رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی / اصلاح موی بدن بانوان

اصلاح موی بدن بانوان

ماشین اصلاح بدن یک وسیله ی کاربردی و اقتصادی، الکتریکی و برقی می‌باشد که برای از بین بردن موی زائد بدن آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از منافع ماشین اصلاح بدن، آسان بودن و کاربردی بودن آن است، دیگری سری سَری های مختلف آن است که متناسب با هر ادامه مطلب

اصلاح موی بدن بانوان

ماشین اصلاح بدن یک وسیله ی کاربردی و اقتصادی، الکتریکی و برقی می‌باشد که برای از بین بردن موی زائد بدن آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از منافع ماشین اصلاح بدن، آسان بودن و کاربردی بودن آن است، دیگری سری سَری های مختلف آن است که متناسب با هر سلیقه و قسمت های مختلف بدن طراحی شده است و آقایان می‌توانند به راحتی برای تمامی نقاط بدن خود از این ماشین استفاده ببرند.این ماشین ها علاوه برکاربرد فراوران، خطرات و مضررات کمی را نیز شامل می‌شوند چرا که سری های این ماشین ها به گونه ای تعبیه شده است که خراش و حساسیتی ایجاد ننماید.

نحوه انتخاب یک دستگا اپیلاتور مناسب

حالا سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که زمان انتخاب یک دستگاه اپیلانور به چه نکاتی باید توجه کرد؟ اگر بدانید که دستگاه اصلاح بدن را بیشتر برای چه نقاطی نیاز دارید در این شرایط راحت‌تر می‌توانید به دستگاه مدنظر خود دست پیدا کنید. چون دستگاه‌های اپیلاتور بسته به انوع کارایی‌هایی که دارند دارای سری‌ها و امکانات گوناگون هستند که طبیعتا بر روی قیمت آنها نیز اثرگذار است. به عنوان مثال اگر شما از دستگاه اپیلاتور تنها برای از بین بردن موهای زائد دست و پا می‌خواهید استفاده کنید داشتن یک دستگاه اپیلاتور با یک سری کافی است؛ اما اگر می‌خواهید از این دستگاه برای موهای ضخیم‌تر بدن و موهای صورت استفاده کنید قطعا به دستگاهی نیاز خواهید داشت که دارای چند سری بوده تا بتواند بسته به نیاز شما موهای زائدتان را از بین ببرند.

دستگاه اپیلاتور شارژی ایده‌آل برای مسافرت

به طور کلی دستگاه‌های اپیلاتور دارای سه نوع هستند. فنری، چرخشی و موچینی. بین این سه مدل تفاوت چندان وجود ندارد. تنها نحوه کارکردشان با هم فرق می‌کند که فنری با گیر کردن مو بین فنرها آنها را از ریشه جدا می‌کند، چرخشی با چرخش این عملیات را انجام می‌دهد و موچینی نیز همانطور که از نامش مشخص است از طریق اهرم‌هایی که مانند موچین هستند موها را در بین خود گیر انداخته و آنها را از ریشه جدا می‌کنند. البته باید بگوییم که مدل موچینی، مدرن‌ترن مدل دستگاه اپیلاتور است که هر چه تعداد موچین‌های آن بیشتر باشد سرعت عمل بالاتری خواهد داشت و در مدت زمان کوتاه‌تری شما را از شر موهای دوست نداشتی خود خلاص می‌کند.

علاوه بر این موضوع این دستگاه‌ها باز هم به دو مدل شارژی و برقی نیز تقسیم می‌شوند. مدل شارژی‌ها به طور معمول ضد آب بوده و شما می‌توانید آنها را داخل حمام و دستشویی نیز مورد استفاده قرار دهید. همچنین در مسافرت‌ها بسیار به کار شما خواهد آمد. اما این مدل شارژی قدرت موتورش نسبت به مدل برقی کمتر است.

امکانات اضافه، هزینه بالاتر

تعداد سری‌ها، قابل تنظیم بودن سرعت، قابلیت ماساژور، مدت زمان شارژ (درصورت شارژی بودن دستگاه)، دارا بودن چراغ‌قوه، بسته خنک‌کننده و... از جمله مواردی است که باعث خواهد شد قیمت یک دستگاه اصلاح بدن بالا برود. شما با توجه به آنکه تا چه میزان از این دستگاه استفاده می‌کنید، چقدر از لوازم جانبی آن بهره می‌برید، چقدر به لزوم ضد آب بودن آن نیاز دارید و تا چه حد برای تهیه این دستگاه بودجه کنار گذاشته‌اید می‌توانید دستگاه اپیلاتور مدنظرتان را تهیه کنید. در غیر این صورت شما بابت کارایی‌ها و قابلیت‌هایی هزینه می‌کنید که هیچ‌گاه به کارتان نخواهد آمد.

انواع دستگاه‌ های اپیلاتور

بیاییم پیش از معرفی بهترین ماشین اصلاح‌ بدن بانوان با انواع آن‌ها آشنا شویم.

Spring

این نوع اپیلیدی در اواسط دهه 80 به وجود آمده است و معمولا برای رفع موهای زائد صورت به کار گرفته می‌شود. میله ای فلزی که قابلیت خم شدن دارد. آن را بر روی صورت قرار داده از دو طرف خم می‌کنیم؛ در این حالت مو درون شیارهای آن گیر می‌کند، سپس میله را باز کرده و مو کنده می‌شود.

این روش دردناک و موجب سوزش و التهاب پوست می‌شود. نمونه‌های جدیدتری از آن امروزه در بازار وجود دارند که به همین شیوه اصلاح می‌کنند.

اپیلاتور

Disc

با محبوبیت این دستگاه‌ها، انواع جدیدی از آن‌ها به بازار عرضه شد. این مدل شامل یک صفحه فلزی است که با حرکت دادن آن بر بدن، مو را از ریشه جدا می‌کند. نسبت به مدل‌های اولیه راحتی بیشتری در هنگام اصلاح فراهم می‌کند.

Tweezer

در نهایت اپیلاتورهای امروزی به وجود آمدند؛ آن‌ها شامل سری‌های مختلف با تیغه‌های فلزی هستند که با حرکت‌ چرخشی خود، به راحتی و با سرعت تمام موهای زائد بدن را از بین می‌برند. این دستگاه‌ها برند و ویژگی‌های متفاوتی دارند که در ادامه مطالب به آن‌ها اشاره می‌کنیم.


جدیدترین مطالب آموزشی

بهترین روش اصلاح موهای زائد بدن برای خانم ها

بهترین روش اصلاح موهای زائد بدن برای خانم ها
در اینبخش با بهترین روش اصلاح مو هاي زائد بدن آشنا می‌شویم. اصلاح کردن مو هاي بدن یکی از مهم ترین موارد بهداشتی در عصر امروز می‌باشد. اصلاح مو هاي زائد بدن در ابتدا کاری بسیار ساده بنظر می‌آید، اما روشهای رایجی کـه مـا استفاده میکنیم باعث خشکی، آسیب بـه پوست و رشد سریعتر مو هاي زائد می شوند، بنابر این بهتر اسـت با راه و روشهای صحیح آن آشنا شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

در اینبخش با بهترین روش اصلاح مو هاي زائد بدن آشنا می‌شویم. اصلاح کردن مو هاي بدن یکی از مهم ترین موارد بهداشتی در عصر امروز می‌باشد. اصلاح مو هاي زائد بدن در ابتدا کاری بسیار ساده بنظر می‌آید، اما روشهای رایجی کـه مـا استفاده میکنیم باعث خشکی، آسیب بـه پوست و رشد سریعتر مو هاي زائد می شوند، بنابر این بهتر اسـت با راه و روشهای صحیح آن آشنا شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید. ...

بهترین روش اصلاح موهای زائد بدن برای خانم ها

بررسی روش‌های اصلاح کردن | بررسی بهترین روش اصلاح مو‌های زائد

بررسی روش‌های اصلاح کردن | بررسی بهترین روش اصلاح مو‌های زائد
همه مردان و زنان به دلایل گوناگون و تنها به یک دلیل عمده – پاکیزه بودن – به دنبال راه‌ هایی هستند تا از شر موهای زاید خود خلاص شوند.تیغ،موم،نخ،کرم‌های موبر،دستگاه‌های اپیلاتور و در نهایت،لیزر به شما کمک می‌کند تا بر این موها که رشدشان تمامی ندارد،فایق آیید اما روش انجام آنها و اینکه کدام یک بهترین است از جمله مواردی است که در این مقاله به آن اشاره می کنیم.

همه مردان و زنان به دلایل گوناگون و تنها به یک دلیل عمده – پاکیزه بودن – به دنبال راه‌ هایی هستند تا از شر موهای زاید خود خلاص شوند.تیغ،موم،نخ،کرم‌های موبر،دستگاه‌های اپیلاتور و در نهایت،لیزر به شما کمک می‌کند تا بر این موها که رشدشان تمامی ندارد،فایق آیید اما روش انجام آنها و اینکه کدام یک بهترین است از جمله مواردی است که در این مقاله به آن اشاره می کنیم. ...

بررسی روش‌های اصلاح کردن | بررسی بهترین روش اصلاح مو‌های زائد

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن
خانم ها در طول زندگی خود زمان و هزینه ی زیادی را صرف اصلاح موهای زائد بدن خود می کنند. بدیهی است بعد از صرف زمان و هزینه ی زیاد برای این کار آزاردهنده و گاه حتی دردناک، ناراحت کننده است اگر نتوانیم نتیجه ی خوبی از آن بگیریم. باقی ماندن موها روی بدن بعد از تیغ زدن یا موم انداختن موها و درنهایت قرمز شدن پوست، واقعاً آزار دهنده است. این مسأله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در ادامه به ۷ اشتباه رای خانم ها در اصلاح موهای بدن می پردازیم.

خانم ها در طول زندگی خود زمان و هزینه ی زیادی را صرف اصلاح موهای زائد بدن خود می کنند. بدیهی است بعد از صرف زمان و هزینه ی زیاد برای این کار آزاردهنده و گاه حتی دردناک، ناراحت کننده است اگر نتوانیم نتیجه ی خوبی از آن بگیریم. باقی ماندن موها روی بدن بعد از تیغ زدن یا موم انداختن موها و درنهایت قرمز شدن پوست، واقعاً آزار دهنده است. این مسأله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در ادامه به ۷ اشتباه رای خانم ها در اصلاح موهای بدن می پردازیم. ...

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی

روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی
رفع موهای زائد ناحیه تناسلی، از جمله دغدغه بسیاری از خانم ها می باشد. خانم ها ممکن است از روشهای گوناگونی جهت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی استفاده کنند که در این مقاله انواع روش ها و توصیه های بعد از رفع موهای زائد را گردآوری نموده ایم.

رفع موهای زائد ناحیه تناسلی، از جمله دغدغه بسیاری از خانم ها می باشد. خانم ها ممکن است از روشهای گوناگونی جهت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی استفاده کنند که در این مقاله انواع روش ها و توصیه های بعد از رفع موهای زائد را گردآوری نموده ایم. ...

روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی

بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ

بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ
روش های زیادی برای اصلاح موهای زائد بدن وجود دارد که هریک مزایا و معایب زیادی دارند اما یکی از بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ استفاده از نسخه مادر بزرگ ها میباشد. اگر می خواهید موهای زائد بدنتان را کاهش دهید با بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد که در این قسمت از بخش سلامت نمناک آورده ایم ، آشنا شوید و این روش ها را بکار ببرید.

روش های زیادی برای اصلاح موهای زائد بدن وجود دارد که هریک مزایا و معایب زیادی دارند اما یکی از بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ استفاده از نسخه مادر بزرگ ها میباشد. اگر می خواهید موهای زائد بدنتان را کاهش دهید با بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد که در این قسمت از بخش سلامت نمناک آورده ایم ، آشنا شوید و این روش ها را بکار ببرید. ...

بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ

روش های از بین بردن موهای زائد بدن بانوان

روش های از بین بردن موهای زائد بدن بانوان
موموهای ضخیم زائد برای همه ی خانم ها نوعی کابوس محسوب می شود. گرچه داشتن موهای ریز صورت و دیگر اعضای بدن طبیعی است، اما همه خانم ها به دنبال روش هایی برای اصلاح موی زائد بدن خود هستند و برای این کار، راه های مختلفی مانند ایپلاسیون، لیزر و… را امتحان می کنند. از بین رفتن دائم موهای زائد بدن یکی از خواسته های زنان و برخی از مردان می باشد. زیاد بودن موهای زائد باعث می‌شود فرد مجبور باشد به طور مرتب با روش‌های موقتی اقدام به اصلاح موی زائد بدنش کند. وجود محصولات تجاری متنوع در این زمینه، گویای اهمیت مساله در بین افراد جامعه است.

موموهای ضخیم زائد برای همه ی خانم ها نوعی کابوس محسوب می شود. گرچه داشتن موهای ریز صورت و دیگر اعضای بدن طبیعی است، اما همه خانم ها به دنبال روش هایی برای اصلاح موی زائد بدن خود هستند و برای این کار، راه های مختلفی مانند ایپلاسیون، لیزر و… را امتحان می کنند. از بین رفتن دائم موهای زائد بدن یکی از خواسته های زنان و برخی از مردان می باشد. زیاد بودن موهای زائد باعث می‌شود فرد مجبور باشد به طور مرتب با روش‌های موقتی اقدام به اصلاح موی زائد بدنش کند. وجود محصولات تجاری متنوع در این زمینه، گویای اهمیت مساله در بین افراد جامعه است. ...

روش های از بین بردن موهای زائد بدن بانوان

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

...

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

...

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

...

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

...

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

طبق برنامه و اهداف ناسا، تا سال ۲۰۳۰ انسان‌هایی به مریخ فرستاده خواهند شد. بسیاری از کارشناسان نگران چالش‌های سلامتی چنین سفری هستند. ...

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

اندازه گیری سلامتی با هدفون

اندازه گیری سلامتی با هدفون

...

اندازه گیری سلامتی با هدفون

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی

...

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی
آموزش اصلاح رنگ پوست در Adobe camera raw

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی