مقالات رابوکالا

فروشگاه

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی امروزه به گونه ای تاثیر گذار به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است، زیرا خستگی و درد در عضلات را هیچ چیز بهتر از ماساژ خوب نمی کند، به همین دلیل است که ماساژورهای برقی در خانه ها به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در حالی که می توان برای ماساژ به مراکز ماساژ رفت و یا اقدام به استخدام یک ماساژور حرفه ای کرد، خرید یک دستگاه ماساژور اغلب گزینه ای ارزان تر در دراز مدت است، به خصوص اگر شما به طور منظم بخواهید از آن استفاده کنید. این راهنمای خرید، شناخته شده ترین انواع ماساژور در بازار را معرفی می کند، چگونه آنها کار می کنند و چه مواردی را باید قبل از خرید آن ها انجام داد، با پیلتن شاپ همراه باشید.

انواع ماساژور

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی


بعضی از مناطق بدن به دلیل کار بر روی رایانه ها، بلند کردن وسایل سنگین، رانندگی در ترافیک یا طولانی شدن راه رفتن و ایستادن، اغلب بیشتر از سایر قسمت های بدن دچاردرد و خستگی می شوند. ماساژور های برقی در تمام اشکال و اندازه ها ساخته شده اند، بسیاری از آنها بر روی یک قسمت خاص بدن تمرکز می کنند، برخی دیگر نیز برای چند قسمت و یا همه مناطق بدن طراحی شده اند. پنج  دستگاه ماساژور اصلی عبارتند از:

 • صندلی ماساژور
 • ماساژور پا
 • ماساژور گردن و شانه
 • روکش صندلی ماساژور (خانگی و باشگاهی)
 • کمربند لاغری و ماساژور
 • همچنین دستگاه های ماساژور دستی متعددی وجود دارد که تجربه ماساژ تمام بدن را ارائه می دهند.

دستگاه ماساژور برقی چگونه کار می کند؟


ماساژورهای برقی برای انجام اقدامات و تکنینک های ماساژ طراحی و ساخته شده اند. ماساژورهای برقی برای دستیابی به نتایج مطلوب از فن آوری های مختلف استفاده می کنند از جمله:

 • عناصر گرمایش – عضلات را گرم می کند (ترکیب ماساژ و گرمادهی).
 • ارتعاش (ویبره) – حرکت لرزاننده باعث کاهش کشش، درد و خستگی عضلانی می شود.
 • غلطک – غلطک ها یا گوی ها باعث احساس ماساژ عمیق تر می شوند (نفوذ به بافت ها و ماهیچه های بدن).
 • Acupressure (نقاط فشار) – این نقاط فشار و تحریک آن ها با ماساژ باعث ایجاد ریکس شدن و آرامش فرد می شود.

هنگام خرید یک ماساژور شخصی، شما نیز باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید با آن کار کنید. بعضی از ماساژورها نیازی به برق ندارند، و آنها برای حمل و نقل ایده آل هستند، در حالی که دیگران باتری (شارژی) دارند. ماساژور هایی که از گرما استفاده می کنند، اغلب باید به سوکت های الکتریکی متصل شوند، به این معنی که بهتر است از آنها در خانه استفاده شود.

دستگاه های ماساژور برقی

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی


چندین دستگاه ماساژور وجود دارد که برای اهداف و مکان های خاص طراحی شده اند.

 • صندلی ماساژور – بر روی  صندلی ماساژور راحت بنشینید و استراحت کنید. این دستگاه ها می توانند به تنظیمات متعدد برای مناطق مختلف بدن کمک کنند. ویژگی مهم آن ها به مانند صندلی ماساژورهای برند انگلیسی بن کر Boncare ، ماساژ تمام بدن از گردن گرفته تا کف پاها را در بر می گیرد.
 • ماساژور پا – این ماساژور به عنوان ماساژور تمام پا، ماساژور ساق پا، ماساژور کف پا و یا ماساژور جکوزی پا (ماساژ پا در کنار آب درمانی) نام گذاری می شوند. این ماسازور ها به شدت پرطرفدار هستند، زیرا پاها را به عنوان مرکز آرامش بدن را مورد هدف قرار می دهند.
 • روکش ماساژور صندلی خودرو (اتومبیل) – این ها به عنوان روکش صندلی به راحتی بر روی صندلی خودرو قرار می گیرند. آنها به دستگاه شارژ خودرو (USB) وصل می شوند و اغلب قابلیت گرمادهی را نیز در کنار ماساژ فراهم می کنند. این ماساژور قسمت های: کمر، شانه و نشیمنگاه را ماساژ می دهد. همچنین مدل دیگر به عنوان روکش صندلی ماساژور خانگی نیز وجود دارد که برای استفاده در خانه طراحی شده اند.
 • ماساژور دستی – این ماساژورها وقتی که بر روی پوست قرار می گیرد، فشار را به آرامی بر پوست وارد می کند و باعث تحریک آن می شود. این ماساژور اغلب برای تمام بدن مورد استفاده قرار می گیرند.
 • ماساژور گردن – برای قرار گرفتن دور گردن و ماساژ این نواحی طراحی شده اند. کار با آن راحت بوده و تنها کافیست آن ها را روشن کرده و دور گردن خود قرار دهید.
 • کمربند لاغری – این ماساژور ها به شکل کمربند بوده که با بستن به دور کمر جهت لاغری و کاهش توده چربی در این نواحی توسط ارتعاش و ویبره مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر ویژگی ها

خرید دستگاه ماساژور برقی

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمای خرید ماساژور


راهنمای خرید ماساژور   

همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکان در نسخه‌های خود برای بیماران ماساژ را نیز جای می‌دهند و همیشه توصیه می‌کنند ماساژ را فراموش نکنید. برای ماساژ دادن اندام‌های بدن نیازی نیست حتما فردی باشد که شما را ماساژ دهد، یک دستگاه ماساژور مناسب نیز می‌تواند اندام‌های شما را از ماساژ بی نیاز کند. در ادامه چند نوع ماساژور کاربردی را به شما معرفی خواهیم کرد که قابل حمل نیز می‌باشند و شما می‌توانید در مکان‌های مختلف مانند خانه، محل کار و یا حتی مسافرت از آن‌ها استفاده کنید. همراه ما باشید. ادامه مطلب

راهنمای خرید ماساژور

  

راهنمای خرید ماساژور برقی


راهنمای خرید ماساژور برقی   

اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سلامت قلب و عروق می‌شود. خوشبختانه امروزه با پیشرفت روزافزون در این زمینه، دیگر لازم نیست که برای ماساژ درمانی نزد دکتر یا یک ماساژور بروید. ادامه مطلب

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای جامع خرید ماساژور

روش استفاده از ماساژور صورت

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

 

   محصولات مشابه