رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی / اصلاح موی صورت

اصلاح موی صورت

هنگامی‌که شما می‌خواهید یک ماشین ریش تراش خریداری کنید سه انتخاب دارید: ۱- یا باید یک ریش تراش ارزان قیمت انتخاب کنید ۲- و یا اینکه مستقیم می‌روید و بهترین ماشین ریش تراش، که خیلی گران قیمت است را پیدا می‌کنید. ۳- اما اگر بخواهید نسبت به پولی که دارید بهترین ریش تراش را ادامه مطلب

اصلاح موی صورت

هنگامی‌که شما می‌خواهید یک ماشین ریش تراش خریداری کنید سه انتخاب دارید: ۱- یا باید یک ریش تراش ارزان قیمت انتخاب کنید ۲- و یا اینکه مستقیم می‌روید و بهترین ماشین ریش تراش، که خیلی گران قیمت است را پیدا می‌کنید. ۳- اما اگر بخواهید نسبت به پولی که دارید بهترین ریش تراش را انتخاب کنید چه خواهید کرد؟

ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه معیارهایی را هنگام خرید باید در نظر داشته باشید.

مزیت ریش تراش نسبت به تیغ

تا مدت ها تیغ تنها ابزار برای اصلاح صورت به شمار می رفت؛ اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی، ریش تراش های برقی جای تیغ را در بازار از آن خود کردند. تیغ هر چقدر هم که با کیفیت باشد و حتی هنگام استفاده از آن از خمیر ریش استفاده شود، باز ههم به بخشی از سلول های زنده ی پوست آسیب می رساند. این ضعف ذاتی تیغ باعث شد تا مهندسین به فکر راهی برای حذف تماس مستقیم پوست با تیغ بی افتند و به این ترتیب ریش تراش های برقی با پوشش محافظ توری یا فویلی و چرخشی ابداع شدند.

در ادامه مقاله شما خواهید آموخت:

  1. معیار های انتخاب بهترین ماشین ریش تراش

  2. انتخاب بهترین ریش تراش بر اساس نوع تیغه

  3. ۳- روش اصلاح در ریش تراش های سه تیغ و توری

به‌طور خلاصه مهم‌ترین معیارهایی که هنگام خرید باید به یاد داشته باشید این‌ها هستند: ۱-راحتی آرگونومیک ۲-میزان شارژ باتری ۳-هشدار اتمام شارژ ۴- قابلیت شارژ سریع ۵-سهولت تمیز کردن ۶-خط زن یا تریمر ۷-قابلیت ضد آب. در ادامه به صورت مفصل تر به شرح هر کدام خواهیم پرداخت

همچنین انواع تیغه‌ها و روش اصلاح صورت را نیز شرح خواهیم داد.

معیار های تهیه بهترین ماشین ریش تراش

۱- راحتی آرگونومیک

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک ریش تراش خوب، قابلیت آرگونومیک و طراحی مناسب آن است. شاید فردی لازم باشد تا یک ساعت هم با یک ریش تراش و صورت خود تنها باشد؛ خوب این طراحی ویژه کمک می‌کند تا دستان کاربر خسته نشود.

در واقع طراحی خوب در کنار وزن مناسب کمک می‌کند تا حمل و استفاده بسیار راحت باشد.

۲- شارژر باتری

اکثر ریش تراش های جدید قابل شارژ هستند. قابلیت شارژ قیمت دستگاه را بالاتر می برد اما در عمل استفاده از آن را راحت تر می کند. زمان شارژ باتری بسته به نوع آن بین ۱ تا ۱۲ ساعت طول می کشد و حدود۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان اصلاح ارائه می دهد. یکی از کاربردی ترین مزیت های یک ریش تراش، هشدار یا نشانگر میزان شارژ باقیمانده می باشد.

۳- هشدار Low-Battery

نشانگر شارژ و یا نور شارژ در برخی از مدل ها زمانی که باتری کم است به شما هشدار میدهد .

۴- قابلیت استفاده از سیم برق و شارژ سریع (Quick charge)

اگر وسط اصلاح صورت شارژ ماشین اصلاح صورت شما تمام شود شما باید بتوانید با استفاده از برق مستقیم و بدون افت کیفیت به اصلاح ادامه دهید. ریش تراش هایی که از قابلیت شارژ سریع (Quick charge)پشتیبانی میکنند بدون افت کیفیت اصلاح خواهند کرد اما ریش تراش های عادی با افت سرعت مواجه خواهند شد.

۵- سهولت تمیز کردن

سه نوع روش برای تمیز کردن ریش تراش وجود دارد.

۱- بیشتر ریش تراش ها دارای یک برس یا فرچه کوچک برای تمیز کردن هستند .

۲- برخی از مدل ها را می توان با آب شستشو داد.

۳- تعداد کمی دارای یک سیستم تمیز کردن خودکار با مایع بهداشتی هستند که بسیار هم گران قیمت هستند .

۶- اصلاح خط ریش با خط زن یا تریمر

بیشتر ریش تراش ها امکان اصلاح خط ریش را فراهم می آورند و با آن می تواند موهای جلو گوشها و یا دیگر موهای بلند را اصلاح نمود. بهتر است که طول تیغه اصلاح خط ریش متوسط باشد ، اگر کوتاه باشد شما نمیتوانید به راحتی خط ریش خود را اصلاح کنید و اگر بلند باشد در دقت و ظرافت کار تاثیر منفی خواهد گزاشت.

۷- قابلیت ضد آب

چه کسی بدش می‌آید زیر دوش صورت خود را اصلاح کند؟ قطعا هیچ کس!

بهترین ماشین های ریش تراش به شما کمک می‌کند که پس از اصلاح شما برای تمیز کردنش راحت باشید .در واقع حتی اگر کاملا ضد آب نباشد، حداقل باید سری‌هایی ضد آب داشته باشد تا پاک سازی و شست و شوی آن شما را به مشقت نیاندازد.

البته باید توجه داشت که مقاومت در برابر نفوذ آب درجه بندی دارد و از این نظر باید به توصیه های شرکت سازنده توجه کرد. مقاومت در برابر رطوبت و نیز سطح حفاظت در برابر عوامل خارجی مانند غبار، در دستگاه های الکتریکی با پارامتر IPxy نمایش داده میشود. در این پارامتر x نمایش دهنده ی سطح حفاظت در برابر عوامل خارجی است و عددی بین 0 تا 6 است. y نیز عددی بین 0 تا 8 است و نشان دهنده ی میزان مقاومت در برابر آب است. این پارامتر تعیین کننده ی قابل استفاده بودن در حمام یا استفاده همزمان ریش تراش با کف ریش است.

راهنمای انتخاب نوع ریش تراش - ریش تراش چرخشی

ریش تراش های چرخشی معمولا از 3 تیغه تشکیل شده اند. این ریش تراش ها برای تراشیدن ریش هایی که به سرعت رشد می کنند یا در جهت های مختلف روییده اند بسیار مناسب هستند.

ریش تراش های چرخشی برای افرادی که هر روز اصلاح نمی کنند، نسبت به سایر ریش تراش ها ارجهیت دارند زیرا موهای بلند تر را بهتر اصلاح می کنند.

مکانیزم ریش تراش چرخشی بسیار ساده است. وقتی ریش تراش روی صورت کشیده می شود، تار های مو از طریق سوراخ های تعبیه شده روی فویل به سمت تیغه ها هدایت شده و اصلاح می شوند.

از آنجا که سیستم تیغه های ریش تراش های چرخشی در سطوح برش بیشتر و زوایای متنوع تری با تار های مو برخورد می کنند، برای اصلاح سریع بسیار مناسب هستند.

اگر پستی و بلندی های صورت شما زیاد است، مثلا گونه های برآمده یا چانه درشتی دارید، بهتر است آن مدلی از ریش تراش های چرخشی را انتخاب کنید که سری آن ها انعطاف پذیر است و در جهت های مختلف می چرخد. این مدل ها بهتر از هر نوع ریش تراش دیگری با صورت شما سازگار خواهند شد.

هنگام اصلاح با ریش تراش های چرخشی بهتر است دستگاه را در جهت عقربه های ساعت روی صورت بکشید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

مزایای ریش تراش های چرخشی

• ایده آل برای ریش های کلفت و پرپشت و ریش هایی که در جهت های مختلف روییده باشند. البته افرادی که به این دلیل سمت ریش تراش های چرخشی می روند، باید کیفیت دستگاه انتخابی خود را نیز مد نظر داشته باشند.
• مناسب تر برای افرادی که نمی خواهند یا نیاز ندارند هر روز ریش خود را بتراشند.
معایب ریش تراش های چرخشی
• بر اساس باور عمومی، ریش تراش های چرخشی نسبت به ریش تراش های برشی سازگاری کمتری با پوست های حساس دارند و ممکن است باعث آسیب دیدگی پوست شوند. چنین ادعایی را نمی توان به راحتی تصدیق کرد.
همانطور که گفته شد، همانند ریش تراش های فویلی، تیغه ها زیر فویل پوششی قرار دارند و با پوست صورت تماس مستقیم ندارند. بنابراین اگر آسیبی در اثر استفاده از این ریش تراش ها به وجود آمده باشد، ممکن است به دلایل دیگری مانند کیفیت پایین ریش تراش خریداری شده یا عدم استفاده کاربر از تکنیک های درست اصلاح صورت بوده باشد و چنین مسایلی حتی در ریش تراش های فویلی هم ممکن است اتفاق بیفتد.
بنابراین صرف خریدن ریش تراش فویلی شما را در برابر آسیب دیدگی پوستی بیمه نخواهد کرد. از طرفی اگر تصمیم خود را برای خرید ریش تراش چرخشی گرفته اید، بهتر است همین جا سری به مدل های ریش تراش های چرخشی سازگار با پوست های حساس بزنید.
ریش تراش های چرخشی به مردانی که به دنبال اصلاح بسیار دقیق خط ریش یا اطراف ریش پروفسوری خود هستند توصیه نمی شود زیرا ماهیت هندسی این ریش تراش ها باندازه ریش تراش های فویلی برای این کار مناسب نیست.
در این مورد هم میتوان توصیه کرد که اگر تصمیم به خرید ریش تراش چرخشی گرفته اید، برای مرتب کردن خط ریش یا کناره های سایر مدل های ریش، از انواع ماشین اصلاح صورت، ست اصلاح یا مدل هایی از ریش تراش با لوازم جانبی مناسب این کار استفاده کنید.

راهنمای انتخاب نوع ریش تراش - ریش تراش فویلی

در ریش تراش های فویلی هم تیغه های ریش تراش زیر یک فویل محافظ قرار گرفته اند، با این تفاوت که به جای چرخش، حرکت رفت و برگشتی دارند.

در اینجا هم تارهای ریش از طریق سوراخ های تعبیه شده در فویل محافظ به سمت تیغه ها هدایت می شوند تا بریده شوند.


معمولا چند تیغه در ریش تراش های فویلی وجود دارد. طبیعی است که مثلا ریش تراش های دارای چهار تیغ، سریع تر از مدل های مجهز به سه تیغ صورت شما را خواهند تراشید.

به یاد داشته باشید که هنگام اصلاح با ریش تراش های فویلی، دست شما باید حرکت رفت و برگشتی داشته باشد نه حرکت چرخشی.

مزایای ریش تراش های فویلی

• در اینجا هم به باور عمومی سازگاری بیشتر ریش تراش های فویلی با پوست های حساس اشاره میکنیم. هر چند در این مورد نمی توان نظر قطعی اعلام کرد.

• اما قطع به یقین چنین ریش تراش هایی برای اصلاح اطراف خط ریش یا سایر مدل های ریش مناسب ترند.

معایب ریش تراش های فویلی

• حرکت این ریش تراش ها به خطوط مستقیم محدود است. پس به زمان بیشتری برای اصلاح صورت نیاز دارند.

• بسیاری از مردان هنگام تراشیدن ریش در پستی و بلندی های صورت مانند چانه یا گلو با ریش تراش های فویلی به مشکل اساسی برمی خورند زیرا حتی مدل هایی از ریش تراش های فویلی که سری آن ها دارای آزادی چرخش است، از نظر سازگاری با پستی و بلندی های صورت به پای ریش تراش های چرخشی دارای آزادی چرخش سری نمی رسند.

اگر نگران چنین مشکلی هستید، بهتر است سراغ مدل های میان رده یا رده بالای ریش تراش های چرخشی بروید یا اگر تصمیم شما برای خرید ریش تراش فویلی کاملا جدی شده، حتما مدلی رده بالا از میان مدل ها انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب نوع ریش تراش - انواع ماشین اصلاح صورت

برای پیاده کردن انواع و اقسام مدل های ریش بهتر است یک ماشین اصلاح تهیه کنید. انواع ماشین اصلاح توانایی های متنوعی دارند.

برخی مانند انواع ماشین اصلاح صورت تنها برای اصلاح صورت مناسب هستند اما برخی دیگر با اقلام جانبی متنوع تر قادر به اصلاح تمام بدن شما از فرق سر تا نوک پنجه پا هستند.

چنین مجموعه هایی ست اصلاح نام دارند و با توجه به ارزش خرید بالای خود بسیار پر طرفدار هستند.


ماشین های اصلاح کار خود را با حرکت های رفت و برگشتی انجام می دهند. پس اینجا هم بهترین نتیجه با حرکت رفت و برگشتی دست حاصل خواهد شد.

مزایای انواع ماشین اصلاح

• این ماشین ها برای اصلاح سر، صورت و حتی تمام قسمت های بدن از جمله نواحی حساس قابل استفاده اند.
• برای پیاده سازی انواع مدل های ریش و سبیل ایده آل هستند.

معایب دستگاه های اصلاح

• اگر از دستگاه نامناسبی استفاده کنید که به سیستم های محافظ پوست مجهز نباشد، ممکن است دچار خراشیدگی یا آسیب دیدگی پوست شوید.
• مسلما ماشین های اصلاح به اندازه ماشین های ریش تراش برای اصلاح سه تیغ مناسب نیستند.


جدیدترین مطالب آموزشی

5 فاکتور مهم در خرید ریش تراش

5 فاکتور مهم در خرید ریش تراش
ریش تراش به عنوان یکی از مهم ترین لوازم شخصی آقایان به حساب می آید و خرید آن نیاز به توجه بالایی دارد. هنگام خرید یک ریش تراش آن‌قدر مدل‌های مختلف پیش رویتان قرار میدهند که قطعا تصمیم‌گیری و انتخاب درست از میان آن‌ها نیازمند به اطلاعاتی است که شما باید درباره‌ی یک ریش تراش خوب و مناسب با نیازتان بدانید.

ریش تراش به عنوان یکی از مهم ترین لوازم شخصی آقایان به حساب می آید و خرید آن نیاز به توجه بالایی دارد. هنگام خرید یک ریش تراش آن‌قدر مدل‌های مختلف پیش رویتان قرار میدهند که قطعا تصمیم‌گیری و انتخاب درست از میان آن‌ها نیازمند به اطلاعاتی است که شما باید درباره‌ی یک ریش تراش خوب و مناسب با نیازتان بدانید. ...

5 فاکتور مهم در خرید ریش تراش

بدون آشنایی با انواع ریش تراش، اقدام به خرید نکنید!

بدون آشنایی با انواع ریش تراش، اقدام به خرید نکنید!
استفاده از ریش تراش برای اصلاح و مرتب کردن موی صورت یکی از کارهای روزانه آقایان است. اگر برای اولین بار می خواهید ریش تراش خریداری کنید و یا ریش تراش شما از کار افتاده است، با مراجعه به بازار با مدل های متنوعی از ریش تراش مواجه خواهید شد که ممکن است شما را گیج کنند.

استفاده از ریش تراش برای اصلاح و مرتب کردن موی صورت یکی از کارهای روزانه آقایان است. اگر برای اولین بار می خواهید ریش تراش خریداری کنید و یا ریش تراش شما از کار افتاده است، با مراجعه به بازار با مدل های متنوعی از ریش تراش مواجه خواهید شد که ممکن است شما را گیج کنند. ...

بدون آشنایی با انواع ریش تراش، اقدام به خرید نکنید!

با انواع ماشین اصلاح و ویژگی های هر کدام آشنا شوید

با انواع ماشین اصلاح و ویژگی های هر کدام آشنا شوید
اگر سری به بازار زده باشید، با مدل های متنوعی از تجهیزات اصلاح سر و صورت آقایان مواجه می شوید. در این میان، انتخاب یک دستگاه مناسب سخت تر است، چراکه هر کدام از ماشین های اصلاح برای کوتاه کردن موهای قسمت مشخص (بدن، ریش یا سر) طراحی شده اند و قبل از خرید ماشین اصلاح باید بتوانید اطلاعات لازم در ارتباط با ریش تراشی که به کارتان می آید را کسب کنید. همچنین هزینه ای که می کنید، می بایست ارزش کالای خریداری شده را داشته باشد. در ادامه قصد داریم انواع ماشین اصلاح موجود در بازار را معرفی کرده و شما را با ویژگی های هر کدام آشنا کنیم.

اگر سری به بازار زده باشید، با مدل های متنوعی از تجهیزات اصلاح سر و صورت آقایان مواجه می شوید. در این میان، انتخاب یک دستگاه مناسب سخت تر است، چراکه هر کدام از ماشین های اصلاح برای کوتاه کردن موهای قسمت مشخص (بدن، ریش یا سر) طراحی شده اند و قبل از خرید ماشین اصلاح باید بتوانید اطلاعات لازم در ارتباط با ریش تراشی که به کارتان می آید را کسب کنید. همچنین هزینه ای که می کنید، می بایست ارزش کالای خریداری شده را داشته باشد. در ادامه قصد داریم انواع ماشین اصلاح موجود در بازار را معرفی کرده و شما را با ویژگی های هر کدام آشنا کنیم. ...

با انواع ماشین اصلاح و ویژگی های هر کدام آشنا شوید

ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی؟

ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی؟
ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی؟ قبل از اینکه به این پرسش پاسخ بدهیم، می خواهم در مورد این دو نوع به همراه مزایا و معایب آها بیشتر بدانیم. داشتن یک صورت اصلاح شده و آراسته یکی از دغدغه های آقایان است که روزانه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. روش قدیمی و سنتی استفاده از تیغ می‌تواند زخم کردن پوست را به همراه داشته باشد. به علاوه که این روش برای پوست های حساس و جوشدار می تواند باعث ایجاد حساسیت شود. ریش تراش برقی روش نه‌چندان قدیمی و بسیار کارآمد و آسان برای اصلاح صورت است که خیلی از مردان ترجیح می‌دهند یک بار هزینه کنند و سالها از مزیت‌های آن بهره‌مند شوند.

ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی؟ قبل از اینکه به این پرسش پاسخ بدهیم، می خواهم در مورد این دو نوع به همراه مزایا و معایب آها بیشتر بدانیم. داشتن یک صورت اصلاح شده و آراسته یکی از دغدغه های آقایان است که روزانه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. روش قدیمی و سنتی استفاده از تیغ می‌تواند زخم کردن پوست را به همراه داشته باشد. به علاوه که این روش برای پوست های حساس و جوشدار می تواند باعث ایجاد حساسیت شود. ریش تراش برقی روش نه‌چندان قدیمی و بسیار کارآمد و آسان برای اصلاح صورت است که خیلی از مردان ترجیح می‌دهند یک بار هزینه کنند و سالها از مزیت‌های آن بهره‌مند شوند. ...

ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی؟

راهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشینهای اصلاح صورت مردانه

راهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشینهای اصلاح صورت مردانه
روزگاری بود که مردم از تیغ برای تراشیدن ریش خود استفاده می کردند اما دیگر آن روزها سپری شد که اصلاح ریش به صورت دستی صورت می گرفت. همه چیز از جمله اصلاح صورت با ابزارهای اتوماتیک انجام شده تا بتوان با سرعت سرسام آور زندگی امروزی همگام شد. ماشین ریش تراش یا اصلاح صورت برقی به شما امکان می دهد یک اصلاح تمیز و صاف را بدون صرف وقت زیاد تجربه کنید. علاوه بر این، ماشین ریش تراش بیش از حد به پوست نزدیک نشده و بدین ترتیب از ایجاد خراش و کبودی روی صورت جلوگیری می کند، موضوعی که در استفاده از تیغ به کررات رخ می داد. با این وجود همه ماشین های ریش تراش موجود در بازار نمی توانند نیاز شما را برآورده سازند. به همین دلیل باید از فاکتورهای اصلی در خرید ریش تراش مناسب اطلاع داشته باشید.

روزگاری بود که مردم از تیغ برای تراشیدن ریش خود استفاده می کردند اما دیگر آن روزها سپری شد که اصلاح ریش به صورت دستی صورت می گرفت. همه چیز از جمله اصلاح صورت با ابزارهای اتوماتیک انجام شده تا بتوان با سرعت سرسام آور زندگی امروزی همگام شد. ماشین ریش تراش یا اصلاح صورت برقی به شما امکان می دهد یک اصلاح تمیز و صاف را بدون صرف وقت زیاد تجربه کنید. علاوه بر این، ماشین ریش تراش بیش از حد به پوست نزدیک نشده و بدین ترتیب از ایجاد خراش و کبودی روی صورت جلوگیری می کند، موضوعی که در استفاده از تیغ به کررات رخ می داد. با این وجود همه ماشین های ریش تراش موجود در بازار نمی توانند نیاز شما را برآورده سازند. به همین دلیل باید از فاکتورهای اصلی در خرید ریش تراش مناسب اطلاع داشته باشید. ...

راهنمای انتخاب و خرید بهترین ماشینهای اصلاح صورت مردانه

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

...

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

...

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

هواوی سیستم عامل هارمونی 2.1 را ماه آینده به صورت رسمی معرفی می‌کند

هواوی سیستم عامل هارمونی 2.1 را ماه آینده به صورت رسمی معرفی می‌کند

...

هواوی سیستم عامل هارمونی 2.1 را ماه آینده به صورت رسمی معرفی می‌کند

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

...

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

...

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

آموزش ذخیره وب سایت به ‌صورت فایل PDF در ویندوز، اندروید و iOS

آموزش ذخیره وب سایت به ‌صورت فایل PDF در ویندوز، اندروید و iOS

...

آموزش ذخیره وب سایت به ‌صورت فایل PDF در ویندوز، اندروید و iOS

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

طبق برنامه و اهداف ناسا، تا سال ۲۰۳۰ انسان‌هایی به مریخ فرستاده خواهند شد. بسیاری از کارشناسان نگران چالش‌های سلامتی چنین سفری هستند. ...

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ
ویژگی جدید اپل در هشدار به کاربر در صورت تعقیب شدن
روز‌های پایانی فیلمبرداری «تک تیرانداز» سپری می‌شود/ انجام مراحل فنی به صورت همزمان
هشدار آیفون‌های قدیمی در صورت تماس با مبتلایان به کرونا
عمل پیوند صورت؛ تکان‌دهنده و باورنکردنی
ایکس‌باکس سری S به صورت رسمی معرفی شد
اندازه گیری سلامتی با هدفون
اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی
شارژ هم زمان 40 موبایل به صورت بی سیم
آموزش ترک خوردن صورت با فتوشاپ
اتصال لپ تاپ به صورت بی سیم به تلویزیون
اشتراک فایل‌ها به‌صورت بی سیم و به‌راحتی در ویندوز 10 با Near Share
چگونه فایل های قدیمی دانلود شده را به صورت خودکار حذف کنیم؟
نحوه دانلود نرم افزار از App Store به صورت رایگان
آموزش اصلاح رنگ پوست در Adobe camera raw
ویرایش تصاویر به صورت آنلاین

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی