال دوربینی بگردید که متناسب با آنها باشد.

این نکته را هم فراموش نکنید که الزاما هزینه بیشتر به معنی کیفیت بهتر نیست. در این مقاله برایتان لیستی از بهترین دوربین‌های فیلم برداری ۲۰۱۹ را آماده کرده‌ام که ترکیبی از کیفیت و قیمت هستند و ارزش خرید بسیار بالایی دارند.


جدیدترین مطالب آموزشی

  

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری
راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری,دوربین فیلمبرداری شاید همچون گذشته کاربرد نداشته باشد و اکثر مردم ترجیح دهند تا از دوربین گوشی موبایل خود استفاده نمایند، اما هر شخصی که به دنبال یک فیلمبرداری حرفه‌ای است، قطعا به دوربین فیلمبرداری نیاز دارد. با توجه به برند‌های مختلف و ویژگی‌های متفاوت این دوربین‌ها، گاها انتخاب یک دوربین خوب دشوار است. دیجی آفر در این مقاله ویژگی‌های کاربردی و خصوصیات مهمی که یک دوربین باید داشته باشد را بررسی می‌نماید.

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری,دوربین فیلمبرداری شاید همچون گذشته کاربرد نداشته باشد و اکثر مردم ترجیح دهند تا از دوربین گوشی موبایل خود استفاده نمایند، اما هر شخصی که به دنبال یک فیلمبرداری حرفه‌ای است، قطعا به دوربین فیلمبرداری نیاز دارد. با توجه به برند‌های مختلف و ویژگی‌های متفاوت این دوربین‌ها، گاها انتخاب یک دوربین خوب دشوار است. دیجی آفر در این مقاله ویژگی‌های کاربردی و خصوصیات مهمی که یک دوربین باید داشته باشد را بررسی می‌نماید. ...

  

راهنمای خرید گوشی موبایل

راهنمای خرید گوشی موبایل
راهنمای خرید گوشی موبایل,گوشی موبایل امروزه تقریبا در دست تمام افراد کوچک و بزرگ دیده می شود. انواع مختلف موبایل و ویژگی های متفاوت هر کدام از آنها، موجب شده است تا در زمان خرید، سوالات بسیاری به وجود آید و خریداران را دچار سردرگمی نماید. در این مقاله نکات مهمی که قبل از خرید موبایل باید به آنها دقت نمایید و همچنین فاکتور های مهم در خرید گوشی موبایل، لیست شده اند. دیجی آفر تلاش نموده است تا با تفکیک این موارد در وب سایت، خرید آگاهانه را برای کاربر آسان سازد.

راهنمای خرید گوشی موبایل,گوشی موبایل امروزه تقریبا در دست تمام افراد کوچک و بزرگ دیده می شود. انواع مختلف موبایل و ویژگی های متفاوت هر کدام از آنها، موجب شده است تا در زمان خرید، سوالات بسیاری به وجود آید و خریداران را دچار سردرگمی نماید. در این مقاله نکات مهمی که قبل از خرید موبایل باید به آنها دقت نمایید و همچنین فاکتور های مهم در خرید گوشی موبایل، لیست شده اند. دیجی آفر تلاش نموده است تا با تفکیک این موارد در وب سایت، خرید آگاهانه را برای کاربر آسان سازد. ...

  

ویژگی های یک دوربین فیلمبرداری فوق العاده

ویژگی های یک دوربین فیلمبرداری فوق العاده
در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و صنعت،انتخاب دوربین های مناسب برای فیلم و فیلمبرداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ویژگی های ویدئویی در هنگام انتخاب یک دوربین جدید یک عنصر مهم برای بسیاری از عکاسان است.قبل از هر چیز، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک دوربین فیلمبرداری باید مشخص کنیم که از دوربین چه انتظاری داریم؛ آیا دنبال بهترین دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای هستیم یا بهترین دوربین عکاسی که فیلمبرداری هم می‌کند؟

در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و صنعت،انتخاب دوربین های مناسب برای فیلم و فیلمبرداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ویژگی های ویدئویی در هنگام انتخاب یک دوربین جدید یک عنصر مهم برای بسیاری از عکاسان است.قبل از هر چیز، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک دوربین فیلمبرداری باید مشخص کنیم که از دوربین چه انتظاری داریم؛ آیا دنبال بهترین دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای هستیم یا بهترین دوربین عکاسی که فیلمبرداری هم می‌کند؟ ...

  

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری
راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری و پیدا کردن دوربین مناسب یکی از مهمترین دغدغه های اشخاصی است که قصد شروع فیلمبرداری را دارند. اگرچه اطلاعات فنی زیادی درباره دوربین های فیلمبرداری در دسترس است، اما گاهی این سلیقه شخصی شماست که سبب انتخاب یک مدل دوربین می شود و نه ویژگی ها و قابلیت های آن، از این رو اگر ابهاماتی درباره انواع دوربین های فیلمبرداری و انتخاب آنها برای خرید را دارید، به بهترین مکان ممکن قدم گذاشته اید. در این مقاله از آکادمی پیکسان یک راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری به روز شده در سال 2020 را به شما عزیزان ارائه میدهیم، مقاله راهنمایی که پاسخگوی تمامی سوالات شماست.

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری و پیدا کردن دوربین مناسب یکی از مهمترین دغدغه های اشخاصی است که قصد شروع فیلمبرداری را دارند. اگرچه اطلاعات فنی زیادی درباره دوربین های فیلمبرداری در دسترس است، اما گاهی این سلیقه شخصی شماست که سبب انتخاب یک مدل دوربین می شود و نه ویژگی ها و قابلیت های آن، از این رو اگر ابهاماتی درباره انواع دوربین های فیلمبرداری و انتخاب آنها برای خرید را دارید، به بهترین مکان ممکن قدم گذاشته اید. در این مقاله از آکادمی پیکسان یک راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری به روز شده در سال 2020 را به شما عزیزان ارائه میدهیم، مقاله راهنمایی که پاسخگوی تمامی سوالات شماست. ...

۸ فیلم رکورددار در ضعف که توصیه می‌کنیم اصلاً نبینید!

۸ فیلم رکورددار در ضعف که توصیه می‌کنیم اصلاً نبینید!
فیلم‌هایی را که کمترین امتیاز را در تاریخ سینمای جهان از نگاه منتقدان و مردم دریافت کرده‌اند، بشناسید.

فیلم‌هایی را که کمترین امتیاز را در تاریخ سینمای جهان از نگاه منتقدان و مردم دریافت کرده‌اند، بشناسید. ...

۸ فیلم رکورددار در ضعف که توصیه می‌کنیم اصلاً نبینید!

بررسی فیلم های فاخر جهان در سینما حکمرانی

بررسی فیلم های فاخر جهان در سینما حکمرانی
«سینما حکمرانی» با بررسی فیلم‌های فاخر اقتصادی و سیاسی جهان، از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

«سینما حکمرانی» با بررسی فیلم‌های فاخر اقتصادی و سیاسی جهان، از شبکه یک سیما پخش می‌شود. ...

بررسی فیلم های فاخر جهان در سینما حکمرانی

برخورد قانونی با منتشرکنندگان غیرمجاز «دیدن این فیلم جرم است»

برخورد قانونی با منتشرکنندگان غیرمجاز «دیدن این فیلم جرم است»
ساترا با ۱۷ رسانه منتشرکننده غیرمجاز فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» برخورد کرد.

ساترا با ۱۷ رسانه منتشرکننده غیرمجاز فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» برخورد کرد. ...

برخورد قانونی با منتشرکنندگان غیرمجاز «دیدن این فیلم جرم است»
نحوه فیلمبرداری از صفحه نمایش در مک
تام کروز فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۷» را ادامه می‌دهد
چرا فیلمبرداری «رقصنده» بهمن گودرزی تمام نمی‌شود؟
فیلمبرداری سینمایی «تک تیرانداز» به پایان رسید
فیلمبرداری با آیفون ۱۲ با کیفیت ۲۴۰ فریم در ثانیه
فیلمبرداری «غیبت موجه» تمام شد/ خیز رافعی برای «فجر ۳۹»
روز‌های پایانی فیلمبرداری «تک تیرانداز» سپری می‌شود/ انجام مراحل فنی به صورت همزمان
از پایان فیلمبرداری «قهرمان» اصغر فرهادی تا تلاش فیلم‌ها برای رسیدن به جشنواره فیلم فجر
تولید دوربین با دقت 151 مگاپیکسل

تولید گوشی با دوربین جداشونده
در چشمان تان دوربین داشته باشید
موبایلی با ۸ دوربین پشتی ساخته می شود
رونمایی از اولین گوشی جان سخت با دوربین دید در شب
راهنمای خرید دوربین عکاسی
پیام دهکردی مقابل دوربین «افرا» رفت
ابزاری که گوشی را به دوربین و رایانه تبدیل می‌کند
آیفون ۲۰۲۰ با دوربین ۳ بعدی عرضه می شود
لینک دوستان
لیدی مدکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی