رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
رابوکالا / لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی / اصلاح موی سر

اصلاح موی سر

ماشین‌های اصلاح سر و صورت از گذشته تا به امروز بسیار کاربردی بوده‌اند. چه آن زمانی که به صورت دستی کار می‌کردند و چه حالا که همه چیز الکترونیکی و البته راحت شده است. اما در بازار پر رنگ و لعاب تجهیزات اصلاح سر و صورت آقایان، انتخاب یک دستگاه ادامه مطلب

اصلاح موی سر

ماشین‌های اصلاح سر و صورت از گذشته تا به امروز بسیار کاربردی بوده‌اند. چه آن زمانی که به صورت دستی کار می‌کردند و چه حالا که همه چیز الکترونیکی و البته راحت شده است. اما در بازار پر رنگ و لعاب تجهیزات اصلاح سر و صورت آقایان، انتخاب یک دستگاه خوب که البته به کار هم بیاید و نشود هزینه اضافی و بی‌استفاده کار راحتی نیست. از همین رو در ادامه قصد داریم توضیح کوتاهی در مورد مدل‌های مختلف ماشین‌های اصلاح سر و صورت آقایان به شما بدهیم و بعد هم چند مدل را برای خرید به شما معرفی کنیم. ضمن اینکه در بین توضیح‌ها، شما متوجه خواهید شد که در زمان خرید یک ماشین اصلاح، به چه مواردی بیشتر باید توجه کنید. همین اول کار بگوییم مطلبی که در ادامه می‌خوانید شاید بیشتر مناسب آقایان باشد تا خانم ها اما توجه داشته باشید که بالاخره شاید زمانی برای خرید هدیه به کارتان بیاید.

ماشین های برقی اصلاح سر به سه دسته تقسیم می شوند :

 1. با موتور چرخشی DC : بخشی از دستگاه های فعلی در این دسته هستند که با برق و شارژ کار می کنند و به دو دسته تقسیم می شوند: کلیپر و تریمر.
 2. با موتور چرخشی AC : در این دسته از دستگاه ها به دلیل سنگین بودنشان مورد استفاده قرار نمی گیرند که این محصولات فقط با برق کار می کنند.
 3. با موتور بوبینی AC (موتور خطی با حرکت به چپ و راست) : این دسته از محصولات که سابقه طولانی در بازاردارند، در بعضی از آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و فقط با برق کار می کنند. دسته ای دیگر از دستگاه های اصلاح مو که فقط با باتری قلمی کار می کنند و در بعضی از آرایشگاه ها برای سفید کردن پشت گردن یا خط انداختن مورد استفاده قرار می گیرند.

برای خرید ماشین اصلاح سر به 5 نکته توجه داشته باشید :

 1. دو عدد باتری شارژ داشته باشد و شارژ آن بلند مدت باشد.
 2. برای کار کوتاه کردن خوب، تیغه های تیز داشته باشند.
 3. شانه های پلاستیکی دستگاه در سایزهای متفاوت باشد.
 4. تا جایی که امکان دارد بی صدا باشد.
 5. محورانتقال نیرو از موتور به تیغه ، حتما فلزی باشد پلاستیکی نباشد.

تیغه های ماشین اصلاح موی سر شامل دو مدل تیغه دستگاه اصلاح می باشد :

تیغه ثابت (تیغ زیر) و تیغه متحرک (تیغ رو) روغنکاری مرتب تیغه ها باعث می شوند که کند و پوسیده نشوند، اخیرا اسپری 5 کاره وارد بازار شده است که علاوه بر جلوگیری کردن از کندی و پوسیدگی، باعث می شود که تیغه ها لغزنده و خنک شوند و ضد عفونی و تمیز کند.

تفاوت تیغه سرامیک و فولادی

همه ی دستگاه های اصلاح سر دارای تیغه ثابت (تیغه زیری) از جنس فولادند اما بعضی هم دارای تیغه متحرک از جنس سرامیک اند. مزیت تیغه سرامیک نسبت به تیغه فولادی این است که تیغه سرامیکی تیزتردارد و کند نمی شود اما شکننده هستند.

باتری های ماشین اصلاح سر شامل :

دو نوع باتری برای این دستگاه ها وجود دارد:

قیمت هر دو نوع باتری تقریبا یکسان است٫ پس اگر قیمت هر دو باتری یکسان است چرا همه ی دستگاه ها از باتری لیتیومی استفاده نمیکنند؟

علت اختلاف قیمت این است که باتری های لیتیومی به مدار های پیشرفته تری برای شارژ نیاز دارند و تولید مدار های پیشرفته تر باعث تفاوت قیمت میشود.

مزیت ماشین اصلاح های پرومکس

 1. دارا بودن تیغه اکیو بلید Accu-blade : اکیو بلید تکنولوژی جدیدی است که از طریق محاسبات روی زاویه دندانه های تیغه دستگاه اصلاح سر، موها را سریع‌تر اصلاح می کند. مانند: 1944AB، 1921AB، 1472AB، 1536AB ۲
 2. باتری های قوی : همه ی دستگاه های پرومکس باتری های قوی دارند که می توانند شارژ طولانی نگه دارند و با کم شدن شارژ دستگاه قدرت اولیه خود را حفظ میکند .
 3. دستگاه های منحصر به فرد : محور انتقال چرخش موتور به تیغه ها، فلزی است تا جلوی شکستگی را بگیرد. تیغه سرامیکی ٫تیغه سرامیکی از تیغه فولادی تیز تر است اما نیازمند مراقبت بیشتری می باشد و به علت ترد بودن، آسیب پذیر تر است٫
 4. پوشش هر دو گروه مصرف کننده شامل شخصی(خانگی) و حرفه ای(سالنی) : پرومکس پوشش کاملی در محصولات هر دو گروه را دارد .توجه کنید که محصولات شخصی (خانگی) برای استفاده حرفه ای (سالنی) پیشنهاد نمی شود، محصولات خانگی رضایت مصرف کننده حرفه ای را جلب نمی کند.
 5. وجود طراحی ارگونومیک : باعث استفاده راحت تر و حمل بهتر دستگاه شده است .
 6. کیفیت و قیمت : عملکرد اساسی پرومکس این است که کالا با کیفیت و قیمت مناسب عرضه کند.
 7. تنوع در مدل : اولین برند پرومکس است که دستگاه های اصلاح سر را با مدل های مختلف به بازار عرضه کرده است.

6 نکته که برای خرید بهترین ماشین اصلاح (موزر) باید در نظر بگیرید

1- موتور

هرگز اهمیت موتور موزر را دست کم نگیرید، زیرا می‌تواند تفاوت زیادی بر عملکرد و دوام دستگاه داشته باشد. نکته آخر این است که یک موتور قدرتمند، عملکرد بهتری در دستگاه نشان می‌دهد، چه شما یک آرایشگر حرفه‌ای باشید و چه کسی که ترجیح می‌دهد موهای خود را در خانه کوتاه کند.

موتور ماشین اصلاح ارزان قیمت، غالباً قدرت لازم را برای تمیز کردن، کات کردن و رسیدن به سبکی دقیقی را که ترجیح می‌دهید ندارند و ممکن است پس از چندین بار استفاده، زودتر از موتورهای پر قدرت بسوزد.

اگر شما یک آرایشگر حرفه‌ایی هستید و در طول روز در حال کوتاه کردن مو هستید، مراقب باشید که ماشین اصلاح و موتور قدرتمندی که انتخاب می‌کنید، گرمای بیش از اندازه از خود تولید نکند.

موتورهای چرخشی، مغناطیسی و محوری سه نوع متداول موتورهای ماشین‌های اصلاح هستند:

موتورهای چرخشی: ماشین‌های اصلاح و خط زنی که از موتورهای چرخشی بهره مند می‌باشند، از میزان برابر قدرت و سرعت برخوردار می‌باشند. با وجود چنین ترکیبی، موتورهای چرخشی برای رنج بسیار وسیعی از انواع اصلاح و پیرایش کاربرد دارند.

موتورهای مغناطیسی: این موتور مغناطیسی هم با جریان متناوب AC و هم با جریان مستقیم DC کار می‌کند و نسبت به سایر موتور‌ها از قدرت بالایی برخوردار است. به همین دلیل به آن یونیورسال، به معنیِ «جهانی» نیز، می‌گویند. این موتور سرعت بالایی را به خود اختصاص داده است و برای اصلاحاتی که حجم زیادی از مو را در بر می‌گیرند مناسب است.

موتورهای محوری: ماشین اصلاح خط زن که دارای موتورهای محوری می‌باشند، از قدرت زیادی برخوردار بوده و در عوض سرعت تیغه‌ی آنها کند‌تر از حالت معمول می‌باشد. این موتورها برای اصلاح موهای ضخیم، پرپشت و مرطوب مناسب است و بسیاری از آرایشگرهای حرفه‌ای این موتور‌ها را ترجیح می‌دهند.

2- تیغه‌های موزر

تیغه‌های ماشین اصلاح به دلایل بسیاری از اهمیت بیشتری نسبت به موتور آن برخوردار هستند. تیغه‌های موجود در ماشین‌های اصلاح ارزان قیمت، می‌توانند منجر به کشیدن مو و یا درست از آب در نیامدن سبک و استایل مو مورد نظر شما شوند.

مواد متداولی که برای تیغه‌های ماشین اصلاح مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل استیل و کربن است. تیغه‌های کربن، غالباً خود نوعی تیز کننده هستند و از این رو، برای مدت طولانی‌تری تیز باقی می‌مانند. بنابراین تیغه‌های از جنس کربن، انتخاب مناسب‌تری برای شما است.

یکی دیگر از مواد قابل استفاده در تیغه‌های ماشین اصلاح تیتانیوم است و از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد، اما معمولاً دارای برچسب قیمت بالاتری است.

شما همچنین می‌توانید ماشین‌های اصلاح که تیغه‌های سرامیکی دارند را نیز خریداری کنید.در اصل این دسته از محصولات را می‌توان بهترین ماشین اصلاح سر نامید چرا که یکی از بزرگترین مزایای تیغه‌های سرامیکی این است که آنها در طی استفاده طولانی مدت، داغ نمی‌کنند. اما از طرفی، تیغه‌های سرامیکی شکننده‌تر از تیغه‌های کربن و یا تیتانیوم هستند و جایگزین‌های آن، همگی گران قیمت هستند.

3- تجهیزات جانبی

اکثر ماشین‌های اصلاح مو، دارای لوازم جانبی متنوعی هستند. اگرچه تعداد لوازم جانبی اصلاح کننده لزوماً نشان دهنده برتر بودن آن نیست، بلکه می‌تواند به شما در رسیدن به سبک و ظاهر دلخواه کمک کند. از جمله لوازم جانبی که معمولاً به همراه ریش تراش عرضه می‌شود، می‌توان به محافظ‌های تیغه، اتصالات شانه، روغن ماشین اصلاح، و کابل شارژ اشاره کرد.

4- تنظیمات درجه کوتاهی

اگر دنبال خرید بهترین ماشین اصلاح مو هستید پس قبل از خرید حتما به تنظیمات درجه کوتاهی آن توجه داشته باشید. این موضوع به شما در خصوص نوع کاری که می‌خواهید انجام دهید، کمک می‌کند.

به طور کلی، هرچه گزینه‌های بیشتری در ماشین اصلاح وجود داشته باشد، نتیجه‌ی کار بهتر خواهد بود، به خصوص اگر شما یک آرایشگر حرفه‌ای باشید. تعداد تغییرات طول شانه، نشانگر خوبی برای تطبیق پذیری کلی آن است.

اما حتی اگر ماشین اصلاح شما محافظی نداشته باشد و یا اگر دامنه بیشتری از تنظیمات طول شانه را ارایه ندهد، شما می‌توانید آنها را به طور جداگانه خریداری کنید.

5- قابلیت شستشو پاکسازی آسان

بسیاری از ماشین‌های اصلاح امکان شستشوی آسان را به شما می‌دهند، به این معنا که می‌توانید بعد از اتمام استفاده، آنها را در زیر شیر آب شستشو دهید.

شستشو دادن ماشین اصلاح پس از استفاده، مدت زمان کمتری نسبت به تمیز کردن ماشین اصلاح با برس کوچکی که معمولاً همراه آن است، می‌گیرد. اما این مسئله یک انتخاب شخصی است و شما می‌توانید از هر دو آنها استفاده کنید.

6- سهولت استفاده

عوامل بسیاری در تعیین چگونگی استفاده از ماشین اصلاح و سهولت استفاده از آن نقش دارد، عواملی مانند: وزن،طراحی و نوع گرفتن ماشین در دست.

به طور کلی ، ماشین اصلاح سبک‌تر، به راحتی کنترل می‌شود، اما اگر شما یک آرایشگر حرفه‌ای هستید و چندین ساعت در روز را به کوتاهی مو می‌پردازید، ممکن است به دستگاهی باشید که به اندازه کافی محکم باشد و به مدت طولانی دوام بیاورد.

راهنمایی خرید بهترین ماشین اصلاح سر از برندهای معتبر

کارایی و کیفیت همه‌ی ماشین‌های اصلاح با هم یکسان نیست. چندین برند تجاری برای ماشین‌های اصلاح وجود دارند که نسبت به سایر دستگاه‌ها برجسته‌تر هستند و به دلیل کیفیت ثابت شده‌ایی که از خود نشان داده‌اند، برای مدت طولانی توسط آرایشگران استفاده می‌شده‌اند. در قسمت زیر یک راهنمای کوتاه در خصوص خرید برندهای ماشین اصلاح وجود دارد که به معرفی آنها می‌پردازیم.

ماشین اصلاح سر برند وال (Wahl)

وقتی که صحبت از برندهای ماشین اصلاح می‌شود، سه برند برتر اوستر، اندیس و وال به ذهن خطور می‌کند. برند وال ماشین اصلاح، نیمه حرفه‌ای است، و برای افرادی غیر حرفه‌ایی که چندان مهارت هیرکات ندارند مناسب است. این دستگاه به کمک لوازم جانبی گسترده، به شما کمک می‌کند تا دقیقاً همانطور که می‌خواهید به کوتاهی مو بپردازید.

ماشین اصلاح سر برند Andis

برند دوم در میان سه گروه برتر، برند Andis است که گزینه‌های بسیار گران قیمت مانند سرعت موتور چندگانه یا تیغه‌های سرامیکی را ارائه می‌دهد. قیمت ماشین‌های اصلاح اندیس گران است، اما اگر شما قصد دارید یک آرایشگر حرفه‌ای شوید، به خوبی ارزش هزینه کردن را دارد.

ماشین اصلاح سر برند Oster

ممکن است تعریف‌های بسیاری از این برند را در سالن‌های آرایشی شنیده باشید. اکثر آرایشگران حرفه‌ای از این برند استفاده می‌کنند. اوستر در مدل‌های حرفه‌ای خود عمدتاً از موتورهای چرخشی استفاده می‌کند که این امر قدرت بی‌نظیری را به دستگاه می‌بخشد.

یکی از دلایل شهرت ماشین‌های اصلاح برند اوستر، تیغه های آن است. به دلیل طراحی ارگونومیک و مهندسی ساز، تیغه‌های آن داغ نمی‌کند و برای اصلاح مو تضمین می‌کند که هیچ چیزی مانع آن نمی‌شود.

ماشین اصلاح سر برند پاناسونیک (Panasonic)

در کنار سه برند معروف ماشین‌های اصلاح، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارند، که عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند. پاناسونیک دانش عالی خود را در زمینه الکترونیک و در بخش مراقبت از پوست و مو به کار برده است و محصولاتی را برای اصلاح و کوتاهی مو از جمله بهترین ماشین اصلاح صورت را نیز طراحی و تولید کرده است.

ماشین اصلاح سر برند رمینگتون (Remington)

برند رمینگتون تقریباً به اندازه سه برند برتر، از کیفیت بالایی برخوردار است، رمینگتون یکی از برندهای معروف در زمینه تولید محصولات شخصی مانند محصولات آرایش و زیبایی مو، ریش تراش، اپیلاتور و.. است. این برند با الهام از تکنولوژی روز و با هدف مدگرایی، محصولات کاربردی و موثری را به بازار عرضه کرده است.

ماشین اصلاح رمینگتون که عملاً به نام نابود نشدنی معروف است، نسبت به قیمت ارزانی که دارد، کارایی و عملکرد بالایی را از خود نشان می‌دهد و برای استفاده آرایشگران حرفه‌ایی و یا حتی استفاده‌ی خانگی، مناسب است.

ماشین اصلاح سر برند Hatteker

بر خلاف سه برند برتر Wahl  Andis و Oster، برند Hatteker نام جدیدی در این صنعت است. آنها عمدتاً محصولات بی سیم و ضد آب را ارائه می‌دهند. این محصول دارای ۲ تیغ الکتریکی فوق‌العاده کارآمد است. یکی از تیغه‌ها برای کوتاه کردن مو و یکی برای کوتاه کردن ریش‌ها استفاده می‌شود.

ضد آب بودن این دستگاه به معنای این است که تمیز کردن آنها بسیار آسان‌تر انجام می‌شود. برای شستشوی دستگاه تنها کافی است تیغه‌های آن را در زیر شیر آب بگیرید و خیال خود را راحت کنید. این دستگاه حتی می‌تواند با انواع کرم‌های اصلاح هم، کار کنند.

ملاک‌های مهم برای انتخاب ماشین ریش تراش

1- طراحی بدنه

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک ریش تراش خوب، قابلیت ارگونومیک و طراحی مناسب آن است. طراحی بدنه ماشین اصلاح علاوه بر زیبایی، برای استفاده راحت‌تر حائز اهمیت است. گاهی ممکن است اصلاح صورتتان تا یک ساعت طول بکشد. طراحی بدنه یک ریش تراش خوب باید به گونه‌ای باشد که درست در فرم دست جا گرفته و دست را خسته نکند.

2- وزن ماشین ریش تراش

ماشین اصلاح یکی از وسایل جدانشدنی برای بسیاری از آقایان است و ماشین ریش تراش خود را همیشه در وسایل شخصی‌شان می‌خواهند همراه خود داشته باشند. پس وزن ماشین ریش تراش نباید زیاد باشد، تا هم جابه‌جایی آن و هم استفاده از آن راحت‌تر باشد.

3- قابلیت شارژ و استفاده با سیم

اکثر ریش تراش های جدید قابل شارژ هستند. قابلیت شارژ قیمت دستگاه را بالاتر می برد اما در عمل استفاده از آن را راحت تر می کند. اما داشتن امکان استفاده با سیم نیز فاتور مهمی در انتخاب ماشین ریش تراش است. اهمیت این امکان وقتی مشخص می‌شود که در هنگام اصلاح صورت، متوجه اتمام شارژ دستگاه می‌شوید.

اگر ریش تراش شما امکان استفاده با سیم را داشته باشد، به راحتی می‌توانید به ادامه اصلاح بپردازید، در غیر این صورت خود را جایی مخفی کنید تا دستگاهتان شارژ شود. در صورتی که دستگاهی که فاقد امکان شارژ با سیم است را خریداری می کنید، به وجود هشدار کمبود شارژ توجه کنید.

4- قابلیت اصلاح خط ریش با خط زن یا تریمر

بهتر است ماشین ریش تراشی که تهیه می‌کنید قابلیت اصلاح خط ریش را هم داشته باشد تا مجبور به تهیه یک ماشین جداگانه به این منظور نشوید. بیشتر ریش تراش ها امکان اصلاح خط ریش را فراهم می آورند و با آن می تواند موهای جلو گوشها و یا دیگر موهای بلند را اصلاح نمود. بهتر است که طول تیغه اصلاح خط ریش متوسط باشد، اگر کوتاه باشد شما نمیتوانید به راحتی خط ریش خود را اصلاح کنید و اگر بلند باشد در دقت و ظرافت کار تاثیر منفی خواهد گزاشت.

5- ضد آب بودن دستگاه

در برخی از ماشین‌های ریش تراش، در کنار اصلاح خشک صورت، این امکان نیز وجود دارد که شما از ژل یا فوم برای اصلاح صورت خود استفاده کنید یا اینکه دستگاه را داخل حمام برده و در حالت خیس از آن استفاده نمایید.


جدیدترین مطالب آموزشی

آموزش تصویری و گام به گام كوتاه كردن موی مردانه با ماشین موزر

آموزش تصویری و گام به گام كوتاه كردن موی مردانه با ماشین موزر
در این پست قصد داریم در ادامه آموزش های آرایشگری مردانه، نحوه كوتاه كردن موی مردانه با ماشین موزر را به صورت مرحله به مرحله همراه با تصاویر مربوطه به شما علاقمندان آموزش دهیم. پس تا انتهای مطلب، این آموزش را دنبال نمایید.

در این پست قصد داریم در ادامه آموزش های آرایشگری مردانه، نحوه كوتاه كردن موی مردانه با ماشین موزر را به صورت مرحله به مرحله همراه با تصاویر مربوطه به شما علاقمندان آموزش دهیم. پس تا انتهای مطلب، این آموزش را دنبال نمایید. ...

آموزش تصویری و گام به گام كوتاه كردن موی مردانه با ماشین موزر

چگونه در خانه مو‌های خود را اصلاح کنیم؟

چگونه در خانه مو‌های خود را اصلاح کنیم؟
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اکنون که به خاطر شیوع ویروس کرونا و طرح‌های فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه خانگی بسیاری از کسب و کار‌ها و به طور خاص آرایشگری‌ها تعطیل هستند، بهترین زمان برای یادگیری اصلاح موی سر در خانه برای مردان است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اکنون که به خاطر شیوع ویروس کرونا و طرح‌های فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه خانگی بسیاری از کسب و کار‌ها و به طور خاص آرایشگری‌ها تعطیل هستند، بهترین زمان برای یادگیری اصلاح موی سر در خانه برای مردان است. ...

چگونه در خانه مو‌های خود را اصلاح کنیم؟

آموزش کوتاه کردن موی مردانه در خانه به‌صورت قدم به قدم

آموزش کوتاه کردن موی مردانه در خانه به‌صورت قدم به قدم
شما هم به فکر آموزش کوتاه کردن موی مردانه افتاده‌اید؟ در شرایط کنونی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و بسیاری خانه‌نشین شده‌اند، آقایان به‌خاطر دسترسی‌نداشتن به آرایشگاه‌های سطح شهر به مشکل برخورده‌اند؛ اما جای نگرانی نیست. کوتاه کردن موی مردان کار چندان پیچیده‌ای نیست و تنها به کمی حوصله و زمان نیاز دارد. با داشتن اطلاعات کافی، خودتان در خانه قادر به انجام این کار خواهید بود (البته با کمک‌گرفتن از یکی از اعضای خانواده). در ادامه این مطلب، آموزش کوتاه کردن موی مردانه در خانه را می‌خوانید که مرحله به مرحله تا پایان کار همه چیز را به شما یاد می‌دهد. همراه ما باشید.

شما هم به فکر آموزش کوتاه کردن موی مردانه افتاده‌اید؟ در شرایط کنونی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و بسیاری خانه‌نشین شده‌اند، آقایان به‌خاطر دسترسی‌نداشتن به آرایشگاه‌های سطح شهر به مشکل برخورده‌اند؛ اما جای نگرانی نیست. کوتاه کردن موی مردان کار چندان پیچیده‌ای نیست و تنها به کمی حوصله و زمان نیاز دارد. با داشتن اطلاعات کافی، خودتان در خانه قادر به انجام این کار خواهید بود (البته با کمک‌گرفتن از یکی از اعضای خانواده). در ادامه این مطلب، آموزش کوتاه کردن موی مردانه در خانه را می‌خوانید که مرحله به مرحله تا پایان کار همه چیز را به شما یاد می‌دهد. همراه ما باشید. ...

آموزش کوتاه کردن موی مردانه در خانه به‌صورت قدم به قدم

راهنمای خرید ماشین اصلاح

راهنمای خرید ماشین اصلاح
تیغ‌هایی که اغلب کیفیت ساخت آن‌ها مشخص نبوده و ممکن است استفاده‌ی طولانی مدت از آن‌ها به پوست شما آسیب برساند. با یک محاسبه سر انگشتی می‌توان پی برد که خرید تیغ اصلاح از لحاظ اقتصادی هم به صرفه نیست، چرا که برای خرید تیغ‌های اصلاح یک ‌بار مصرف شما بایستی مبلغی حدود ۵ تا ۱۰ هزار تومان در هفته و حدود ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان برای تیغ‌های چندبار مصرف هزینه کنید، در صورتی که با یک بار صرف هزینه بیشتر، می‌توانید ریش تراشی خریداری کنید که مدت طولانی ‌تری برای شما قابل استفاده خواهد بود و توجیه اقتصادی آن نسبت به تیغ بیشتر است.

تیغ‌هایی که اغلب کیفیت ساخت آن‌ها مشخص نبوده و ممکن است استفاده‌ی طولانی مدت از آن‌ها به پوست شما آسیب برساند. با یک محاسبه سر انگشتی می‌توان پی برد که خرید تیغ اصلاح از لحاظ اقتصادی هم به صرفه نیست، چرا که برای خرید تیغ‌های اصلاح یک ‌بار مصرف شما بایستی مبلغی حدود ۵ تا ۱۰ هزار تومان در هفته و حدود ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان برای تیغ‌های چندبار مصرف هزینه کنید، در صورتی که با یک بار صرف هزینه بیشتر، می‌توانید ریش تراشی خریداری کنید که مدت طولانی ‌تری برای شما قابل استفاده خواهد بود و توجیه اقتصادی آن نسبت به تیغ بیشتر است. ...

راهنمای خرید ماشین اصلاح

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

...

نحوه انجام اصلاح و تنظیم نوردهی روی عکس ها با لایت روم

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

...

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدئوها را اصلاح کرد

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

...

دستبند هوشمند هواوی بند ۶؛ همراه سلامتی شما در دوران کرونا

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

...

خرید لوازم جانبی کامپیوتر، زیر قیمت بازار ایران

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

طبق برنامه و اهداف ناسا، تا سال ۲۰۳۰ انسان‌هایی به مریخ فرستاده خواهند شد. بسیاری از کارشناسان نگران چالش‌های سلامتی چنین سفری هستند. ...

۶ چالش سلامتی در سفر به مریخ

اندازه گیری سلامتی با هدفون

اندازه گیری سلامتی با هدفون

...

اندازه گیری سلامتی با هدفون

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی

...

اولین لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با سرویس چت خانگی
آموزش اصلاح رنگ پوست در Adobe camera raw

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی