مقالات رابوکالا
فروشگاه

نحوه انتخاب عینک آفتابی مردانه مناسب و چند ترند برتر عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۹

  پس از داشتن یک زمستان طولانی، ممکن است نور خورشید را نادیده بگیرید. شما به یک عینک مناسب برای نگه‌داشتن چشم‌ها در برابر اثرات مضر آفتاب نیاز دارید. یک عینک آفتابی مناسب علاوه بر محافظت از چشم‌های شما از ایجاد چین‌وچروک و تیرگی در اطراف چشم‌های شما نیز جلوگیری می‌کند. در این مطلب سعی داریم تا هر آنچه را که برای انتخاب یک عینک مناسب لازم دارید را باهم بررسی کنیم.

نحوه یافتن یک عینک آفتابی مردانه مناسب

با شروع تابستان با آب‌وهوای گرم‌تر و خورشیدی که پس از مدتی طولانی از خواب زمستانی بیرون آمده است، این‌یک فرصت ایدئال برای جستجوی آن عینک‌های جذاب است. صرف‌نظر از ژن‌هایی که از والدین به شما ارث رسیده است، برخی از فریم‌ها با شکل چهره شما عالی به نظر می‌آیند. عینک‌های آفتابی به‌عنوان یک گزینه ضروری برای روزهای آفتابی در نظر گرفته می‌شوند، همان‌طور که هنگام خروج از منزل از کرم‌های ضد آفتاب استفاده می‌نمایید، باید هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز از یک عینک آفتابی مناسب استفاده نمایید. یک عینک آفتابی مناسب باید به‌خوبی از چشم‌های شما در برابر اشعه‌ی مضر خورشید محافظت کند.

چگونه رنگ عینک آفتابی را انتخاب کنید

رنگ عینک آفتابی خود را بر اساس مقدار پوششی که از عینک خود انتظار دارید انتخاب کنید. لنزهای آبی می‌توانند سرگرم‌کننده باشند درحالی‌که فریم‌های قرمز نشان‌دهنده جسارت هستند. اگر متخصص تطبیق رنگ نیستید، باید بدانید که رنگ‌های درخشان ممکن است یک تضاد بالباس روزانه شما ایجاد کنند. بااین‌حال، اگر شما مایل به ایجاد یک تفاوت در آرایش خود هستید، رنگ‌های جسورانه را انتخاب کنید. درصورتی‌که به دنبال رنگ‌های منظم هستید، رنگی را انتخاب کنید که مخالف رنگ موی شما باشد.

عینک آفتابی برای شکل‌های مختلف صورت

 

عینک آفتابی برای چهره‌های گرد

آیا شما طرفدار عینک آفتابی سفید روشن هستید؟ اگر شما یک صورت گرد دارید، بهترین عینک برای شما آن‌هایی است که زوایای بیشتری دارند. به‌عنوان‌مثال، باید یک طرح مربع یا چیزی شبیه به چشم‌گربه داشته باشد. این می‌تواند ساختار صورت شمارا افزایش دهد. قاب‌هایی را انتخاب کنید که ساختاریافته‌تر باشند هرگز عینک‌هایی با طرح‌های گرد را انتخاب نکنید، به این دلیل که این منحنی زاویه‌های فعلی شمارا کاهش می‌دهد.

عینک آفتابی برای چهره‌های مربع

درصورتی‌که شما یک صورت مربعی شکل دارید، به دنبال عینکی با یک منحنی کوچک برای جبران خطوط شدید صورت خود باشید. عینک‌هایی را که دارای قاب‌های مستطیلی یا مربعی هستند را انتخاب نکنید، زیرا می‌تواند یک تضاد با زوایای صورت شما ایجاد کنند.

عینک آفتابی برای چهره‌های قلبی شکل

با فرض اینکه شما چهره‌ای شکل قلب داشته باشید، عینک آفتابی را انتخاب کنید که از الگوهای متعدد بر روی پایه تشکیل‌شده است تا کمک کنند توجه دیگران را به سمت پایین هدایت و درعین‌حال، بر قسمت انتهایی صورت شما تأکید کند. عینک‌های وسیع را انتخاب نکنید. عینک‌های کوچک‌تر پیشانی وسیع شمارا مورد تحسین قرار می‌دهند.

عینک آفتابی برای صورت‌های بیضی‌شکل

افرادی که صورت بیضی دارند بسیار خوش‌شانس هستند! این به این دلیل است که آن‌ها در انتخاب فریم بیشترین انتخاب رادارند. درصورتی‌که چهره شما بیضی‌شکل همراه با یک استخوان فک خمیده باشد، پس با یک جفت عینک بافریم مستطیلی و مربعی برای شما مناسب است. عینک‌های بیش‌ازاندازه بزرگ را انتخاب نکنید. این به این معنی است که فریم‌ها باید مستقیماً در انتهای چهره شما پایان یابد. به همین ترتیب، باید کاملاً بر روی پل بینی شما نشسته باشد.

چند ترند برتر عینک آفتابی مردان در سال ۲۰۱۹

 

 

این عینک آفتابی بامبو منحصربه‌فرد دارای یک طراحی خوب است و به‌راحتی بر روی صورت شما قرار می‌گیرد. حتی در زمان طولانی نیز رنگ آن محو نمی‌شود.

 

این فریم‌های استثنایی به شما کمک می‌کند تا در میان تعداد زیادی از مردمی که در اطراف شهر قدم می‌زنند، ظهور پیدا کنید.

یک عینک شیک است که از Bambusa Polymorpha ساخته‌شده است. این عینک دارای لنزهای پلاریزه با پوشش آینه Revo است تا محافظت در برابر اشعه‌ی خورشیدی را برای شما فراهم می‌کند. این عینک همراه با یک جعبه هدیه چوبی عرضه می‌شود.

جزئیات ممتاز این عینک آفتابی مردانه آن را از دیگر عینک‌ها متمایز می‌کند. این عینک را می‌توان بر روی تمام اشکال صورت قرارداد.

 

این‌یک الگوی چاپی منحصربه‌فرد روستایی است و دارای لنزهای پلاریزه برای محافظت چشم از اشعه‌ی UV است.

این خلبان‌ها می‌تواند در شما احساسی مانند یک پلیس ایجاد کنند. بسیار خونسرد.

یک عینک آفتابی بامبو کرمی فوق‌العاده با لنزهای پلاریزه، آبی و خاکستری. این عینک بسیار راحت است و شامل یک جعبه هدیه چوبی هست.

 

 

شما هرگز با این عینک استاندارد خلبانی خطا نمی‌کنید

این عینک بامبو دارای یک قاب گرد منحصربه‌فرد است که مطمئناً توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

این فریم‌ها به‌طور شگفت‌آوری سبک هستند. در حقیقت، شما حتی نمی‌توانید احساس کنید که آن وجود دارد. علاوه بر این، آن‌ها فوق‌العاده محکم هستند، آن‌ها را برای هر سلیقه‌ای ایدئال خواهید یافت.

 

 

 

یک عینک سبک Wayfarer باشکوه ساخته‌شده از چوب بامبو بومی با یک قاب ماندگار که تغییر رنگ نمی‌دهد و برای پوست امن بوده و ترد و شکننده نیست.  

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورتتان

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورتتان

شکل صورت و شکل فریم: به طور کلی، فریمی که برای فرد انتخاب می شود بایستی دارای خطوطی باشد که آن دسته از سطوح صورت را که از حالت ایده آل فاصله دارد را تعدیل نماید.....

راهنمای انتخاب عینک مناسب صورتتان

   محصولات مشابه