مقالات رابوکالا
فروشگاه

راهنمای خرید ماساژور برقی

 

اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سلامت قلب و عروق می‌شود. خوشبختانه امروزه با پیشرفت روزافزون در این زمینه، دیگر لازم نیست که برای ماساژ درمانی نزد دکتر یا یک ماساژور بروید.
اندازه و شکل ظاهری ماساژور
اندازه ماساژور یکی از مهم‌ترین معیارها است. در صورتی که فضای کافی برای گذاشتن آن در منزل یا امکان حمل و نقل آن وجود نداشته باشد، باید از ماساژورهایی با اندازه کوچک‌تر استفاده کرد. پس باید با توجه به میزان درد و نوع ماساژی که از آن انتظار دارید، یک سایز مناسب از ماساژور را خریداری کنید. 


راهنما خرید ماساژور برقی - فروشگاه اینترنتی وینسلو
 

نوع ماساژور
ماساژورها در انواع مختلف ماساژور ضربه‌ای, ماساژور لرزشی و ماساژور شیاتسو، هر کدام فوایدی دارند. بهتر است نوع ماساژور نسبت به نیاز شما انتخاب شود.
قابلیت شارژ و حمل ماساژور
یک ویژگی مهم در ماساژورهای دستی قابل حمل و شارژی بودن آن است، که می‌توانید از این دستگاه‌ها در دفتر، محل کار و خارج از خانه استفاده نمایید. کیفیت باتری هم نقش مهمی در این ماساژور‌ها دارد.


راهنما خرید ماساژور برقی - فروشگاه اینترنتی وینسلو

بهترین قابلیت
امروزه تولید کنندگان ماساژور، صندلی ماساژهایی با قابلیت‌های به روز از جمله ماساژ کششی در پشت کمر، ماساژ موجی نشیمنگاه، گوی ماساژ از قسمت گردن تا کمر، کشش مفاصل و کمر، ماساژ چرخشی کمر، هیتر گرمایی پشت کمر، مغناطیس درمانی و حالت zero gravity را به بازار عرضه کرده‌اند.
بهتر است قبل از خرید، کاتالوگ و مشخصات دستگاه را بررسی بفرمائید و بهترین صندلی ماساژ را انتخاب کنید.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور

همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکا....

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای جامع خرید ماساژور

راهنمای جامع خرید ماساژور

ماساژ، تأثیر بسیار زیادی در بهبود و درمان برخی از بیماری ها ازجمله عارضه های مفصلی و عضلانی و همچنین افزایش آرامش و ریلکسی دارد. با خرید دستگاه های ماساژ می توانید با یک تیر، دو نشان بزنید. در عین حال که نیازی به رفتن به سال....

راهنمای جامع خرید ماساژور

روش استفاده از ماساژور صورت

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

   محصولات مشابه