فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا
فروشگاه
جستجو:
فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا / لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی / مسواک برقی

مسواک برقی

دندان یکی از ارگان های مهم بدن به حساب می آید که حفاظت از آنها باید برای هر فردی بسیار مهم باشد. در همین راستا باید هر روز چند مرتبه آن ها را شسته و پس از هر وعده غذایی از نخ دندان استفاد کرد. یکی از وسایلی که در پاکیزه نگاه داشتن ادامه مطلب

<< 12345 >>

توضیح کوتاه: مسواک برقی

دندان یکی از ارگان های مهم بدن به حساب می آید که حفاظت از آنها باید برای هر فردی بسیار مهم باشد. در همین راستا باید هر روز چند مرتبه آن ها را شسته و پس از هر وعده غذایی از نخ دندان استفاد کرد. یکی از وسایلی که در پاکیزه نگاه داشتن دندان ها بسیار نقش مهمی دارند، مسواک است. مسواک ها جز آن دسته وسایل شخصی می باشند که استفاده از آنها جز ضرورات زندگی هر فرد به حساب می آید. چندیست که استفاده از مسواک برقی به عنوان جایگزینی برای مسواک های دستی و معمولی بسیار رایج شده است و علاوه بر افزایش کیفیت و اطمینان از صحت مسواک زدن، باعث افزایش انگیزه شما برای مسواک زدن و همچنین اختصاص مدت زمان لازم برای مسواک زدن می شود. در بازار برندهای مختلفی با ویژگی های متفاوتی وجود دارند. از این رو، دانستن ویژگی‌های ملزوم برای یک مسواک‌ برقی مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا مطمئن شوید پولی که می‌پردازید، ارزشش را دارد.

ویژگی های لازم و ضروری برای یک مسواک برقی مناسب:

۱. داشتن تایمر دو دقیقه ایی (این زمان مربوط به توصیه مرسوم به مسواک زدن حداقل به مدت ۲ دقیقه می باشد) و نمایش مدت زمان مسواک زدن به شما، که معمولاً پس از ۲ دقیقه مسواک زدن، دستگاه شروع به آلارم دادن، می کند و یا مسواک را خاموش می نماید.      

۲. طراحی ارگونومیک و وزن مناسب آن به طوری که به راحتی بتوانید آن را در دست بگیرید.

۳. طول عمر بالای باتری و قابلیت استفاده از آن برای چندین مرتبه متوالی

۴. داشتن سر کوچک و امکان دسترسی آسان به تمامی نقاط دهان

۵. سازگار با انواع سری ها از جمله: سری ارتودنسی، پلاک، براکت، آبفشان...

ویژگی های اضافی و انتخابی:

۱. داشتن Quadpacer، این ویژگی هر ۳۰ ثانیه به شما هشدار می دهد که این امر به مسواک زدن هر چهار قسمت دهان به میزان مساوی کمک می نماید.   

۲. داشتن سنسور فشار مانع از اعمال فشار بیش از حد در حین مسواک زدن می شود.   

۳. داشتن کیس مسافرتی، گزینه ایی ایده آل برای کسانی که دائماً در سفر هستند و به عدم آسیب دیدن و آلوده شدن آن در حین جابجایی اهمیت می دهند، می باشد.     

۴. نمایشگر میزان شارژ باتری     

۵. دارای چند حالت مختلف برای مسواک زدن

انواع مسواک برقی

مسواک های که با باتری کار می کنند:

این نوع مسواک ها قابل حمل و ارزان بوده اما عمر کوتاهی دارند. 

مسواک هایی با باتری قابل شارژکار می کنند:

این مسواک ها با باتری قابل شارژ کار می کنند و یک سر چرخنده مجزا و سنسور حساس به فشار دارد که به صورت لرزشی یا جلو و عقب کار می کند. 

مسواک های سونیک: 

این نوع مسواک ها دارای قابلیت شارژ هستند و سری های گوناگونی با قیمت بالا دارند. 

مسواک های چرخشی:

این مسواک ها دارای سرهایی هستند که می تواند یک دور کامل بچرخد.

مسواک های لغزشی:

این مسواک ها دارای سر کوچک و غیر قابل چرخش هستند که در جای خود حرکت می کند و به صورت نقطه ای ، جرم های یک ناحیه از دندان را تمیز می کند. 

مسواک های جهنده:

سر این مسواک ها عقب و جلو حرکت کرده و می چرخند، بنابراین اگر چیزی لابه لای دندان هایتان گیر کرده، بیرون می آورند. 

مسواک های دوسره:

این نوع مسواک های برقی دو سر قابل تعویض دارند که یکی به جلو و عقب حرکت کرده و دیگری در جای خود می لغزد. 

مشخصات مسواک برقی

  • دارای عملکردهای مختلف برای حساسیت دندانی، سفید کردن دندان ها و یا ماساژ دادن لثه ها
  • دارای حسگرهای هشداردهنده زمان وارد کردن فشار بر لثه
  • دارای تایمر 
  • یادآوری کننده دیجیتال برای تعویض سر مسواک
  • حرکت چرخشی ارتعاشی و یا تکنولوژی صوتی
  • دارای  سر مسواک متعدد 

نکاتی برای خرید مسواک برقی:

مسواک برقی با برند بهتر بخرید:

مسواک ارتباط مستقیمی با سلامت دهان و دندان دارد پس مسواک برقی را از میان برندهای شناخته شده و مراکز مطمئن خریداری کنید و از دستفروشان یا مراکز غیر مجاز نخرید . 

درباره خرید مسواک تحقیق کنید:

قبل از خرید انواع مسواک برقی و مدت شارژدهی و نوع سری ها و… درباره آن تحقیق کنید و سپس به خرید اقدام نمایید.

با پزشک خود مشورت کنید:

 قبل از خرید مسواک برقی با پزشک خود مشورت کنید.

به نوع و سر مسواک توجه کنید:

مسواکی با سری های قابل تعویض خریداری کنید و سر مسواک را هر 3 تا 6 ماه یکبار عوض کنید.

مسواک تایمر دار یا بدون تایمر بخرید:

مسواک های برقی دارای تایمری هستند  و پس از 2 دقیقه مسواک زدن هشدار می دهند یا مسواک را خاموش می کنند. خرید مسواک تایمر دار یا بدون تایمر به خود شما بستگی دارد. 

مسواکهایی با صفحه نمایش دار بخرید:

 بعضی از مسواک های برقی برای تشویق کردن به مسواک زدن دارای یک صفحه نمایش هستند که صورتک خندان یا تصاویر دیگر را نشان می دهد. 


جدیدترین مطالب آموزشی

  

برترین مدل های مسواک برقی را بشناسید

برترین مدل های مسواک برقی را بشناسید
انتخاب بین مسواک معمولی و مسواک برقی برای بعضی از ما چالش مهمی است. در مطلب قبلی که درباره مقایسه مسواک معمولی و برقی برایتان نوشتیم، در این باره مفصل گفتیم. امروز چند مدل از انواع مسواک برقی های موجود در بازار ایران را باهم مقایسه و بررسی می‌کنیم.

انتخاب بین مسواک معمولی و مسواک برقی برای بعضی از ما چالش مهمی است. در مطلب قبلی که درباره مقایسه مسواک معمولی و برقی برایتان نوشتیم، در این باره مفصل گفتیم. امروز چند مدل از انواع مسواک برقی های موجود در بازار ایران را باهم مقایسه و بررسی می‌کنیم. ...

  

چگونه مسواک برقی مناسبی را انتخاب نمائیم؟

چگونه مسواک برقی مناسبی را انتخاب نمائیم؟
دندان یکی از ارگان های مهم بدن به حساب می آید که حفاظت از آنها باید برای هر فردی بسیار مهم باشد. در همین راستا باید هر روز چند مرتبه آن ها را شسته و پس از هر وعده غذایی از نخ دندان استفاد کرد. یکی از وسایلی که در پاکیزه نگاه داشتن دندان ها بسیار نقش مهمی دارند، مسواک است. مسواک ها جز آن دسته وسایل شخصی می باشند که استفاده از آنها جز ضرورات زندگی هر فرد به حساب می آید.

دندان یکی از ارگان های مهم بدن به حساب می آید که حفاظت از آنها باید برای هر فردی بسیار مهم باشد. در همین راستا باید هر روز چند مرتبه آن ها را شسته و پس از هر وعده غذایی از نخ دندان استفاد کرد. یکی از وسایلی که در پاکیزه نگاه داشتن دندان ها بسیار نقش مهمی دارند، مسواک است. مسواک ها جز آن دسته وسایل شخصی می باشند که استفاده از آنها جز ضرورات زندگی هر فرد به حساب می آید. ...

  

راهنمای خرید بهترین مسواک برقی بازار

راهنمای خرید بهترین مسواک برقی بازار
مسواک برقی یا مسواک چرخشی مسواکی است که با برق یا باتری کار می کند واز این نیرو برای حرکت دادن نوسانی و ارتعاشی سر مسواک استفاده می شود. قدرت پاک کنندگی مسواک برقی بیشتر بوده و بسیار سریع تر و راحت تر، می تواند پلاک ها و جرم های دندان را پاک کند، همچنین این مسواک برای افرادی که در مسواک زدن تنبل هستند، مناسب است. این مسواک ها را می توان از داروخانه ها، فروشگاه ها و حتی سوپرمارکت ها تهیه کرد. در این بخش از نمناک شما را با مسواک برقی و انواع، مزایای آن آشنا خواهیم نمود.

مسواک برقی یا مسواک چرخشی مسواکی است که با برق یا باتری کار می کند واز این نیرو برای حرکت دادن نوسانی و ارتعاشی سر مسواک استفاده می شود. قدرت پاک کنندگی مسواک برقی بیشتر بوده و بسیار سریع تر و راحت تر، می تواند پلاک ها و جرم های دندان را پاک کند، همچنین این مسواک برای افرادی که در مسواک زدن تنبل هستند، مناسب است. این مسواک ها را می توان از داروخانه ها، فروشگاه ها و حتی سوپرمارکت ها تهیه کرد. در این بخش از نمناک شما را با مسواک برقی و انواع، مزایای آن آشنا خواهیم نمود. ...

  

۴ مزیت مسواک برقی که برای تمیزی دندان‌ها باید از آن‌ها استفاده کرد

۴ مزیت مسواک برقی که برای تمیزی دندان‌ها باید از آن‌ها استفاده کرد
یکی از شروط اصلی داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم، مسواک زدن و مراقبت از دندان‌ها است. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی زز زاگرس، یکی از دلایلی که باعث می‌شود مراقبت صحیحی از دندان‌ها و لثه صورت نگیرد، استفاده از مسواک‌های نامناسب است. به همین دلیل باید در انتخاب مسواک نهایت دقت را به خرج داده و مسواکی متناسب با لثه و دندان‌ها انتخاب کرد.

یکی از شروط اصلی داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم، مسواک زدن و مراقبت از دندان‌ها است. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی زز زاگرس، یکی از دلایلی که باعث می‌شود مراقبت صحیحی از دندان‌ها و لثه صورت نگیرد، استفاده از مسواک‌های نامناسب است. به همین دلیل باید در انتخاب مسواک نهایت دقت را به خرج داده و مسواکی متناسب با لثه و دندان‌ها انتخاب کرد. ...

  

روشهای انتخاب یک مسواک برقی مناسب / معرفی 3 مسواک برقی برتر سال 2019

روشهای انتخاب یک مسواک برقی مناسب / معرفی 3 مسواک برقی برتر سال 2019
طبق اعلام انجمن دندانپزشکی آمریکا ، یک مسواک دستی می تواند پلاکهای دندانی را پاک کرده و دندانهای شما را به خوبی تمیز کند اما با استفاده از مسواک برقی می توانید با ضربه زدن به پلاکهای مقاوم تر و زوایای کمتر در دسترس دندانهای خود، با آسودگی بیشتری حجم بالایی از دندانهای خود را تمیز کنید.

طبق اعلام انجمن دندانپزشکی آمریکا ، یک مسواک دستی می تواند پلاکهای دندانی را پاک کرده و دندانهای شما را به خوبی تمیز کند اما با استفاده از مسواک برقی می توانید با ضربه زدن به پلاکهای مقاوم تر و زوایای کمتر در دسترس دندانهای خود، با آسودگی بیشتری حجم بالایی از دندانهای خود را تمیز کنید. ...

  

راهنمای خرید مسواک برقی

راهنمای خرید مسواک برقی
دندانپزشکان استفاده از مسواک برقی را به عنوان یکی از بهترین راه‌های بهبود سلامت دهان و دندان پیشنهاد می‌کنند. مهم ترین قسمت انتخاب بهترین مسواک برقی آشنایی با تکنولوژی و امکانات آن است. وقتی صحبت از انتخاب مسواک برقی به میان می‌آید فاکتور مهم، درجه تمیزی است. با توجه به اینکه مسواک‌های برقی تمیزی و کارکرد بهتری از مسواک‌های معمولی دارند، برخی مسواک‌های برقی نیز از لحاظ تکنولوژی جلوتر از بقیه مسواک های برقی هستند.

دندانپزشکان استفاده از مسواک برقی را به عنوان یکی از بهترین راه‌های بهبود سلامت دهان و دندان پیشنهاد می‌کنند. مهم ترین قسمت انتخاب بهترین مسواک برقی آشنایی با تکنولوژی و امکانات آن است. وقتی صحبت از انتخاب مسواک برقی به میان می‌آید فاکتور مهم، درجه تمیزی است. با توجه به اینکه مسواک‌های برقی تمیزی و کارکرد بهتری از مسواک‌های معمولی دارند، برخی مسواک‌های برقی نیز از لحاظ تکنولوژی جلوتر از بقیه مسواک های برقی هستند. ...

جان‌گرفتن دوباره تصاویر سیاه و سفید
تهیه‌کننده «بیگانه» درگذشت
تولید جدیدترین پاک کننده همه کاره بدون بو و گاز
ابداع صندلی مراقب و نصیحت‌کننده سالمندان!
طراحی جلیقه خنک کننده برای کادر درمان
دستگاه ردیاب زیر آبی تولید شد
پارچه های رصد کننده سلامت و قابل شارژ در زمان شستشو
تحقیقات نگران کننده در مورد افزایش سطح دی اکسید کربن
اختراع اپل که همه را به دستگاه خودپرداز شما تبدیل می‌کند!

روش ضدعفونی کردن دستگاه‌های الکترونیکی
سیستم کند کننده ویدئو برای یادگیری مهارت های فیزیکی از راه رسید
واکنش تهیه کننده «گاندو» به انتقادات وزیر امور خارجه
دستگاه خاصی که با استفاده از زبان بدن دروغگو را لو می‌دهد
نحوه خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها
کیبوردی برای استفاده در چند دستگاه متفاوت
تولید پماد ضد سوختگی و ترمیم کننده زخم بستر با حمایت صندوق نوآوری
آپدیت جدید واتس اپ حافظه دستگاه ها را مدیریت می کند
لینک دوستان
لیدی مدکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی