مقالات رابوکالا

فروشگاه

بهترین راهنمای ردیاب خودرو

جی پی اس یکی از عباراتی است که ممکن است زیاد در مورد آن شنیده باشید. یا حتی اطلاعاتی نیز در این باره داشته باشید. اما خوب است که تفاوت میان کاربردهای جی پی اس در دستگاه‌ها و سیستمهای مختلف را نیز به دقت بدانیم. امروزه گاهی به اشتباه برای تمامی دستگاه‌ها و سیستم‌هایی که با کمک سیستم موقعیت‌یاب جهانی (GPS) کار می‌کنند، جی پی اس گفته می شود. در این مطلب قصد داریم دقیقا تفاوت کاربرد مسیریاب جی پی اس یا همان رهیاب و ردیاب ماهواره‌ای خودرو را توضیح دهیم تا افراد، شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال استفاده از این فناوری هستند بتوانند انتخاب درستی داشته و حداکثر بهره را از هزینه‌ای که در این راه صرف خواهد شد، ببرند.

مسیریاب جی پی اس خودرو چیست؟
دستگاه‌های مسیریاب جی پی اس معمولا شامل یک صفحه نمایش هستند که باید درون کابین و در دید و دسترس راننده قرار بگیرد. راننده به کمک این صفحه نمایش و با استفاده از نرم‌افزارها و نقشه‌هایی که توسط مسیریاب پشتیبانی می شوند می‌تواند بهترین مسیر بین دو نقطه را بر روی نقشه ببیند. همچنین اطلاعات ترافیکی مسیر را دریافت و مشاهده کند. علاوه بر این‌ها امکاناتی نظیر جستجوی آدرس مقصد مورد نظر، نزدیک‌ترین محل سوختگیری به محل فعلی، پخش هشدار صوتی در صورت انحراف از مسیر، و... از دیگر امکانات جانبی رهیاب‌ها است. تمامی این اطلاعات از طریق نصب آنتن در مکان مناسب ارسال و دریافت سیگنال از ماهواره‌‌های جی پی اس برای کاربر قابل دسترسی هستند.

مسیریاب جی پی اس خودرو چیست

ردیاب ماهواره‌ای خودرو چیست؟

ردیاب ماهواره‌ای خودرو یا همان ردیاب جی پی اس دستگاهی است که با اتصال به سیستم برق خودرو و یا استفاده از باتری داخلی قابل شارژ، نیروی مورد نیاز برای فعالیت را تامین می کند. این دستگاه‌ها نیز همانند مسیریاب‌ها می‌توانند با ماهواره‌های سیستم موقعیت‌یاب جهانی جی پی اس تبادل سیگنال داشته باشند. هدف اصلی از ساخت و استفاده از ردیاب ماهواره‌ای خودرو، تشخیص موقعیت مکانی، سرعت و جهت خودرو از راه دور است نه مسیریابی و تعیین مسیر، کسب اطلاعات ترافیکی مکان‌یابی توسط خود راننده (هر چند در برخی انواع ردیاب چنین امکاناتی نیز موجود ). 

انتخاب ردیاب جی پی اس ایده آل برای خودرو پراید

برای پراید یک ردیاب جی پی اس مناسب انتخاب کنید

وقتی سه عبارت "سرقت خودروی پراید" را در جستجوگر گوگل می نویسیم عباراتی مانند این ها در نتایج ظاهر می شود: "فیلم سرقت خودرو، سرقت خودرو در 13 ثانیه، رکورد سرقت ماشین، دزدی ماشین پراید، روش سرقت پراید". با کمی جستجوی بیش تر درباره ی این عبارات متوجه می شویم که پراید به دلیل ضعف امنیتی، بیش از سایر خودروها مورد هجوم سارقان قرار دارد. طبق نظر کارشناسان، صنعت خودروسازی به عنوان دومین صنعت بزرگ کشور با مشکلات زیادی روبرو است. یکی از این مشکلات ضعف خودروسازان در تحقیق و توسعه است. شرکت های بزرگ در جهان عموماً با تحقیقات لازم به شناسایی نیاز مردم و تطبیق محصولات خود با خواسته و نیاز مصرف کنندگان به رفع ضعف های تولیدات خود می پردازند. اما در ایران این تغییرات به دلایل مختلف صورت نپذیرفته است و شرکت های خودروسازی با وجود تغییراتی که بر خط تولید خود می دهند همچنان نسبت به تولیدات سایر کشورها ضعف های عمده ی امنیتی دارند. 
پراید در برابر سرقت ضعیف ترین خودرو شناخته شده است:
یکی از مشکلات اساسی وسایل نقلیه ی ایرانی مانند پراید ضعف امنیتی آن است. به طوری که بالاترین درصد سرقت از میان وسایل نقلیه به این خودرو مربوط می گردد. مسلماً دغدغه ی افراد با توجه به اینکه صاحب چه خودرویی هستند متفاوت است. به طور مثال دارندگان خودروهای خارجی دغدغه ی مشابه با صاحبان خودروهای ایرانی ندارند و به الطبع خودروهای ایرانی نیز با یکدیگر تفاوت هایی در میزان امنیت در برابر سرقت دارند. بنابراین در این مقاله روی صحبت مان تنها با صاحبان پراید است. در این متن ایده آل ترین ردیاب برای صاحبان خودروی پراید را می خوانید.

سرقت خودرو پراید

با توجه به نقائص امنیتی پراید چه کنیم که خودرو را ضدسرقت نماییم؟ 

اکثر صاحبان خودروی پراید از چگونگی افزایش امنیت خودروی شان می پرسند. 
چه کار  کنم تا امنیت خودرو را افزایش دهم؟
برای افزایش امنیت درب های پراید چه کار کنم؟
بهترین دزدگیر برای پراید در بازار چه مدلی است؟
آیا راه کاری وجود دارد که اگر خودرو را دزدیدن بتوان آن را پیدا کرد؟
آیا ردیاب ها خوب هستند و افرادی که نصب کرده اند راضی اند؟
بر روی خودرو خود دزدگیر نصب کنم یا ردیاب خودرو؟

ضد سرقت کردن درب پراید

یکی از مشکلات عمده ی خودروی پراید ضعف امنیتی درب های این وسیله ی نقلیه است و به الطبع دارندگان این وسیله ی نقلیه به دنبال راه کارهایی هستند که بتوانند درب ها را تقویت کنند و یا با به کار بردن ابزارهای اضافه، مانع ورود سارق از طریق درب ها شوند. 

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت پراید چیست؟

ما نیاز به ابزاری داریم که در مقابل همه ی راه هایی که ممکن است سارق دست به سرقت پراید بزند بایستیم. از آنجایی که سارقان خودروی پراید با باز نمودن درب خودرو یا شکستن شیشه اتومبیل، قطع باطری و حرکت بدون روشن کردن موتور از پارکینگ دست به سرقت می زنند، بنابراین یک ردیاب می تواند همه ی این تکنیک های سرقت را خنثی کند.

نصب دستگاه ردیاب جی پی اس

چند فاکتور را باید در انتخاب یک ردیاب خودرو رعایت کنید تا یک دستگاه جی پی اس خوب برای خودروی پراید تهیه کنید. 
ردیابی را انتخاب کنید که ضعف درب های پراید را برطرف کند:
مهم ترین ضعف پراید باز شدن درب آن در زمان کم می باشد. بنابراین سارق به راحتی می تواند درب را باز نماید. پس باید ردیابی را انتخاب نمایید که هشدار باز شدن درب خودرو و روشن شدن آن را به شما اطلاع دهد. وقتی صاحب خودرو بلافاصله از باز شدن درب مطلع گردد سریع تر هم مقابله خواهد کرد. اما در صورتی که سارق توانست خودرو را جابجا کند، باز هم جای نگرانی برای افرادی که یک دستگاه ردیاب خودرو موقعیت یاب نصب کرده اند وجود ندارد. آن ها می توانند مسیر حرکت را در خیابان به صورت آنلاین یا آفلاین ببینند. 
ردیابی را برای پراید در نظر بگیرید که آنتن دهی بالا داشته باشد:
نکته ی قابل توجه و مهم برای آن که یک ردیاب خوب برای پراید تهیه  نمایید این است که آنتن دهی خوبی در خارج از شهر داشته باشد. زیرا معمولاً خودروها پس از سرقت در مکان هایی بیرون از محدوده ی شهری منتقل می شوند. در چنین شرایطی نصب یک ردیاب که بتواند خودرو را در هر مکانی ردیابی کند ضروری است. 
ردیاب مناسب برای پراید: دارای باتری داخلی قوی باشد
باید از بین دستگاه های ردیاب GPS آن مدل را انتخاب نمایید که باتری داخلی داشته باشد. باتری داخلی یکی از مهم ترین قطعات داخلی یک ردیاب باقابلیت است. چون احتمال آن که سارق برق خودروی شما را در محل مناسب قطع کند وجود دارد ولی با کمک باتری دستگاه ردیاب همچنان محل خودرو قابل شناسایی است و با هر نوع تغییری برای شما پیغام هشدار فرستاده می شود.

اپلیکیشن ردیابی خودرو

ما فرض را بر این گذاشته ایم که شما اطلاعات اولیه درباره ی ردیاب ها را از قبل داشته اید. جهت اطلاع برخی از افراد که با کارکرد انواع دستگاه ردیاب آشنایی ندارند این چند نکته را در ادامه آورده ایم. 

لازم است قبل از هر چیز تفاوت دستگاه های ردیاب و رهیاب را بشناسید. ردیاب ها برای یافتن وسیله ی نقلیه پس از سرقت و افزایش امنیت آن به کار می آیند و از دستگاه های رهیاب برای مسیریابی استفاده می شود. 
غیر از دستگاه های ردیاب خودرو، دستگاه های دیگری وجود دارد که برای ردیابی کودک و سالمندان طراحی شده اند که جهت محافظت از آن ها در لحظاتی است که بیرون از منزل هستند. این نوع ردیاب های جی پی اس وایزر با ارسال موقعیت های مکانی به تلفن همراه یکی از اعضای خانواده یا مربیان و پرستار، آن ها را از موقعیت و وضعیت شان آگاه می سازد.
همچنین ردیاب های مغاطیسی یا آهن ربایی به آن دسته از ردیاب ها گفته می شود که با یک آهنربا به اشیای فلزی متصل می شود. سایر دستگاه های ردیاب به کمک اتصالاتی که دارند به خودرو یا موتورسیکلت متصل می گردند. 

 

انتخاب بهترین ردیاب خودرو ایرانی

در این مقاله به شما در انتخاب بهترین ردیاب خودرو کمک می کنیم .

اگر شما میخواهید یک سیستم ردیاب برای خودرو شخصی تان بخرید ، گزینه های زیادی قابل دسترس خواهد بود.

تصمیم گیری برای آنکه کدام یک از سیستم های ردیاب مناسب استفاده شخصی شما و منطبق با مغیار های شماست و نسبت به این گزینه ها بهترین انتخاب ردیاب خودرو است کمی مشکل است چون هر مدل ساخته شده ویژگی های خاصی دارد.

اینکه شما ویژگی های خاص هر مدل را بدانید برای تصمیم گیری و انتخاب شما بسیار مفید و موثر خواهد بود.

دانستن این نکته که شما چه میخواهید و کجا میتوانید آن را پیدا کنید بسیاری از مشکلات را حل میکند و فشار خیلی زیادی را از روی شما برطرف میکند و در واقع شما را بری خرید بهترین سیستم ردیابی خودرو آماده میکند.

مرحله اول ) شناسایی نیازها

1-هدف از سیستم ردیابی تان را تعیین کنید.

 • شما میتوانید با شناسایی درست نیاز هایتان بهترین سیستم ردیابی منطبق بر ویژگی های موردنظرتا را بیابید.
 • آیا این سیستم برای نظارت بر نوجوانان با استفاده از خودرو خانوادگی  است؟
 • آیا سیستم ردیابی خود را برای حفاظت از سرقت می خواهید؟
 • آیا می خواهید وسایل شخصی را در ماشین شرکت نگه دارید؟
 • با شناسایی درست این ویژگی ها و استفاده های مدنظرتان می توانید بهترین سیستم ردیابی خودرو را بیابید.
 • a) با استفاده از ردیابی خودرو ، اخلاق مدار تر باشید.
 • استفاده از ردیاب خودرو بدون رضایت راننده می تواند یک حمله به حریم خصوصی باشد.
 • اجازه دهید تا دیگران نیت خود را بشناسند
 • b) اگر شما یک شرکت نحویل کالا دارید و برای خودرو های تحویل تان از دستگاه ردیاب استفاده کنید
 • میتوانید رضایت هرچه بیشتر مشتری را کسب کنید چرا که در این صورت مشتری میتواند در هر مرحله مکان دقیق بسته ارسالی خود را ببیند
 • برخی شرکت ها با نرم افزار های پیشرفته تر امکانات بیشتری به مشتری خود ارائه میدهند.

2-در این مورد تحقیق کنید که دستگاه های ردیاب خودرو چگونه کار میکنند. 

 • دانستن نحوه کارکرد دستگاه ردیاب به شما کمک می کند تا همه جوانب مثبت و منفی را بدانید.
 • دستگاه های ردیاب خودرو معمولا از یک فرستنده بیسیم بر اساس شبکه تلفن همراه یا شبکه ای از ماهواره های سراسر دنیا استفاده می کنند.
 • با دریافت اطلاعات از این منابع سیستم می تواند موقعیت نسبی خود را نظارت و کنترل کند.

a) استفاده از یک سیستم مشخص می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد. اگر شما از یک ردیاب جی پی اس استفاده می کنید، ردیاب شما برای عملکرد درست نیاز به محیط باز و زیر آسمان بودن دارد ، یا به عبارت دیگر ردیاب خودرو شما هنگامی که زیر سقف قطور یا زیر زمین است کار نمی کند. ردیاب های سلولی نیز دارای نقاط کور هستند و در واقع نمی توانند در این نقاط سیگنالی را دریافت و ارسال کنند.

3-بودجه خود را تعیین کنید.

 • مشابه هر کالای دیگری در بازار ردیاب های خودرو نیز بر اساس ویژگی های خاص و برندشان قیمت های متفاوتی دارند.
 • اگر قبل از خرید تحقیقات درستی در مورد انواع مختلف ردیاب ها نداشته باشید ممکن است به جای پرداخت هزینه یک دستگاه مجبور به پرداخت هزینه های چند برابری شوید.
 • چرا که اگر ردیاب خریداری شده شما امکانات مورد نیازتان را نداشته باشد شاید به دستگاه های دیگر متمایل شوید.

a) برخی از دستگاه های جی پی اس و ردیاب نیازمند شارژ ماهانه یا اشتراک ماهانه هستندکه  بستگی به شرکتی که شما از آن ردیاب خریداری میکنید دارد. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد استفاده طولانی مدت ردیاب خودرو را دارید.

4-تصمیم بگیرید که اغلب چه موقع و چگونه می خواهید نظارت کنید.

 • دستگاه های ردیاب در چگونگی ردیابی و مکانی که خودرو شما را ردیابی می کنند متفاوت هستند. برخی از ردیاب ها بروزرسانی لحظه به لحظه یا همان زمان واقعی دارند در صورتی که برخی ردیاب های دیگر با اختلاف چند ساعت به هنگام سازی را انجام می دهند.
 • ردیاب های ارزان قیمت تنها زمانی کار میکنند که شما به شرکت ردیابی اطلاع می دهید که ماشین تان دزدیده شده است.
 • بسته به شرایط (مکانی ، هزینه ای  و….) شما یک ردیاب ممکن است بهتر از دیگری کار کند.

a) دقت و سرعت ردیابی ردیاب خودرو به شدت هزینه سیستم ردیابی را تغییر خواهد داد.
b) این نکته را هم مدنظر قرار دهید که تا چه حد به نرم افزار پیچیده ای برای ردیابی نیاز دارید. چرا که نرم افزار های گران قیمت تر دارای ویژگی های بسیار بیشتری هستند و البته تا حدی کار با آنها نیز مشکل است.

مرحله دوم ) انتخاب بهترین سیستم ردیابی خودرو

1-برای صرفه جویی یک سیستم ردیابی سلولی (مبتنی بر شبکه موبایل) انتخاب کنید.

 •  سیستم های ردیابی سلولی بسیار ارزان تر هستند.
 • این رده ردیاب ها با استفاده از ارتباط دیتا سلولی اطلاعات موقعیت خود را ارسال می کند و اطلاعات مکان ردیابی خودرو را به شرکت دستگاه یا اینترنت با استفاده از نرم افزار پشتیبانی میفرستد.
 • سیستم های ردیابی سلولی معمولا به صورت زمان واقعی اطلاعات نمی فرستند اما به جای آن معمولا هر 30 دقیقه تا یک ساعت اطلاعات مکان را به هنگام سازی می نمایند.

a) نکته مهم این است که شما در زمان استفاده از این سیستم ها ملزم به پرداخت هزینه های ماهانه برای اینترنت یا بستر ارتباط هستید. این را هم بدانید که درست است این سیستم ها اغلب هزینه راه اندازی پایین تری دارند اما ممکن است هزینه های ( مانند هزینه شارژ ماهانه ) دیگری در مرحله نگهداری داشته باشند.

2-اگر می خواهید بیشتر از قبل پرداخت کنید سراغ یک سیستم بی سیم بروید. 

 • سیستم بدون سیم به طور کلی به یک هزینه اولیه خرید و نصب فقط برای بار اول نیاز دارند.
 • نقص اصلی این نوع سیستم ردیابی خودرو این است که فقط هنگامی که خودرو متوقف می شود میتواند اطلاعات ردیابی و مسیر را ارسال کند.
 • بنابراین اگر شما ردیاب خودرو را برای مواقع اضطراری نیاز دارید استفاده از سیستم ردیابی بدون سیم اصلا ایده خوبی نیست.
 • و اگر شما یک سیستم ضد سرقت برای خودروی خود میخواهید یک سیستم تحت شبکه تلفن همراه یا ماهواره بر روی خودروی خود نصب کنید.

3-اگر شما بهترین تکنولوژی را میخواهید سیستم ردیابی مبتنی بر ماهواره را انتخاب کنید.

 •  با این که سیستم های ردیابی بر پایه ماهواره ( GPS ) پر هزینه تر هستند و حنی نیازمند شارژ ماهیانه هم هستند اما سود شما در این معامله دقت بسیار بالاتر است.
 • با ماهواره شما می توانید اطلاعات زمان واقعی را داشته باشید که در اکثر موارد توسط سیستم های شبکه موبایل پشتیبانی نمیشود و پوشش آنتن ندارد.
 • برخی از ردیاب ها از ترکیب سیستم ردیابی خودرو ماهواره ای و سیستم ردیابی خودرو سلولی استفاده میکنند سیستمی را در نظر بگیرید که مزایای چند سیستم ردیابی خودرو را همزمان دارد.

4-تصمیم بگیرید که آیا یک سیستم ردیابی منفعل یا یک سیستم ردیابی فعال میخواهید.

 • سیستم ردیابی منفعل مکان ، سرعت و اطلاعات دیگر را در سراسر جاده ذخیره می کند.
 • هنگامی که وسیله نقلیه به یک نقطه از پیش تعیین شده ( مثل منزل شما ) میرسد شما میتوانید اطلاعات را روی رایانه خود بارگیری نمایید و آنها را از درون ردیاب خودرو حذف کنید.
 • در مقابل سیستم های ردیابی فعال هم همین اطلاعات را جمع آوری می کنند اما اطلاعات را بصورت آنلاین و همزمان انتقال می دهند.
 • خیلی از شرکت ها سیستم های ردیابی خودرو فعال و منفعل را با هم ترکیب میکنند که شما میتوانید مکان خود را بصورت آنلاین و همزمان مشاهده کنید و اطلاعات دیگر همچون سرعت توقف ها و… را در زمانی که خودرو متوقف می شود دانلود نمایید.

5-تصمیم بگیرید از نظر قابلیت مشاهده چه نوع ردیابی میخواهید.

 • سیستم های ردیابی مخفی اغلب برای شرکت های پخش و شرکت های تحویل کالا استفاده میشود تا راننده نتواند ردیاب را پیدا و از سیستم حذف کند.
 • و همچنین برای خودرو های شخصی که سارق نتواند ردیاب را پیدا کند و از سیستم خارج کند. و به این نکته نیز توجه کنید اغلب ردیاب های قابل رویت ارزان تر هستند.
 • اگر از ردیاب های مخفی استفاده می کنید ردیابی را انتخاب نمایید که ظرفیت باتری بیشتری داشته باشد تا در مواقع اضطراری بشود روی این ردیاب تکیه کرد.

6-به دنبال ویژگی های خاص باشید. 

 • برخی از ردیاب های خودرو با ویژگی های خاص تولید می شوند.
 • شما ممکن است یک مدل را در نظر داشته باشید که هنگام استفاده ناوبری خودرو کارایی دوبرابر داشته باشد به ویژه اگر یک دستگاه GPS را انتخاب کرده باشید.
 • دیگر ردیاب های خودرو ممکن است به آلارم بسیار قوی تر (سیستم هشدار دهنده و بوق و شماره گیر) مجهز باشند.
 • این مزایای موثر یک سیستم ردیابی خودرو است که قیمت نهایی آن را تعیین میکند و ارزش خرید به آن دشتگاه می دهد.

7-با شرکت های مختلف ردیابی خودرو تماس بگیرید.

 • اگر شما خواهان خرید یک ردیاب خودرو با هزینه های ماهانه یا سیستم هشدار دهنده ضدسرقت هستید
 • به شرکت های مختلف ردیابی ایمیل بزنید یا با شرکت های ارائه دهنده ردیاب خودرو تماس بگیرید.
 • از آنها شرایط قرارداد و تعهدات و هزینه های ماهانه دستگاه ردیابی را بپرسید.

مرحله سوم ) خرید یک دستگاه ردیابی خودرو ( بهترین ردیاب خودرو )

1- انتخاب بهترین ردیاب خودرو  ( یک فروشگاه قطعات الکترونیک نزدیک را بگردید ) 

 • به یک فروشگاه بروید و با کارکنان آن درمورد مدل های مختلف دستگاه صحبت کنید.
 • حتی اگر دستگاه ردیاب تان را از آنجا نخرید میتوانید به ایده آل های خود و مدل های مناسب تر نزدیک تر شوید.
 • حتی اگر مدنظر شما خرید آنلاین است باز هم این روش را امتحان کنید.
 • در مورد گارانتی محصول ردیاب نیز حتما سوال بفرمایید چون ممکن است یک دستگاه ردیاب پس از چند روز به درستی کار نکند.

2- انتخاب بهترین ردیاب خودرو ( فروشگاه های آنلاین )

 • از وبسایت ها و فروشگاه های حراجی آنلاین که قطعات الکترونیک میفروشند بازدید نمایید.
 • قبل از خرید از معتبر بودن وبسایت فروشگاه آنلاین ردیاب خودرو اطمینان حاصل کنید.
 • برخی از وبسایت ها ممکن است یک محصول را باقیمت کمتری بفروشند اما یا نسخه تقلبی آن را ارائه دهند یا کل فرایند کلاهبرداری باشد.
 • اگر قصد خرید دارید سعی کنید تا حد امکان از یک فروشگاه آنلاین نزدیک خرید کنید و هنگام خرید سوالات زیادی از فروشنده بپرسید چرا که بدین صورت جلوی ضرر های مالی تا حد زیادی گرفته می شود.

3-انتخاب بهترین ردیاب خودرو  ( گارانتی ردیاب )

 • اکثر تولیدکنندگان دستگاه گارانتی های بسیار خوبی برای دستگاه ردیاب ارائه می دهند. برای مثال اگر دستگاه ردیاب بشکند آیا شامل گارانتی هست یا خیر !
 • برخی از فروشگاه ها ممکن است پوشش های اضافی گارانتی را با قیمت های مختلف ارائه کنند.
 • از کارکنان در مورد جزئیات گارانتی بپرسید و سپس تصمیم بگیرید کدام برای شما مناسب تر است.

6-انتخاب بهترین ردیاب خودرو ( تماس با نمایندگی )

 • اگر شما به دنبال یک خودرو جدید هستید، خرید یک خودرو با یک سیستم ردیابی داخلی انتخاب بسیار بهتری است.
 • از نمایندگی های خودرو بازدید کنید و از فروشندگان درباره مدل سیستم های ردیابی و مزایای مدل های مختلف که ارائه می دهند، بپرسید.
 • از کارکنان بخواهید که قبل از خرید نحوه کار دستگاه ردیاب را روی خودرو تست کتید. برخی از خرده فروشان به شما اجازه رانندگی می دهند و ببینید که چگونه ردیاب کار می کند.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو را با چه پارامترهایی انتخاب کنیم ؟


بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو را با چه پارامترهایی انتخاب کنیم ؟   

با گران شدن نرخ ارز و افزایش تورم، نابسامانی قیمت از بازار خودروهای خارجی شروع و کم‌کم در بازار خودروهای داخلی و قطعات خودرو نیز پدیدار شد. گران شدن خودرو و قطعات نه تنها مشکل خرید خودرو، تعویض خودروی فرسوده، و تعمیر آن را بلای جان مصرف کننده کرده بلکه دغدغه نگهداری خودرو و قطعات آن از دسترس سارقان را نیز مشکلات آنها افزوده است. در این میان که بازار کلانتری ها برای شکایت سرقت ها داغ است هر مصرف کننده به فکر علاج پیش از واقعه، سخت کردن شرایط و یا راه حل های مفید می گردد؛ بنابراین مصرف‌کننده را به فکر خرید تجهیزات ایمنی جهت جلوگیری از سرقت و یا تمهیدات بعدی می اندازد.در این میان یکی از تجهیزات تازه وارد ولی بسیار مفید بازار را میتوان ردیاب ماهواره ای خودرو دانست. ادامه مطلب

بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو را با چه پارامترهایی انتخاب کنیم ؟

  

بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟


بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟   

آمارهای رو به رشد سرقت اتومبیل در سال های اخیر نشان از روشن شدن یک آژیر خطر دارد. آژیر خطری که اگر جدی گرفته نشود، ممکن است گریبان گر همه افراد شود. با پیشرفته شدن روش های سرقت ماشین، مالکان اتومبیل نیز بایستی اقدام به استفاده از روش های نوین امنیتی کنند. استفاده از ردیاب و دزدگیر از بهترین ابزارهای امنیتی است. در این مقاله می خواهیم به بررسی بهترین ردیاب خودرو بپردازیم. اگر شما نیز می خواهید امنیت اتومبیل خود را تامین کنید و به دام سارقین نیفتید در ادامه همراه ایران رهیاب باشید. ادامه مطلب

بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟

 

   محصولات مشابه