مقالات رابوکالا

فروشگاه

بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ

روش های زیادی برای اصلاح موهای زائد بدن وجود دارد که هریک مزایا و معایب زیادی دارند اما یکی از بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ استفاده از نسخه مادر بزرگ ها میباشد. اگر می خواهید موهای زائد بدنتان را کاهش دهید با بهترین روش ها برای اصلاح موهای زائد که در این قسمت از بخش سلامت نمناک آورده ایم ، آشنا شوید و این روش ها را بکار ببرید.

ترفندهایی برای اصلاح موهای زائد بدون تیغ

اصلاح موهای زائد

 از بین بردن موهای زائد بدون تیغ

لایه برداری :

اگر می خواهید پوست پاهایتان زیباتر شود لایه برداری را انجام دهید ، در واقع با لایه برداری فولیکول های مو بیرون می آید از طرفی اصلاح مو باتیغ باعث می شود بطور معمول موهای ریزی زیر پوست بمانند که بیرون آوردن آنها مشکل ساز است. البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب می توانید از سالیسیلیک اسید یا آنزیم میوه ها استفاده کنید.

فرچه زدن پاها:

بهتر است آرایشگران از فرچه معمولی که آقایان برای ریش تراشی استفاده می کنند استفاده کنند بنابراین اگر می خواهید پاهایتان را اصلاح کنید از این فرچه و کرم اصلاح استفاده کنید.

استفاده از بهترین تیغ ها :

همه ی خانم ها مثل هم نیستند ، برخی خانم ها که مستعد خشکی پوست هستند باید ازتیغ هایی استفاده کنند که نوار مرطوب دارند ؛ برای نتیجه بهتر تیغ هایی را خریداری کنید که تیغه های متعددی داشته باشد هرچه تیغه ها بیشتر باشد موهای بیشتری را اصلاح می کند. سعی کنید هر وقت که اصلاح می کنید از تیغ جدید استفاده کنید ممکن است گران باشد اما کمک می کند تا کمتر اصلاح کنید.

اصلاح موهای زائد بدون تیغ

بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدون تیغ

اصلاح مخالف جهت رویش مو :

اگر مشتاق هستید کمتر اصلاح کنید سعی کنید خلاف جهت رویش مو اصلاح کنید.

نسخه مادربزرگ برای کاهش موهای زائد :

مادر بزرگ ها رازهای زیادی در رابطه بازیبایی می دانند اگر می خواهید موهای پایتان را کاهش دهید این نسخه را استفاده کنید :

ترکیب لیمو ،عسل ،شکر را 2تا3 دقیقه داخل ماکرویو قرار دهید و لایه ی نازکی ازآن را روی پا بمالید حتما نتیجه خوبی خواهید گرفت.

اصلاح موهای زائد بدون تیغ

برای از بین بردن موهای زائد چه کنیم

مالیدن لوسیون سویا :

رشد مجدد مو مشکلی است که باعث آزار همگان شده امامی توانید باخرید لوسیون سویا با آن مبارزه کنید. این ماده در کاهش و توقف رشد قطر شفت مو موثر است بنابراین استفاده از آن را از دست ندهید.

رژیم غذایی :

غذاهایی که می خوریم نقش مهمی در دفع ته ریش مو دارد. کربوهیدرات های تصفیه شده را کنار بگذارید و بجای آن مصرف ویتامین ب 6 را جایگزین کنید. در رژیم تان گوشت ، ماهی بیشتری بگنجانید و سبزی خواران از موز، کلم ،بروکلی ، هویج و هندوانه استفاده کنند.

اصلاح موهای زائد

روشی عالی برای از بین بردن موهای زائد

سعی کنید از روش های جایگزین استفاده کنید ، روشی مثل مالیدن شکر به پوست :

اصلاح همیشگی یک مشکل بزرگ برای پوست است پس روش های متفاوتی را امتحان کنید مثل روش شکری شکر یک لیزر طبیعی است و سرعت رویش مو را کاهش میدهد و براحتی می توانید جایگزین روش های دیگر کنید.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

روش های از بین بردن موهای زائد بدن بانوان


روش های از بین بردن موهای زائد بدن بانوان   

موموهای ضخیم زائد برای همه ی خانم ها نوعی کابوس محسوب می شود. گرچه داشتن موهای ریز صورت و دیگر اعضای بدن طبیعی است، اما همه خانم ها به دنبال روش هایی برای اصلاح موی زائد بدن خود هستند و برای این کار، راه های مختلفی مانند ایپلاسیون، لیزر و… را امتحان می کنند. از بین رفتن دائم موهای زائد بدن یکی از خواسته های زنان و برخی از مردان می باشد. زیاد بودن موهای زائد باعث می‌شود فرد مجبور باشد به طور مرتب با روش‌های موقتی اقدام به اصلاح موی زائد بدنش کند. وجود محصولات تجاری متنوع در این زمینه، گویای اهمیت مساله در بین افراد جامعه است. ادامه مطلب

روش های از بین بردن موهای زائد بدن بانوان

  

روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی


روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی   

رفع موهای زائد ناحیه تناسلی، از جمله دغدغه بسیاری از خانم ها می باشد. خانم ها ممکن است از روشهای گوناگونی جهت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی استفاده کنند که در این مقاله انواع روش ها و توصیه های بعد از رفع موهای زائد را گردآوری نموده ایم. ادامه مطلب

روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی

۷ اشتباه رایج خانم ها در اصلاح موهای زائد بدن

بررسی روش‌های اصلاح کردن | بررسی بهترین روش اصلاح مو‌های زائد

بهترین روش اصلاح موهای زائد بدن برای خانم ها

 

   محصولات مشابه