رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی / ماساژور

ماساژور

خرید ماساژور برقی و همه نکاتی که باید بدانید بررسی انواع ماساژور برقی و نکات قبل از خرید وقتی بدن‌تات خسته است، استرس دارید یا عضلات و بافت‌های‌تان منقبض و ناراحت است زمانش رسیده که به ماساژ گرفتن فکر کنید. ماساژ می‌تواند بافت‌های نرم بدن را تسکین بدهد و به صورت ریتمیک، ادامه مطلب

ماساژور

خرید ماساژور برقی و همه نکاتی که باید بدانید

بررسی انواع ماساژور برقی و نکات قبل از خرید

وقتی بدن‌تات خسته است، استرس دارید یا عضلات و بافت‌های‌تان منقبض و ناراحت است زمانش رسیده که به ماساژ گرفتن فکر کنید. ماساژ می‌تواند بافت‌های نرم بدن را تسکین بدهد و به صورت ریتمیک، کشیدگی و فشاری مطلوب به آنها وارد کند. این باعث می‌شود تا احساس آرامش به شما دست بدهد و از درد خلاص شوید، استرس‌تان کاهش پیدا کند و سالم‌تر بمانید. در این مقاله با معرفی انواع ماساژور، راهنمایی‌های لازم برای خرید ماساژور برقی را برایتان نوشته‌ایم. ماساژورها انواع مختلفی دارند. ماساژورهای دستی و برقی به گونه‌ای طراحی می‌شوند تا بتوانند به رفع خستگی و گرفتگی عضلات‌تان کمک کنند. بعد از یک روز کاری شلوغ یا فعالیت‌های استرس‌آوری که تجربه کرده‌اید، استفاده از این وسیله خالی از لطف نخواهد بود. اما یادتان باشد که همیشه هم استفاده از ماساژور برقی به شما توصیه نمی‌شود. برای مثال، اگر به مشکلات زیر دچار هستید یا یکی از شرایط زیر را دارید، دور استفاده از ماساژور برقی را یک خط پررنگ قرمز بکشید:

انواع ماساژور برقی را بشناسید

۱. ماساژور برقی ویبراتور یا لرزاننده

ماساژور برقی

ماساژورهای برقی وبیراتور که با لرزش کار ماساژ را انجام می‌دهند از رایج‌ترین مدل‌های بازار هستند و در بخش‌های مختلف بدن و ماهیچه‌ها، لرزشی مطلوب ایجاد می‌کنند. زمانی که ماساژور برقی لرزاننده را روی بدن خود قرار می‌دهید، ماهیچه‌ها تکان می‌خورند و آرامش پیدا می‌کنند. خلاص شدن از دست استرس، تقویت ماهیچه‌ها و بهبود سوخت و ساز بدن از مزایای ماساژورهای ویبراتور است. در خرید این وسیله، دقت کنید که ماساژور برقی در هر دو جهت افقی و عمودی امکان ماساژ دادن داشته باشد. ضمن اینکه، بهتر است ماساژوری بخرید که در هر دقیقه، تعداد لرزش بیشتری ارائه می‌دهد.

از مزایای این دستگاه‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۲. ماساژور با اشعه مادون قرمز

ماساژور برقی

ماساژور برقی مادون قرمز نسبت به نمونه‌های سنتی بسیار موثرتر است چون اشعه مادون قرمز به نفوذ امواج حرارتی به ماهیچه‌ها به شکلی عمیق‌تر کمک می‌کند. از مزایای آن باید موارد زیر را نام برد:

۳. ماساژور برقی پالسی

ماساژور برقی

ماساژورهای برقی پالسی با استفاده از سه فناوری مختلف به کاهش درد و التیام گرفتگی ماهیچه‌ها کمک می‌کنند. این ماساژورها از طریق الکترودهایی که روی پوست بدن قرار می‌گیرد و پالس‌های الکتریکی به مغز می‌فرستند. مطالعات نشان می‌دهد استفاده از ماساژور برقی پالسی به کاهش درد کمر، گردن، مفاصل و ماهیچه‌ها کمک می‌کند و در از بین رفتن سردرد و هاضمه بهتر هم نقش مثبت دارد.

در هنگام خرید این ماساژور برقی به سراغ گزینه‌ای بروید که جنس خوبی دارد. به طور کلی در خرید ماساژورهای پالسی به دنبال موارد ارزان نباشید. کیفیت پایین دستگاه می‌تواند به جای مفید بودن، سلامت‌تان را به خطر بیاندازد.

۴. ماساژور فراصوت

فرکانس ماساژور برقی فراصوت بین ۰.۸ تا ۰.۳ میلی‌هرتز است. این امواج از پوست عبور می‌کنند و در اطراف بافت‌ها، لرزش به وجود می‌آورند. لرزش باعث افزایش جریان خون و ایجاد آرامش در ماهیچه‌ها می‌شود. ماساژور برقی مادون قرمز یا اینفرارد(infra-red) به ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده هم کمک می‌کند. از مزایای این ماساژورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۵. ماساژورها با سنگ یشم

ماساژور برقی

این ماساژور برقی هم با وجود امواج مادون قرمز و نفوذ به عضلات، درد موجود در آنها را کاهش می‌دهد. در ساختار ماساژورهای مذکور، سنگ یشم وجود دارد. سنگ یشم دارای خواص درمانی است و به تسکین سیستم عصبی کمک می‌کند. ضمن اینکه می‌تواند به از بین بردن و خروج سموم بدن هم بیانجامد. مزایای این ماساژورها شامل موارد زیر است:

۶. ماساژور ضربه‌ای

ماساژور برقی

ماساژورهای ضربه‌ای روی بدن قرار می‌گیرند و با ایجاد ضرباتی ریتمیک به از بین رفتن خستگی ماهیچه‌ها کمک می‌کنند. برای کسانی که مدتی طولانی پشت میز کار می‌نشینند، این ماساژور برقی بسیار مناسب است. چون می‌تواند خستگی و گرفتگی شانه‌ها را التیام بدهد. ماساژورهای ضربه‌ای نه تنها باید شانه‌ها بلکه نواحی اطراف آنها را هم پوشش بدهند. ماساژورهای ضربه‌ای فقط برای شانه و نواحی اطراف آن نیستند و برای شکم و پاها هم مدل‌هایی به بازار ارائه می‌کنند. در خرید به جنس ماساژور برقی و قابلیت ماساژ آن در جهات مختلف دقت کنید.

بیشتر ورزشکاران از این نوع ماساژور برقی استفاده می‌کنند. از مزایای آن می‌توان به این موارد اشاره کرد:

۷. ماساژور پا

ماساژور برقی

این ماساژورها از تکنیک فشردن بافت‌های نرم (پوست و بافت‌های ماهیچه) به هم یا فشردن آنها به استخوان زیرشان استفاده می‌کنند. ماساژورهای مخصوص ناحیه پا مجهز به کیسه‌های هوا یا همان ایربگ (air bag) هستند. پَدها و ایربگ موجود در ماساژور برقی از طریق فشرده‌سازی هوا، ماهیچه‌ها را ماساژ می‌دهند.

در خرید ماساژور پا به این نکته دقت کنید که کار کردن با دکمه‌های روی دستگاه آسان باشد و درجه سرعت کار کردن ماساژور را هم بتوان کنترل کرد. ماساژور برقی پا با کنترل از راه دور برای تنظیم دکمه‌های مختلف، گزینه‌ای بهتر نسبت به موارد دیگر است که کار کردن با دستگاه را برای‌تان ساده‌تر می‌کند.

مزایای ماساژورهای این مدلی به این صورت است:


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی
راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی امروزه به گونه ای تاثیر گذار به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است، زیرا خستگی و درد در عضلات را هیچ چیز بهتر از ماساژ خوب نمی کند، به همین دلیل است که ماساژورهای برقی در خانه ها به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در حالی که می توان برای ماساژ به مراکز ماساژ رفت و یا اقدام به استخدام یک ماساژور حرفه ای کرد، خرید یک دستگاه ماساژور اغلب گزینه ای ارزان تر در دراز مدت است، به خصوص اگر شما به طور منظم بخواهید از آن استفاده کنید. این راهنمای خرید، شناخته شده ترین انواع ماساژور در بازار را معرفی می کند، چگونه آنها کار می کنند و چه مواردی را باید قبل از خرید آن ها انجام داد، با پیلتن شاپ همراه باشید.

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی امروزه به گونه ای تاثیر گذار به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است، زیرا خستگی و درد در عضلات را هیچ چیز بهتر از ماساژ خوب نمی کند، به همین دلیل است که ماساژورهای برقی در خانه ها به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در حالی که می توان برای ماساژ به مراکز ماساژ رفت و یا اقدام به استخدام یک ماساژور حرفه ای کرد، خرید یک دستگاه ماساژور اغلب گزینه ای ارزان تر در دراز مدت است، به خصوص اگر شما به طور منظم بخواهید از آن استفاده کنید. این راهنمای خرید، شناخته شده ترین انواع ماساژور در بازار را معرفی می کند، چگونه آنها کار می کنند و چه مواردی را باید قبل از خرید آن ها انجام داد، با پیلتن شاپ همراه باشید. ...

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها
خیلی​ها نمی​دانند ماساژور چیست و چه فواید گران​بهایی دارد و چه بسا اگر می​دانستند و در زندگی از آن استفاده می‌کردند، دیگر در دنیای امروز شاهد ابتلای میلیون​ها نفر در جهان به دردهای رایج، حاد و مزمن نبودیم. صحبت از ماساژ و ماساژ درمانی است، علمی که علی‎رغم فواید بسیار، به دلایل مختلفی همچون تبلیغات کم و اطلاعات نادرست افراد، نتوانسته بوق و کرنا کند.

خیلی​ها نمی​دانند ماساژور چیست و چه فواید گران​بهایی دارد و چه بسا اگر می​دانستند و در زندگی از آن استفاده می‌کردند، دیگر در دنیای امروز شاهد ابتلای میلیون​ها نفر در جهان به دردهای رایج، حاد و مزمن نبودیم. صحبت از ماساژ و ماساژ درمانی است، علمی که علی‎رغم فواید بسیار، به دلایل مختلفی همچون تبلیغات کم و اطلاعات نادرست افراد، نتوانسته بوق و کرنا کند. ...

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

روش استفاده از ماساژور صورت

روش استفاده از ماساژور صورت
روش استفاده از ماساژور صورت چگونه است؟ این سوالی است که بسیاری از مردم بعد از خرید این دستگاه از خود می‌پرسند. پاسخ مسلما در برگیرنده ویژگی‌های ماساژور صورت است، به این معنا که هر یک از مدل‌ها یا برندها دارای مشخصات منحصر به خود هستند. یا این حال، همه آنها برای منظوری خاص طراحی و ساخته شده‌اند و تا حدودی عملکردی یکسان دارند. بنابراین، چگونگی و طرز استفاده از این دستگاه جهت نیل به نتایج مثبت در راستای زیبایی پوست از اهمیت بالایی برخوردار است، با پیلتن شاپ همراه باشید.

روش استفاده از ماساژور صورت چگونه است؟ این سوالی است که بسیاری از مردم بعد از خرید این دستگاه از خود می‌پرسند. پاسخ مسلما در برگیرنده ویژگی‌های ماساژور صورت است، به این معنا که هر یک از مدل‌ها یا برندها دارای مشخصات منحصر به خود هستند. یا این حال، همه آنها برای منظوری خاص طراحی و ساخته شده‌اند و تا حدودی عملکردی یکسان دارند. بنابراین، چگونگی و طرز استفاده از این دستگاه جهت نیل به نتایج مثبت در راستای زیبایی پوست از اهمیت بالایی برخوردار است، با پیلتن شاپ همراه باشید. ...

روش استفاده از ماساژور صورت

راهنمای جامع خرید ماساژور

راهنمای جامع خرید ماساژور
ماساژ، تأثیر بسیار زیادی در بهبود و درمان برخی از بیماری ها ازجمله عارضه های مفصلی و عضلانی و همچنین افزایش آرامش و ریلکسی دارد. با خرید دستگاه های ماساژ می توانید با یک تیر، دو نشان بزنید. در عین حال که نیازی به رفتن به سالن های ماساژ و صرف زمان و هزینه ندارید، بلکه خودتان می توانید در منزل و یا محل کار و هر موقع که مایل بودید، خستگی را از بدن خود خارج کرده و حال عمومی خود را بهتر کنید.

ماساژ، تأثیر بسیار زیادی در بهبود و درمان برخی از بیماری ها ازجمله عارضه های مفصلی و عضلانی و همچنین افزایش آرامش و ریلکسی دارد. با خرید دستگاه های ماساژ می توانید با یک تیر، دو نشان بزنید. در عین حال که نیازی به رفتن به سالن های ماساژ و صرف زمان و هزینه ندارید، بلکه خودتان می توانید در منزل و یا محل کار و هر موقع که مایل بودید، خستگی را از بدن خود خارج کرده و حال عمومی خود را بهتر کنید. ...

راهنمای جامع خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای خرید ماساژور برقی
اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سلامت قلب و عروق می‌شود. خوشبختانه امروزه با پیشرفت روزافزون در این زمینه، دیگر لازم نیست که برای ماساژ درمانی نزد دکتر یا یک ماساژور بروید.

اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سلامت قلب و عروق می‌شود. خوشبختانه امروزه با پیشرفت روزافزون در این زمینه، دیگر لازم نیست که برای ماساژ درمانی نزد دکتر یا یک ماساژور بروید. ...

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور
همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکان در نسخه‌های خود برای بیماران ماساژ را نیز جای می‌دهند و همیشه توصیه می‌کنند ماساژ را فراموش نکنید. برای ماساژ دادن اندام‌های بدن نیازی نیست حتما فردی باشد که شما را ماساژ دهد، یک دستگاه ماساژور مناسب نیز می‌تواند اندام‌های شما را از ماساژ بی نیاز کند. در ادامه چند نوع ماساژور کاربردی را به شما معرفی خواهیم کرد که قابل حمل نیز می‌باشند و شما می‌توانید در مکان‌های مختلف مانند خانه، محل کار و یا حتی مسافرت از آن‌ها استفاده کنید. همراه ما باشید.

همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکان در نسخه‌های خود برای بیماران ماساژ را نیز جای می‌دهند و همیشه توصیه می‌کنند ماساژ را فراموش نکنید. برای ماساژ دادن اندام‌های بدن نیازی نیست حتما فردی باشد که شما را ماساژ دهد، یک دستگاه ماساژور مناسب نیز می‌تواند اندام‌های شما را از ماساژ بی نیاز کند. در ادامه چند نوع ماساژور کاربردی را به شما معرفی خواهیم کرد که قابل حمل نیز می‌باشند و شما می‌توانید در مکان‌های مختلف مانند خانه، محل کار و یا حتی مسافرت از آن‌ها استفاده کنید. همراه ما باشید. ...

راهنمای خرید ماساژور

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

...

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

...

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

طبق برنامه و اهداف ناسا، تا سال ۲۰۳۰ انسان‌هایی به مریخ فرستاده خواهند شد. بسیاری از کارشناسان نگران چالش‌های سلامتی چنین سفری هستند. ...

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

اندازه گیری سلامتی با هدفون

اندازه گیری سلامتی با هدفون

...

اندازه گیری سلامتی با هدفون

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی

...

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی