مقالات رابوکالا
فروشگاه

راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی / پر فروش ترین فشارسنج های دیجیتالی در ایران

قطعا همه شما با دستگاه های فشارسنج دیجیتالی یا ساده در مراکز درمانی و یا در منازل آشنا هستید. بالا رفتن بیش از اندازه فشار و یا پایین آمدن بیش از حد آن می تواند عوارض جبران نا پذیری را به همراه داشته باشد. داشتن یک فشارسنج در منزل می تواند سلامتی شما را تضمین کند. اگر یک فشارسنج مناسب را در منزل خود داشته باشید می توانید بدون مراجعه به مراکز درمانی از میزان فشار خود مطلع شوید.

در گذشته فشارسنج ها تنها در مراکز درمانی موجود بود و کسی قادر نبود به تنهایی در منزل فشار خود را اندازه گیری کند. در نتیجه افراد یا به عدد فشار خود توجهی نمی کردند و یا مجبور بودند هر بار به مراکز درمانی مراجعه کنند و یا حتی در منزل و با توجه به حدسیات خود فشار خود را تنظیم کنند. تمام این موارد ممکن بود سلامتی شخص را به خطر بیاندازد. از اینرو ساخت فشارسنج دیجیتالی در دستور کار تولید کنندگان لوازم پزشکی قرار گرفت. فشارسنجی که بدون نیاز به مهارت خاص و به تنهایی بتواند مورد استفاده قرار گیرد.

هم اکنون در بازار لوازم پزشکی و سلامت سه نوع فشارسنج موجود است: فشارسنج های پمپی، فشارسنج های جیوه ای و فشارسنج دیجیتالی

معرفی فشارسنج های دیجیتالی همراه با لینک خرید از دیجی کالا

فشار سنج بیورر مدل BM47

فشار سنج بیورر مدل BM47

برند بیور را با تجهیزات پزشکی که تولید کرده، می شناسند. این برند یکی از برندهای پر طرفدار در بین لوازم تجهیزات پزشکی است.

فشار سنج BM47 توسط این برند تولید و به بازار ارائه شده است. این فشارسنج صفحه نمایش بزرگی دارد که از طریق آن می توانید اطلاعات مربوط به فشار خون خود را مشاهده کنید. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که می تواند فشار مربوط به دو فرد را به طور جداگانه نمایش دهد و به وسیله آن می توانید تا ۱۲۰ بار اعداد مربوط به نتایج فشار خود را ذخیره کنید.

این فشارسنج از نوع فشارسنج های بازویی است و برای افراد دارای دور بازوی ۲۲ تا ۳۵ سانتی متر مناسب می باشد.

فشارسنج BM47 بیور یک فشارسنج دقیق است. وجود این فشارسنج در منزل افرادی که دارای فشار خون بالاتر و یا پایین تر از حد معمول هستند توصیه می شود. با وجود قابلیت استفاده از باتری و یا شارژ شدن توسط آداپتور می توانید آن را با خود به هر جایی ببرید.

فشارسنج بیورر مدل BM19

فشارسنج BM19 از برند آلمانی بیورر در رتبه دوم پر فروش ترین فشارسنج های قرار گرفته است. امکاناتی که در این فشارسنج قرار داده شده است قطعا نظر هر فردی را به خود جلب خواهد کرد.

این فشار سنج قابلیت بسیار جالبی را در خود دارد و آن هم سیستم سخنگوی آن است. این سیستم سخنگو از ۵ زبان پشتیبانی می کند. این ویژگی برای افراد نابینا، سالمندان، افرادی که دارای چشمان ضعیفی هستند و یا قادر به خواندن اعداد روی صفحه نمایش نیستند بسیار مناسب است.

فشار سنج بیورر به شما امکان اندازه گیری ضربان قلب را نیز می دهد که این یک ویژگی مثبت در فشارسنج دیجیتالی است.

با استفاده از فشارسنج BM19 می توانید پس از گذشت مدت زمان مشخصی میانگین فشار خون خود را در طی چند روز ببینید و به این طریق از سلامت خود مطلع شوید.

در این فشار سنج ۶۰ حافظه قرار داده شده است. این حافظه می تواند فشارهای مربوط به دو فرد مختلف را به طور مجزا اندازه گیری کرده و نمایش دهد.

همچنین وجود ویژگی های اندازه گیری آریتمی و هشدار خطای محاسباتی نیز این فشارسنج را به یک وسیله پر کاربرد و مناسب برای استفاده در منزل تبدیل کرده است.

فشارسنج مایکرولایف مدل BP A200 AFIB

فشارسنج مایکرولایف مدل BP A200 AFIB

فشارسنج BP A200 AFIB از جمله فشارسنج های پر طرفدار برند مایکرولایف است. قابلیت تشخیص آریتمی و هشدارهای خطای محاسباتی اولین ویژگی مثبتی است که در این فشارسنج به چشم می خورد. همچنین طراحی یک صفحه نمایش بزرگ باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید اعداد بر روی آن را بخوانید.

در این فشارسنج نیز حافظه ذخیره قرار داده شده است که می توانید تا ۲۰۰ بار اعداد مربوط به فشار خود را ذخیره نمایید.

در فشارسنج بیورر نمایشگر تعویض باتری قرار داده شده است که شما را از زمان تعویض باتری با خبر می کند، البته برای استفاده از آن می توانید از برق خانگی نیز استفاده کنید.

فشارسنج اکیومد مدل K150

فشارسنج اکیومد مدل K150

فشارسنج K150 از نوع فشارسنج های مچی است. البته تنها تفاوت این نوع از فشارسنج ها با فشارسنج های بازویی محل اتصال آن است. در این فشارسنج یک صفحه نمایش بسیار بزرگ قرار داده شده است که شما می توانید اعداد موجود بر روی این فشارسنج را به راحتی بخوانید. با استفاده از این فشارسنج می توانید تا ۹۰ بار اطلاعات مربوط به فشار خود را ثبت و ذخیره کرده و آن ها را در طی مدت معینی مشاهده و کنترل کنید.

یکی از ویژگی های مثبت این فشارسنج قابلیت اندازه گیری ضربان قلب است که به شما این امکان را می دهد که از وضعیت سلامت قلب خود مطلع شوید. اگر شما نیز علاقه مند به استفاده از فشارسنج های مچی هستید فشارسنج K150 را در لیست انتخابات خود قرار دهید.

فشارسنج رزمکس مدل X9

فشارسنج رزمکس مدل X9

دستگاه فشارسنج X9 با دقت بسیار بالا نیز در بین پر فروش ترین فشارسنج ها قرار گرفته است. با استفاده از این فشارسنج علاوه بر اندازه گیری فشار خون خود قادر خواهید بود تا میزان ضربان قلب خود را نیز اندازه گیری کنید.

فشارسنج X9  رزمکس دارای قابلیت استفاده همزمان از آداپتور و ۴ عدد باتری قلمی است، در نتیجه می توانید به راحتی و بدون نگرانی بابت تمام شدن باتری از آن استفاده کنید.

وجود ویژگی نشانگر آریتمی، نشانگر اخطار تمام شدن باتری، نشانگر میزان ظرفیت و قابلیت ذخیره ۹۰ بار فشار نیز از دیگر ویژگی های مثبت این فشارسنج است که می توانیم به آن اشاره کنیم.

فشارسنج پلی گرین مدل KP-7520

فشارسنج پلی گرین مدل KP-7520

اگر به دنبال یک فشارسنج بازویی مناسب با حافظه برای دو نفر هستید، پیشنهاد می کنیم این فشارسنج را از دست ندهید.

فشارسنج KP-7520 با داشتن نشانگر آریتمی، درجه بندی فشار، ضربان قلب و نشانگر آریتمی می توانید شما را از مراجعه به دکتر برای اندازه گیری فشار خود بی نیاز کند.

در این فشارسنج یک صفحه نمایش بزرگ قرار داده شده است که می توانید اعداد مربوط به فشار و ضربان قلب خود را بخوانید. برای کار با این دستگاه باید از ۴ عدد باتری استفاده کنید که معمولا با قرار دادن این ۴ باتری می توانید تا ۲۵۰ بار از دستگاه استفاده کنید. همچنین با وجود نشانگر تعویض باتری میتوانید از زمان تعویض آن مطلع شوید.

فشارسنج رزمکس مدل X5

فشارسنج رزمکس مدل X5

فشارسنج X5  رزمکس از نوع فشارسنج های بازویی است. با استفاده از این فشارسنج می توانید تا ۱۲۰ بار اندازه فشار دو کاربر را ذخیره کنید. همچنین هنگامی که ذخیره فشارسنج پر می شود، این دستگاه به طور اتوماتیک از اولین شروع به پاک کردن حافظه می کند. البته اگر بخواهید تمام حافظه دستگاه را پاک کنید می توانید با نگه داشتن کلید مربوط به مموری به مدت ۵ ثانیه این عمل را انجام دهید.

در فشارسنج رزمکس کافی قرار داده شده است که برای بازوهای ۲۴ تا ۴۰ سانتی مناسب است. برای استفاده از این دستگاه باید از دو عدد باتری نیم قلمی استفاده کنید، البته این باتری قابل شارژ نیست. همچنین قابلیت خاموشی خودکار پس از ۶۰ ثانیه نیز باعث افزایش عمر باتری شما خواهد شد.

 

فشارسنج گلامور مدل LS808

راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی / پر فروش ترین فشارسنج های دیجیتالی در ایران

فشارسنج LS808 گلامور از صفحه نمایش بزرگی برخوردار است که با وجود آن می توانید به راحتی اعداد مربوط به فشار خون خود را بخوانید. این فشارسنج از نوع فشارسنج های بازویی با دقت بسیار بالاست.

در این دستگاه ۱۲۰ حافظه قرار داده شده است. این حافظه برای اندازه گیری و ذخیره فشار خون دو نفر مناسب می باشد. باتری که در فشارسنج SL808 قرار داده شده است از نوع لیتیومی است. این باتری دارای قابلیت شارژ شدن است و در کمترین زمان شارژ خواهد شد. قابلیت خاموشی خودکار در این فشارسنج نیز باعث افزایش عمر باتری دستگاه خواهد شد.

فشارسنج شیان مدل LD-530

فشارسنج شیان مدل LD-530

فشارسنج LD-530 شیان از نوع فشارسنج های بازویی است که از دقت بسیار بالایی برخوردار است. این فشارسنج با ۴ عدد باتری کار می کند که این باتری ها غیر قابل شارژ هستند. شاید تنها نکته منفی که در مورد این فشارسنج به چشممان بخورد همین باشد. ویژگی های مثبت دیگری مانند نشانگر میزان باتری، خاموش شدن خودکار، نمایش ضربان قلب می تواند این ضعف دستگاه را بپوشاند.

ویژگی جالبی که در این دستگاه قرار داده شده است قابلیت سخنگو بودن آن است. این دستگاه فشارسنج قادر است میزان اعداد نمایش داده شده را به ۴ زبان مختلف بازگو کند. این ویژگی برای افراد نبینا، افراد سالمندان و کسانی که قادر به خواندن اعداد از روی صفحه نمایشگر نیستند بسیار مناسب است.

فشارسنج سیتی زن مدل CH-453AC

فشارسنج سیتی زن مدل CH-453AC

و اما آخرین فشارسنج در لیست پر فروش ترین فشارسنج دیجیتالی از برند سیتی زن است. فشارسنج CH-453AC یک فشارسنج با کیفیت و با دقت بالاست. این محصول یک محصول ژاپنی است. با استفاده از این دستگاه می توانید تا ۹۰ بار اطلاعات مربوط به فشار خون خود را ذخیره نمایید.

برای استفاده از این باتری کافی است ۴ عدد باتری آلکالین را در جایگاه باتری ها قرار دهید و از آن استفاده کنید و البته در صورت اتمام باتری می توانید از برق خانگی استفاده کنید.

فشارسنج CH-453AC دارای قابلیت خاموشی خودکار و نمایش میانگین ۳ عدد آخر است.

بودجه در نظر گرفته شده برای فشارسنج دیجیتالی:

تفاوت قیمت در فشارسنج دیجیتالی به انداه ای نیست که برای خرید آن ها ما را دچار تردید کند. سعی کنید در ابتدا ویژگی هایی را که نیازمند آن هستید مشخص کرده و سپس فشارسنج دلخواهتان را انتخاب کنید.

حافظه فشارسنج دیجیتالی:

حافظه در فشارسنج دیجیتالی از جمله مواردی است که توجه به آن در هنگام خرید بسیار مهم است. در این نوع از فشارسنج ها با بررسی اندازه گیری های قبلی می توانید از میزان فشار خود در طول مدت معینی با خبر شوید. سعی کنید فشارسنجی را انتخاب کنید که حداقل تا یک ماه اطلاعات شما را ذخیر کند. در برخی از فشارسنج ها نیز قابلیتی قرار داده شده است که به شما میانگینی از نتایج گرفته شده در طول زمان معینی را می دهد.

اندازه کاف دستگاه فشارسنج:

کاف در دستگاه فشارسنج به قسمتی گفته می شود که توسط آن فشارسنج به بازو یا مچ شما متصل شده و اندازه گیری را انجام می دهد. در صورتی که این بخش از فشارسنج دارای اندازه درستی نباشد، ممکن است اعداد دقیقی را نمایش ندهند. در برخی از کاف ها قابلیت ۳۶۰ درجه قرار داده شده است. این قابلیت باعث افزایش دقت فشارسنج می شود، به اینصورت که در تمام نقاط کاف سنسور های اندازه گیری کننده فشار موجود است در نتیجه فرقی نمی کند که فشارسنج را از کدام جهت بر روی بازوی خود ببنید.

باتری فشارسنج:

اطلاع از میزان دوام و عمر باتری در دستگاه فشارسنج بسیار مهم است. سعی کنید فشارسنجی را انتخاب کنید که دارای باتری قابل شارژ باشد. نداشتن باتری باعث می شود تا برای اندازه گیری فشار خود به پریز برق نیاز داشته باشید، در نتیجه دیگر نمیتوانید آن را به هر جایی با خود حمل کنید.

قابلیت تشخیص آریتمی:

در فشارسنج های جدیدتر قابلیتی تحت عنوان تشخیص آریمتی قرار داده شده است. آریتمی به معنی تپش نا منظم قلب می باشد. در این فشارسنج ها در صورت وجود آریتمی، علامتی بر روی آن پدیدار می شود که به حالت چشمک زن در می آید و برای اندازه گیری دقیق فشار باید چند دقیقه استراحت کرده و دوباره اندازه گیری را انجام دهید. وجود این ویژگی ضربان نامنظم قلب شما را نشان می دهد و در صورت ادامه باید به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید بهترین فشارسنج

راهنمای خرید بهترین فشارسنج

فشار خون نیرویی است که خون را از طریق سیستم گردش خون به حرکت در می آوردتا اکسیژن و مواد مغذی به بافت ها و اندام ها برسد. به همون اندازه که فشار خون برای بدن اکسیژن و مواد مغذی تأمین می کند ،قادر به جمع آوری مواد زاید سمی ، از ....

راهنمای خرید بهترین فشارسنج

بهترین مارک دستگاه فشارسنج

بهترین مارک دستگاه فشارسنج

هنگامی که به دنبال انتخاب بهترین مارک دستگاه فشارسنج هستید، چندین مورد را باید قبل از خرید در نظر بگیرید. برخی از مهمترین عوامل موثر  عبارتند از: قیمت فشارسنج، کیفیت ساخت، دقت، مناسب بودن و ویژگی های ضد حساسیت (بدون لاتک....

بهترین مارک دستگاه فشارسنج

چگونه فشارسنج مناسب بخریم

تفاوت های دستگاه فشارسنج M2 و M6Comfort امرن

بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران کدامند؟

فشارسنج عقربه‌ای بخریم یا دیجیتالی؟ کدامیک و چرا؟

چگونه می توانیم فشارسنج خوب بخریم؟

   محصولات مشابه