مقالات رابوکالا
فروشگاه

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی امروزه به گونه ای تاثیر گذار به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است، زیرا خستگی و درد در عضلات را هیچ چیز بهتر از ماساژ خوب نمی کند، به همین دلیل است که ماساژورهای برقی در خانه ها به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در حالی که می توان برای ماساژ به مراکز ماساژ رفت و یا اقدام به استخدام یک ماساژور حرفه ای کرد، خرید یک دستگاه ماساژور اغلب گزینه ای ارزان تر در دراز مدت است، به خصوص اگر شما به طور منظم بخواهید از آن استفاده کنید. این راهنمای خرید، شناخته شده ترین انواع ماساژور در بازار را معرفی می کند، چگونه آنها کار می کنند و چه مواردی را باید قبل از خرید آن ها انجام داد، با پیلتن شاپ همراه باشید.

انواع ماساژور

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی


بعضی از مناطق بدن به دلیل کار بر روی رایانه ها، بلند کردن وسایل سنگین، رانندگی در ترافیک یا طولانی شدن راه رفتن و ایستادن، اغلب بیشتر از سایر قسمت های بدن دچاردرد و خستگی می شوند. ماساژور های برقی در تمام اشکال و اندازه ها ساخته شده اند، بسیاری از آنها بر روی یک قسمت خاص بدن تمرکز می کنند، برخی دیگر نیز برای چند قسمت و یا همه مناطق بدن طراحی شده اند. پنج  دستگاه ماساژور اصلی عبارتند از:

دستگاه ماساژور برقی چگونه کار می کند؟


ماساژورهای برقی برای انجام اقدامات و تکنینک های ماساژ طراحی و ساخته شده اند. ماساژورهای برقی برای دستیابی به نتایج مطلوب از فن آوری های مختلف استفاده می کنند از جمله:

هنگام خرید یک ماساژور شخصی، شما نیز باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید با آن کار کنید. بعضی از ماساژورها نیازی به برق ندارند، و آنها برای حمل و نقل ایده آل هستند، در حالی که دیگران باتری (شارژی) دارند. ماساژور هایی که از گرما استفاده می کنند، اغلب باید به سوکت های الکتریکی متصل شوند، به این معنی که بهتر است از آنها در خانه استفاده شود.

دستگاه های ماساژور برقی

راهنمای خرید دستگاه ماساژور برقی


چندین دستگاه ماساژور وجود دارد که برای اهداف و مکان های خاص طراحی شده اند.

سایر ویژگی ها

خرید دستگاه ماساژور برقی

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور

همه ما از فواید ماساژ برای بدن آگاه هستیم. با ماساژ دادن روزانه عضلات بدن می‌توانید از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری کرده و حتی برخی بیماری‌های موجود را نیز درمان کنید. به همین دلیل هم است که بسیاری از پزشکا....

راهنمای خرید ماساژور

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای خرید ماساژور برقی

اگر در عضلات خود احساس درد و خستگی می‌کنید، از مزایای ماساژ برای رفع خستگی یک روز کاری استفاده کنید. بهتر است از ماساژورهای برقی در منزل یا محل کارتان انتخاب کنید. ماساژ درمانی باعث کاهش استرس، گردش خون و همچنین افزایش سل....

راهنمای خرید ماساژور برقی

راهنمای جامع خرید ماساژور

روش استفاده از ماساژور صورت

اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها

   محصولات مشابه