مقالات رابوکالا
فروشگاه

مدل ساعت مچی مردانه برای انواع سلیقه ها

همانطور که میدانید ساعت مچی یکی از مهمترین اکسسوری ها در استایل آقایان است و هر مرد خوشتیپی باید در مچ دستش ساعت داشته باشد. ساعت های مچی در انواع اسپرت و رسمی وجود دارند که در موقعیت های مختلف از آن ها استفاده میکنند, با کت و شلوار مردانه بهتر است ساعت مچی رسمی انتخاب کنید و با تیپ اسپرت نیز ساعت اسپرت مناسب تر است.

طرح های ساعت مردانه

ساعت های مردانه در انواع طرح های کلاسیک و اسپرت و … موجود می باشند که در هنگام انتخاب ساعت برای آقایان باید نکات زیادی را مورد توجه قرار دهید.
اندازه صفحه ساعت یکی از مهم ترین مسائل در هنگام خرید ساعت است. ساعت های کلاسیک دارای صفحات کوچک تری نسبت به ساعت های اسپرت هستند و بهتر است شما قبل از انتخاب مدل ساعت خود نوع شغل و مکان مورد استفاده و سلیقه شخصی تان را در نظر بگیرید.

برای اندازه ابعاد صفحه ساعت بهتر است به فرم دست های خود توجه داشته باشید و اگر دست های شما کوچک می باشد مدل ساعت های مچی با صفحه کوچک یا متوسط برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
ساعت ها با صفحه بزرگ برای آقایانی که دارای دست های بزرگ و درشتی هستند انتخابی ایده آلی می باشند همچنین خواندن تاریخ و زمان از روی این ساعت ها راحت تر است.

برای ساخت جنس صفحه ساعت مردانه اغلب از پلاستیک و شیشه و کریستال و تلق استفاده می شود. ساعت ها با جنس صفحه پلاستیک و تلق خیلی زود خش می خورند و ساعت هایی که دارای جنس شیشه ای می باشند امکان شکستن آن ها زیاد است.

طرح ساعت  مردانه

مدل ساعت مردانه

مدل ساعت مردانه صفحه سفید

از بین تمام مدل های ساعت مچی مردانه ساعت های بند چرمی بین آقایان پرطرفدار تر هستند و عمر طولانی تری نیز دارند. ساعت مچی های مردانه در انواع صفحه سفید, مشکی, گرد و مربع وجود دارند که انتخاب آن ها کاملا سلیقه ای است.

در انتخاب ساعت مچ دست تان را نیز در نظر بگیرید اگر دستان بزرگ و مچ پهنی دارید بهتر است ساعت های ظریف انتخاب نکنید و اگر مچ دست تان کوچک است باید ساعت های ظریف با صفحه کوچک انتخاب کنید.

ساعت بند چرم

ساعت مچی بند چرم مردانه

ساعت مچی مردانه را میتوانید با انواع دستبند ست کنید که این کار با ساعت های اسپرت امکان پذیر است, انواع مدل های لاکچری ساعت مچی مردانه و نحوه ست کردن ان ها با دستبند های مختلف را در این بخش از نمناک مشاهده کنید.

ست ساعت و دستبند

ست ساعت و دستبند مردانه

ساعت مچی مردانه

ساعت مچی مردانه صفحه مشکی

مدل ساعت مچی

مدل ساعت مچی مردانه 2018

ساعت مچی

ساعت مچی اسپرت مردانه

ساعت مچی دامادی

مدل ساعت مچی دامادی

ساعت مچی بند استیل

ساعت مچی بند استیل مردانه

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای انتخاب ساعت مچی مردانه

راهنمای انتخاب ساعت مچی مردانه

امروزه نوع و کیفیت ساعت مچی برای بسیاری از آقایان دارای اهمیت فراوان است. آقایانی که به استایل و تیپ خود اهمیت می­دهند مسلما از داشتن یک ساعت مچی مردانه شیک و زیبا بدشان نخواهد آمد. درچند سال اخیر مدل­ها و برندهای مختلفی ا....

راهنمای انتخاب ساعت مچی مردانه

خرید ساعت مچی متناسب با سایز مچ

خرید ساعت مچی متناسب با سایز مچ

یکی از مهترین مسایلی که در هنگام خرید ساعت مچی باید به آن توجه کنید، انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز مچ دست شما است؛ چرا که هر ساعت مچی برای همه دست‎‌ها مناسب نیست. هر چد قاعده و قانون خاصی در این زمینه وجود ندارد اما برخی ....

خرید ساعت مچی متناسب با سایز مچ

بهترین مدل های ساعت مچی مردانه | لاکچری ترین مدل ها

راهنمای خرید ساعت مچی (صفر تا صد خرید ساعت)

   محصولات مشابه