رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / مد و پوشاک / زیور آلات

زیور آلات

زیور آلات به عنوان یکی از مهم ترین وسایل زینتی خانم ها و آقایان شناخته می شوند، به همین دلیل است که افراد، در انتخاب آن ها وسواس زیادی به خرج می دهند. به دلیل اهمیت انتخاب این وسایل زینتی بر استایل افراد، باید در خرید زیورآلات دقت کافی داشت. به علاوه ادامه مطلب

زیور آلات

زیور آلات به عنوان یکی از مهم ترین وسایل زینتی خانم ها و آقایان شناخته می شوند، به همین دلیل است که افراد، در انتخاب آن ها وسواس زیادی به خرج می دهند. به دلیل اهمیت انتخاب این وسایل زینتی بر استایل افراد، باید در خرید زیورآلات دقت کافی داشت. به علاوه با در نظر گرفتن فاکتورهای خاصی در فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید، می توان با یک تیر دو نشان زد و فروشگاهی که در آن کیفیت و قیمت زیور آلات از همه جا مناسب تر است پیدا کرد. در ادامه این گزارش، به بررسی هر آنچه در انتخاب مناسب زیور آلات موثر است می پردازیم.

نکته اول؛ حد وسط را در زیورآلات رعایت کنید

سعی کنید زیورآلاتی که انتخاب می کنید نه خیلی ساده و بدون طرح باشند، نه خیلی پیچیده و پر زرق و برق. چنین طرح هایی نه تنها در طول سال ها از مد نمی افتند، بلکه جلوه درخشان خود را به عنوان یک وسیله زینتی قابل استفاده در هر مراسمی حفظ می کنند. مثلاً می توان از یک حلقه با تنها یک مروارید یا یک سنگ درخشان که از گردنبند آویزان شده، استفاده کرد.

زیورآلات

البته سادگی و پیچیدگی طرح، فقط شامل نقش های روی زیور آلات نیست، بلکه می توان با پیچیده یا متفاوت کردن هندسه آن ها، طرح های متفاوتی ایجاد کرد. طرح هایی از قبیل کمان، مربع، دایره و مثلث، طرح های جذابی هستند.

زیورآلات

نکته دوم؛ استفاده از طرح های جدید زیورآلات

البته طرح های جدید دیگری هم وجود دارد. مانند انگشتر و دستبند متصل به هم که در عین سادگی، جذاب و نوآورانه است. همچنین می توان در زیور آلات اعمال سلیقه کرد. اکثر این محصولات از زنجیر ساخته شده اند. پس می توان با اتصال تعدادی مهره در قسمت میانی زنجیر، طرح های جالبی درست کرد. در مورد دستبندها می توانید از مدل های ساده که با اجزای کوچک تزیین شده اند، استفاده کنید. این دستبندها جلوه بسیار زیبایی به لباس و استایل شما می بخشند. مثلاً دستبندی که با دو نگین ساده تزیین شده است. در مورد گوشواره هم، مدل های میخی به عنوان مدل های نسبتاً ساده شناخته می شوند که جلوه خوبی هم دارند. به علاوه اگر به مدل های میخی خیلی ساده علاقه ندارید، می توانید از مدل های پیچیده تر که نقش و نگار بیشتری دارند استفاده کنید. مثلاً گوشواره میخی طرح گل، طرح قلب یا نگین دار.

4ست کردن زیورآلات

نکته سوم؛ ست کردن زیورآلات

بعد از انتخاب دستبند، گوشواره و گردنبند با معیارهای گفته شده، نوبت ست کردن آن ها با لباستان است. اولین نکته در ست کردن زیور آلات ، استفاده نکردن از تعداد زیاد آن هاست. پس تعداد وسایل زینتی خود را به یک یا دو عدد محدود کرده و خیلی پر زرق و برق نباشید. نکته بعد این است که وسایل زینتی وقتی روی پوست قرار می گیرند، جلوه دارند. نباید آن ها را به گونه ای استفاده کرد که روی لباس قرار بگیرند. پس گردنبند و دستبند را روی تیشرت و آستین لباس خود قرار ندهید. مراقب باشید با موهایتان گوشواره ها را نپوشانید. پس لازم است حداقل یک طرف موهای خود را کنار زده تا مانع دیده شدن گوشواره نشوید.

آخرین نکته؛ از خودتان ابتکار به خرج دهید

لازم نیست همیشه به دنبال مدل های خاص بگردید، بلکه می توانید از خودتان ابتکار به خرج دهید. مثلا از چند گردنبند مختلف استفاده کنید. این کار می تواند به بیشتر شدن جلوه زیورآلات کمک کند. فقط این نکته اساسی را درنظر داشته باشید که فقط یکی از گردنبندها باید جلب توجه کند، نه همه آن ها. همچنین در استفاده از وسایل زینتی بزرگ، افراط نکنید، زیرا در جذابیت استایل شما به شدت تأثیر منفی می گذارد.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان

راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان
راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان عنوان مقاله ای است که در آن چند پیشنهاد برای انتخاب و اندازه طول گردنبند خواهیم داشت.در میان اکسسوری ها و دسته بندی های طلا مردانه در دهه اخیر گردنبند طلا پرطرفدارترین بوده است و در عین حال انتخاب گردنبند برای آقایان متفاوت تر و سختتر از انتخاب گردنبند برای خانم ها است. برای انتخاب رنگ گردنبند طلا میتوانید به مقاله طلا را مطابق رنگ پوست بخرید مراجعه کنید.

راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان عنوان مقاله ای است که در آن چند پیشنهاد برای انتخاب و اندازه طول گردنبند خواهیم داشت.در میان اکسسوری ها و دسته بندی های طلا مردانه در دهه اخیر گردنبند طلا پرطرفدارترین بوده است و در عین حال انتخاب گردنبند برای آقایان متفاوت تر و سختتر از انتخاب گردنبند برای خانم ها است. برای انتخاب رنگ گردنبند طلا میتوانید به مقاله طلا را مطابق رنگ پوست بخرید مراجعه کنید. ...

راهنمای انتخاب گردنبند طلا برای آقایان

راهنمای کامل انتخاب گردنبند مناسب

راهنمای کامل انتخاب گردنبند مناسب
استفاده از هرگونه زیورآلاتی نیاز به اطلاعات کافی دارد. گردنبند به عنوان یکی از پر کاربردترین زیورآلات در بسیاری از مواقع مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما چگونگی استفاده از این محصول زینتی شیک قوانین خاصی دارد. رعایت این استانداردها موجب زیبایی و نمایش بهتر آن می‌شود.

استفاده از هرگونه زیورآلاتی نیاز به اطلاعات کافی دارد. گردنبند به عنوان یکی از پر کاربردترین زیورآلات در بسیاری از مواقع مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما چگونگی استفاده از این محصول زینتی شیک قوانین خاصی دارد. رعایت این استانداردها موجب زیبایی و نمایش بهتر آن می‌شود. ...

راهنمای کامل انتخاب گردنبند مناسب
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی