مقالات رابوکالا
فروشگاه

بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو را با چه پارامترهایی انتخاب کنیم ؟

با گران شدن نرخ ارز و افزایش تورم، نابسامانی قیمت از بازار خودروهای خارجی شروع و کم‌کم در بازار خودروهای داخلی و قطعات خودرو نیز پدیدار شد. گران شدن خودرو و قطعات نه تنها مشکل خرید خودرو، تعویض خودروی فرسوده، و تعمیر آن را بلای جان مصرف کننده کرده بلکه دغدغه نگهداری خودرو و قطعات آن از دسترس سارقان را نیز مشکلات آنها افزوده است. در این میان که بازار کلانتری ها برای شکایت سرقت ها داغ است هر مصرف کننده به فکر علاج پیش از واقعه، سخت کردن شرایط و یا راه حل های مفید می گردد؛ بنابراین مصرف‌کننده را به فکر خرید تجهیزات ایمنی جهت جلوگیری از سرقت و یا تمهیدات بعدی می اندازد.در این میان یکی از تجهیزات تازه وارد ولی بسیار مفید بازار را میتوان ردیاب ماهواره ای خودرو دانست.

ردیاب ماهواره ای خودرو چیست؟

ردیاب ماهواره ای خودرو یک دستگاه جهت افزایش امنیت خودرو شماست که با نصب آن در خودرو می‌توانید استفاده های بسیاری از آن بنمایید. یکی از شاخص ترین و مهم ترین استفاده های افراد از این دستگاه امکان ردیابی خودرو در صورت سرقت احتمالی می باشد. نین می‌توان از این دستگاه‌ها در جهت بررسی مسیرهای طی شده، مسافت طی شده, اعلام خروج از یک محدوده جغرافیایی و … استفاده نمود. این دستگاهها از ماهواره های موقعیت یاب جهانی برای مشخص نمودن طول و عرض جغرافیایی استفاده می‌نماید؛ و همچنین با توجه به آفلاین و آنلاین بودن می توانند اطلاعات را در خود ذخیره و یا ارسال نمایند.

ردیاب ماهواره ای خودرو آفلاین یا آنلاین؟

گران شدن خودرو دغدغه نگهداری خودرو و قطعات آن از دسترس سارقان را نیز به مشکلات مالکان خودرو افزوده است.یکی از راهکارها خرید ردیاب ماهواره ای خودرو است.

بهتر است ابتدا با هم مرور کنیم که ردیاب آنلاین و آفلاین چیست؟ ردیاب آفلاین به ردیابی اطلاق می شود چه اطلاعات را بر روی خود ذخیره نموده و در موارد لزوم می توان از آن اطلاعات استفاده نمود ولی ردیابهای آنلاین از طریق ارتباط با یک برنامه یا مرکز داده ها به ارسال اطلاعات لحظه ای و یا در موقعیت های تعیین شده می پردازند که هر کدام از مزیت های خاص خود را دارد.با توجه به نوع استفاده از این ردیاب ها می گردد می توانید مشخص کنید که دستگاه مورد نیاز را در چه موردی به کار خواهید برد برای مثال در صورتی که برای امنیت خودرو در برابر سارقان از آنها استفاده می کنید بایستی از دستگاه آنلاین جهت ارسال لحظه گزارش به برنامه مرکز داده استفاده شود ولی در صورتی که برای مثال برای کنترل پرسنل از این دستگاه استفاده می کنید دستگاه آفلاین نیز می‌تواند برای شما کاربردی باشد

چه نوع ردیاب ماهواره ای خودرو مناسب تر است؟

برای انتخاب مناسب ترین نوع ردیاب خودرو بایستی موارد زیادی مورد بررسی قرار گیرد که برخی از آنها عبارتند از:

چه نوع ردیاب ماهواره ای خودرو مناسب تر است؟

برای انتخاب مناسب ترین نوع ردیاب خودرو بایستی موارد زیادی مورد بررسی قرار گیرد که برخی از آنها عبارتند از:

مزایای استفاده از ردیاب ماهواره ای جی پی اس چیست ؟

یکی از دغدغه های همیشگ مدیران نظارت بر کارمندانی است که دور از سازمان و در محیط خارجی به فعالیت می پردازند، ناوگان حمل و نقل و سیستم های توزیع در مرکز دایره اهمیت این موضوع قرار می گیرند . یکی از راهکارهای بسیار مفید که امروزه با تکنولوژی های جدید فراهم آمده است سیستم استفاده از ردیاب ماهواره ای برای کنترل ناوگان و پرسنل شرکت می باشد .

مزایای استفاده از ردیاب ماهواره ای جی پی اس چیست ؟

۱- کنترل بهینه رانندگان و پرسنل

با داشتن و  استفاده از ردیاب ماهواره ای ردیاب ماهواره ای در خودروهای سازمان می توانید به صورت بهینه و با شرایط بهتری پرسنل را پایش نمایید . همچنین می توانید در صورت نیاز آن ها را راهنمایی کرده و یا مسیر و برنامه کاری وی را اصلاح نمایید .بدین وسیله شما دیگر نیازی به پرسش های مکرر از کارمندان در مورد میزان و نحوه انجام ماموریت ها نخواهید داشت . همچنین می توانید تا حد زیادی از پدیده اتلاف وقت در کار پرسنل و یا از زیر کار شانه خالی کردن جلوگیری نمایید . در صورت تجهیز خودرو ها به این سیستم دیگر امکان نشان دادن کاذب ماموریت های شلوغ و کسر وقت برای کارکنان وجود نخواهد داشت و عملا در هر جایی پرسنل در دیدرس نظارتی سازمان قرار دارند .

۲- کاهش هزینه های سوخت

در بسیاری از سازمان ها استفاده شخصی از خودروهای سازمان به صورت یک معضل همیشگی وجود دارد که با تجهیز شدن خودروها عملا امکان استفاده شخصی سلب گردیده و یا با استفاده از ردیاب ماهواره ای محاسبه هزینه ها همراه خواهد بود .همچنین هزینه های دیگر خودرویی مانند هزینه سرویس ماهیانه نگهداری ، هزینه سرویس روغن و .. نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت .

۳- افزایش امنیت خودرو های سازمان

یکی از راهکارهای بسیار مفید که امروزه با تکنولوژی های جدید فراهم آمده است سیستم استفاده از ردیاب ماهواره ای برای کنترل ناوگان و پرسنل شرکت می باشد .

با مجهز شدن خودرو های سازمان به دستگاه های ردیاب عملا سازمان یک تیر و دو نشان رازده است و می تواند برای امیت خودرو نیز فکری بکند . در این صورت در صورت سرقت احتمالی خودرو احتمال سوخت شدن سرمایه خودروی سرقتی به حد چشمگیری کاهش می بیاد .
شرکت رویال جی پی اس یکی از بزرگترین عرضه کنندگان دستگاه های ردیاب ماهواره ای به صورت دائمی خدمات به شما ارائه می نماید تا بتوانید پیش از خرید نیز اطلاعات کافی به دست آورید و بهترین انتخاب را انجام دهید .
دستگاههای ردیاب خودرویی این شرکت قابل عرضه برای گروه های خودرویی مختلف به شرح زیر می باشد :

مطالب آموزشی مرتبط:

بهترین راهنمای ردیاب خودرو

بهترین راهنمای ردیاب خودرو

جی پی اس یکی از عباراتی است که ممکن است زیاد در مورد آن شنیده باشید. یا حتی اطلاعاتی نیز در این باره داشته باشید. اما خوب است که تفاوت میان کاربردهای جی پی اس در دستگاه‌ها و سیستمهای مختلف را نیز به دقت بدانیم. امروزه گاهی ب....

بهترین راهنمای ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟

بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟

آمارهای رو به رشد سرقت اتومبیل در سال های اخیر نشان از روشن شدن یک آژیر خطر دارد. آژیر خطری که اگر جدی گرفته نشود، ممکن است گریبان گر همه افراد شود. با پیشرفته شدن روش های سرقت ماشین، مالکان اتومبیل نیز بایستی اقدام به استف....

بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟

   محصولات مشابه