مقالات رابوکالا
فروشگاه

راهنمای جامع خرید ماساژور

ماساژ، تأثیر بسیار زیادی در بهبود و درمان برخی از بیماری ها ازجمله عارضه های مفصلی و عضلانی و همچنین افزایش آرامش و ریلکسی دارد. با خرید دستگاه های ماساژ می توانید با یک تیر، دو نشان بزنید. در عین حال که نیازی به رفتن به سالن های ماساژ و صرف زمان و هزینه ندارید، بلکه خودتان می توانید در منزل و یا محل کار و هر موقع که مایل بودید، خستگی را از بدن خود خارج کرده و حال عمومی خود را بهتر کنید.

در خرید ماساژور می بایست معیارهای مختلفی را درنظر داشته باشید که ازجمله این معیارها می توانیم به اندازه ماساژور، ماساژور ضربه ای و یا لرزشی، تنظیمات شدت، قابلیت های جدید، قابلیت شارژ ماساژور، برند و گارانتی معتبر، ظاهر ماساژور و ریموت کنترل اشاره کنیم. در ادامه قصد داریم هر کدام از معیارهای اشاره شده را معرفی نماییم.

اندازه ماساژور

یکی از مهم ترین معیارها در خرید ماساژور ، اندازه آن است. بهتر است با توجه به میزان درد و نوع ماساژی که از دستگاه انتظار دارید، یک ماساژور با سایز مناسب خریداری کنید. اگر فضای کافی برای گذاشتن آسانسور در منزل ندارید و یا امکان حمل و نقل ماساژور برایتان سخت است، توصیه می کنیم از ماساژورهای با اندازه کوچک تر استفاده کنید. به همین صورت، حمل و نقل ماساژورهای بزرگ تر به راحتی ماساژورهای کوچک تر نیست ولی این نوع ماساژورها می توانند در کاهش درد شما تأثیر بسزایی داشته باشند. به عنوان مثال، صندلی ماساژور می تواند بسیار سنگین بوده و در مقابل، روکش صندلی ماساژور به عنوان یک ماساژور قابل حمل شناخته می شود.

ماساژور ضربه ای و یا لرزشی

ماساژورهای ضربه ای، یکی از بهترین انواع ماساژورها در بازار می باشند. این نوع ماساژورها از جمله ماساژور بیورر و یا ماساژور امسیگ ، مجهز به چکش هایی هستند که به عمق بافت بدن نفوذ کرده و معمولاً برای پشت و پا مناسب می باشند. ماساژورهای لرزشی برای راحتی بیشتر و ریلکس شدن عضلات از ارتعاش و گرما استفاده می کنند. این ارتعاشات و گرما، باعث لرزش خفیف در بافت و عضلات فرد می شود. این نوع ماساژورها همچنین می توانند با ارتعاش تحریک کننده خود، درد عضلات اسپاسم شده شانه ها، گردن و همچنین پشت سر را کاهش دهند.

تنظیمات شدت ماساژور

برخی اوقات بعد از یک تمرین و یا کار سنگین، احساس می کنید که به ماساژ با شدت بالا نیاز دارید. توصیه می کنیم ماساژوری خریداری کنید که دارای کلیدهای تنظیم شدت باشد. در این نوع ماساژورها به راحتی می توانید متناسب با نیاز و درد خود، شدت دستگاه را تنظیم کرده و از آن استفاده کنید.

راهنمای جامع خرید ماساژور

قابلیت های جدید ماساژور

اگر سری به بازار زده باشید و یا گشتی در بین فروشگاه های معتبر اینترنتی داشته باشید، شاهد انواع جدید ماساژور با جدیدترین قابلیت ها در بازار خواهید بود. ماساژ کششی در پشت کمر، ماساژ موجی نشیمنگاه، گوی ماساژ از قسمت کمر تا گردن، کشش مفاصل و کمر، ماساژ چرخشی کمر، هیتر گرمایی پشت کمر، مغناطیس درمانی و همچنین Zero gravity از جدیدترین قابلیت هایی است که در انواع جدید ماساژور می توانید پیدا کنید.

قابلیت شارژ ماساژور

اکثر ماساژورهای دستی قابل حمل، قابلیت شارژ دارند. از ماساژورهای قابل حمل می توانید در خارج از خانه و در دفتر و محل کار خود بدون نیاز به پریز برق استفاده کنید. همچنین اگر اهل سفر هستید، این نوع ماساژورها می توانند برایتان بسیار کاربردی باشند. در ماساژورهای شارژی به کیفیت باتری، اهمیت ویژه ای قائل باشید.

راهنمای جامع خرید ماساژور

برند و گارانتی معتبر

یکی دیگر از معیارهای مهم در خرید ماساژور از جمله ماساژور بیورر و یا ماساژور امسیگ، کیفیت قطعاتی است که در تولید کالا بکار برده شده است. کیفیت قطعات دستگاه با طول عمر آن ارتباطی مستقیم دارد، بدین صورت که به هر میزان که دستگاهی با کیفیت داشته باشید، می توانید طول عمر بالاتری از آن انتظار داشته باشید. با توجه به بالا بودن قیمت ماساژور ، طول عمر آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. توصیه می کنیم با اندکی هزینه بیشتر، برندی معتبر خریداری کنید. گارانتی معتبر و همچنین طولانی مدت، از دیگر ویژگی هایی است که به هنگام خرید محصول از یک فروشگاه اینترنتی در قسمت مشخصات محصول می توانید دسترسی داشته باشید.

ظاهر ماساژور

همچنین این که از صندلی ماساژور استفاده می کنید و یا ماساژور S شکل، به نوع درد و کاهش آن بستگی دارد. باید مطمئن شوید ماساژوری که خریداری کرده اید می تواند به عمیق ترین قسمت های بافت عضلانی شما رسیده و درنتیجه دردتان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

ریموت کنترل

اگر شما نیز مایل هستید با یک دکمه به راحتی و بدون تغییر پوزیشن خود بتوانید قدرت ارتعاش و یا گرما را کم و زیاد کرده و یا آن را خاموش کنید، توصیه می کنیم دستگاهی خریداری کنید که مجهز به ریموت کنترل باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور

همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکا....

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای خرید ماساژور برقی

اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سل....

راهنمای خرید ماساژور برقی

روش استفاده از ماساژور صورت

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

   محصولات مشابه