مقالات رابوکالا

فروشگاه

هر آنچه در باره موزن بینی باید بدانید

با خرید و انتخاب یک موزن عالی میتوان تا سالها از آن استفاده کرد، موزن فیلیپس از جمله بهترین مارک ها و برند ها بوده که همانند ریش تراش آن طرفداران زیادی دارد.

ضرورت استفاده از موزن گوش و بینی

 • با همه‌ی امتیازاتی که موهای گوش و بینی دارند، اگر بیش از اندازه بلند باشند، نه تنها برای خود فرد بلکه برای اطرافیان هم منظره خوشایندی ندارند.
 • شما هرگز از دیدن کسی که در حال کندن موهای بینی یا گوش خود است، حس و حال خوبی پیدا نمی‌کنید، قطعا برایتان ناخوشایند و شاید هم چندش آور است.
 • در داخل بینی، ویروس‌ها و باکتری‌های مختلفی فعالیت دارندکه ممکن است با کندن موهای بینی، وارد مخاط و جریان خون شده و عفونت‌های موضعی به وجود آورند.
 • برخی بدون وسیله و دقت، اقدام به زدن و کندن موهای گوش و بینی می‌کنند که ممکن است منجر به صدمه دیدن و زخمی شدن پوست شود.
 • با دستگاه موزن، شما قادرید بدون اینکه صدمه و آسیبی به خودتان برسانید، موهای اضافی و بلند گوش و بینی را اصلاح نمایید.
 • استفاده از دستگاه موزن درد ندارد، حرارتش سوزنده نیست، حساسیت هم ایجاد نمی‌کند.
 • نداشتن آسیب، عدم ایجاد خارش و التهاب، حمل آسان و استفاده راحت از دیگر مزایای دستگاه موزن است. البته این دستگاه مو را هم از ریشه نمی‌‌کند.
 • مهم‌تر از همه این است که شما با اصلاح موهای اضافی و بلند گوش و بینی، چهره و ظاهری آراسته پیدا می‌کنید و اعتماد به نفس‌تان هم بالا می‌رود.
 • لیزر موهای گوش و بینی توصیه نمی‌شود، دستکاری موهای ناحیه بینی ممکن است، جوش‌های چرکی، عفونت، تورم و رشد موی زیر پوستی به دنبال داشته باشد، پس هرگز موهای این نواحی را نکنید، بلکه با موزن آنها را کوتاه و اصلاح نمایید.

نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه موزن گوش و بینی

 • سری‌های دستگاه: بهتر است موزن انتخابی‌تان چند سری مختلف داشته باشد، برخی از دستگاه‌ها یک سری چرخشی دارند که فقط موی گوش و بینی را اصلاح می‌کنند در حالی که انواعی از آنها، سری اصلاح ابرو و خط ریش هم دارند، شما خرید را به تناسب نیازتان انجام دهید.
 • به این نکته هم توجه داشته باشید که سری‌ها و ابزار دستگاه با سهولت قابل اتصال، جداشدن و تعویض باشند.
 • باتری دستگاه‌های موزن: پاره‌ای از موزن‌ها با باتری قابل شارژ و دسته‌ای هم با باتری قلمی کار می‌کنند. اگر کمتر از دستگاه استفاده می‌کنید، باتری قلمی گزینه‌ی مناسبی است، چنان‌چه قصد دارید در هر مکان و موقعیتی از موزن بهره‌برداری به عمل بیاورید و امکان شارژ مجدد داشته باشید، خرید نوع شارژی آن توصیه می‌شود.
 • چراغ دستگاه موزن: موزن چراغ‌دار به شما کمک می‌کند که با دقت ودید بیشتری موهای داخل بینی و گوش خود را اصلاح کنید، هم‌چنین برای افراد مسن و کسانی که ضعف بینایی دارند مناسب است.
 • قیمت: سعی کنید دستگاهی کیفی و استاندارد خریداری نمایید، به خاطر داشته باشید که همیشه قیمت ارزان دلیل یک خرید خوب نیست، عمر کوتاه و عدم کیفیت از تبعات یک دستگاه ارزان قیمت است.

چرا باید یک موزن مخصوص گوش و بینی خوب بخریم؟

اصلاح موهای گوش و بینی یکی از موارد آرایشی و بهداشتی است که اکثر افراد رعایت میکنند، و هیچ تفاوت جنسی و سنی ندارد، بعد از بلوغ و رویش مو در بینی و گوش ها نیاز به اصلاح موهای آنها می باشد، اینکار را بدون نیاز به آرایشگاه ها و تنها با کمک این موزن های شارژی میتوان خیلی سریع و راحت انجام داد.

انتخاب موزن خوب کار شما را ساده تر کرده و از طرفی به شما در داشتن ظاهری آراسته تر کمک میکند. موزن بینی برند فیلیپس علاوه بر زیبایی خود دستگاه دارای تیغه های تیز و با خاصیت ضد ایجاد خراش و زخم بر روی پوست بوده که در زمان استفاده از آن اصلاحی نرم و سریع را خواهید داشت، حتی سری مخصوص بینی را بعد از اصلاح میتوانید به راحتی باز کرده، و برای تمیز کردن آن را بشویید و پس از خشک شدن آن را مجدد در جای خود نصب کنید. دقت کنید که سری مخصوص اصلاح دور موها و شقیقه ها نیازی به شستشو ندارد و میتوانید بعد اصلاح با چندبار فوت کردن به آن، به راحتی آن را تمیز کنید.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

چگونه یک موزن گوش و بینی مناسب و کارآمد خریداری کنیم؟


چگونه یک موزن گوش و بینی مناسب و کارآمد خریداری کنیم؟   

همان گونه که از نامش پیداست، موزن گوش و بینی، وسیله‌ای است که موی‌های زاید گوش و بینی را با دقت و حساسیت بالا کوتاه و اصلاح می‌کند. وقتی که موی اضافی و زاید بینی یا گوشتان معلوم است و دیگران آن را می‌بیند، اصلا احساس خوبی ندارید و چه بسا این وضعیت شما را در مرکز توجه قرار دهد. بنابراین طبیعی است که برای رفع این مشکل به دنبال راه حل باشید. توصیه‌ی ما به شما خرید یک دستگاه اصلاح کننده‌ی موی بینی و گوش است. ادامه مطلب

چگونه یک موزن گوش و بینی مناسب و کارآمد خریداری کنیم؟

  

راهنمای خرید موزن گوش و بینی


راهنمای خرید موزن گوش و بینی   

مو زن گوش و بینی دستگاه متخصص زدن مو های گوش و بینی با دقت بالا می باشد . شما احساس خوبی نخواهید داشت هنگامی که موی بینی یا گوشتان نمایان می شود ، بنابراین طبیعی است که سعی کنید آنها را کوتاه نمایید ، برای این کار شما به یک اصلاح کننده موی بینی و گوش نیاز خواهید داشت . اصلاح کننده ای که با دقت و آسان این عمل را برایتان انجام دهد . ادامه مطلب

راهنمای خرید موزن گوش و بینی

راهنمای خرید مو زن گوش و بینی

 

   محصولات مشابه