مقالات رابوکالا

فروشگاه

خرید تشک برقی مناسب

  • اولین نکته در خرید تشک های برقی نیاز شماست. بسته به نیاز و انتظاری که از تشک های برقی دارید، انتخاب های متنوعی خواهید داشت.
  • اندازه دیگر نکته مهم در انتخاب تشک برقی مورد نظر شما خواهد بود. اندازه های استاندارد این تشک ها را ببینید و بسته به اندازه مورد نیاز خود، اقدام به خرید آنها نمایید.
  • امکان خاموشی خودکار: با توجه به استفاده از تشک های برقی به منظور خواب، امکان خاموش کردن دستی آنها موجود نمی باشد. این بزرگترین نکته در خرید تشک های برقی است که حتما باید امکان خاموش خودکار در آنها تعبیه شده باشد.
  • آپشن تنظیم دما: البته تشک های برقی در انواع مختلف و با قیمت های مختلف در سایت آبی سلامت موجود هستند. بسته به نیاز خود می توانید آپشن های مورد نیاز خود مانند انواع شرایط تنظیم دما و یا تایمر روشن و خاموش دستگاه را انتخاب نمایید. استفاده از تشک برقی

استفاده از تشک برقی

تمام محصولات ارائه شده در سایت رابوکالا سلامت دارای استانداردهای جهانی بوده و از کمپانی های معتبر و بزرگ به دست شما عزیزان می رسند و شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید تشک برقی نمایید.

خرید تشک برقی 

تشک های برقی موجود در فروشگاه رابوکالا سلامت با تنوع در کیفیت و قیمت قابل دسترس می باشد.جهت آکاهی و مشاهده قیمت تشک برقی با کارشناسان ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

خرید تشک برقی

خرید تشک برقی

انواع تشک برقی

تشک های برقی یا تشکچه های برقی زیراندازهایی میباشند که با تجهیزات ایمن برای کنترل دما ساخته شده اند و با برق شهری کار میکنند. با تنظیم دمای تشک برقی خوب راحت تری داشته باشید و دردهای مفاصلی و یا دردهایی که به خاطر کار سخت روزانه داشته اید با تشک های برقی آرامش را برای خود بخرید و صبح سرحال بیدار شوید.

تشک های برقی در انواع و از ارزانترین قیمت تا قیمت بالا با کاربرد و خدمات بیشتر در فروشگاه آبی سلامت موجود می باشند. تشک های برقی بصورت زیرانداز و روانداز جهت کاهش دردهای موضعی و آرامش کلی به کار گرفته می شوند. قیمت تشک های برقی موجود در سایت آبی سلامت مناسبترین قیمت بازار با توجه به کیفیت می باشد ، جهت مشاوره با کارشناسنان ما تماس بگیرید.

انواع تشک برقی

انواع تشک برقی

مزایای تشک برقی

تشک برقی یک وسیله پزشکی است که علاوه بر راحتی کاربردهای پزشکی درمانی زیادی دارا می باشد. برخی از مزایای تشک برقی عبارتند از:

  • برای درمان دردهای عضلانی: دردهای موجود در ناحیه عضلانی کمر، بازوها و پاها وسایر قسمت های بدن که قبلا با کیسه های آب گرم و یا پتوهای مخصوص گرم می شدند، امروزه با استفاده از تشک برقی گرم شده و دردهای این نواحی بهبود می یابند.
  • ریلکسیشن: تشک برقی به علت قابلیت خوبی که در گرم کردن نقطه ای بدن دارد، می توانند برای کاهش استرس و در واقع ریلکس کردن استفاده شود. آسوده خیال و راحت روی تشک برقی خود دراز بکشید و از یک چرت کوتاه عصرانه لذت ببرید.
  • تقویت قوه خواب: اگر تاکنون برای به خواب رفتن مجبور بودید که انواع و اقسام قرص خواب را مصرف نمایید، می توانید با تشک های برقی به راحتی به خواب عمیق فرو روید.
  • استفاده در موارد فیزیوتراپی: در مواردی که تمرین های فیزیوتراپی لازم دارید، تشک های برقی می توانند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشند.
  • آرتروز و گرفتگی عضلات: گرمای ایجاد شده توسط تشک های برقی باعث شل شدن عضلات می شود واز این رو برای درمان آرتروز و گرفتگی عضلات مختلف بدن می توان از آن استفاده نمود.

تشک برقی مناسب

تشک برقی مناسب

هرچند در اکثر مواقع علت خرید تشک های برقی خاصیت های درمانی آن است و معمولا به توصیه پزشک اینکار انجام می گیرد، اما در بسیاری از مواقع افراد برای راحتی و البته خواب آرام از آن استفاده می نمایند. تشک های برقی بعد از یک روز کاری سخت و طاقت فرسا، خستگی را از تن شما خارج کرده و باعث می شود، صبح ها با یک انرژی مضاعف از خواب بیدار شوید.

این نتیجه سبب می شود که شما تا آخر روز با انرژی به فعالیت های کاری خود ادامه دهید و راندمان کاری بهتری داشته باشید.با تشک های برقی با کمبود خواب خداحافظی خواهید نمود.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

چگونه بهترین تشک برقی را انتخاب کنیم؟


چگونه بهترین تشک برقی را انتخاب کنیم؟   

تشک برقی ، تشک یا تشکچه ای است ، که در درون آن المنت های برقی برای تولید گرما  قرارداده شده است و از آن برای گرم نمودن مدوام و یکنواخت  نقطه ای بدن استفاده  میشود ، استفاده  از تشک های برقی در برگیرنده خواص کیسه آب داغ میباشد  ولی  مزایای آن بسیار فراتر از کیسه آبگرم است به طورکلی محصولات گرمایی و حرارتی در میتوان در ۵ دسته  تقسیم بندی کرد: ادامه مطلب

چگونه بهترین تشک برقی را انتخاب کنیم؟

  

آیا استفاده از تشک برقی در بارداری ایمن است؟


آیا استفاده از تشک برقی در بارداری ایمن است؟   

آیا با استفاده از پتوهای برقی در خطر میدان الکترومغناطیسی قرار داریم؟ ادامه مطلب

آیا استفاده از تشک برقی در بارداری ایمن است؟

خرید تشک بادی

جامع‌ترین راهنمای خرید تشک و نکات طلایی یک انتخاب خوب

راهنمای انتخاب و استفاده از تشک مواج زخم بستر

 

   محصولات مشابه