رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / کالای دیجیتال / ساعت و مچ بند هوشمند

ساعت و مچ بند هوشمند

مچ بند هوشمند فناوری نسبتاً نوپایی است که به‌سرعت در حال گسترش و فراگیر شدن بین طرف‌داران ابزارهای هوشمند است. این ابزار را فیتنس تِرَکِر (ردیاب سلامتی)، مچ‌بند یا دست‌بند هوشمند نیز می‌نامند. همان‌طور که از نام آن پیداست، این فناوری دور مچ بسته می‌شود و کاربرد آن در زمینۀ ادامه مطلب

ساعت و مچ بند هوشمند

مچ بند هوشمند فناوری نسبتاً نوپایی است که به‌سرعت در حال گسترش و فراگیر شدن بین طرف‌داران ابزارهای هوشمند است. این ابزار را فیتنس تِرَکِر (ردیاب سلامتی)، مچ‌بند یا دست‌بند هوشمند نیز می‌نامند. همان‌طور که از نام آن پیداست، این فناوری دور مچ بسته می‌شود و کاربرد آن در زمینۀ ورزش و سلامت است. اما کاربردهای آن به این حوزه محدود نیست و محصولات جدید ویژگی‌هایی مختلف در آن گنجانده‌اند که در ادامۀ مطلب با آن ها آشنا می‌شویم.

این محصولات مانند سایر ابزارهای دیجیتال مدل‌ها و برندهای مختلفی دارند که برای کاربردهای مختلف عرضه شده‌اند. بخش دیگری از ادامۀ مطلب به انواع و مقایسۀ آن‌ها اختصاص دارد. اگر ورزشکار هستید یا قصد دارید با جدیت ورزش را شروع یا دنبال کنید، حتی اگر فعالیت شما به پیاده‌روی و دویدن محدود است، مچ بند هوشمند انتخابی است که حتماً باید در نظر بگیرید. اگر اهل ورزش نیستید، خواندن این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم چون آشنایی با این فناوری باعث ترغیب شدن به سمت سلامت و فعالیت خواهد شد. در نهایت بهترین مدل‌ها را برای کاربردهای گوناگون معرفی خواهیم کرد.

مزایا و معایب مچ بند هوشمند ورزشی

مزایا و معایب مچ بند هوشمند ورزشی

خوب است که پیش از خرید، نگاهی کلی به مزایا و معایب این دستگاه هوشمند داشته باشید. مثل هر وسیلۀ الکترونیکی دیگر، مچ‌بندهای هوشمند نیز نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند. برخی برندها به‌قیمت هزینۀ بیشتر یا کم کردن یک قابلیت، ویژگی خاصی را تقویت کرده‌اند. بنابراین پس از خواندن نکات مثبت و منفی کلی، به توضیحات مدل‌های پیشنهادی نیز توجه کنید.

مچ‌بندهای هوشمند علاوه بر مزایایی که دارند، می‌توانند تجربۀ کاربری متفاوتی به ارمغان آورند. این ابزارهای هوشمند بر سلامتی تأکید دارند و گزاف نیست بگوییم که چیزی مهم‌تر از سلامتی نیست. علاوه بر نظارت بر فعالیت‌هایی مثل مسافت طی شده، تعداد قدم‌ها، کالری سوزانده شده و ضربان قلب، می‌توانید از فوایدی مثل آگاهی از سطح استرس با بررسی ضربان قلب، جلوگیری از مشکلات مربوط به سلامت و افزایش انگیزه برای ورزش بهره بگیرید. مچ بند هوشمند ورزشی زمان ورزش را نیز یادآوری می‌کند.

سادگی از دیگر ویژگی‌های جذاب این ابزارهای هوشمند است. مچ‌بندهای هوشمند کارکرد پیچیده‌ای ندارند و بدون نیاز به برنامه‌ها یا تنظیمات گیج‌کننده قابل استفاده‌اند. عمر باتری آن‌ها نیز به‌دلیل سخت‌افزار و نرم‌افزار قوی زیاد است و نسبت به ساعت هوشمند بسیار بالا به‌حساب می‌آید. به همین دلیل وزن و حجم کمی نیز دارند و حین ورزش وجود آن‌ها حس نمی‌شود و آزاردهنده نیست.

قیمت مچ‌بندهای هوشمند مقرون‌به‌صرفه است که برای یک ابزار هوشمند مناسب به‌نظر می‌رسد. مچ‌بند را می‌توان روی بازو یا ساق پا نیز استفاده کرد که در بخش‌های بعد توضیح بیشتری دربارۀ این ویژگی می‌دهیم. در نهایت می‌توان مچ بند هوشمند ورزشی را در انواع و اقسام شکل‌ها و قابلیت‌ها یافت و این گوناگونی حق انتخاب زیادی به کاربر می‌دهد.

معیار های خرید مچ بند هوشمند

ارزیابی وضعیت تناسب بدن

یکی از ویژگی های کلیدی این مچ بندها اندازه گیری دائمی وضعیت سلامتی بدن شما می باشد. به عنوان مثال تعداد قدم های برداشته شده در 24 ساعت را اندازه گیری می کنند و مسافت طی شده را به صورت دقیق برای شما اعلام می کنند. سطح کالری جذب شده ، تعداد تپش قلب و همچنین میزان حرکات ورزشی انجام شده مانند دویدن ، دوچرخه سواری و حرکات هوازی را نشان می دهند. به هر میزان که مچ بند شما هوشمندتر باشد شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و لذت ببرید. یکی از پارامترهای مهم در هنگام خرید دستگاه دقت اندازه گیری آن می باشد که تمام فعالیت ها را به صورت دقیق برای شما بیان کند. مچ بندهایی که دارای اندازه گیری میزان ضربان قلب هستند با دقت بیشتری تمامی فعالیت های ورزشی را ثبت می کنند.

مچ بند هوشمند مجهز به  GPS

در خرید مچ بند هوشمند دقت کنید که ویژگی جی پی اس داشته باشد چرا که برای فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری ، کوهنوردی و پیاده روی مناسب است. از این مدل مچ بندهای هوشمند می توان به Charge HR محصول کمپانی Fitbit اشاره کرد. در صورتی که یک ورزشکار حرفه ای هستید و می خواهید به صورت دقیق اطلاعات ثبت شده را ارزیابی کنید می توانید بر روی این مدل مچ بندها حساب باز کنید.

‌‌‌بررسی میزان و وضعیت خواب

یکی از پارامترهایی که در هنگام خرید مچ بند هوشمند باید رعایت کنید ارزیابی چگونگی متابولیسم بدن می باشد ، همچنین بررسی وضعیت خواب نیز مهم است. مچ بندها خواب را از دیدگاه های مختلفی مانند خواب سبک ، سنگین و تعداد مرتبه های بیدار شدن در طول 24 ساعت اندازه گیری می کنند. نمی توان به طور قطع عنوان کرد که ارزیابی آنها صحیح است و گاهی دارای خطا می باشند. دستبند هوشمندی که فقط سنسور شتاب سنج دارد میزان خواب شخص را طبق میزان حرکت مچ دست محاسبه می کند.

اگر می خواهید مچ بندی خریداری کنید که میزان خواب را به صورت دقیق تر اندازه گیری کند باعث دارای ویژگی های مختلف نظیر سنجش تپش قلب در 60 ثانیه ، سرعت نف کشیدن ، حرارت بدن و واکنش گالوانیکی پوست در برابر هیجانات باشد. پس بهتر است به دنبال مچ بندی باشید که دارای ویژگی های بالا باشد تا نتایج را دقیق تر برای شما بیان کند.

امکان سازگاری با سیستم عامل اسمارت فون

مچ بند هوشمند شما باید سازگار با سیستم عامل موبایل باشد ، نرم افزارهای انحصاری وجود دارد که باید بر روی گوشی هوشمند نصب شده تا هماهنگ شود. به عنوان مثال شرکت سازنده مختلف مانند سامسونگ فقط ابزارهای آندرویدی را پشتیبانی می کند. اما جدیدا کمپانی هایی که به صورت اختصاصی در تولید مچ بند هستند تمامی سیستم عامل های مختلف را پشتیبانی می کنند.

دقت در شمارش ضربان قلب

امروزه نحوه شمارش ضربان قلب، اعلام میزان کالری سوزانده شده و دقت سنسور تعبیه شده در گجت‌های پوشیدنی نقش مهمی را در انتخاب درست ایفا می‌کند. البته نحوه عملکرد این سنسورها در هر یک از محصولات متفاوت است. برای مثال دستبند سلامتی Fitbit Charge2 میزان ضربان قلب شما را 24 ساعته در 7 روز هفته محاسبه کرده و میزان خواب و بیداری شما را با دقت هرچه تمام اندازه‌گیری می‌کند.

از نظر دقت در اندازه‌گیری Fitbit Charge2 یکی از دقیق‌ترین و بهترین انتخاب‌های کنونی است. این دستبند هوشمند علاوه بر اندازه‌گیری ضربان قلب 24 ساعته در 7 روز هفته توانایی اندازه‌گیری فعالیت‌های ورزشی و حتی میزان اکسیژن خون شما (VO2) را نیز دارد. از دیگر دستبندهای هوشمند مشابه نیز می‌توان به گارمین Vivosmart HR نیز اشاره کرد.

باتری مچ بند هوشمند

از دیگر ویژگی هایی که یک دستبند هوشمند باید داشته باشه زمان عمر باتری دستگاه می باشد. در طول روز فعالیت های متعددی صورت می گیرد که می بایست عمر باتری دستگاه جوابگوی نیاز شما باشد. این فعالیت ها می توانند فعالیت ورزشی باشد و یا امکان مکالمه با دستگاه باشد. برخی از شرکت ها به عمر باتری دستگاه اهمیت ویژه می دهند.

امکان مکالمه

برای ورزشکاران قطعا خرید مچ بند هوشمند دارای اولویت سلامتی می باشد و برای ارزیابی نتایج می باشد اما گروهی دیگر هستند که انتظار ویژگی های بیشتری از محصول دارند ، امکان مکالمه یکی از امکاناتی است که می توانید در هنگام خرید به آن توجه کنید. کسانی که به دنبال خرید دستگاهی هستند که دارای امکان مکالمه باشد قطعا در مصرف موبایل خود صرفه جویی می کنند.

نمایشگر مچ بند هوشمند

در ابتدا مچ بندهای هوشمند برای شمارش قدم های فرد تولید و عرضه می شده است که این اطلاعات در نرم افزار اسمارت فون قابل مشاهده بود. اما با گسترش تکنولوژی فناوری های مختلف طراحی باعث شده است که اطلاعات به راحتی در نمایشگر مچ بند قابل رویت می باشد و شما برای مشاهده اطلاعات نیاز به گوشی ندارید. این امر باعث می شود تا مراجعه استفاده کنندگان به تلفن های هوشمند کاهش پیدا کند.

ویژگی ضد آب

اگر از آن دسته کسانی هستید که به‌وسیلۀ شنا کردن کالری‌های اضافۀ خود را می‌سوزانید باید بگوییم تکنولوژی به فکر شما نیز بوده است. مدل‌هایی در بازار موجود هستند که می‌توانند مسافت طی شده زیرآب و کالری سوزانده شده را محاسبه کنند. مدل‌های پیشرفته‌تر حتی می‌توانند شتاب بدن شما بعد از هر ضربه را محاسبه کنند و به‌راحتی شما را به ادامۀ شنای حرفه‌ای امیدوار کرده یا کلاً نا‌امید میکنند! اما هنوز این گجت‌ها توانایی اندازه‌گیری ضربان قلب شما زیرآب را ندارند.

قیمت مچ بند هوشمند

همانطور که در ابتدا عنوان شود مچ بندهای هوشمند با ویژگی و امکانات مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام قیمت های مختلفی دارد. قطعا یک مچ بند هوشمند صد هزارتومانی با یک مچ بند هوشمند یک میلیون تومانی از نظر کارایی و ظاهر قابل قیاس نیست. عاملی که باعث افزایش قیمت مچ بندها می شود تعداد سنسورهای استفاده شده در آن و قابلیت مکالمه می باشد. برخی از برندها تنها به لطف برند معتبری که دارند قیمت بالایی برای محصولات خود در نظر می گیرند و امکانات قابل بیانی در مچ بندها ندارند. ما به شما توصیه می کنیم همیشه در هنگام خرید مچ بند هوشمند نیازهای خود را در نظر بگیرید و بسته به نوع نیاز خود خرید مچ بند را در دستور کار قرار دهید. هر چند که با توجه به نوسانات نرخ ارزی کشور امکان اعلام نرخ ثابت برای محصولات قابل بیان نیست اما بهتر است محصولات را بر اساس نیاز خود و با توجه به بودجه خود خریداری کنید.

امکانات ساعت های هوشمند


جدیدترین مطالب آموزشی

۸ مچ‌ بند هوشمند برتر سال ۲۰۲۰

۸ مچ‌ بند هوشمند برتر سال ۲۰۲۰
اگر قصد خرید مچ بند هوشمند یا فیتنس ترکر را دارید، ما در این پست بهترین مچ بندهای بازار در سال ۲۰۲۰ را معرفی کرده‌ایم. این مچ بندها از نظر ویژگی‌های متنوعی که ارائه می‌دهند و کیفیت که دارند از بهترین‌های بازار محسوب می‌شوند.

اگر قصد خرید مچ بند هوشمند یا فیتنس ترکر را دارید، ما در این پست بهترین مچ بندهای بازار در سال ۲۰۲۰ را معرفی کرده‌ایم. این مچ بندها از نظر ویژگی‌های متنوعی که ارائه می‌دهند و کیفیت که دارند از بهترین‌های بازار محسوب می‌شوند. ...

۸ مچ‌ بند هوشمند برتر سال ۲۰۲۰

معرفی بهترین ساعت های هوشمند بازار

معرفی بهترین ساعت های هوشمند بازار
تا پیش از حضور جدی اپل در این بازار بسیاری از کاربرها نسبت به خرید یک ساعت هوشمند بی اعتماد بودند، اما حضور جدی این شرکت در کوپر تینو همه چیز را تغییر داد و باعث شد، کاربرها نگاهی متفاوت به این دسته از گجت های پوشیدنی داشته باشند. با وجود این موضوع همچنان بازار ساعت های هوشمند تنوع کمی دارد؛ اما سعی کرده ایم با بررسی آن، بهترین محصولات موجود را معرفی کنیم.

تا پیش از حضور جدی اپل در این بازار بسیاری از کاربرها نسبت به خرید یک ساعت هوشمند بی اعتماد بودند، اما حضور جدی این شرکت در کوپر تینو همه چیز را تغییر داد و باعث شد، کاربرها نگاهی متفاوت به این دسته از گجت های پوشیدنی داشته باشند. با وجود این موضوع همچنان بازار ساعت های هوشمند تنوع کمی دارد؛ اما سعی کرده ایم با بررسی آن، بهترین محصولات موجود را معرفی کنیم. ...

معرفی بهترین ساعت های هوشمند بازار

بهترین ساعت هوشمند با قابلیت مکالمه

بهترین ساعت هوشمند با قابلیت مکالمه
ساعت هوشمندی که علاوه بر امکانات سلامتی، قطب‌نما، ارتفاع‌سنج، دماسنج و… قابلیت مکالمه هم داشته باشد بسیار جذاب و کاربردی است که در میان انبوه مدل های ساعت هوشمند همه آنها قابلیت مکالمه ندارد. هنگام تماس تلفنی بدون در آوردن گوشی از جیب، نام تماس گیرنده را مشاهده کنید، از روی ساعت پاسخ و مکالمه انجام دهید، راحت و بی دردسر، در ادامه با هایتل همراه باشید تا بهترین ساعت های هوشمند از برندهای معتبر که قابلیت مکالمه دارند به شما معرفی کنیم. البته توجه فرمایید که مدل های معرفی شده برای مکالمه وابسته به گوشی موبایل است و بصورت مستقل قابلیت نصب سیمکارت ندارند.

ساعت هوشمندی که علاوه بر امکانات سلامتی، قطب‌نما، ارتفاع‌سنج، دماسنج و… قابلیت مکالمه هم داشته باشد بسیار جذاب و کاربردی است که در میان انبوه مدل های ساعت هوشمند همه آنها قابلیت مکالمه ندارد. هنگام تماس تلفنی بدون در آوردن گوشی از جیب، نام تماس گیرنده را مشاهده کنید، از روی ساعت پاسخ و مکالمه انجام دهید، راحت و بی دردسر، در ادامه با هایتل همراه باشید تا بهترین ساعت های هوشمند از برندهای معتبر که قابلیت مکالمه دارند به شما معرفی کنیم. البته توجه فرمایید که مدل های معرفی شده برای مکالمه وابسته به گوشی موبایل است و بصورت مستقل قابلیت نصب سیمکارت ندارند. ...

بهترین ساعت هوشمند با قابلیت مکالمه

بهترین ساعت های هوشمند سال 2020 برای خرید

بهترین ساعت های هوشمند سال 2020 برای خرید
با توجه به افزایش خرید ساعت های هوشمند تصمیم گرفتیم تا به معرفی بهترین ساعت های هوشمند در سال 2020 بپردازیم تا شما تجربه بهتری از خرید برترین ساعت های هوشمند داشته باشید. ساعت­های هوشمند از وسایل جانبی گوشی­ های هوشمند هستند، که البته برخی از آن­ها بدون نیاز به گوشی هم کار می­ کنند. درست است که می­توانند به شما زمان را نشان دهند، اما کارهایی دیگر مثل یادآوری قرارها و روزهای مهم، گزارش سطح سلامتی شما و حتی پرداخت پول قهوه ای که صبح می­خرید هم از کارهایی است که می­توانند انجام دهند.

با توجه به افزایش خرید ساعت های هوشمند تصمیم گرفتیم تا به معرفی بهترین ساعت های هوشمند در سال 2020 بپردازیم تا شما تجربه بهتری از خرید برترین ساعت های هوشمند داشته باشید. ساعت­های هوشمند از وسایل جانبی گوشی­ های هوشمند هستند، که البته برخی از آن­ها بدون نیاز به گوشی هم کار می­ کنند. درست است که می­توانند به شما زمان را نشان دهند، اما کارهایی دیگر مثل یادآوری قرارها و روزهای مهم، گزارش سطح سلامتی شما و حتی پرداخت پول قهوه ای که صبح می­خرید هم از کارهایی است که می­توانند انجام دهند. ...

بهترین ساعت های هوشمند سال 2020 برای خرید

پارامترهای مهم در انتخاب ساعت هوشمند و معرفی 5 ساعت برتر آمازون

پارامترهای مهم در انتخاب ساعت هوشمند و معرفی 5 ساعت برتر آمازون
امروزه، در بازارِ داغِ ساعت­ های هوشمند یا همان اسمارت واچ‌ها، برندهای بسیاری در­حال رقابت هستند. می­توان اپل و Fitpit را سرآمد این برند­ها دانست. اگرچه Tag Heuer و Fossil نیز دو برند سنتی و با ­سابقه در تولید ساعت هوشمند هستند. دامنه­ ی امکاناتی که ساعت­های هوشمند امروزی در اختیار مصرف­ کنندگان قرار می­ دهند، بسیار گسترده و متنوع است. آن­ها در واقع می ­توانند حتی به مثابه­ی یک گوشی هوشمند، در مچ دست شما باشند.

امروزه، در بازارِ داغِ ساعت­ های هوشمند یا همان اسمارت واچ‌ها، برندهای بسیاری در­حال رقابت هستند. می­توان اپل و Fitpit را سرآمد این برند­ها دانست. اگرچه Tag Heuer و Fossil نیز دو برند سنتی و با ­سابقه در تولید ساعت هوشمند هستند. دامنه­ ی امکاناتی که ساعت­های هوشمند امروزی در اختیار مصرف­ کنندگان قرار می­ دهند، بسیار گسترده و متنوع است. آن­ها در واقع می ­توانند حتی به مثابه­ی یک گوشی هوشمند، در مچ دست شما باشند. ...

پارامترهای مهم در انتخاب ساعت هوشمند و معرفی 5 ساعت برتر آمازون

راهنمای خرید ساعت هوشمند ؛ نکات مهم و بهترین اسمارت واچ های 2019

راهنمای خرید ساعت هوشمند ؛ نکات مهم و بهترین اسمارت واچ های 2019
اگر به دنبال بهترین ساعت هوشمند 2019 هستید، در ادامه این مطلب راهنمای خرید ساعت هوشمند را ارائه و بهترین اسمارت واچ های سامسونگ، هواوی، شیائومی و اپل را معرفی می‌کنیم. بحران هویت در صنعت ساعت های هوشمند احتمالاً رو به پایان است. برندهای نام آشنایی همچون موتورولا، مایکروسافت و پِبِل دیگر به ساخت تجهیزات پوشیدنی نمی‌پردازند، در حالی که برندهای دیگری همچون ایسوس گفته می‌شود که در حال منصرف شدن از فعالیت در این حوزه هستند

اگر به دنبال بهترین ساعت هوشمند 2019 هستید، در ادامه این مطلب راهنمای خرید ساعت هوشمند را ارائه و بهترین اسمارت واچ های سامسونگ، هواوی، شیائومی و اپل را معرفی می‌کنیم. بحران هویت در صنعت ساعت های هوشمند احتمالاً رو به پایان است. برندهای نام آشنایی همچون موتورولا، مایکروسافت و پِبِل دیگر به ساخت تجهیزات پوشیدنی نمی‌پردازند، در حالی که برندهای دیگری همچون ایسوس گفته می‌شود که در حال منصرف شدن از فعالیت در این حوزه هستند ...

راهنمای خرید ساعت هوشمند ؛ نکات مهم و بهترین اسمارت واچ های 2019

راهنمای خرید ساعت هوشمند و دستبند سلامتی

راهنمای خرید ساعت هوشمند و دستبند سلامتی
با گذر زمان و پیشرفت بشر هر روز شاهد ورود ابزار الکترونیکی بیشتری به زندگی روزمره‌ی انسان‌ها هستیم؛ ورود ابزار جدید به مرور، روش‌های سنتی‌تر را منسوخ خواهد کرد و هیچ ساخته‌ای از این قضیه مستثنی نخواهد بود. ساعت‌های هوشمند و دستبندهای سلامتی با وجود برخی محدودیت‌ها، بازار مناسبی برای خود پیدا کرده‌اند؛ به‌طوری که برخی مدل‌های پیشتاز آن‌ها، دنیای ساعت‌های کلاسیک را به‌جد تهدید می‌کنند. بزرگان دنیای فناوری پیشرفت‌های خوبی در طراحی محصولات‌شان داشته‌اند و امکانات این گجت‌های نورسیده، روز به روز در حال افزایش است.

با گذر زمان و پیشرفت بشر هر روز شاهد ورود ابزار الکترونیکی بیشتری به زندگی روزمره‌ی انسان‌ها هستیم؛ ورود ابزار جدید به مرور، روش‌های سنتی‌تر را منسوخ خواهد کرد و هیچ ساخته‌ای از این قضیه مستثنی نخواهد بود. ساعت‌های هوشمند و دستبندهای سلامتی با وجود برخی محدودیت‌ها، بازار مناسبی برای خود پیدا کرده‌اند؛ به‌طوری که برخی مدل‌های پیشتاز آن‌ها، دنیای ساعت‌های کلاسیک را به‌جد تهدید می‌کنند. بزرگان دنیای فناوری پیشرفت‌های خوبی در طراحی محصولات‌شان داشته‌اند و امکانات این گجت‌های نورسیده، روز به روز در حال افزایش است. ...

راهنمای خرید ساعت هوشمند و دستبند سلامتی

راهنمای خرید مچ بند هوشمند

راهنمای خرید مچ بند هوشمند
با افزایش قیمت ساعت‌های هوشمند در سال‌های اخیر، بسیاری از خریداران به سوی مچ‌ بند هوشمند گرایش پیدا کرده‌اند. سازندگان دستبندهای سلامتی نیز سعی کرده‌اند با ثابت نگه داشتن یا کاهش قیمت محصولات خود، ویژگی‌های بیشتری نیز به آن‌ها اضافه کنند تا کاربران بیشتری را به سوی خود جلب کنند. با وجود قیمت پایین، بسیاری از مچ‌ بندهای هوشمند قابلیت‌های کاربردی را در اختیار صاحبان خود قرار می‌دهند. چنین محصولاتی در کنار جذابیت ظاهری به عنوان یک دستبند و نمایش اعلان‌های گوشی‌های هوشمند، می‌توانند به طور مناسبی فعالیت‌های کاربر از جمله خواب و ورزش را تحت نظر بگیرند و برای پایش مداوم ضربان قلب نیز مفید هستند. تولیدکنندگان مچ بند هوشمند، محصولات متفاوتی را روانه‌ی بازار کرده‌اند که قابلیت‌ها، طراحی و قیمت‌های مختلفی دارند.

با افزایش قیمت ساعت‌های هوشمند در سال‌های اخیر، بسیاری از خریداران به سوی مچ‌ بند هوشمند گرایش پیدا کرده‌اند. سازندگان دستبندهای سلامتی نیز سعی کرده‌اند با ثابت نگه داشتن یا کاهش قیمت محصولات خود، ویژگی‌های بیشتری نیز به آن‌ها اضافه کنند تا کاربران بیشتری را به سوی خود جلب کنند. با وجود قیمت پایین، بسیاری از مچ‌ بندهای هوشمند قابلیت‌های کاربردی را در اختیار صاحبان خود قرار می‌دهند. چنین محصولاتی در کنار جذابیت ظاهری به عنوان یک دستبند و نمایش اعلان‌های گوشی‌های هوشمند، می‌توانند به طور مناسبی فعالیت‌های کاربر از جمله خواب و ورزش را تحت نظر بگیرند و برای پایش مداوم ضربان قلب نیز مفید هستند. تولیدکنندگان مچ بند هوشمند، محصولات متفاوتی را روانه‌ی بازار کرده‌اند که قابلیت‌ها، طراحی و قیمت‌های مختلفی دارند. ...

راهنمای خرید مچ بند هوشمند

ثبت فناوری تولید "پچ پوشیدنی هوشمند" در اداره ثبت اختراعات آمریکا

ثبت فناوری تولید

...

ثبت فناوری تولید

فروش تلفن هوشمند کاهش یافت

فروش تلفن هوشمند کاهش یافت

...

فروش تلفن هوشمند کاهش یافت

دیوار چین در برابر کسب‌وکارهای دیجیتال

دیوار چین در برابر کسب‌وکارهای دیجیتال

...

دیوار چین در برابر کسب‌وکارهای دیجیتال

عینک هوشمند فیس بوک رونمایی شد/ عکس

عینک هوشمند فیس بوک رونمایی شد/ عکس

...

عینک هوشمند فیس بوک رونمایی شد/ عکس

عینک هوشمند فیس‌بوک به زودی معرفی می‌شود

عینک هوشمند فیس‌بوک به زودی معرفی می‌شود

...

عینک هوشمند فیس‌بوک به زودی معرفی می‌شود

ژاکت هوشمند گوگل هم رسید

ژاکت هوشمند گوگل هم رسید

...

ژاکت هوشمند گوگل هم رسید

تبدیل لباس معمولی به نمایشگر ضربان قلب با کمک نخ هوشمند!

تبدیل لباس معمولی به نمایشگر ضربان قلب با کمک نخ هوشمند!

...

تبدیل لباس معمولی به نمایشگر ضربان قلب با کمک نخ هوشمند!
ساعت‌های اپل سری ۷ با نمایشگر و قاب بزرگ‌تر عرضه می‌شوند
خلاصه بررسی وبسایت‌های معتبر از ساعت هوشمند هواوی واچ 3
دوربین معلق هوشمند؛ نگهبان خانه+تصاویر
ساعت هوشمند و محتوای آی کلود سارقان را لو داد
برنامه ویژه هواوی برای بازگشت به حوزه گوشی‌های هوشمند
دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا
مهمترین ویژگی‌های نسل دوم قلم هوشمند هواوی M-Pencil چیست؟
گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید می‌کند +عکس
برای اولین‌بار در دنیا؛ فروش عشق دیجیتال!
با گوشی های هوشمند به بخشی از تصاویر سیاه و سفید، افکت رنگی دهیم
جلیقه هوشمند که مانند بخاری عمل می‌کند
این بند ساعت هر چه را که می خواهید برایتان انجام می دهد
نحوه تنظیم ساعت و تاریخ در ویندوزهای ۷ ، ۸ و ۱۰
سامسونگ از رابط جدید ساعت هوشمند رونمایی کرد
ساعت هوشمند فیس بوک معرفی شد
کنترل تولید انسولین با استفاده از نور ال ای دی ساعت هوشمند
همزاد دیجیتال زمین ساخته می‌شود
ساخت تلفن هوشمند در ال‌جی متوقف شد
«ساعت خوش»؛ خط تولید خنده در سه دهه
امضای دیجیتال چیست؟ روش های تولید امضای دیجیتال
تلاش برای تعبیه حسگرهای تشخیص کرونا در گوشی‌های هوشمند
بازکردن قفل آیفون با ساعت اپل ممکن شد
تشخیص کرونا بوسیله دانگل تلفن هوشمند
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی