رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / کالای دیجیتال / پرینتر

پرینتر

پرینترها از ابتدا تاکنون تغییر زیادی نکرده اند اما دنیای تکنولوژی در اطراف آن ها مسلما تغییرات زیادی داشته است. مردم به دفعات کمتری نسبت به گذشته پرینت می گیرند و اطلاعاتی که را که در گذشته پرینت می کردند اکنون در گوشی های هوشمند یا تبلت های خود نگه ادامه مطلب

پرینتر

پرینترها از ابتدا تاکنون تغییر زیادی نکرده اند اما دنیای تکنولوژی در اطراف آن ها مسلما تغییرات زیادی داشته است. مردم به دفعات کمتری نسبت به گذشته پرینت می گیرند و اطلاعاتی که را که در گذشته پرینت می کردند اکنون در گوشی های هوشمند یا تبلت های خود نگه می دارند و از همین ابزارها هم مانند کامپیوترهای معمولی برای ارسال این اطلاعات استفاده می کنند. پرینترهای امروزی با فراهم کردن امکان پرینت از طریق موبایل و اتصال بی سیم، هر آنچه که در توان داشته اند را ارائه می کنند، و بعضی از مدل ها نیز تکنولوژی های جدیدی مانند (NFC (near-field communication دارند.

کاربران چاپگرها معمولا به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

گروه اول:

کاربران خانگی که معمولا اعضای خانواده ها، دانشجوها و دانش آموزان را تشکیل می دهند. این گروه ممکن است به نسخه های چاپی نیاز مبرمی نداشته باشند و موارد استفاده آنها از چاپگرها فقط به چاپ تکالیف، عکس یا یک طرح مدرسه یا دانشگاه خلاصه شود. کاربران خانگی چاپگرها معمولا به دنبال چاپگرهایی با قیمت نازل می روند که عمدتا در دسته چاپگرهای جوهر افشان خلاصه می شود. البته رنگی بودن چاپگر برای این دسته از کاربران خیلی مهم است.

گروه دوم:

دفاتر و شرکت های کوچک هستند. این گروه به چاپگرهایی نیازمندند که دارای کیفیت حرفه ای و مناسبی باشد و شاید به همین دلیل کاربران این نوع به دنبال چاپگرهای لیزری می گردند، البته چاپگرهای جوهرافشان رنگی هم قادر به انجام فعالیت های این گروه است و نیازی به چاپگرهای لیزری گران قیمت نیست.

گروه سوم:

شرکت های بزرگ در سومین گروه کاربران پرینترها قرار می گیرند. این گروه جزو پرمصرف ترین کاربران هستند.

پرینتر جوهر افشان در برابر پرینترهای لیزری

در حالی که چاپگرهای لیزری میان کاربران اداری با استقبال بی نظیری مواجه شده اند، اما چاپگرهای جوهرافشان نیز هنوز می توانند مفید و کارآمد باشند. به کاربران خانگی یا کاربران اداره های کوچک توصیه می شود از چاپگرهای جوهرافشان جدید استفاده کنند؛ زیرا نه تنها قیمتشان مناسب است، بلکه همان کارایی و ویژگی هایی چاپگرهای لیزری را نیز دارند.

چاپگرهای چند منظوره

گاهی اوقات یافتن چاپگرهای چند منظوره که قابلیت های مفیدی داشته باشند، کار دشواری است. اگر نیاز شما با چاپگرهای تک منظوره رفع نمی شود، لازم است به دنبال چاپگرهای چند منظوره بروید. چاپگرهای چند منظوره اغلب به قطعات جانبی دیگری مانند اسکنرها مجهز هستند. اشخاصی به این چاپگرها نیاز دارند که همزمان باید صفحه هایی را اسکن و چاپ کنند.

اتصال چاپگر به رایانه

اتصال چاپگرها به رایانه یک امر لازم و قطعی تلقی می شود، اما در سال های اخیر، پرینترهایی به بازار عرضه شده اند که با تلفن همراه کار می کنند و از آنها با عنوان همراهی همیشگی و کوچک یاد می شود. با استفاده از نرم افزارهایی مانند PrintHand Mobile Print Premium کاربران گوشی های تلفن همراه اندروید به وسیله وای فای یا بلوتوث و بدون اتصال کابلی به رایانه می توانند فایل های خود را بسادگی چاپ کنند.

پرینترها به نسبت پیشرفت لحظه به لحظه در دنیای فناوری آهسته و کند قدم بر می دارند و از پیشرفت ها باز مانده اند. در عصری که فناوری موبایل با سرعتی غیر قابل تصور در حال پیشرفت است و دائم تبلت ها، تلفن های همراه هوشمند و انواع لپ تاپ های کوچک و کم حجم به بازار عرضه می شود، دیگر لزومی به استفاده از پرینترهای بزرگ و سنگین احساس نمی شود. حالا دوران چاپگرهای سبک و قابل حمل است.

رزولوشن در چاپگرها

بعضی شرکت های تولیدی یا شرکت های کوچک و بزرگ برای خرید چاپگرها به عدد رزولوشن بسیار اهمیت می دهند؛ در صورتی که شرکت های یاد شده به کیفیتی بیشتر از 600 نقطه در اینچ نیاز نخواهند داشت. اگر به دنبال چاپگری هستید که تصاویر و متن های زیبایی را برای شما چاپ کند، بهتر است چاپگری با کیفیت 1200 دی.پی.آی بخرید.

چاپگرهایی که کارت حافظه داخلی دارند

با استفاده از این چاپگرها که سازگار با Pict Bridge هستند، بسادگی می توانید عکس یا فایل های ذخیره شده روی کارت حافظه دوربین یا حتی دی وی دی را چاپ کنید.

چاپگر سیاه و سفید یا رنگی؟

هنگام خرید چاپگر به خاطر داشته باشید به دنبال چه چاپگری هستید؟ آیا براستی برای انجام کارهایتان به چاپگرهای رنگی نیازمندید؟ آیا فعالیت شما با چاپ عکس یا کاغذهای رنگی در ارتباط است؟ اگر پاسخ مثبت است، پس چاپگرهای رنگی بخرید.

پرینتر چندکاره، بهترین انتخاب کاربر

پرینترهای چند کاره:

پیدا کردن پرینتری که فقط پرینت بگیرد و کار دیگری انجام ندهد دیگر کار راحتی نیست—و اصولا چرا باید به دنبال پرینتری گشت که فقط پرینت بگیرد!یک پرینتر چندکاره که اسکنر هم دارد کار کپی کردن و دیجیتالی کردن اسناد را راحت تر می کند. تا زمانیکه ۱۰۰% اطمینان حاصل نکرده اید که تنها نیازتان پرینت گرفتن است بهتر است یک پرینتر چند کاره بگیرید تا بتوانید از قابلیت های مختلف آن استفاده کنید.

اتصال پذیری پرینتر:

همه پرینترها می توانند از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل شوند، پرینترهای مناسب مصارف دفتری، دارای یک پورت اترنت برای اتصال به شبکه های کابلی هم هستند. وای-فای(Wi-Fi) هم این روزها در اغلب کلاس های پرینتر وجود دارد، هم برای راحتی استفاده در منزل و هم برای کار کردن با ابزارهای وایرلس در دفاتر کار. حتی اگر پرینتر برای استفاده یک نفر در منزل باشد و استفاده کننده دیگری وجود نداشته باشد، باز هم پیش از آنکه از ویژگی داشتن وای-فای در پرینتر صرف نظر کنید مجددا به این مسئله بیاندیشید.
پرینتر Samsung Printer Xpress C410W ممکن است مانند هر پرینتر رنگی-لیزری ارزان قیمت دیگری به نظر برسد اما از NFC پشتیبانی می کند و نرم افزاری برای اتصال به ابزارهای وایرلس دارد.

امکان پرینت گرفتن از طریق ابزارهای وایرلس:

حتی پرینترهایی که برای استفاده شرکتی طراحی شده اند هم در برابر نیاز به پرینت گرفتن توسط ابزارهای وایرلس تسلیم شده اند و راهی را برای پرینت گرفتن آن ها ارائه کرده اند.به دنبال پرینتری باشید که برنامه اش توانایی پرینت گرفتن مستقیم با اندرویید، iOS و دیگر ابزار های وایرلس را داشته باشد یا یا به دنبال راهی برای پرینت گرفتن از طریق موبایل باشید(مانند ePrint شرکت HP یا CloudPint شرکت گوگل) یا یک تکنولوژی واسطه مانند AirPrint شرکت اپل. علاوه بر این ها تکنولوژی ارتباط نزدیک میدان که نسبتا امتحان نشده هم هست در تعدادی از پرینترهای Sumsung و Brother عرضه شده است. از طریق NFC می توان ابزارهای وایرلس را به پرینتر متصل کرد. و سپس از برنامه ای برای ارسال پرینت به پرینتر استفاده کرد(با استفاده از وای-فای محلی).

مدیریت کاغذ:

تعداد برگه های کاغذی که در پرینتر شما جا می گیرد باید بیش ازمصرف روزانه تان باشد—حالت ایده آل این است که ظرفیت کاغذ پرینتر بسیار بیشتر از مصرف روزانه شما باشد تا تعداد دفعات قرار دادن کاغذ در پرینتر به حداقل کاهش یابد. یک پرینتر شخصی معمولا در یک محفظه، ۱۰۰-۱۵۰ صفحه ظرفیت دارد. بعضی از مدل های پرینترها محفظه ای مجزا برای قرار دادن کاغذ مخصوص عکس دارند که دفعات نیاز به عوض کردن کاغذ را کم می کند. پرینتر تجاری می تواند حداقل ۲۵۰ برگ کاغذ را در خود جای دهد اما مدل های گرانقیمت تر عموما در حالت استاندارد یا ارتقاء داده شده می توانند ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ برگه کاغذ را در خود جای دهند. دفاتر تجاری شلوغتر نیاز به پرینتری دارند که بتواند از چند محفظه کاغذ پشتیبانی کند.

قابلیت پرینت دو طرفه:

پرینت گرفتن در دو سوی کاغذ که اصطلاحا پرینت دوسویه نیز نامیده می شود، می تواند مصرف کاغذ شما را به نصف کاهش دهد و علاوه بر آن جان چند درخت را هم نجات دهد. بعضی از پرینترها قابلیت پرینت دوسویه را به صورت غیر خودکار ارائه می دهند. این پرینترها دستوراتی را ارائه می دهند که چگونه برای پرینت گرفتن سوی دیگر، کاغذ را چرخانده و دوباره در پرینتر قرار دهید. این روش بهتر از هیچ است اما اگر می خواهید دائما پرینت های دو طرفه بگیرید قطعا کمک کننده نخواهد بود.

با اصطلاحات مهم پرینترها آشنا شوید

اصطلاحات مهم پرینترها

پردازنده و حافظه در پرینتر

تعریف: پرینترها برای پردازش عملیات چاپ، از پردازنده استفاده می‌کنند و از حافظه برای افزایش سرعت چاپ بهره می‌برند.

پردازنده و حافظه تفاوت اصلی بین پرینترهای لیزری و جوهری هستند. این دو دسته بر اساس پردازنده و حافظه با یکدیگر مقایسه می گردند. پرینترهای جوهری پرینترهای خطی و پرینترهای لیزری پرینترهای صفحه ای هستند.

برای پرینترهای خطی، کامپیوتر صفحه را در حافظه خود قرار می‌دهد و آن را در بسته‌های کوچک روانه پرینتر می‌کند. این بدان معناست که در پرینترهای جوهری عموماً سرعت پردازنده و یا میزان حافظه اهمیتی ندارد.

از طرف دیگر پرینترهای صفحه‌ای، نیاز دارند تا تمامی صفحه را در حافظه خود قرار دهند. بنابراین این نوع از پرینترها می‌توانند تمامی صفحه را به یک باره در خود ذخیره و چاپ کنند. این بدان معناست که هر چه حافظه پرینتر بیشتر باشد، پرینتر می‌تواند صفحات بیشتری را چاپ کند. با اینکه عموماً برای کارهای عادی مانند چاپ فایل‌های متنی به حافظه زیادی احتیاج ندارند ولی اگر بخواهید عکس‌های بزرگ یا فایل‌های گرافیکی بزرگ را چاپ کنید (به خصوص با رزولوشن بالا) حافظه بیشتر در سرعت چاپ تاثیر قابل توجهی می گذارد.

ویژگی های کاغذ

تعریف: ویژگی‌های کاغذ به کلیه مواردی که مربوط به کاغذی که عملیات چاپ روی آن انجام می شود (مانند ضخامت و اندازه) اتلاق می شود.

ویژگی های کاغذ یک پرینتر، شامل هر چیزی در خصوص اندازه و ضخامت انواع مختلف کاغذ که در سینی ورودی و خروجی پرینتر قرار می‌گیرد، است. عموماً تمامی پرینترهای جوهری و پرینترهای لیزری شخصی بر روی کاغذهای استاندارد (کاغذ نامه و اندازه های استاندارد و پاکت نامه) پرینت می‌گیرند و سینی ورودی و خروجی آنها دارای حداقل ۱۰۰ برگ ظرفیت هستند، البته به جز مدل‌های قابل حمل که دارای ظرفیت کمتری هستند.

اتصالات پرینتر

تعریف: اتصالات به معنای درگاه‌ها و سیستم‌هایی است که پرینتر به وسیله آن می‌تواند با سایر دستگاه‌ها ارتباط برقرار کند.

USB (Universal Serial Bus) در واقع یک اتصال عمومی است و تمامی پرینترهای کنونی دارای درگاه USB 2.0 هستند. پرینترهایی که تحت یک گروه کاری فعالیت می‌کنند نیز، از پرینت تحت شبکه با استفاده از کابل Ethernet با اتصال RJ-45 پشتیبانی می‌کنند.

با توجه به افزایش داده‌هایی که برای چاپ به پرینتر ارسال می‌شود دیگر نمی‌توان از سیستم سنتی درگاه‌های سیمی استفاده کرد و شرکت‌هایی مانند گوگل و اچ پی به سوی چاپ در سیستم‌های ابری روی آورده‌اند. این روش ایجاد کپی‌های مختلفی از اسناد، وب سایت‌ها و مقالات را بدون نیاز به یک پرینتر قابل حمل برآورده می‌سازد.

سرویسی مانند Google Cloud Print به صورت موقت میزبان فایل‌هایی است که شما در سرور خود برای چاپ ارسال می‎کنید و سپس این اسناد از طریق سرویس ابری گوگل به پرینتر شما فرستاده می‌شود. شرکت اچ پی نیز پرینت از طریق ایمیل را به پرینترهای خود اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا هر فایل یا عکسی را فقط با پیوست کردن آن به ایمیل و ارسال به یک آدرس ایمیل که در پرینتر تعریف شده است چاپ کنند.

سرعت چاپ پرینتر

تعریف : سرعت چاپ تعیین کننده تعداد صفحاتی است که در یک دقیقه پرینتر چاپ می‌کند.

شرکت‌های مختلف، برای تست سرعت چاپ از متن‌های ساده با پایین‌ترین کیفیت بر روی کاغذ ساده استفاده می‌کنند. بر اساس تجربیات می‌توان انتظار داشت، نیمی از سرعت گفته شده توسط شرکت سازنده پرینتر را مشاهده کرد.

در سال‌های اخیر سازمان استاندارد جهانی (ISO) یک سری استانداردها و معیارها برای اندازه گیری و گزارش سرعت چاپ تنظیم کرده است. اندازه و نوع اسنادی که چاپ می‌گردد در سرعت چاپ موثر است.

اگر شما یک فایل PDF بزرگ را بخواهید با پرینتر چاپ کنید، پرینتر نیاز دارد که فعالیت‌های زیادی را در پشت صحنه انجام دهد. اگر فایل شامل رنگ‌های فراوانی باشد و یا عکس باشد فرآیند چاپ کندتر هم می‌شود. از طرف دیگر، اگر شما اسناد متنی سیاه و سفید را بخواهید چاپ کنید سرعت چاپ به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد. (البته به نوع پرینتر بستگی دارد.)

رزولوشن پرینتر

تعریف : رزولوشن (Resolution) به تعداد نقاط در هر اینچ چاپ اشاره می‌کند که در کیفیت چاپ موثر است.

یکی از مهمترین مشخصه‌های فنی پرینترها رزولوشن چاپ آنها است که به تعداد نقاط در هر اینچ (dpi) که چاپ می‌گردد، اشاره می‌کند. برای مثال یک پرینتر لیزری با رزولوشن ۶۰۰ در ۶۰۰ نقطه در اینچ دارای ۶۰۰ نقطه در هر اینچ مربع در هر دو جهت افقی و عمودی است.

در پرینترها رزولوشن‌های متفاوتی وجود دارد و این به دلیل تعداد ثابت هد پرینت و چگالی نازِلی است که رزولوشن افقی را برآورد می‌کند. رزولوشن عمودی به وسیله افزایشی که مکانیزم کشیدن کاغذ با خود دارد برآورد می‌شود.

بر اساس مفهوم رزولوشن، می‌توان اندازه قطره رنگ را تعریف کرد که بر اساس واحد پیکولیتر اندازه گیری می‌شود. قطرات کوچکتر – ۲ پیکولیتر یا کمتر- به هد چاپ اجازه می‌دهند تا کنترل بهتری بر روی نقطه قرارگیری قطره به خصوص در رزولوشن های بالا داشته باشد.

اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که بالا بودن رزولوشن همیشه به معنای کیفیت بالاتر نیست و رزولوشن هنوز موانعی را همراه دارد که در کیفیت متن و عکس به خصوص در انواع خاصی از کاغذها موثر است.

شما می‌توانید با رزولوشن ۶۰۰dpi یک متن خوب را ایجاد کنید. این رزولوشن پایینترین مقداری است که در پرینترهای مدرن امروزی وجود دارد. اگر می‌خواهید که یک متن یا عکس با کیفیت بالا را چاپ کنید، باید پرینتری با رزولوشن ۱۲۰۰dpi را خریداری کنید.

برای بیشتر عکس‌ها، رزولوشن ۶۰۰dpi کفایت می‌کند و ممکن است در مقایسه با رزولوشن ۱۲۰۰dpi تفاوتی را احساس نکنید. اما به این نکته توجه داشته باشید که کاغذی که برای چاپ استفاده می‌کنید در کیفیت چاپ بسیار تاثیر دارد. برای مثال، چاپ بر روی کاغذهای معمولی که عموماً برای چاپ روزمره استفاده می‌کنیم، باعث می‌شود که جوهر بر روی کاغذ چکه کند و عملاً هدف اصلی رزولوشن بالاتر با شکست مواجه می گردد ولی از طرف دیگر و برای کاغذهای پوشش دار با کیفیت شکل و اندازه جوهر حفظ می گردد.


جدیدترین مطالب آموزشی

7 راهنمایی مفید برای انتخاب یک پرینتر چندکاره

7 راهنمایی مفید برای انتخاب یک پرینتر چندکاره
با توجه به اینکه طبقه‎ بندی‎ های مختلفی برای پرینتر ها وجود دارد و انواع مختلفی از تکنیک‎ های چاپ هستند که می‎ توانید آنها را انتخاب کنید، برگزیدن یک پرینتر مناسب می‎ تواند فرآیندی چالش برانگیز باشد. پرینترها تقریبا در همه اشکال و اندازه‎ها موجود هستند، از انواع جمع و جور و مسافرتی گرفته تا انواع پرکار. در حالیکه بعضی از آنها برای استفاده عکاسان طراحی شده‎اند، دسته ‎ای دیگر برای هندل کردن سریع حجم زیادی از عملیات مختلف، در محیطهای کاری شلوغ مناسب هستند.

با توجه به اینکه طبقه‎ بندی‎ های مختلفی برای پرینتر ها وجود دارد و انواع مختلفی از تکنیک‎ های چاپ هستند که می‎ توانید آنها را انتخاب کنید، برگزیدن یک پرینتر مناسب می‎ تواند فرآیندی چالش برانگیز باشد. پرینترها تقریبا در همه اشکال و اندازه‎ها موجود هستند، از انواع جمع و جور و مسافرتی گرفته تا انواع پرکار. در حالیکه بعضی از آنها برای استفاده عکاسان طراحی شده‎اند، دسته ‎ای دیگر برای هندل کردن سریع حجم زیادی از عملیات مختلف، در محیطهای کاری شلوغ مناسب هستند. ...

7 راهنمایی مفید برای انتخاب یک پرینتر چندکاره

راهنمای انتخاب پرینتر hp

راهنمای انتخاب پرینتر hp
انتخاب یک پرینتر مناسب برای استفاده در خانه یکی از معضلات و مشکلاتی است که بسیاری از کاربران پرینتر های اچ پی با آن مواجه هستند و به دلیل عدم شناخت کافی با این محصولات درگیر دغدغه های خرید یک پرینتر خوب یا مناسب برای استفاده در منزل می شوند اما باید توجه داشت ابتدا می بایست نیاز واقعی خود را از داشتن یک پرینتر مد نظر گرفت تا متناسب با آن از میان مدل های مختلف یک پرینتر hp را به درستی انتخاب کنید

انتخاب یک پرینتر مناسب برای استفاده در خانه یکی از معضلات و مشکلاتی است که بسیاری از کاربران پرینتر های اچ پی با آن مواجه هستند و به دلیل عدم شناخت کافی با این محصولات درگیر دغدغه های خرید یک پرینتر خوب یا مناسب برای استفاده در منزل می شوند اما باید توجه داشت ابتدا می بایست نیاز واقعی خود را از داشتن یک پرینتر مد نظر گرفت تا متناسب با آن از میان مدل های مختلف یک پرینتر hp را به درستی انتخاب کنید ...

راهنمای انتخاب پرینتر hp

راهنمای انتخاب پرینتر

راهنمای انتخاب پرینتر
پرینترها از ابتدا تاکنون تغییر زیادی نکرده اند اما دنیای تکنولوژی در اطراف آن ها مسلما تغییرات زیادی داشته است. مردم به دفعات کمتری نسبت به گذشته پرینت می گیرند و اطلاعاتی که را که در گذشته پرینت می کردند اکنون در گوشی های هوشمند یا تبلت های خود نگه می دارند و از همین ابزارها هم مانند کامپیوترهای معمولی برای ارسال این اطلاعات استفاده می کنند. پرینترهای امروزی با فراهم کردن امکان پرینت از طریق موبایل و اتصال بی سیم، هر آنچه که در توان داشته اند را ارائه می کنند، و بعضی از مدل ها نیز تکنولوژی های جدیدی مانند NFCا (near-field communication) دارند.

پرینترها از ابتدا تاکنون تغییر زیادی نکرده اند اما دنیای تکنولوژی در اطراف آن ها مسلما تغییرات زیادی داشته است. مردم به دفعات کمتری نسبت به گذشته پرینت می گیرند و اطلاعاتی که را که در گذشته پرینت می کردند اکنون در گوشی های هوشمند یا تبلت های خود نگه می دارند و از همین ابزارها هم مانند کامپیوترهای معمولی برای ارسال این اطلاعات استفاده می کنند. پرینترهای امروزی با فراهم کردن امکان پرینت از طریق موبایل و اتصال بی سیم، هر آنچه که در توان داشته اند را ارائه می کنند، و بعضی از مدل ها نیز تکنولوژی های جدیدی مانند NFCا (near-field communication) دارند. ...

راهنمای انتخاب پرینتر

راهنمای خرید پرینتر

راهنمای خرید پرینتر
با وجود ویژگیهای زیادی که در انتخاب پرینتر وجود دارد، پیدا کردن بهترین پرینتر که درست مورد نیاز ما باشد مشکل است. تقریبا با هر ترکیبی از ویژگی‌ها، پرینتری در بازار موجود است. در اینجا می خواهیم با بررسی چند نکته بهترین پرینتر را پیدا کنیم.

با وجود ویژگیهای زیادی که در انتخاب پرینتر وجود دارد، پیدا کردن بهترین پرینتر که درست مورد نیاز ما باشد مشکل است. تقریبا با هر ترکیبی از ویژگی‌ها، پرینتری در بازار موجود است. در اینجا می خواهیم با بررسی چند نکته بهترین پرینتر را پیدا کنیم. ...

راهنمای خرید پرینتر

دیوار چین در برابر کسب‌وکارهای دیجیتال

دیوار چین در برابر کسب‌وکارهای دیجیتال

...

دیوار چین در برابر کسب‌وکارهای دیجیتال

برای اولین‌بار در دنیا؛ فروش عشق دیجیتال!

برای اولین‌بار در دنیا؛ فروش عشق دیجیتال!

یک اینفلوئنسر اینستاگرامی هلندی حالا اولین نفری است که عشق خود را به صورت اینترنتی به عنوان یک توکن غیر قابل معاوضه (NFT / non-fungible token) فروخته است. ...

برای اولین‌بار در دنیا؛ فروش عشق دیجیتال!

همزاد دیجیتال زمین ساخته می‌شود

همزاد دیجیتال زمین ساخته می‌شود

دانشمندان اتحادیه‌ی اروپا، برنامه‌ی جدیدی را شروع کرده‌اند که طی آن شبیه‌سازی دیجیتال کل زمین انجام می‌شود تا الگو‌های آب و هوایی آینده مدلسازی شوند و بتوانیم برای رخداد‌های بالقوه خطرناک آینده آماده شویم. ...

همزاد دیجیتال زمین ساخته می‌شود

امضای دیجیتال چیست؟ روش های تولید امضای دیجیتال

امضای دیجیتال چیست؟ روش های تولید امضای دیجیتال

در دنیایی که اینترنت روز به روز توسعه می یابد، نیاز به تکنولوژی های جدید در این بین نیز بیشتر میشود که مهم ترین آنها امنیت کاربر است. امروز میخواهیم درباره امضای دیجیتال صحبت کنیم. بدانیم چه انواعی دارد، چگونه کار میکند و هزاران مطلب دیگر که در این خصوص نیاز است بدانید. ...

امضای دیجیتال چیست؟ روش های تولید امضای دیجیتال

ارز دیجیتال در خانه‌ای روی آب

ارز دیجیتال در خانه‌ای روی آب

درحالی‌که بسیاری از سایت‌های خرید و فروش ارز‌های دیجیتال دارای نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت معتبر هستند، مسئولان بانک مرکزی و شورای‌عالی فضای مجازی این معاملات را غیرقانونی می‌دانند. ...

ارز دیجیتال در خانه‌ای روی آب

دفتر یاداشت دیجیتال با امکان نگارش نامحدود در صفحه نمایش 13 اینچی

دفتر یاداشت دیجیتال با امکان نگارش نامحدود در صفحه نمایش 13 اینچی

...

دفتر یاداشت دیجیتال با امکان نگارش نامحدود در صفحه نمایش 13 اینچی

با مشهورترین ارز‌های دیجیتال جهان آشنا شوید

با مشهورترین ارز‌های دیجیتال جهان آشنا شوید

مدتی است که ارز‌های مجازی و دیجیتال، به چرخه اقتصاد جهانی وارد شده‌اند و کم‌کم به بخشی تأثیرگذار از مبادلات مالی جهان تبدیل می‌شوند. شاید بسیاری از مخاطبان این مطلب، با ارز مجازی بیت‌کوین آشنایی داشته باشید، اما ما علاوه بر معرفی این ارز مشهور و بین‌المللی، دیگر ارز‌های مجازی تأثیرگذار در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد. ...

با مشهورترین ارز‌های دیجیتال جهان آشنا شوید
5 فناوری جدید دیجیتال (فلش مموری ضد آب و...)
چگونه دنیای دیجیتال خود را پاکسازی کنیم؟
چرا تصاویردردوربین های دیجیتال متفاوت است؟
تصاویری از کوچک‌ترین پرینتر چندکاره جهان ساخت اچ پی
انواع پرینتر و راهنمای خرید پرینتر
اتصال پرینتر HP به شبکه بی سیم
نحوه نصب پرینتر شبکه
همه چیز درباره پرینتر سه بعدی

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی