مقالات رابوکالا
فروشگاه

راهنمای انتخاب کیف مردانهر

کیف دستی مردانه نیز به اندازه کیف دستی زنانه اهمیت دارد. در مقالات اخیر از جایگزینی یک کیف کاری مناسب به جای کوله حین پوشیدن کت و شلوار برایتان نوشتیم و اینکه این کار تا چه حد می تواند استایل شما را بهم بریزد. راهنمای انتخاب کیف مردانه تا انتها مطالعه کنید تا به پاسخ همه سوالات خود برسید. 

انواع مختلف کیف مردانه

راهنمای جامع برای انتخاب کیف مردانه

راهنمای جامع برای انتخاب کیف مردانه

قبل از هر چیزی باید بگوییم که هر کیفی با هر تیپی نمی آید. نمی خواهیم به صورت جزیی وارد این قضیه شویم اما با یک مثال ساده این قضیه را بیان می کنیم. دو تصویر پایین را بنگرید. هر دو کت و شلوار دارند و هر دو هم کوله به پشت انداخته اند. اما چرا مدل اول خیلی بیشتر به دل ما می نشیند و مدل دوم خیر. زیرا که کیفی که انتخاب می کنید باید در راستای تیپ شما انتخاب شود. یعنی مکمل آن باشد نه اینکه چیزی متضاد تیپتان. از این دسته مثال ها زیاد است اما می خواهیم به بررسی انواع کیف و موقعیت ها و تیپهای خاص آن ها بپردازیم.

۱- کوله

راهنمای جامع برای انتخاب کیف مردانه

انواع مختلفی دارند و در مواردی مثل کوهنوردی یا رفتن به مدرسه و دانشگاه مناسبند. مزیت آن ها داشتن دو بند است که حرکت دست ها را آزاد می گذارد و همین قضیه مورد توجه کوله پشتی دوستان واقع شده است. جنس های زیادی وجود دارد که کوله ها از آن ها ساخته می شوند. پنبه، پلی استر، کرباس و برخی چرم ها از مواردی هستند که در ساخت کوله کاربرد دارند. کوله ها قیمت های متنوعی دارند و در انواع مختلفی عرضه می شوند. ولی اگر دوران دبستان را تمام کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم از مدل های کلاسیک آن استفاده کنید.

۲- کیف پستچی 

راهنمای جامع برای انتخاب کیف مردانه

دارای یک بند است و روی شانه قرار میگیرد و قسمت اصلی کیف پشت باسن شما می افتد. مناسب ترین گزینه برای حمل موارد سبکی مثل لپ تاپ و کتاب هاست. برعکس کوله ها که باید آن ها را درآورده و از محتویات داخلشان استفاده کنید این کیف ها را حین روی دوش بودنشان می توانید از محتوایتشان استفاده کنید. مناسب هوای گرم هستند زیرا برعکس کوله ها برخورد کمی با بدن شما دارند. اکثر آن ها از کرباس یا کتان یا چرم ساخته می شوند. مناسب بازه های کم زمانی هستند زیرا اکثرا موافق این قضیه هستند که حمل آن ها از کوله ها سخت تر و انرژی گیرتر است. مدل های چرمی آن ها رسمی تر هستند ولی برای دانشجویان و اساتید جنس های دیگر هم بسیار عالیست. بهتر این است که با پیراهن، شلوار رنگی و بوت ست شود. پوشیدن آن ها با کت یا بلیزر توصیه نمی شود.

۳- کیف مسافرتی/ ساک

راهنمای جامع برای انتخاب کیف مردانه

این مدل کیف مردانه که مدل های اصلی آن در کشور بلژیک تولید می شوند کیفی است که مخصوص باشگاه است و مناسب و جادار برای وسایل ورزشی و وزنه هاست. از ساک های ورزشی با قیمت پایین شروع می شوند و تا کیف های مسافرتی بسیار جادار و با قیمت بالاتر نیز ادامه دارند.

۴- کیف مناسب محل کار 

راهنمای جامع برای انتخاب کیف مردانه

در واقع استفاده از آن ها توسط وکلا بود ولی امروزه تنها وکلا از آن ها استفاده نمی کنند و در تمام دنیای حرفه های مختلف پخش شده است. زیباترین و پر طرفدارترین مدل آن ها مدل های چرمیشان است که چرم های سبک تر در آن ها تیپ و استایلی مدرن برای شما می سازد. معمولا برای نگهداری از اسناد و مدارک استفاده می شود و کاربردهای زیاد دیگری ندارد. برای حمل چیزهای زیاد و سنگین ساخته نشده است و باید با آن ملایم برخورد کنید. ضمنا اگر یکی داشته باشید خیلی مهم دیده می شوید. جنس چرم در آن ها مهم است. اگر می خواهید مدلی انتخاب کنید به دنبال چرمی مرغوب باشید که با کت و شلوار شما زیبایی خاصی داشته باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید اینترنتی کیف اداری و رسمی مردانه

راهنمای خرید اینترنتی کیف اداری و رسمی مردانه

امروز یک راهنمای انتخاب کیف برای آقایان را آماده کرده ایم و از انتخاب و خرید گرفته تا کاربردهای انواع کیف ها با هم صحبت می کنیم، در ابتدای کلام و قبل از خرید کیف اداری به شما می گوییم: با هر نوع پوششی که دارید کیف درست را انت....

راهنمای خرید اینترنتی کیف اداری و رسمی مردانه

   محصولات مشابه