مقالات رابوکالا
فروشگاه

روش استفاده از ماساژور صورت

روش استفاده از ماساژور صورت چگونه است؟ این سوالی است که بسیاری از مردم بعد از خرید این دستگاه از خود می‌پرسند. پاسخ مسلما در برگیرنده ویژگی‌های ماساژور صورت است، به این معنا که هر یک از مدل‌ها یا برندها دارای مشخصات منحصر به خود هستند. یا این حال، همه آنها برای منظوری خاص طراحی و ساخته شده‌اند و تا حدودی عملکردی یکسان دارند. بنابراین، چگونگی و طرز استفاده از این دستگاه جهت نیل به نتایج مثبت در راستای زیبایی پوست از اهمیت بالایی برخوردار است، با پیلتن شاپ همراه باشید.

روش استفاده از ماساژور صورت

روش استفاده از ماساژور صورت

به طور کلی، پیچیدگی‌های چگونگی استفاده از ماساژور صورت به ویژه به نوع دستگاه‌ها مورد نظر بستگی دارد. با این حال، عملکرد کلی در همه آنها یکسان است.

بهترین بخشِ استفاده، راحتی است. تنها کافی است دستگاه را بر روی پوست صورت خود قرار دهید و با فشردن دکمه روشن، ماساژور شروع به کار می کند. همچنین در جعبه دستگاه، انواع مختلفی از سَری ها موجود است که هر یک وظیفه ای جداگانه دارند.

تعداد این سری‌ها بسته به مدل و برند متفاوت است، ولی آنها معمولا به موارد زیر تقسیم می‌شوند:

استفاده از ماساژور صورت

در حال حاضر بسیاری از ماساژورهای صورت شارژی هستند (مدل‌های سیمی به ندرت در بازار موجود هستند) و می‌توان تنها با تعویض باتری یا شارژ کردن از طریق پریز برق از آنها استفاده کرد. شیوه به کارگیری به این شکل است که بر حسب دلخواه سری مورد نظر را بر روی دستگاه سوار کنید، سپس دکمه روشن را بفشارید.

در این بین برخی از مدل ها دارای تنظیمات سرعت و شدت ماساژ (مقدار فشار وارده) هستند، بر حسب نیاز مقدار هر یک از آنها را تنظیم کنید. دسته ماساژور را بگیرید و به آرامی فسمت سَری را بر روی ناحیه مورد نظر بچرخانید، برای مثال: اگر از سری مخصوص ماساژور دور چشم استفاده کردید، تنها دستگاه را در نواحی دور چشم حرکت دهید.

مدت زمان لازم برای ماساژ حداکثر باید 15 دقیقه لحاظ شود، بعد از این زمان ماساژ دیگر تاثیری نخواهد داشت. در پایان دستگاه را خاموش کنید و سَری استفاده شده را با آب و صابون بشویید.

نکته: در هر زمان تنها یک نفر می‌تواند از ماساژور صورت استفاده کند.

نکته: بعد از 15 دقیقه ماساژ، 15 دقیقه دستگاه را خاموش کنید، سپس دوباره شروع به استفاده از دستگاه کنید.

این مقاله را از دست ندهید: تاثیر شگفت انگیز ماساژور رولی صورت بر زیبایی پوست

فواید استفاده از ماساژور صورت

استفاده از ماساژور صورت

ماساژور صورت باعث باز شدن منافذ و در نتیجه جذب بهتر مواد مقوی می شود که به نوبه خود باعث درخشش و جذابیت پوست می‌شود. ماساژور صورت ابزاری بسیار مفید است، مخصوصا برای کسانی که بالای 40 سال سن دارند. به این دلیل است که در این سن، پوست شروع به چروکیدگی، سستی و سفت شدن می‌کند.

علاوه بر این، استفاده روزانه از چنین وسیله‌ای در رفع سختی و فشار بر روی عضلات چهره کمک می کند. این ویژگی باعث درخشندگی و طبیعی شدن رنگ پوست نیز می‌شود. همچنین در زمان خرید سعی کنید به دنبال بهترین مارک ماساژور صورت باشید.

کلام آخر

اجازه دهید از شما چیزی بپرسم، آیا پوستی عالی دارید؟ و یا می خواهید اثرات پیری بر روی چهره خود را کاهش دهید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. امروزه دستگاه‌های ماساژور صورت می توانند در برگیرنده همه جوانب مثبت در راستای پوستی سالم  زیبا باشند، آنها نیاز افراد به ویژه بانوان را به لوازم آرایشی به حداقل می‌رسانند و به آرامش و ریلکش شدن کمک می‌کنند. امیدواریم مقاله روش استفاده از ماساژور صورت مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور

همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکا....

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای خرید ماساژور برقی

اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سل....

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای جامع خرید ماساژور

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

   محصولات مشابه