فروشگاه رابوکالا
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه رابوکالا / کالای دیجیتال / دوربین فیلم برداری

دوربین فیلم برداری

دوربین‌های حرفه‌ای فیلمبرداری یکی از پر طرفدارترین وسایل دیجیتالی حال حاضر بازار را تشکیل می‌دهند که همانند اکثر وسایل دیجیتالی دیگر از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار بوده و عملا گزینه‌های متعدد و بعضا کاملا متفاوتی را پیش روی کاربر قرار می‌دهند. در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
>>
 

توضیح کوتاه: دوربین فیلم برداری

دوربین‌های حرفه‌ای فیلمبرداری یکی از پر طرفدارترین وسایل دیجیتالی حال حاضر بازار را تشکیل می‌دهند که همانند اکثر وسایل دیجیتالی دیگر از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار بوده و عملا گزینه‌های متعدد و بعضا کاملا متفاوتی را پیش روی کاربر قرار می‌دهند. در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و صنعت،انتخاب دوربین های مناسب برای فیلم و فیلمبرداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ویژگی های ویدئویی در هنگام انتخاب یک دوربین جدید یک عنصر مهم برای بسیاری از عکاسان است.قبل از هر چیز، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک دوربین فیلمبرداری باید مشخص کنیم که از دوربین چه انتظاری داریم؛ آیا دنبال بهترین دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای هستیم یا بهترین دوربین عکاسی که فیلمبرداری هم می‌کند؟

خبر خوب این است که بسیاری از دوربین های عکاسی در حال حاضر دارای مجموعه ی چشمگیری از ویژگی های ویدئویی است.

قبل از خرید دوربین فیلم برداری چه چیزهایی را باید در نظر گرفت ؟

انتخاب دوربین فیلم برداری جدید به آسانی انتخاب اولین موردی که به صورت آنلاین می‌بینید نیست. هنگام انتخاب یک دوربین فیلم برداری ، باید مطمئن شوید که متناسب با نیازهای شما و هدفی که قرار است بر اساسش از آن استفاده کنید، متناسب باشد. اطمینان از اینکه ابتدا این فاکتورها را در نظر گرفته‌اید، به شما در انتخاب صحیح کمک خواهد کرد.

لنزهای قابل تعویض یا ثابت

دوربین‌های فیلم برداری معمولاً در دو سبک متفاوت عرضه می‌شوند. لنزهای قابل تعویض یا ثابت. یک دوربین قابل تعویض امکان تغییر لنزها را برای کیفیت بهتر تصویر و نسبت ابعاد متفاوت به شما می‌دهد. یک لنز ثابت برعکس است، زیرا دوربین فقط با لنز وصل شده کار می‌کند. این می‌تواند یک گزینه عالی برای مبتدیان باشد.

کیفیت ضبط فیلم

اگر به عنوان بخشی از کار خود از یک دوربین فیلم برداری استفاده می‌کنید، داشتن دانش کامل روی تنظیمات دستی دوربین می‌تواند بسیار مهم باشد. دوربین‌هایی که از رزولوشن ۴K برای فیلم برداری بهره می‌برند، دارای گزینه‌ها و امکانات مختلفی مثل صفحه نمایش لمسی و نرخ فریم‌‌های مختلف هستند.

بزرگنمایی

بهره مندی از نسبت بزرگنمایی خوب در دوربین فیلم برداری، می‌تواند کوچکترین اعوجاج‌های تصویر را نیز از بین ببرد. اگر از دوربینتان برای فیلم برداری تبلیغاتی یا ساخت فیلم‌های کوتاه مستقل استفاده می‌کنید، زوم اپتیکال می‌تواند برایتان بسیار مناسب باشد.

منظره یاب

بسیاری از افراد عادت دارند هنگام فیلم برداری از صفحه نمایش LCD استفاده کنند، این می‌تواند باعث شود نتوانند کنترل خوبی روی دوربین داشته باشند. استفاده از صفحه نمایش را می‌توان گفت تنها برای فیلم برداری در شرایط خاص مناسب است. اما استفاده از منظره یاب می‌تواند به ثابت نگه داشتن دوربین نیز کمک شایانی کند.

قیمت

پیدا کردن یک دوربین فیلم برداری خوب که هم کیفیت مطلوبی داشته باشد و هم قیمت آن مناسب باشد، نسبتا کار دشواریست. ابتدا شما باید نیازهایتان را پیدا کنید، سپس به دنبال دوربینی بگردید که متناسب با آنها باشد.

این نکته را هم فراموش نکنید که الزاما هزینه بیشتر به معنی کیفیت بهتر نیست. در این مقاله برایتان لیستی از بهترین دوربین‌های فیلم برداری ۲۰۱۹ را آماده کرده‌ام که ترکیبی از کیفیت و قیمت هستند و ارزش خرید بسیار بالایی دارند.


جدیدترین مطالب آموزشی

  

ویژگی های یک دوربین فیلمبرداری فوق العاده

ویژگی های یک دوربین فیلمبرداری فوق العاده
در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و صنعت،انتخاب دوربین های مناسب برای فیلم و فیلمبرداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ویژگی های ویدئویی در هنگام انتخاب یک دوربین جدید یک عنصر مهم برای بسیاری از عکاسان است.قبل از هر چیز، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک دوربین فیلمبرداری باید مشخص کنیم که از دوربین چه انتظاری داریم؛ آیا دنبال بهترین دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای هستیم یا بهترین دوربین عکاسی که فیلمبرداری هم می‌کند؟

در حال حاضر با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و صنعت،انتخاب دوربین های مناسب برای فیلم و فیلمبرداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ویژگی های ویدئویی در هنگام انتخاب یک دوربین جدید یک عنصر مهم برای بسیاری از عکاسان است.قبل از هر چیز، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک دوربین فیلمبرداری باید مشخص کنیم که از دوربین چه انتظاری داریم؛ آیا دنبال بهترین دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای هستیم یا بهترین دوربین عکاسی که فیلمبرداری هم می‌کند؟ ادامه مطلب

ویژگی های یک دوربین فیلمبرداری فوق العاده
  

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری
راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری و پیدا کردن دوربین مناسب یکی از مهمترین دغدغه های اشخاصی است که قصد شروع فیلمبرداری را دارند. اگرچه اطلاعات فنی زیادی درباره دوربین های فیلمبرداری در دسترس است، اما گاهی این سلیقه شخصی شماست که سبب انتخاب یک مدل دوربین می شود و نه ویژگی ها و قابلیت های آن، از این رو اگر ابهاماتی درباره انواع دوربین های فیلمبرداری و انتخاب آنها برای خرید را دارید، به بهترین مکان ممکن قدم گذاشته اید. در این مقاله از آکادمی پیکسان یک راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری به روز شده در سال 2020 را به شما عزیزان ارائه میدهیم، مقاله راهنمایی که پاسخگوی تمامی سوالات شماست.

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری و پیدا کردن دوربین مناسب یکی از مهمترین دغدغه های اشخاصی است که قصد شروع فیلمبرداری را دارند. اگرچه اطلاعات فنی زیادی درباره دوربین های فیلمبرداری در دسترس است، اما گاهی این سلیقه شخصی شماست که سبب انتخاب یک مدل دوربین می شود و نه ویژگی ها و قابلیت های آن، از این رو اگر ابهاماتی درباره انواع دوربین های فیلمبرداری و انتخاب آنها برای خرید را دارید، به بهترین مکان ممکن قدم گذاشته اید. در این مقاله از آکادمی پیکسان یک راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری به روز شده در سال 2020 را به شما عزیزان ارائه میدهیم، مقاله راهنمایی که پاسخگوی تمامی سوالات شماست. ادامه مطلب

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری
لینک دوستان
لیدی مدکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی