مقالات رابوکالا
فروشگاه

انواع بهترین ترازوی دیجیتال و عقربه‌ای وزن کشی سال 2020 کدام اند؟

استفاده از مقیاس دیجیتالی راهی مناسب جهت نظارت بر تغییر وزن در طول زمان است. این روش همچنین در پیگیری تناسب اندام و سلامتی فرد تاثیر می گذارد. اما ممکن است برخی از ترازوها از سایر موارد قابل اعتماد تر باشند. بنابراین، استفاده از بهترین ترازوی دیجیتال یکی از دغدغه‌های افراد جهت کنترل وزن است. به همین جهت، بهترین ترازی عقربه‌ای، ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت.

از آنجا که ترازوی وزن کشی کاری بیشتر از اندازه گیر‌ی وزن را انجام می‌دهد، گزینه‌های هوشمند بسیاری روانه بازار شده است. این گزینه‌ها، علاوه بر آنکه به راحتی اندازه گیر‌ی وزن شما را انجام می‌دهند، برخی دیگر از موارد مربوط به سلامت شما را نیز مشخص می‌کنند. این گزینه‌ها شامل توده بدنی، درصد چربی بدن، میزان متابولیک و توده استخوانی و عضلات است. تعدادی از بهترین ترازوی دیجیتال به برنامه‌های تلفن هوشمند متصل می‌شوند و به شما در مدیریت و کنترل وزن خود کمک می‌کنند.قیمت ترازو وزن کشی دیجیتالی به علت امکانات و دقت بالاتری که دارند از ترازو های عقربه ای گران تر می باشد.

اما هنگام خرید بهترین ترازوی عقربه‌ای، توجه به عوامل موثر بر کیفیت آن امری ضروری است. جهت بهره‌مندی بیشتر از اندازه گیر‌ی وزن، بهتر است از ترازو به طور منظم استفاده کنید و رویکردی مناسب را در پیش بگیرید. به یاد داشته باشید که طرز قرار گرفتن شما جهت حصول بهترین نتیجه، باید صاف باشد.

انواع بهترین ترازو دیجیتال و وزن کشی -04

انواع بهترین ترازوی وزن کشی

همانطور که می‌دانیم، ترازوهای وزن کشی معمولا به دو صورت مکانیکی و دیجیتالی هستند. امروزه بیشتر افراد استفاده از ترازوی دیجیتال را ترجیح می‌دهند. به همین دلیل ابتدا به طور مختصر به بررسی ترازوهای عقربه‌ای و سپس ترازوی دیجیتال می‌پردازیم.

بهترین ترازوی عقربه‌ای کدام است؟

در سال‌های بسیاری ترازوی عقربه‌ای در کنترل وزن نقش بسزایی داشته‌اند. این نوع از ترازوها با پیدایش انواع دیجیتالی دیگر مثل سابق مورد استقبال قرار نمی گیرد. اما هنوز هم بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بهترین ترازوی عقربه‌ای را انتخاب کنند. به دلیل نیاز به باتری ترازوی دیجیتال و قیمت بالای انواع دیجیتال، بسیاری از افراد استفاده از این محصولات را ترجیح می‌دهند. اما به طور کلی باید گفت که استفاده از انواع دیجیتالی، از مزایای بیشتری برخوردار است. در ادامه مقاله به برسی برخی از بهترین ترازوی دیجیتال موجود در بازار می پردازیم.

انوع بهترین ترازو دیجیتال و وزن کشی -07

در انتخاب ترازوی مناسب به چه موارد دقت کنیم؟

انتخاب گزینه متناسب با اهداف مورد نظر شما، راهی مناسب جهت انجام هر چه بهتر روند کنترل وزن است. در نتیجه، در انتخاب آن باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. در ادامه برخی از این موارد را بررسی می کنیم.

دقت سنجش وزن ترازو

برخی مقیاس‌های آنالوگ و مدل‌های دیجیتالی معمولا دقت نیم پوند دارند. اما محصولات پیشرفته‌تر دقت 0.2 پوند را به شما ارائه می‌دهند. اگر هدف شما تنها اندازه گیر‌ی وزن خود است، دقت پایین‌تر مشکلی را برای شما ایجاد نمی‌کند. اما اگر ورزشکاری جدی هستید، بهتر است از محصولات با دقت بالا و از بهترین ترازوی وزن کشی، استفاده کنید.

امکانات ترازو

اگر به دنبال اندازه گیر‌ی وزن خود هستید، ترازوی ساده و ارزان‌قیمت نیز این کار را انجام می‌دهد. اما اگر به دنبال تناسب اندام هستید، ممکن است استفاده از محصولات پیشرفته‌تر مفیدتر واقع شود.

قابلیت‌های هوشمند ترازو

بسیاری از بهترین ترازوی دیجیتال، دارای ویژگی‌های هوشمندی است. این وسیله از طریق اینترنت به خانه شما وصل می‌شوند و داده‌ها را به تلفن هوشمند شما منتقل می‌کنند. اگر به طور جدی به دنبال تناسب اندام خود هستید، این موارد گزینه مناسبی به نظر می‌رسند. البته در نظر داشته باشید که این محصولات معمولا گران‌تر هستند.

انواع بهترین ترازو دیجیتال و عقربه ای وزن کشی -06

ترازوی وزن کشی هوشمند امسیگ BD 46-Touch

یکی از بهترین گزینه‌های ترازوی وزن کشی استفاده از محصولات برند امسیگ است. این مدل از محصولات دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم و ساخت کشور آلمان است. این محصول، جزء بهترین ترازوی دیجیتال است که علاوه بر برآورد میزان چربی، آب، ماهیچه، توده استخوانی و تعیین وزن، دارای مزایای زیر نیز است:

ترازوی وزن کشی امسیگGW30-Z1

انواع بهترین ترازوی دیجیتال و عقربه ای وزنکشی -02

این محصول از برند امسیگ نیز یکی از بهترین ترازوی دیجیتالی است. این ترازو قادر به تحمل 150 کیلوگرم با دقت 100 گرم است. اگر به دنبال محصولی با گارانتی و خدمات پس از فروش هستید، بهتر است این گزینه را به خاطر بسپارید. این ترازو دارای ظاهری لوکس و زیبای ساخت کشور آلمان، مزایای بسیاری را در اختیار افراد می‌گذارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

ترازوی وزن کشی دیجیتال امسیگ PW22

انواع بهترین ترازو دیجیتال و عقربه ای وزن کشی -01

این مورد نیز یکی دیگر از بهترین ترازوی دیجیتال برند امسینگ است. اگر به دنبال بهترین ترازوی عقربه‌ای یا به خصوص بهترین ترازوی دیجیتال هستید، بهتر است نگاهی به محصولات برند امسینگ بیاندازید. این مدل از محصولات امسینگ، وزن 150 کیلوگرم را تحمل می‌کند و دارای 4 سنسور پیشرفته نیز است. این محصول دارای دقت سنج 100 گرم است و افراد را در آگاهی از موارد مختلف کمک می‌کند. برخی از موارد قابل توجه در این مدل عبارتند از:

ترازوی وزن کشی امسیگ GW38

انواع بهترین ترازو دیجیتال و عقربه ای وزن کشی -03

این مدل از ترازو در لیست بهترین ترازوی دیجیتال قرار می‌گیرد و ظرفیت 150 کیلوگرم را دارا است. خرید این محصول با 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات، گزینه‌ای مناسب برای افراد است. این مدل از محصولات برند امسینگ، دارای طراحی و ظاهری زیبا و جذاب است که افراد زیادی را ترغیب به خرید و استفاده از آن می‌کند. علاوه بر موارد ذکرشده، بهتر است به بررسی و مطالعه موارد زیر، جهت اطمینان از خرید خود، بپردازید.

نتیجه‌گیری

تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر سلامتی افراد، روشی بسیار مفید در مراقبت‌های بهداشتی است. اطلاع از درصد چربی، آب، ماهیچه و استخوان بدن در دستیابی شما به اهداف سلامتی بسیار موثر است. بهتر است با توجه به نیاز خود، ترازوی وزن کشی خود را انتخاب کنید. همانطور که ساعت هوشمند کاری بیشتر از اعلام زمان را انجام می‌دهد، بهترین ترازوی دیجیتال نیز، فعالیت‌هایی فراتر از اعلام وزن را انجام می‌دهد. همچنین در سایت pcmag اطلاعات مفیدی وجود دارد . 

برخی از بهترین ترازو ها حتی پیش بینی هوا را نیز انجام می‌دهند و با ارائه موارد مختلف، در روند کنترل وزن به شما کمک می‌کنند. اما هنوز هم هستند کسانی که از بهترین ترازوی عقربه‌ای استفاده می‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند. در نتیجه، بهتر است قبل از اقدام به خرید ترازو، نیازهای خود را بشناسید و متناسب با آنها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نکاتی که باید هنگام خرید ترازوی دیجیتال به آنها دقت کنید

نکاتی که باید هنگام خرید ترازوی دیجیتال به آنها دقت کنید

وقتی در مورد وزن و تناسب اندام صحبت می‌کنیم، اولین موضوعی که به ذهنمان می‌رسد اندازه‌گیری است. اندازه‌گیری این‌ که چه‌قدر چاق یا لاغر شده‌ایم، به چه میزان باید به وزنمان اضافه کرده و یا از آن کم کنیم، همه موضوعاتی هست....

نکاتی که باید هنگام خرید ترازوی دیجیتال به آنها دقت کنید

ترازوی دیجیتال نخرید اگر این راهنما را نخوانده‌اید

ترازوی دیجیتال نخرید اگر این راهنما را نخوانده‌اید

اگر می‌خواهید مراقب تناسب اندام‌تان باشید، باید حتما یک ترازوی مناسب در خانه داشته باشید. خوشبختانه ترازوهای دیجیتال نسبت به چند سال گذشته با قیمت مناسب‌تری در بازار به فروش می‌رسند و افراد بیشتری از عهده خرید آن برمی....

ترازوی دیجیتال نخرید اگر این راهنما را نخوانده‌اید

راهنمای خرید ترازو دیجیتال (نکات مهم قبل از خرید)

معیارهای انتخاب مناسبترین ترازو برای آشپزخانه

مبنای انتخاب ترازوی دیجیتال چیست

راهنمای خرید ترازوی آشپزخانه ، بهترین نکات همراه با جدول قیمت!

مقایسه ۵ ترازوی آشپزخانه موجود در بازار ایران

   محصولات مشابه