رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی / کالای خواب و استراحت طبی

کالای خواب و استراحت طبی

بالش به صورت یک کیسه ی چهار گوش است که آن را با مواد مختلفی چون اسفنج، پشم و ... پر می کنند. بالش تاثیر بسیاری در ایجاد آرامش و سلامتی افراد دارد، لذا انتخاب آن بسیار مهم است. بالش ها همچنین در کاهش و یا پیشگیری از بسیاری دردهای ادامه مطلب

کالای خواب و استراحت طبی

بالش به صورت یک کیسه ی چهار گوش است که آن را با مواد مختلفی چون اسفنج، پشم و ... پر می کنند. بالش تاثیر بسیاری در ایجاد آرامش و سلامتی افراد دارد، لذا انتخاب آن بسیار مهم است. بالش ها همچنین در کاهش و یا پیشگیری از بسیاری دردهای رایج در کمر، شانه، پشت، گردن و ... تاثیر دارند. در ادامه ی مقاله انواع مختلف بالش معرفی شده است.   انواع مختلف بالش:...
تمام تشک ها در نظر اول یکسانند اما تفاوت های کلیدی از این نقاط آغاز می شود:
1- تشک های ایده آل نخست توسط مواد اولیه با کیفیت ساخته می شوند و مواد اولیه با کیفیت توسط تامین کنندگان صاحب نام که عمدتا با کارخانجات بزرگ فعالیت می نمایند، تولید می شود. لذا محققا به دلیل توان مالی شرکت های بنام، این تامین کنندگان عملا علاقه ای به فروش کالای خود به تولید کنندگان کارگاهی نشان نمی دهند.
2- تشک ایده آل توسط ماشین آلات تخصصی این صنعت و در کارخانجات معتبر که توان تولید و کیفی بالای دارند، ساخته می شود. این کارخانجات عملا به دلیل حجم تولید بالا کالای خود را توسط ماشین آلات و با سیستم کیفی جامع تولید می نمایند. لذا دقت خریدار در هنگام خرید به این نکته، جستجو و کنکاش دقیق جهت اخذ اطلاعات محل کارخانه و بررسی اطلاعات قانونی و استاندارد ها امری الزامی و متضمن سلامت کالای خواب آنان می باشد. ضمناً کنترل این موارد از خرید کالای ایرانی به نام کالای خارجی جلوگیری می نماید.
3- تشک ایده آل دارای اطلاعات فنی درست و دقیق و گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی و معتبر است. لذا قبل از خرید تشک با واحد گارانتی و فروش هر کارخانه تماس حاصل نمایید و به تعاریف بی استدلال دلالان و فروشندگان نا آگاه اکتفا نکنید زیرا هدف هر فروشنده ای نخست ارائه کالایی است که تحت اختیار فروش وی است و متاسفانه صلاح مصرف کننده در اولویت آخر قرار می گیرد.
4- تشک ایده آل دارای تاییدیه های سازمان های مرتبط قانونی و علمی است لذا خریداران می بایست نسبت به کنترل گواهینامه های ارائه شده توسط فروشنده در این زمینه اقدام نمایند که این امر می تواند از طریق وبسایت های مرتبط با سازمان های ذیصلاح انجام پذیرد. در اختیار داشتن استاندارد ملی و گواهینامه هایی در حوزه نظام سلامت در اولویت قرار دارد.
5-تشک ایده آل معمولا در نمایندگی های رسمی که توسط شرکت اصلی تایید شده و در رسانه های عمومی (نظیر وبسایت) اطلاع رسانی شده است، عرضه می گردد لذا عموماً افرادی که به صورت غیر تخصصی و فقط به دلیل منافع مالی شخصی اقدام به معرفی و فروش کالا می نمایند، منطقا نمی توانند مشاورانی ایده آل جهت ارائه تشک مناسب وکالایی که سلامت جسمی شما بدان وابسته است، باشند.

بالش طبی برای گردن درد

بالش‌های گردنی که از فوم مموری ساخته می‌شوند، به گونه‌ای هستند که دقیقا به حالت و فرم قوس طبیعی گردن در می‌آیند. نرمی و گرمای این بالش‌ها موجب احساس راحتی بیمارانی می‌شود که به مشکلات حاد گردن مانند آسیب‌های ورزشی  یا مشکلات مزمن مانند آرتروز گردن  دچار شده‌اند.
بالش‌های مختلفی برای حل این مشکلات ساخته شده‌اند از جمله بالش‌های واکنشگرای آبی یا بادی. تحت شرایطی که بیمار آسیب‌دیده و درد گردن دارد، خوابیدن روی یک پشتی سفت می‌تواند بسیار سخت باشد و موجب تحریک عضلات گردن  شود. به تدریج که وضعیت گردن بهبود پیدا می‌کند بیمار می‌تواند از بالش‌های طبی سخت‌تری استفاده کند و این در صورتی است که بیمار مشکل گردنی خاص و دردناکی نداشته باشد. استفاده زا یک بالش سفت و محکم می‌تواند از بروز مشکلات گردنی پیشگیری کرده و  به حفظ قوس طبیعی گردن کمک کند. علاوه بر این برخی از افرادی که به فیبرومیالژیا مبتلا هستند اظهار کرده‌اند که استفاده از بالش طبی سفت‌تر موجب بهبود درد گردن آن‌ها می‌شود.

بالش‌های گردنی با فوم مموری ممکن است از تکه‌های فوم سلول باز یا فوم سلول بسته‌ی  قالبی درست شده باشند. بالشهای قالبی دارای نوعی بافت پوست مانند روی خود هستند. هرچند این موضوع موجب دوام بیشتر بالش می‌شود اما از سوی دیگر باعث می‌شود که بالش بسیار گرم باشد. بالشهای فومی با سلول‌های باز، مواد شیمیایی کمتری داشته، تنفس بهتری دارد، گرمای کمتری در خود نگه می‌دارد و راحتی بیشتری به ارمغان می‌آورد.

رولهای گردنی برای افرادی که به درد مزمن گردن دچار هستند مفید است. انواع بزرگ آن که نرم تر هستند برای خوابیدن مناسب هستند و انواع کوچک‌تر آن  را می‌توان همراه بالش‌های دیگر استفاده کرد تا بالش زیر سر بیمار به شکل و فرم دلخواه او در بیاید. رولهای گردنی که از جنس فوم مموری هستند می‌توانند خواص درمانی داشته باشند، خصوصا آنهایی که به نحوی طراحی شده‌اند که با کمپرس سرد یا گرم استفاده شوند تا درد بیمار را کاهش داده و عضلات او را شل کنند.

بالش طبی برای دیسک گردن

بالش طبی برای دیسک گردن

اگر بیمار از دیسک گردن رنج می‌برد، بالش تراکشن گردنی می‌تواند بهترین گزینه برای او باشد. بیماران می‌توانند از طرف تراکشن بالش استفاده کنند که همان طرفی است که به شکل V است تا بالش به آرامی و با ملایمت کناره‌های گردن را کشش دهد تا از ستون فقرات گردنی پشتیبانی شود. این پشتی هم برای افرادی که به پشت می‌خوابند و هم برای افرادی که به پهلو می‌خوابند مناسب است.

تأثیر بالش طبی


تأثیر بالش طبی

بالش‌های طبی دارای انواع بسیار مختلفی هستند که موجب کاهش درد و کشیدگی گردن شده و شما را در موقعیت بهتری در هنگام خواب قرار می‌دهند. هدف اصلی از طراحی بالش‌های طبی راحتی بیمار همراه با حفظ حالت طبیعی سر و گردن و پشتیبانی از قوس گردن است. بسیاری از پزشکان برای بیماران مبتلا به آسیب شلاقی گردن (ینک به مقاله آسیب شلاقی) ،  اسپوندیلوز گردنی  یا دیسک گردن  ، بالش طبی تجویز می‌کنند. بالش‌های طبی گردنی همچنین برای پیشگیری از درد گردن  نیز کاربرد دارند. داشتن بالش خوب که موجب درد گردن شما نمیشود، یک عامل ضروری برای داشتن خواب خوب در شب است. دلیل این موضوع نیز واضح است.  گردن از یک سری عضلات ، تاندون‌ها، رباط‌ها، غضروف و 7 مهره‌ی استخوانی تشکیل شده است که در واقع بخش گردنی از ستون فقرات هستند. این مهره‌ها روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و در بین آن‌ها دیسک‌ها نرمی که درون ان از ماده‌ی ژله‌ای پر شده است، قرار گرفته. این مهره‌ها وظیفه‌ی حفاظت از یکی از حیاتی‌ترین اجزای بدن انسان یعنی سیستم اعصاب مرکزی و  وظیفه‌ی پشتیبانی از حرکات سر و گردن را بر عهده دارند. شاخه‌های عصبی که از مغز می‌آیند از داخل ستون فقرات گردنی عبور می‌کنند تا به قسمت‌های مختلف بدن برسند. هرقسمتی از ستون فقرات (از  بالای گردن تا پایین کمر) ممکن است دچار آسیب شده و بر اثر این آسیب به شاخه‌های عصبی گذرنده از ستون فقرات فشار وارد شده و علائم مختلفی مانند درد و بیحسی ایجاد شود. اما در این بین، ستون فقرات گردنی بسیار مستعد آسیب است و خصوصا آسیب‌پذیری ان در هنگام خواب بیشتر است.

قرار داشتن گردن در راستای صحیحی نسبت به دست‌ها و کمر، بهترین راه پیشگیری از آسیب‌دیدگی، خشکی و درد گردن در صبح و همچنین بهترین راه برای صاف نگه داشتن گردن در هنگام خواب و پشتیبانی از گردن در خواب است.

بهترین ویژگی‌های بالش‌های طبی گردنی


پزشکان می‌گویند که یک بالش طبی خوب باید:

پزشکان توصیه می‌کنند که بهتر است از پشتی‌های پهن‌تر استفاده کنید  و در صورتی که به پهلو میخوابید، یک پشتی دیگر بین پاهایتان بگذارید.

تفاوت بین بالش محافظ و بالش گردنی چیست؟

بالش‌های محافظ، تکیه‌گاهی برای سر و گردن هستند و آن‌ها را کاملا در بر می‌گیرند و بنابراین به پشتیبانی و حمایت از گردن کمک می‌کنند. این بالش‌ها دو نوع دارند: بالش‌های جابجایی و ارتوپدی. بالش‌های جابه‌جایی بلافاصله بعد از آسیب‌دیدگی استفاده می‌شوند، تا زمانی که بیمار بتواند به پزشک مراجعه کند.

بالش‌های ارتوپدی بالش‌هایی برای استفاده بلندمدت هستند که کمک می‌کنند ستون فقرات در راستای مناسب قرار گیرد و علائم بیمار مجددا عود نکند.

اما پشتی‌های گردنی به شکل و فرم‌های خاصی طراحی شده‌اند تا با نیازهای خاص بیماران مطابقت پیدا کنند. آن‌ها حالت قرارگیری بدن در هنگام استراحت را اصلاح می‌کنند،  میزان درد و ناراحتی بیمار را به حداقل می‌رسانند و کمک می‌کنند که آسیب‌های گردن و ستون فقرات سریع‌تر بهبود پیدا کنند.
هر دوی این بالش‌ها به اصلاح حالت قرارگیری و راستای ستون فقرات کمک می‌کنند و در اغلب موارد می‌توان آن‌ها را به جای یکدیگر استفاده کرد.

کدام بالش طبی مناسب تر است؟

در زمان انتخاب بالش طبی برای کاهش درد گردن می توان از انواع بالش های مختلف موجود در بازار استفاده نمود اما آن چه که باید مورد توجه قرار داد موضوع حفظ مناسب وضعیت سر و گردن در تمام حالات در هنگام استفاده از بالش طبی است. بالش مورد نیاز از لحاظ نرمی باید بتواند نیاز های استفاده کنندگان را تامین نموده و استفاده از بالش های خیلی نرم و یا خیلی سفت به عنوان یک بالش طبی مناسب چندان توصیه نمی گردد.

به طور کلی برای اینکه بدانیم یک بالش مناسب داریم باید این موارد را مد نظر قرار دهیم:

1-بالش طبی مناسب بالشی است که نرم بوده و پرزدار باشد. البته بالش های با درجه نرمی و سفتی متفاوت در موارد مختلف عملکرد های گوناگونی داشته و مناسب افراد با درد ها و وضعیت های خواب متفاوت هستند.

2-بالش مورد استفاده باید قابلیت پر کردن فضای بین سر و گردن را داشته باشد تا در زمان خواب بدن را در راستای مناسبی قرار دهد.

3-بالش طبی با کیفیت بالشی است که از لحاظ دوام و پایداری نیز مناسب باشد.

4-اگر بالش طبی شما منجر به تعریق زیاد در ناحیه سر و گردن می شود باید بدانید که از بالش مناسبی استفاده نمی کنید. 

5-یکی از ساده ترین راه های برای اینکه بدانیم از بالش طبی مناسبی استفاده می کنیم با خیر این است که در زمان استفاده از آن ها خواب راحت تری را تجربه کنیم.

6-از آنجایی که افراد در زمان خواب به شکل های مختلفی می خوابند و وضعیت سر و گردن آن ها در شرایط مختلف متفاوت قرار می گیرد، بالش طبی باید این قابلیت را داشته باشد که در حالت های متفاوت پشتیبانی مناسبی از وضعیت سر و گردن به عمل آورد. 


جدیدترین مطالب آموزشی

بهترین تشک برای کمر درد

بهترین تشک برای کمر درد
در صورتی که از کمر درد رنج می برید می بایست از نقش تشک در درد خود با خبر باشید. تشکی که ستون فقرات شما را به خوبی پشتیبانی کند درد کمر شما را بهبود خواهد بخشید. تشک های خیلی سفت یا خیلی نرم باعث ایجاد فشار بیشتر به ستون فقرات شما خواهد شد. در صورتی که یک تشک پشتیبانی کننده تعادل مناسب را برای راحتی ستون فقرات شما و قرارگیری آن در موقعیت مناسب فراهم خواهد کرد و پس از احساس خواب به راحتی بر روی این تشک به خواب خواهید رفت.

در صورتی که از کمر درد رنج می برید می بایست از نقش تشک در درد خود با خبر باشید. تشکی که ستون فقرات شما را به خوبی پشتیبانی کند درد کمر شما را بهبود خواهد بخشید. تشک های خیلی سفت یا خیلی نرم باعث ایجاد فشار بیشتر به ستون فقرات شما خواهد شد. در صورتی که یک تشک پشتیبانی کننده تعادل مناسب را برای راحتی ستون فقرات شما و قرارگیری آن در موقعیت مناسب فراهم خواهد کرد و پس از احساس خواب به راحتی بر روی این تشک به خواب خواهید رفت. ...

بهترین تشک برای کمر درد

مزایای استفاده از بالش بارداری برای زنان باردار

مزایای استفاده از بالش بارداری برای زنان باردار
بدون تردید یکی از حساس ترین زمان هایی که برای زنان به وجود می آید، زمان بارداری آن هاست. به صورتی که حتی اگر یک زن چندین مرتبه بارداری را تجربه کرده باشد، باز هم حساسیت های این دوره برای او کاهش پیدا نمی کند چرا که این دوره مسئولیت های سنگینی به دنبال دارد که مادر علاوه بر حفظ سلامت خود، باید توجه ویژه ای به جنین داخل رحمش داشته باشد. دوره بارداری یک دوره تقریبا ۹ ماهه است که از ابتدا تا انتهای آن به مراقبت های ویژه ای برای زن و بچه در حال رشد نیاز دارد. به همین علت زنانی که قصد باردار شدن را دارند، باید حتی پیش از بارداری اطلاعات دقیقی در مورد این دوره به دست آورند. با مشارکت های همسر و خانواده های زن و شوهر، زمان بارداری می تواند به شدت سریع و بدون استرس های خاصی سپری شود. اما اگر در هر مورد، از هر کدام یک از طرفین کوتاهی هایی صورت بگیرد، استرس این دوره باری مادر به شدت بیشتر می شود.

بدون تردید یکی از حساس ترین زمان هایی که برای زنان به وجود می آید، زمان بارداری آن هاست. به صورتی که حتی اگر یک زن چندین مرتبه بارداری را تجربه کرده باشد، باز هم حساسیت های این دوره برای او کاهش پیدا نمی کند چرا که این دوره مسئولیت های سنگینی به دنبال دارد که مادر علاوه بر حفظ سلامت خود، باید توجه ویژه ای به جنین داخل رحمش داشته باشد. دوره بارداری یک دوره تقریبا ۹ ماهه است که از ابتدا تا انتهای آن به مراقبت های ویژه ای برای زن و بچه در حال رشد نیاز دارد. به همین علت زنانی که قصد باردار شدن را دارند، باید حتی پیش از بارداری اطلاعات دقیقی در مورد این دوره به دست آورند. با مشارکت های همسر و خانواده های زن و شوهر، زمان بارداری می تواند به شدت سریع و بدون استرس های خاصی سپری شود. اما اگر در هر مورد، از هر کدام یک از طرفین کوتاهی هایی صورت بگیرد، استرس این دوره باری مادر به شدت بیشتر می شود. ...

مزایای استفاده از بالش بارداری برای زنان باردار

راهنمای انتخاب بالش طبی

راهنمای انتخاب بالش طبی
بالش‌ طبی، بالشی است که به گونه‌ای طراحی شده تا بدن بر روی تخت و یا سطوح دیگر، موقعیت درستی داشته باشد. جهت اطمینان از قرارگیری صحیح و حمایت از یک یا چند بخش مشخص بدن، و در نتیجه ایجاد استراحتی سالم و ایمن برای فرد، طراحی این بالش مطابق با دستورالعمل‌ و استانداردهای ارتوپدی انجام شده است.

بالش‌ طبی، بالشی است که به گونه‌ای طراحی شده تا بدن بر روی تخت و یا سطوح دیگر، موقعیت درستی داشته باشد. جهت اطمینان از قرارگیری صحیح و حمایت از یک یا چند بخش مشخص بدن، و در نتیجه ایجاد استراحتی سالم و ایمن برای فرد، طراحی این بالش مطابق با دستورالعمل‌ و استانداردهای ارتوپدی انجام شده است. ...

راهنمای انتخاب بالش طبی

انتخاب تخت خواب بادی مناسب خواب شبانه و استراحت

انتخاب تخت خواب بادی مناسب خواب شبانه و استراحت
هر شخصی نیاز دارد تا در طول شبانه روز ساعت هایی را به استراحت کردن اختصاص دهد تا بتواند قوای از دست رفته خود را بازپس گیرد . یک انسان نیاز دارد تا شب ها 6 الی 8 ساعت را بخوابد تا بتواند انرژی کافی را برای شروع کردن روز جدید داشته باشد ، پس میبینیم که یک سوم روز و در واقع یک سوم طول عمر خود را بایستی در خواب بگذرانیم به همین دلیل باید بستر های مناسبی را برای خوابیدن انتخاب کنید تا بتوانید خوابی راحت تر داشته باشید . در همین راستا انواع تشک های بادی و تخت خواب هایی طراحی و روانه بازار شدند تا افراد بتوانند با استفاده از آن ها به خوبی استراحت کنند . تخت خواب ها که از جدید ترین محصولات هستند به نسبت طراحی و ساختاری که دارند به تخت خواب چوبی ، فلزی و بادی تقسیم می شوند .

هر شخصی نیاز دارد تا در طول شبانه روز ساعت هایی را به استراحت کردن اختصاص دهد تا بتواند قوای از دست رفته خود را بازپس گیرد . یک انسان نیاز دارد تا شب ها 6 الی 8 ساعت را بخوابد تا بتواند انرژی کافی را برای شروع کردن روز جدید داشته باشد ، پس میبینیم که یک سوم روز و در واقع یک سوم طول عمر خود را بایستی در خواب بگذرانیم به همین دلیل باید بستر های مناسبی را برای خوابیدن انتخاب کنید تا بتوانید خوابی راحت تر داشته باشید . در همین راستا انواع تشک های بادی و تخت خواب هایی طراحی و روانه بازار شدند تا افراد بتوانند با استفاده از آن ها به خوبی استراحت کنند . تخت خواب ها که از جدید ترین محصولات هستند به نسبت طراحی و ساختاری که دارند به تخت خواب چوبی ، فلزی و بادی تقسیم می شوند . ...

انتخاب تخت خواب بادی مناسب خواب شبانه و استراحت

انواع مختلف بالش طبی

انواع مختلف بالش طبی
بالش طبی معمولا با مموری فوم ساخته می شوند که این ماده در فشرده شدن در اطراف سر و گردن شما بسیار عالی است. پشتیبانی ارگونومیک مموری فوم بسیار خوب است .بالش مموری فوم، خواب شبانه عالی به همراه دارد.

بالش طبی معمولا با مموری فوم ساخته می شوند که این ماده در فشرده شدن در اطراف سر و گردن شما بسیار عالی است. پشتیبانی ارگونومیک مموری فوم بسیار خوب است .بالش مموری فوم، خواب شبانه عالی به همراه دارد. ...

انواع مختلف بالش طبی

چگونه یک بالش مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه یک بالش مناسب انتخاب کنیم؟
تشخیص اینکه بالش مناسب از نظر نوع پارچه و مدل دوخت، اندازه و از همه مهم‌تر مواد داخلی آن کدام است از ضروریات است؛ چرا که استفاده از بالش نامناسب نه‌تنها سلامتی سر و گردن و ستون فقرات‌تان را به خطر می‌اندازد بلکه باعث پایین آمدن کیفیت خواب شما خواهد شد.

تشخیص اینکه بالش مناسب از نظر نوع پارچه و مدل دوخت، اندازه و از همه مهم‌تر مواد داخلی آن کدام است از ضروریات است؛ چرا که استفاده از بالش نامناسب نه‌تنها سلامتی سر و گردن و ستون فقرات‌تان را به خطر می‌اندازد بلکه باعث پایین آمدن کیفیت خواب شما خواهد شد. ...

چگونه یک بالش مناسب انتخاب کنیم؟

راهنمای انتخاب تشک

راهنمای انتخاب تشک
تشک‌ها یکی از مهم‌ترین لوازم در یک خانه هستند که علم پزشکی هم به آن‌ها بسیار اهمیت داده است. اگر تشک شما غیراستاندارد، قدیمی، و غیرقابل‌استفاده باشد، شما را دچار بیماری‌های عضلانی و استقامتی می‌کند که رایج‌ترین آن‌ها بیماری دیسک کمر است. استفاده از تشک‌های طبی برای افرادی که بیماری‌های عضلانی و استخوانی دارند الزامی است. همه این دلایل و مهم‌تر از آن لذت خواب خوش دست به دست هم داده تا برندهای خارجی و داخلی بسیاری به طراحی و تولید این تشک‌ها بپردازند. برندهای ایرانی هم در تولید و طراحی این تشک‌ها چیزی کم‌تر از بهترین برندهای روز دنیا ندارند. ما هم در این گزارش نگاهی داریم به انواع و اقسام این تشک‌ها و بازار تولیدات داخلی و خارجی آن‌ها.

تشک‌ها یکی از مهم‌ترین لوازم در یک خانه هستند که علم پزشکی هم به آن‌ها بسیار اهمیت داده است. اگر تشک شما غیراستاندارد، قدیمی، و غیرقابل‌استفاده باشد، شما را دچار بیماری‌های عضلانی و استقامتی می‌کند که رایج‌ترین آن‌ها بیماری دیسک کمر است. استفاده از تشک‌های طبی برای افرادی که بیماری‌های عضلانی و استخوانی دارند الزامی است. همه این دلایل و مهم‌تر از آن لذت خواب خوش دست به دست هم داده تا برندهای خارجی و داخلی بسیاری به طراحی و تولید این تشک‌ها بپردازند. برندهای ایرانی هم در تولید و طراحی این تشک‌ها چیزی کم‌تر از بهترین برندهای روز دنیا ندارند. ما هم در این گزارش نگاهی داریم به انواع و اقسام این تشک‌ها و بازار تولیدات داخلی و خارجی آن‌ها. ...

راهنمای انتخاب تشک

بالشت هوشمندی که به خواب بهتر کمک می‌کند

بالشت هوشمندی که به خواب بهتر کمک می‌کند

...

بالشت هوشمندی که به خواب بهتر کمک می‌کند

اپلیکیشنی برای تشخیص بیماری آپنه خواب

اپلیکیشنی برای تشخیص بیماری آپنه خواب

...

اپلیکیشنی برای تشخیص بیماری آپنه خواب

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

...

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

...

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

طبق برنامه و اهداف ناسا، تا سال ۲۰۳۰ انسان‌هایی به مریخ فرستاده خواهند شد. بسیاری از کارشناسان نگران چالش‌های سلامتی چنین سفری هستند. ...

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

تا به حال فکر کرده‌اید که چرا انسان خواب می‌بیند؟

تا به حال فکر کرده‌اید که چرا انسان خواب می‌بیند؟

هنگامی که بن دو ساله بود، بینایی چشم چپ خود را از دست داد. مادرش او را پیش دکتر برد و خیلی زود معلوم شد که هر دو چشم بن به سرطان شبکیه دچار شده‌اند. بعد از تلاش‌های ناموفق با شیمی‌درمانی و پرتودرمانی، جراحان مجبور به تخلیه هر دو چشم او شدند. بن بینایی خود را برای همیشه از دست داد. ...

تا به حال فکر کرده‌اید که چرا انسان خواب می‌بیند؟

رفع اختلالات خواب با استفاده از هوش مصنوعی

رفع اختلالات خواب با استفاده از هوش مصنوعی

دانشمندان با استفاده از هوش مصنوعی موفق به ابداع حسگری شدند که می‌تواند در رفع اختلالات خواب و سلامت روان بسیار مفید باشد. ...

رفع اختلالات خواب با استفاده از هوش مصنوعی
اندازه گیری سلامتی با هدفون
اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی
عینک هوشمندي که زمان استراحت شما را معين مي کند!
گجتی برای هشدار مرگ در خواب
ساعتی که شما را پس از استراحت کامل از خواب بیدار می‌کند
اپلیکیشنی برای تشخیص بیماریآپنه خواب
گجتی از نوع خواب‌آور
SLEEPsense گجتی برای کنترل خواب کاربران
این هدفون شما را از خواب بیدار می کند!
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی