مقالات رابوکالا
فروشگاه

بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران کدامند؟

عادات غذایی نامناسب و مواد غذایی نه چندان سالمی که روزانه مصرف می کنیم باعث شده است افراد مبتلا به فشار خون بالا یا پایین روز به روز افزایش پیدا کرد. با پیشرفت تکنولوژی این روزها نیازی نیست برای سنجش میزان فشار خون خود مدام به مراکز درمانی مراجعه کنید، بلکه فشارسنج های دیجیتال زیادی در بازار موجود هستند که به سادگی و نهایت دقت فشار خون را اندازه گیری می کنند. در ادامه شما را با تعدادی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران آشنا می کنیم.

بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران:

فشارسنج های دیجیتال امرن (Omron): 

امرن یکی از شرکت های مهم و با سابقه ژاپنی است که تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، تجهیزات پزشکی و مراقبت از خود و اتوماسیون اداری تولید می کند. فشارسنج های دیجیتال امرن یکی از تولیدات این کارخانه به شمار می رود که بدون شک یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران به شمار می رود. از ویژگی های این برند از فشارسنج های دیجیتال، دقت بالا، قابلیت اندازه گیری همزمان ضربان قلب و ذخیره آن ها را اشاره کرد. در بسیاری از این برند فشارسنج شما  می توانید به طور همزمان از دو نفر فشار خون بگیرید. دستگاه های فشارسنج امرن در دو مدل مچی و بازویی ساخته و مورد استفاده قرار گرفته اند که در هر دو حالت از دقت بسیار بالایی برخوردار می باشند. در فشارسنج های امرن سنسورهای اندازه گیری به شکل 360 درجه طراحی شده اند بنابراین دستگاه را در هر جهتی استفاده کنید، اندازه گیری با دقت بسیار بالایی انجام می شود. امرن یکی از کارخانه های معتبر بین المللی است که در بسیاری از شهرهای ایران نمایندگی فروش دارد.

فشارسنج های دیجیتال بیورر(beurer):

تاریخچه تاسیس کمپانی بیورر به سال 1908 میلادی در آلمان بر میگردد، زمانی که یک زوج آلمانی تصمیم به تولید پدهای الکتریکی گرمایشی داشتند. این شرکت آلمانی طی سال ها فعالیت توانست محصولات تولیدی خود را تا حد زیادی افزایش داده و به یک برند بین المللی تبدیل شود. فشارسنج بیورر نیز یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران هستند که از دقت اندازه گیری بسیار بالایی برخوردارند. این دستگاه فشارسنج نیز دارای قابلیت تعیین ضربان قلب و ذخیره اطلاعات را دارد. در تمام مدل های این فشارسنج دیجیتال یک نمایشگر بزرگ به کار رفته است تا بتوانید ضربان قلب و سایر اطلاعات را به طور دقیق روی آن ببینید. در این مدل از فشارسنج های دیجیتالی، دستگاه مجهز به هشدار خطای محاسباتی و منبع تغذیه ضعیف می باشد. 

فشارسنج های دیجیتال رزمکس (rossmax):

رزمکس یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران است که توسط جوانان مبتکر و خلاق ایرانی طراحی و ساخته شده است. شرکت رزمکس در زمینه تولید محصولات تشخیصی در زمینه های مختلف فشارخون، چاقی، تب، تناسب اندام و غیره فعالیت داشته و محصولات خود را با داشتن استانداردهای جهانی به بیش از 80 کشور دنیا صادر می کند. این دستگاه های فشارسنج علاوه بر تعیین میزان فشار خون و ضربان قلب، به آشکار ساز ضربان قلب نیز مجهز هستند. همچنین بعد از اندازه گیری فشار خون تعیین می کند این مقدار برای فرد پر خطر است یا خیر؟ تغذیه فشارسنج های رزمکس به دو صورت استفاده از باتری و منبع تغذیه می باشد. این مدل از دستگاه های فشار خون مانند سایر رقبای خود توانایی ذخیره اطلاعات دو کاربر به طور همزمان تا دفعات زیادی را دارند. همچنین در تمامی مدل های این دستگاه فشارسنج در صورتی که بعد از 60 ثانیه دستگاه بدون استفاده روشن بود، دستگاه خود به خود خاموش می شود.

فشارسنج های دیجیتالی آکیومد (accumed):

بدون شک فشارسنج آکیومد نیز در شمار بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران قرار می گیرد. آکیومد برندی  است که آمریکا تولید شده و به تمام کشورهای جهان از جمله ایران محصولات خود را صادر می کند. عمده فعالیت این برند در زمینه تولید محصولات پزشکی است که سابقه تاسیس آن به سال 1988 در نیوجرسی می رسد. با توجه به تحریم های موجود علیه ایران مراقب باشید که نسخه های اصل این محصول را خریداری کنید. نمایندگی های رسمی فروش محصولات این برند در شهرهای بزرگی از جمله تهران و اصفهان فعالیت های گسترده ای دارند. فشارسنج های دیجیتال آکیومد نیز مانند سایر فشارسنج های با کیفیت در ایران از دقت بسیار بالایی برخوردار است. دارای قابلیت تعیین میزان ضربان قلب و ذخیره اطلاعات است. فشارسنج های آکیومد در هر دو مدل بازویی و مچی طراحی و در بازار موجود هستند. هشدار خطای محاسباتی، قابلیت تشخیص آریتمی، نمایشگر تاریخ و ساعت و قابلیت خاموشی خودکار بعد از بدون استفاده ماندن دستگاه ار دیگر ویژگی های مثبت این دستگاه فشارسنج می باشد. 

فشارسنج های دیجیتال آلپیکادو (Alpk2):

آلپیکادو یکی دیگر از برندهای معتبر و پرطرفدار ژاپنی در زمینه ساخت وسایل الکترونیکی و مهندسی پزشکی است. فشارسنج های آلپیکادو یکی از بهترین محصولات ساخت این کمپانی و یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران است. محصولات این کمپانی دارای تاییدیه های کیفی مختلف و تاییدیه وزارت درمان و بهداشت ایران هستند. از این فشارسنج های می توان در مراکز آموزشی، درمان و منازل با دقت بسیار بالا استفاده کرد. این دستگاه فشارسنج های دیجیتال مانند سایر مدل های استاندارد داخلی و خارجی ویژگی هایی مانند اندازه گیری ضربان قلب، صفحه نمایش بزرگ و لمسی، ذخیره اطلاعات، نمایش ضربان نامنظم قلب را دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این برند از دستگاه های فشارسنج درصد خطای بسیار پایین و دقت بالای آن ها است که در بسیاری از مدل ها به کم تر از 0.3 میلی گرم جیوه می رسد. همچنین در اغلب مدل های این برند دستگاه فشارسنج علاوه بر تعیین میزان فشارخون، آن را در نمودار طبقه بندی شده فشار خون WHO قرار می دهد تا بتوانید بدون هیچ تخصص خاصی میزان بالا یا پایین بودن فشار خون خود را مشخص کنید. 

فشارسنج های دیجیتال زیکلاس مد(zyklusmed):

برند زیکلاس مد یکی از برندهای با کیفیت تولید کننده محصولات پزشکی مانند دستگاه فشارسنج، اندازه گیری قندخون، دستگاه های بخور سرد و گرم و غیره است که در ایران و تحت لیسانس کشور آلمان تولید می شود. فشارسنج زیکلاس مد یکی از محصولات محبوب و با کیفیت این برند است که قطعا یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران به شمار می رود. با توجه به تولید محصولات این برند در ایران محصولات این کارخانه با داشتن کیفیت مشابه قیمتی نسبتا پایین تر از نمونه های خارجی داشته و نمایندگی های فروش بیش تری در سراسر کشور دارند. از ویژگی های این برند از دستگاه های فشارسنج می توان به قابلیت سخنگو بودن بسیاری از مدل های آن اشاره کرد که آن را بسیار کاربردی کرده است. از دیگر ویژگی های این مدل از دستگاه های فشارسنج آن است که استفاده از آن بسیار ساده بوده و تنها با فشار دادن یک دکمه دستگاه شروع به گرفتن فشارخون می کند. در دستگاه فشارسنج های دیجیتال زیکلاس مد برای داشتن نهایت دقت در اندازه گیری، به طور پیاپی مثلا هر 15 ثانیه فشار خون اندازه گیری شده و مقدار میانگین آن تعیین می شود. این مدل از فشارسنج های دیجیتال نیز دارای حافظه ذخیره اطلاعات، نمایشگر، تعیین ضربان قلب و منبع تغذیه به شکل برق و باتری هستند.

فشارسنج  دیجیتالی امسیگ (emsig):

کمپانی امسیگ یک برند آلمانی با سابقه است که سال ها است در زمینه تولید محصولات الکترونیکی و پزشکی فعالیت می کند. نمایندگی های فروش بسیاری و نمایندگی انحصاری این کمپانی در ایران سال ها است که فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی مشغول هستند. دستگاه های فشارسنج امسیگ یکی از محدود دستگاه های فشارسنجی هستند که به طور همزمان امکان استفاده از 3 کاربر را به شما می دهند. تکنولوژی های پیشرفته در طراحی و ساخت فشارسنج امسیگ باعث شده است این دستگاه بتواند فشارهای بسیار بالا یا بسیار پایین را که بسیاری از دستگاه های فشارسنج توانایی اندازه گیری آن را ندارند، با دقت بالا اندازه بگیرد. در تمام مدل های دستگاه های فشارسنج امسیگ سنسورهای پیشرفته و سیستم کنترل هوا استفاده شده است که هم بعه دقت اندازه گیری کمک شایانی می کند و هم آنکه باعث می شود فردی که از او فشار گرفته می شود در اثر باد شد بیش از حد بازو اذیت نشود. در این دستگاه فشارسنج الگوی استاندارد WHO با خطوط رنگی ساده ای به کار رفته است تا علاوه بر تعیین میزان فشار خون محدوده آن را نیز مشخص کند. قابلیت خاموشی خودکار، ذخیره اطلاعات، نمایشگر تاریخ و ساعت، سنجش ضربان قلب، هشدار ضربان نامنظم، هشدار خطای محاسباتی و سایر ویژگی های یک فشارسنج ایده آل در این برند نیز به کار برده شده است.

فشارسنج های دیجیتالی ریشتر (riester):

کمپانی ریشتر با داشتن بیش از 60 سال سابقه تولید محصولات پزشکی یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین برندهای حال حاضر در زمینه تولید محصولات پزشکی می باشد. محصولات این کمپانی طی سال ها توانسته است بالاترین حد کیفیت و استانداردهای بین المللی مانند FDA آمریکا، CE اروپا و PTB آلمان را به دست آورد. از حدود 20 سال پیش محصولات پزشکی این برند مطرح در ایران نیز نمایندگی های فروش فعال داشته است. فشارسنج های دیجیتالی ریشتر می تواند بهترین انتخاب برای استفاده حرفه ای و تخصصی پزشکان و یا استفاده افراد معمولی در منزل باشد. بسیاری از مدل های این برند از فشارسنج های دیجیتال دارای نمایشگر صوتی و تصویری هستند تا استفاده از آن را بسیار ساده و کاربردی نمایند. تمام مدل های فشارسنج های دیجیتال ریشتر دارای قابلیت نمایش ضربان قلب نامنظم هستند تا علاوه بر تعیین فشار خون، نحوه عملکرد قلب را نیز نمایش دهند. فشارسنج های دیجیتالی ریشتر به دو شکل باتری و برق شهری کار می کنند، بنابراین در هر مکانی که باشید می توانید از آن استفاده کنید. فشارسنج های دیجیتال ریشتر بدون شک یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران است که ویژگی های دیگری نیز مانند قابلیت خاموشی خودکار، ذخیره اطلاعات، نمایشگر تاریخ و ساعت، سنجش ضربان قلب، هشدار ضربان نامنظم، هشدار خطای محاسباتی دارد.

فشارسنج های دیجیتال ای اند دی  (A and D):

کمپانی ای اند دی یکی از معتبرترین کارخانه های تولید محصولات پزشکی مانند دستگاه های اندازه گیری فشار خون، قند خون، بخورهای سرد و گرم و غیره است که در سال 1977 در ژاپن فعالیت خود را آغاز کرده است. فشارسنج های دیجیتال ای اند دی یکی ازبهترین و دقیق ترین فشارسنج های موجود در ایران است که با عملکرد بسیار عالی توانسته است تا حد زیادی رضایت کاربران خود از پزشکان متخصص تا افراد عادی را به دست آورد. فشارسنج های دیجیتالی ای اند دی به دو شکل بازویی و مچی طراحی و ساخته شده اند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد در این دستگاه فشارسنج های دیجیتال آن است که می توانید به کمک آن میانگین فشار خون های گرفته شده مثلا در طول شبانه روز را به وسیله آن تعیین کنید. این فشارسنج دیجیتال دارای از فشارسنج های دیجیتال نیز دارای حافظه ذخیره اطلاعات، نمایشگر، تعیین ضربان قلب و منبع تغذیه به شکل برق و باتری و نمایشگر تاریخ و ساعت هستند.

دستگاه فشارسنج های دیجیتالی سیتیزن (citizen):

اولین چیزی که بعد از شنیدن نام سیتیزن به ذهن همه ما خطور می کند ساعت است! اما جالب است بدانید این برند ژاپنی مدت زیادی است که اقدام به تولید محصولات الکترونیکی با کیفیت عالی و استاندارد جهانی کرده است. فشارسنج های دیجیتال سیتیزن یکی از بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران است که توانسته است از بازار جهانی خوبی نیز بهره ببرد. جالب است بدانید به دلیل اهمیت مسائل پزشکی و سلامت، دستگاه فشارسنج سیتیزن یکی از محدود برندهای فشارسنج است که دولت اجازه فروش و استفاده آن را داده است. دقت بسیار بالای دستگاه های فشارسنج این برند از جمله ویژگی هایی است که این دستگاه را بسیار پرطرفدار کرده است. در فشارسنج های دیجیتالی سیتیزن می توانید میانگین 3 مقدار آخر فشار اندازه گیری شده خود را نیز ببینید. این مدل از دستگاه فشارسنج مانند تمام نمونه های بالا دارای قابلیت خاموشی خودکار، ذخیره اطلاعات، نمایشگر تاریخ و ساعت، سنجش ضربان قلب، هشدار ضربان نامنظم، هشدار خطای محاسباتی و شاخص WHO  به شکل خطوط رنگی است.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید بهترین فشارسنج

راهنمای خرید بهترین فشارسنج

فشار خون نیرویی است که خون را از طریق سیستم گردش خون به حرکت در می آوردتا اکسیژن و مواد مغذی به بافت ها و اندام ها برسد. به همون اندازه که فشار خون برای بدن اکسیژن و مواد مغذی تأمین می کند ،قادر به جمع آوری مواد زاید سمی ، از ....

راهنمای خرید بهترین فشارسنج

راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی / پر فروش ترین فشارسنج های دیجیتالی در ایران

راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی / پر فروش ترین فشارسنج های دیجیتالی در ایران

قطعا همه شما با دستگاه های فشارسنج دیجیتالی یا ساده در مراکز درمانی و یا در منازل آشنا هستید. بالا رفتن بیش از اندازه فشار و یا پایین آمدن بیش از حد آن می تواند عوارض جبران نا پذیری را به همراه داشته باشد. داشتن یک فشارسنج د....

راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی / پر فروش ترین فشارسنج های دیجیتالی در ایران

بهترین مارک دستگاه فشارسنج

چگونه فشارسنج مناسب بخریم

تفاوت های دستگاه فشارسنج M2 و M6Comfort امرن

فشارسنج عقربه‌ای بخریم یا دیجیتالی؟ کدامیک و چرا؟

چگونه می توانیم فشارسنج خوب بخریم؟

   محصولات مشابه