مقالات رابوکالا


هر آنچه در باره موزن بینی باید بدانید

با خرید و انتخاب یک موزن عالی میتوان تا سالها از آن استفاده کرد، موزن فیلیپس از جمله بهترین مارک ها و برند ها بوده که همانند ریش تراش آن طرفداران زیادی دارد.

ضرورت استفاده از موزن گوش و بینی

 • با همه‌ی امتیازاتی که موهای گوش و بینی دارند، اگر بیش از اندازه بلند باشند، نه تنها برای خود فرد بلکه برای اطرافیان هم منظره خوشایندی ندارند.
 • شما هرگز از دیدن کسی که در حال کندن موهای بینی یا گوش خود است، حس و حال خوبی پیدا نمی‌کنید، قطعا برایتان ناخوشایند و شاید هم چندش آور است.
 • در داخل بینی، ویروس‌ها و باکتری‌های مختلفی فعالیت دارندکه ممکن است با کندن موهای بینی، وارد مخاط و جریان خون شده و عفونت‌های موضعی به وجود آورند.
 • برخی بدون وسیله و دقت، اقدام به زدن و کندن موهای گوش و بینی می‌کنند که ممکن است منجر به صدمه دیدن و زخمی شدن پوست شود.
 • با دستگاه موزن، شما قادرید بدون اینکه صدمه و آسیبی به خودتان برسانید، موهای اضافی و بلند گوش و بینی را اصلاح نمایید.
 • استفاده از دستگاه موزن درد ندارد، حرارتش سوزنده نیست، حساسیت هم ایجاد نمی‌کند.
 • نداشتن آسیب، عدم ایجاد خارش و التهاب، حمل آسان و استفاده راحت از دیگر مزایای دستگاه موزن است. البته این دستگاه مو را هم از ریشه نمی‌‌کند.
 • مهم‌تر از همه این است که شما با اصلاح موهای اضافی و بلند گوش و بینی، چهره و ظاهری آراسته پیدا می‌کنید و اعتماد به نفس‌تان هم بالا می‌رود.
 • لیزر موهای گوش و بینی توصیه نمی‌شود، دستکاری موهای ناحیه بینی ممکن است، جوش‌های چرکی، عفونت، تورم و رشد موی زیر پوستی به دنبال داشته باشد، پس هرگز موهای این نواحی را نکنید، بلکه با موزن آنها را کوتاه و اصلاح نمایید.

نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه موزن گوش و بینی

 • سری‌های دستگاه: بهتر است موزن انتخابی‌تان چند سری مختلف داشته باشد، برخی از دستگاه‌ها یک سری چرخشی دارند که فقط موی گوش و بینی را اصلاح می‌کنند در حالی که انواعی از آنها، سری اصلاح ابرو و خط ریش هم دارند، شما خرید را به تناسب نیازتان انجام دهید.
 • به این نکته هم توجه داشته باشید که سری‌ها و ابزار دستگاه با سهولت قابل اتصال، جداشدن و تعویض باشند.
 • باتری دستگاه‌های موزن: پاره‌ای از موزن‌ها با باتری قابل شارژ و دسته‌ای هم با باتری قلمی کار می‌کنند. اگر کمتر از دستگاه استفاده می‌کنید، باتری قلمی گزینه‌ی مناسبی است، چنان‌چه قصد دارید در هر مکان و موقعیتی از موزن بهره‌برداری به عمل بیاورید و امکان شارژ مجدد داشته باشید، خرید نوع شارژی آن توصیه می‌شود.
 • چراغ دستگاه موزن: موزن چراغ‌دار به شما کمک می‌کند که با دقت ودید بیشتری موهای داخل بینی و گوش خود را اصلاح کنید، هم‌چنین برای افراد مسن و کسانی که ضعف بینایی دارند مناسب است.
 • قیمت: سعی کنید دستگاهی کیفی و استاندارد خریداری نمایید، به خاطر داشته باشید که همیشه قیمت ارزان دلیل یک خرید خوب نیست، عمر کوتاه و عدم کیفیت از تبعات یک دستگاه ارزان قیمت است.

چرا باید یک موزن مخصوص گوش و بینی خوب بخریم؟

اصلاح موهای گوش و بینی یکی از موارد آرایشی و بهداشتی است که اکثر افراد رعایت میکنند، و هیچ تفاوت جنسی و سنی ندارد، بعد از بلوغ و رویش مو در بینی و گوش ها نیاز به اصلاح موهای آنها می باشد، اینکار را بدون نیاز به آرایشگاه ها و تنها با کمک این موزن های شارژی میتوان خیلی سریع و راحت انجام داد.

انتخاب موزن خوب کار شما را ساده تر کرده و از طرفی به شما در داشتن ظاهری آراسته تر کمک میکند. موزن بینی برند فیلیپس علاوه بر زیبایی خود دستگاه دارای تیغه های تیز و با خاصیت ضد ایجاد خراش و زخم بر روی پوست بوده که در زمان استفاده از آن اصلاحی نرم و سریع را خواهید داشت، حتی سری مخصوص بینی را بعد از اصلاح میتوانید به راحتی باز کرده، و برای تمیز کردن آن را بشویید و پس از خشک شدن آن را مجدد در جای خود نصب کنید. دقت کنید که سری مخصوص اصلاح دور موها و شقیقه ها نیازی به شستشو ندارد و میتوانید بعد اصلاح با چندبار فوت کردن به آن، به راحتی آن را تمیز کنید.

  مطالب آموزشی مرتبط

 

   محصولات مشابه