مقالات رابوکالا
فروشگاه

راهنمای خرید مو زن گوش و بینی

مو زن گوش و بینی دستگاه متخصص زدن مو های گوش و بینی با دقت بالا می باشد که با تکنولوژی روز دنیا برابری می کند.

شما احساس خوبی نخواهید داشت هنگامی که موی بینی یا گوشتان نمایان می شود ، بنابراین طبیعی است که سعی کنید آنها را کوتاه نمایید ، برای این کار شما به یک اصلاح کننده موی بینی و گوش نیاز خواهید داشت . اصلاح کننده ای که با دقت و آسان این عمل را برایتان انجام دهد . 

نکاتی برای خرید اصلاح کننده موی بینی

هنگامی که فروشگاه های لوازم آرایشی را بررسی می نمایید ، برندهای سطح بالایی نظیر پاناسونیک ، رمینگتون ، فیلیپس و … را مشاهده می نمایید که در زمینه کاری خود محبوب می باشند . با این حال ، همه محصولات که با کیفیت یکسان ساخته نشده اند ، بنابراین شما باید هنگام انتخاب دقت نمایید تا محصولی را خریداری نمایید که کاملا با استانداردهای شما همخوانی داشته باشد.
به موتور استفاده شده در محصول دقت نمایید

این ویژگی مهم ترین مورد در هنگام خرید یک اصلاح کننده بینی قابل اطمینان می باشد . یک سری از مدل ها با تیغه چرخشی فعالیت می نمایند و در مواقعی که نیاز به یک اصلاح دقیق داشته باشید مناسب می باشند .
بعضی از موتورهای دیگر ، شبیه به آنهایی که در اصلاح کننده ریش مورد استفاده قرار می گیرند می باشند . بنابراین باید بررسی نمایید که با کدام یک راحت تر می باشید و همان را انتخاب نمایید . 
محصولات جانبی همراه محصول 

اصلاح کننده های بینی معمولا در جعبه خود شامل چندین ابزارک می باشند . که ممکن است در کوتاه کردن موهای گوش مورد استفاده قرار بگیرند ، این نوع از محصول نه تنها می تواند موهای بینی شما را اصلاح نماید بلکه می تواند اصلاح موی گوش را نیز برعهده بگیرد . فقط اطمینان حاصل نمایید که ابزارها به سادگی قابل اتصال و جدا شدن باشند تا عملیات تعویض ابزارکهای اصلاح کننده عذاب آور نباشد . بعضی از اصلاح کننده های بینی شامل یک دکمه تعویض می باشند که بوسیله آن به سادگی می توانید ابزارکهای اصلاح را تعویض نمایید . 
عمر باتری

طبیعی است که شما خواهان اصلاح کننده موی بینی و گوش با کیفیتی هستید که برای ساعت ها پس از یک بار عمل شازژ فعالیت نماید . بنابراین محصولی را انتخاب نمایید که باتری قابل شارژ شدن داشته باشد ، تا هنگامی که شارژش به پایان رسید امکان شارژ مجدد داشته باشد . 
بودجه خود را بررسی نمایید

در بین محصولات هم اصلاح کننده های بینی و گوش گران قیمت و باکیفیت می توان یافت و هم نوع ارزان قیمت آن را ، بنابراین این بستگی به شما دارد که چه مقدار می خواهید برای خرید یک اصلاح کننده مناسب هزینه نمایید . باید دقت داشته باشید ، که محصولات ارزان قیمت تر بهترین گزینه برای شما نمی باشند ، زیرا آنها از با مواد اولیه بی کیفیت ساخته شده اند که باعث می شود عمر مفید کوتاه و درصد خرابی بالایی داشته باشند . با در نظر گرفتن این قضیه ، بهتر است به کارایی و مطمئن بودن محصول دقت نمایید و تنها روی پایین بودن قیمت محصول تاکید نداشته باشید .

با دقت به همین چند نکته می توانید بهترین محصول را در این زمینه تهیه نمایید . فقط دقت داشته باشید که مورد خریداری شده با مشخصات مدنظر و بودجه شما همخوانی داشته باشد ، بنابراین شما می توانید انتظار بهترین محصول را در عوض پولی که پرداخت می کنید داشته باشید . 

 انواع چراغ‌دار:در این موزن از یک چراغ استفاده شده که به شما امکان میدهد با دقت و دید بهتری موههای هر قسمت از صورت و بدن خود را از بین ببرید

دستگاه‌هايي که موهاي گوش و بيني را اصلاح مي‌کنند، بهتر از انواعي هستند که موها را از ريشه مي‌کنند. 

دستگاه‌هاي شارژي، بهتر از انواع برقي هستند و مي‌توان در مکان‌ها و موقعيت‌هاي مختلف از آنها استفاده کرد.

نکات مهم پیش از خرید دستگاه موزن گوش و بینی

۱- به تعداد سری های دستگاه دقت کنید. برخی از دستگاه چند سری مختلف مانند سری برای اصلاح ریش یا سری برای اصلاح ابرو هم دارند، پس اگر این سری ها برای شما اهمیت دارند باید دقت کنید که دستگاه موزن و گوش و بینی مد نظرتان این قابلیت را داشته باشد.

۲- برای اینکه از سری های مختلف یا امکانات مختلف دستگاه موزن بینی استفاده کنید، لازم است که قسمت هایی از دستگاه را جدا کنید، در برخی مدل ها این جدا کردن سخت انجام می شود، بهتر است این موضوع را بررسی کنید.

۳- دستگاه های موزن گوش و بینی معمولا در نوع باتری قلمی و شارژی ارایه می شوند، اگر مانند دستگاه ریش تراش خیلی از دستگاه استفاده نمی کنید، بهتر است آن نوعی که باتری قلمی می خورند را خریداری کنید، در مدل های شارژی اگر از دستگاه کم استفاده کنید عمر باتری به مرور کم می شود.

۴- دقت داشته باشید که برخی از این دستگاه های موزن بینی و گوش، موها را از ریشه جدا می کنند و مانند دستگاه اپیلاتور عمل می کنند، بهتر است نوعی را خریداری کنید که مانند ریش تراش موها را کوتاه می کنند نه اینکه از ریشه جدا می کنند.

بسیار عالی، تا اینجا به اندازه کافی با این دستگاه و نکاتی که پیش از خرید باید رعایت کنید آشنا شدید، در ادامه به سراغ ۱۰ مدل از بهترین مارک دستگاه موزن گوش و بینی می رویم تا کمی با برندها و مدل های مختلف آن آشنا شوید.

 

مطالب آموزشی مرتبط:

هر آنچه در باره موزن بینی باید بدانید

هر آنچه در باره موزن بینی باید بدانید

یکی از لوازم برقی آرایشی موزن بینی و موزن گوش است که اغلب مورد استفاده خانم ها و آقایان قرار میگرد، از این دستگاه برای اصلاح و دفع موهای زائد داخل بینی و همچنین گوش استفاده شده و نیازی به روش های دیگر اپیلیدی برای این قسمت ....

هر آنچه در باره موزن بینی باید بدانید

چگونه یک موزن گوش و بینی مناسب و کارآمد خریداری کنیم؟

چگونه یک موزن گوش و بینی مناسب و کارآمد خریداری کنیم؟

همان گونه که از نامش پیداست، موزن گوش و بینی، وسیله‌ای است که موی‌های زاید گوش و بینی را با دقت و حساسیت بالا کوتاه و اصلاح می‌کند. وقتی که موی اضافی و زاید بینی یا گوشتان معلوم است و دیگران آن را می‌بیند، اصلا احساس خوبی....

چگونه یک موزن گوش و بینی مناسب و کارآمد خریداری کنیم؟

راهنمای خرید موزن گوش و بینی

   محصولات مشابه