مقالات رابوکالا
فروشگاه

بهترین ماشین لباسشویی 2019 کدامند؟

امروزه ماشین لباسشویی یکی از وسایل پرکاربرد درون منزل شما است. به این دلیل که ماشین لباسشویی پرکاربرد است پس باید بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنید. برای خریداری بهترین ماشین لباسشویی باید راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی 2020 را مطالعه کنید. زرین سرویس در همین مقاله ویژگی‌های لباسشویی خوب را برای شما توضیح خواهد داد با ما همراه باشید.

بهترین ماشین لباسشویی 2019 کدامند؟

خرید ماشین لباسشویی می‌تواند بسیار گیج کننده باشد چرا که می‌توان مدل‌ها با برندهای متنوع، ظرفیت‌های مختلف، فناوری‌های متعدد و قیمت‌های متغیر را در بازار ایران یافت. با توجه به این که نیاز هر فرد در شستشوی پوشاک متفاوت است، نمی‌توان یک گزینه جامع برای همگی معرفی کرد. با این حال، ما با بررسی نیازهای خریدار ایرانی، به معرفی مجموعه‌ای از بهترین ماشین لباسشویی 2019 از انواع برندها، ظرفیت‌ها، مدل‌ها و قیمت‌ها در سایت‌های سازنده محصولات همچنین در سایت‌های معتبر نقد و بررسی ایرانی و خارجی مانند trustedreviews و.. پرداخته‌ایم که تمامی کاربران از جمله خانواده‌های پرجمعیت یا سازمان‌ها را پوشش می‌دهد به طوری که مطمئن خواهید بود با کم‌ترین هزینه، بهترین ماشین لباسشویی 2019 را خریداری خواهید کرد و برای مدت‌ طولانی، نیازی به جستجوی وب برای مطالعه راهنمای خرید ماشین لباسشویی، نخواهید داشت.

1) ماشین لباسشویی آاِگ AEG L8FS86699 Built-In

بهترین ماشین لباسشویی 9 کیلویی

ماشین لباسشویی آاِگ AEG L8FS86699 Built-In

بسیاری خرید ماشین لباسشویی آلمانی را پیشنهاد می‌کنند چرا که ماشین‌های لباسشویی آلمانی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند. برند «آ.اِ.گ» و به خصوص مدل L8FS86699، نمود فناوری آلمانی برای شستشوی بهینه و باکیفیت است. اگر قصد صرفه جویی در مصرف برق دارید، این مدل با رتبه مصرف انرژی A+++، یکی از بهینه‌ترین گزینه‌های موجود در بازار ایران است که به لطف موتور پیشرفته «اینورتر»، با وجود نرخ دور 1600 بار در دقیقه، بسیار کم صدا است و حجم کمی از خانه شما را می‌گیرد. وجود صفحه نمایش، دستیار شستشو، قفل کودک و حس‌گرهای متفاوت، ماشین لباسشویی جدید AEG را به یکی از هوشمندترین گزینه‌ها تبدیل کرده است.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی AEG L8FS86699 Built-In

مدل ماشین لباسشویی L8FS86699 Built-In
شرکت سازنده AEG
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 9 کیلوگرم
دور موتور 1600 دور در دقیقه
سطح صدا 47 دسی‌بل
وزن 78 کیلوگرم

2) ماشین لباسشویی ال جی LG WM-G128SS-GSC

بهترین ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی LG WM-G128SS-GSC

اگر در خانواده پرجمعیت و با نیازهای شستشوی متنوع زندگی می‌کنید، مدل WM-G128SS-GSC، یکی از بهترین گزینه‌ها با ظرفیت بالا و انواع روش‌های شستشو از مجموع بهترین ماشین لباسشویی 2019 به حساب می‌آید. کیفیت بالا و امکانات فراوان این ماشین لباسشویی مانع کاهش بازده آن نشده و مانند بسیاری از دیگر محصولات شرکت «ال‌جی»، شاهد سطح مصرف انرژی در بهترین نمونه خود هستیم. این لباسشویی 12 کیلوگرمی، یکی از بهترین طراحی‌های مدرن را دارد که توانسته مخزن با ظرفیت بالا خود را در حجم کلی بسیار کوچک، قرار دهد. تصور بسیاری از چرخش مخزن لباسشویی‌ به صورت حرکت ساده ساعت‌گرد است اما این مدل پیشرفته، توان چرخاندن لباس‌ها در 6 حرکت مختلف از جمله پیچشی، غلتاندن و سایشی را دارد تا پس از اتمام شستشو، هیچ گونه آلودگی روی لباس‌ها باقی نماند.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی LG WM-G128SS-GSC

مدل ماشین لباسشویی WM-G128SS-GSC
شرکت سازنده LG
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 12 کیلوگرم
دور موتور 1400 دور در دقیقه
صفحه نمایش پنل LED و لمسی
نوع مخزن درب از جلو

از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی LG WM-G128SS-GSC

3) ماشین لباسشویی بوش مدل سری 8 Bosch WAW3266XIR 

بهترین ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش مدل سری 8 Bosch WAW3266XIR 

مدل سری 8 ماشین لباسشویی از برند «بوش»، یک گزینه اقتصادی در زمان خرید و پس از آن، در زمان استفاده است که با وجود توان بالا در شستن، از منابع به شکل بسیار مطلوب استفاده می‌کند. با یکی از بهترین ماشین‌های لباسشویی 2019 از نظر بازده مصرف مواجه هستیم که توانایی بالایی در کاهش مصرف آب، مواد شوینده و برق دارد. این دستگاه با تخمین حجم و آلودگی لباس‌ها، میزان مواد شوینده و آب مورد نیاز را پیش از شروع، تخمین زده و با کم‌ترین مصرف، بیشترین پاکی را به همراه می‌آورد.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی Bosch WAW3266XIR

مدل ماشین لباسشویی WAW3266XIR
شرکت سازنده Bosch
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 9 کیلوگرم
دور موتور 1600 دور در دقیقه
سطح صدا 47 تا 73 دسی‌بل
وزن 80.9 کیلوگرم
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی مدل Bosch WAW3266XIR سری 8

4) ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung H147

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung H147

یک گزینه خانوادگی دیگر با ظرفیت بالا که توانایی شستشوی تعداد بالایی از پوشاک را در زمان کوتاه دارد. سامسونگ در معرفی این محصول این قول را می‌دهد که مدل “H147” برای مدت‌ها بدون عیب، کار کند اما در صورت بروز هرگونه عیب، قابلیت شناسایی هوشمند نواقص یا عملکرد نامناسب، راهنمایی‌های لازم را بدون نیاز به حضور فرد متخصص، فراهم می‌کند. فناوری “VRT Plus”، صدا و لرزش برآمده از این دستگاه را به حداقل رسانده و به لطف سیستم‌های مراقبتی دستگاه، می‌توان از آن در برابر نوسانات برق یا دستکاری خردسالان، محافظت کرد.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی Samsung H147

مدل ماشین لباسشویی Samsung
شرکت سازنده H147
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 12 کیلوگرم
دور موتور 1400 دور در دقیقه
سطح صدا 47 تا 73 دسی‌بل
صفحه نمایش پنل LCD
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی Samsung H147

5) ماشین لباسشویی بوش Bosch WAK2426SIR

بهترین ماشین لباسشویی 7 کیلویی بوش

Bosch WAK2426SIR

اگر در خانواده کم جمعیت زندگی می‌کنید و قصد هزینه زیاد روی ماشین لباسشویی ندارید، در این صورت، این ابزار شوینده از شرکت «بوش»، یک گزینه اقتصادی و به صرفه است. تمام تلاش سازندگان بر کاهش زمان و منابع موردنیاز برای کار با این دستگاه بوده است به طوری که با زمان خشک‌سازی بسیار مطلوب 30 دقیقه‌ای رو‌به‌رو هستیم. علاوه بر کاهش بازه زمانی شستشو و خشک کردن، با خرید ماشین لباسشویی بوش، در مصرف مواد شوینده و انرژی به مقدار قابل توجهی، صرفه جویی کنید. این شرکت، 14 نوع برنامه شستشو مختلف را فراهم کرده تا با توجه به نوع بافت و دوخت پوشاک، بتوان هر شکلی از آلودگی روی آن را از بین برد.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی Bosch WAK2426SIR

مدل ماشین لباسشویی WAK2426SIR
شرکت سازنده Bosch
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 7 کیلوگرم
دور موتور 1200 دور در دقیقه
سطح صدا 58 تا 75 دسی‌بل
وزن 73 کیلوگرم
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی Bosch WAK2426SIR

بهترین ماشین لباسشویی 2019 را چگونه انتخاب کنیم؟

انواع ماشین لباسشویی: ورودی محفظه بعضی از ماشین‌های لباسشویی در بالای دستگاه و برخی در جلوی آن قرار گرفته که این به دلیل تفاوت ساختار و نحوه شستشو در هرکدام است. با توجه به نیازهای خود، یکی از دو نوع «درب از جلو» یا «درب از بالا» را انتخاب کنید.

ویژگی‌های نمونه درب در بالای دستگاه

ویژگی‌های نمونه درب در جلوی دستگاه

ظرفیت ماشین لباسشویی: هرچقدر تعداد لباس‌ها بالاتر رود، باید از دیگ با ظرفیت بالاتر استفاده شود که ظرفیت این دیگ‌ها با وزن قابل تحمل آن‌ها بر اساس کیلوگرم، تعیین می‌شود. ماشین‌های لباسشویی با حجم بالا، به طور معمول گران‌تر خواهند بود و در ادامه نیز می‌توانند از منابع انرژی، مواد شوینده و آب به میزان بیشتری نسبت به نمونه‌های کم ‌حجم‌، استفاده کنند.

ماشین لباسشویی خودکار یا نیمه خودکار: بر اساس دسترسی به منبع آب متصل یا وارد کردن دستی آب مصرفی و همچنین مجزا بودن یا نبودن محل شستشو با خشک کننده، ماشین‌های لباسشویی در دو نوع تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، موجود هستند.

برتری‌های ماشین‌های لباس‌شویی تمام اتوماتیک

برتری‌های ماشین‌های لباس‌شویی نیمه اتوماتیک

رتبه مصرف انرژی: ماشین‌های لباسشویی بر اساس بازده مصرفی خود از رتبه A+++ تا C، شماره‌گذاری می‌شوند.

حس‌گرهای شناختی: حس‌گرها به بررسی وضعیت شستشو مانند حجم و آلودگی پوشاک به جهت تعیین زمان و میزان مواد شوینده مورد نیاز، به کار می‌روند.

صدای ساطع شده: اگر محل لباسشویی در نزدیکی نشیمن است، به دنبال یک ماشین لباسشویی با کم‌ترین آلودگی صوتی باشید.

حجم و ابعاد کلی محصول: با توجه به ظرفیت دیگ و نوع هر محصول، ابعاد کلی آن متفاوت است. اگر آشپزخانه یا حیاط خلوت کوچکی در اختیار دارید، بهتر است ابعاد ماشین لباسشویی را در نظر بگیرید.

تعداد برنامه‌ها و حرکت‌های شستشو: با توجه به نوع بافت لباس‌های که استفاده می‌کنید یا شرایطی که در خانه دارید، ممکن است به برنامه و روش‌های متعددی نیاز داشته باشید. بسیاری از ماشین‌های لباسشویی مدرن، علاوه بر چرخش ساده لباس در دیگ خود، حرکت‌های متفاوت دیگر را برای پاک‌سازی بهتر عرضه کرده‌اند.

قابلیت‌های ویژه در میان ماشین‌های لباسشویی

در میان مجموعه بهترین ماشین لباسشویی 2019، بعضی از قابلیت‌های منحصر به فرد یا کم‌ نظیری برخوردار هستند که ممکن است با توجه به شرایط شما، نیاز شود.

6) ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung J1264

بهترین ماشین لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ

ماشین لباسشویی بوش Bosch WAK2426SIR

در مدل “J1264” شاهد استفاده از موتور بهینه اینورتر در یکی از بهترین ماشین لباسشویی 2019 با ابعاد مینیمال و کوچک هستیم. با وجود طراحی کم حجم دستگاه اما حتی خانواده‌های با جمعیت متوسط تا زیاد نیز می‌توانند از این دستگاه برای شستشوی لباس‌های خود استفاده کنند. این ماشین لباسشویی که در دو رنگ سفید و خاکستری، عرضه شده است، از یک صفحه نمایش دیجیتال و کارآمد برای کنترل آسان فرایند و انواع برنامه‌های شستشو، برخوردار است تا بتوان در لحظه، از وضعیت و آمار عملکرد دستگاه، مطلع شد. به لطف کاهش برخورد و اصطکاک لباس‌ها با محفظه دستگاه، آن‌ها شانس کم‌تری برای چروک شدن به دلیل برخورد با سطح دیگ، خواهند داشت.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی Samsung J1264

مدل ماشین لباسشویی J1264
شرکت سازنده Samsung
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 7 کیلوگرم
دور موتور 1200 دور در دقیقه
نوع مخزن درب از جلو
وزن 61 کیلوگرم
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی Samsung J1264

7) ماشین لباسشویی بوش Bosch WAB20262IR

بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت

ماشین لباسشویی Bosch WAB20262IR

یکی از کم مصرف‌ترین محصولات حاضر در این فهرست که طبق روال مصرف معمول، تنها 153 کیلووات ساعت در سال، صرف کارکرد این دستگاه می‌شود. امکان اضافه کردن پودر یا هر گونه مواد شوینده سازگار دیگر نیز به ساده‌ترین شکل ممکن و از طریق کشوی بالای دستگاه صورت می‌گیرد. با وجود ظرفیت 6 کیلوگرمی این دستگاه اما قطر 30 سانتی درب آن، به شما این اجازه را می‌دهد تا انواع لباس کوچک و بزرگ را وارد آن کنید.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی Bosch WAB20262IR

مدل ماشین لباسشویی WAB20262IR
شرکت سازنده Bosch
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 6 کیلوگرم
دور موتور 1000 دور در دقیقه
سطح صدا 57 دسی‌بل
وزن 66 کیلوگرم
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی Bosch WAB20262IR

8) ماشین لباسشویی آاِگ AEG L88409FL2

بهترین ماشین لباسشویی قدرتمند و کم صدا

رشماشین لباسشویی آاِگ AEG L88409FL2

یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های لباسشویی 2019 که در رده ظرفیت بالا برای خانواده‌ها با هر جمعیت معقول، در نظر گرفته شده است. مدل L88409FL2 از شرکت آ‌.اِ.گ به لطف بهره‌گیری از موتور اینورتر، مانند بسیاری از دیگر ماشین‌های لباسشویی مجهز به این موتور، از بازده بهینه‌ای در مصرف انرژی و منابع برخوردار است. این بازده بالا با توجه به ظرفیت حجیم دیگ دستگاه و دور موتور سریع آن، قابل تحسین است. با استفاده از قابلیت تنظیم زمان شروع، می‌توانید آغاز فرایند شستشو را تا 20 ساعت، عقب بیاندازید تا لباس‌ها در زمانی که خانه نیستید یا مهمانی حاضر نیست، بدون دردسر، شسته شوند.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی AEG L88409FL2

مدل ماشین لباسشویی L88409FL2
شرکت سازنده AEG
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 10 کیلوگرم
دور موتور 1400 دور در دقیقه
سطح صدا 49 دسی‌بل
وزن 78 کیلوگرم

9) ماشین لباسشویی ال جی LG WM-845

بهترین ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی LG WM-845

یکی از هوشمندترین ماشین‌های لباسشویی 2019 که از قابلیت‌های ارتباطی و الکترونیکی بسیاری برخوردار است. در عصر اینترنت اشیاء، بهتر است از قابلیت‌های مفید این محصولات بهره ببرید و بدون نیاز به نزدیک شدن به ماشین لباسشویی، وضعیت آن را با گوشی خود مشاهده و حالت آن را تغییر دهید. این دستگاه امکان ارتباط با استفاده از فناوی وای-فای و NFC را داراست و به لطف قابلیت‌های برنامه موبایلی آن، می‌توان در صورت بروز یک نقص یا اختلال، از قابلیت عیب‌یابی هوشمند برای شناسایی مشکل به وجود آمده، استفاده کرد. 6 حرکت مختلف چرخشی برای به حرکت درآوردن لباس در محفظه این دستگاه در نظر گرفته شده است و به راحتی می‌توان در هر لحظه پس از شروع شستشو، عملیات دستگاه را به طور موقت، متوقف کرد و لباس موردنظر را داخل محفظه انداخت یا از آن خارج کرد.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی LG WM-845

مدل ماشین لباسشویی WM-845
شرکت سازنده LG
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 8 کیلوگرم
دور موتور 1400 دور در دقیقه
نوع مخزن درب از جلو
تعداد حرکت شستشو 6 عدد
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی LG WM-845

10) ماشین لباسشویی پاکشوما Pakshoma WFU-90412ST

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی

ماشین لباسشویی پاکشوما Pakshoma WFU-90412ST

معرفی نکردن محصول ایرانی در میان فهرست بهترین ماشین لباسشویی، دور از انصاف است و به راستی محصولات ایرانی توانایی رقابت با شرکت‌های بزرگ دنیا – در داخل بازار ایران – را دارند. این ماشین لباسشوی ایرانی از انواع بافت‌های لباس از جمله بافت آسیب‌پذیر لباس کودک پشتیبانی می‌کند. دیگ دستگاه با توجه به برنامه خود، به طور خودکار شستشو می‌شود و به این خاطر، فضای آن برای قرارگیری لباس‌ها در دفعه بعد، پاک است. وجود 16 برنامه شستشو مختلف به معنای امکان تمیز کردن هر نوع لباس با توجه به میزان آلودگی آن‌ها در بازه زمانی کوتاه یا بلند است.

اطلاعاتی از ماشین لباسشویی Pakshoma WFU-90412ST

مدل ماشین لباسشویی WFU-90412ST
شرکت سازنده Pakshoma
به مصرف انرژی +++A
ظرفیت مخزن 9 کیلوگرم
دور موتور 1400 دور در دقیقه
سطح صدا 59 تا 78 دسی‌بل
وزن 80 کیلوگرم
از کجا  بخریم: ماشین لباسشویی Pakshoma WFU-90412ST

در این مقاله سعی شد تا تمامی قابلیت‌های انواع ماشین‌های لباسشویی اقتصادی، قدرتمند، هوشمند یا بهینه از نظر مصرف، در نظر گرفته شود. هر یک از ما در خانواده‌ای با جمعیت متفاوت زندگی می‌کنیم، در حالی که ممکن است یک ورزش‌کار، نیاز به شستشوی مرتب اما کوتاه مدت لباس‌های خود داشته باشد اما یک تعمیرکار باید به دنبال روش شستن قوی برای برداشتن روغن از لباس خود باشد یا یک خانه‌دار بخواهد حجم زیادی از لباس اعضای خانواده را در یک بار شستشو، تمیز کند، همگی این‌ها نیازمند شرایط مختلف هستند که آن‌ها را به سوی انواع مختلف ماشین لباسشویی هدایت می‌کند.

ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی

برای خریداری ماشین لباسشویی ابتدا باید به چند ویژگی مهم ماشین لباسشویی و توجه به شرایط خود آن را انتخاب کنید.
در این بخش شما را با ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی آشنا می‌کنیم در ادامه با زرین سرویس همراه باشید.

ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی 2020

سرعت چرخش خشک کن ماشین لباسشویی

یکی از ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی بالا بودن سرعت چرخش خشک کن ماشین لباسشویی است.
سرعت بالای گردش خشک کن ماشین لباسشویی باعث سریعتر خشک شدن لباس‌ها می‌شود و هر چه سرعت گردش پایین تر باشد زمان بیشتری برای خشک شدن لباس‌ها نیاز است.

داشتن سیستم بخار ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مزیت‌ها بهترین ماشین لباسشویی داشتن سیستم بخار آن می‌باشد.
سیستم بخار باعث می‌شود که لکه‌ها و یا بوهای روی لباس را از آن خارج کرده و باعث تمیز شدن لباس‌ها می‌شود البته باید بدانید که سیستم بخار فقط روی ماشین لباسشویی‌های جدید و گران قیمت قرار دارد.

ماشین لباسشویی‌های تسمه ای و بدون تسمه

یکی از ماشین لباسشویی‌های خوب ماشین لباسشویی‌های بدون تسمه اند.
از مزایای این ماشین لباسشویی‌ها بدون صدا بودن و بدون لرزش بودن آن‌ها است.
و همچنین از معایب تسمه دارها باید بگویم که موتور و دیگ را به هم وصل می‌کند پس از مدتی شل شده .و باعث بروز سر و صدای ماشین لباسشویی می‌شود.

جنس دیگ استیل ماشین لباسشویی

یکی از مزیت‌های بهترین ماشین لباسشویی جنس خوب دیگ استیل درون آن است.
در صورتی که دیگ جنس استیل خوب نباشد لباس‌ها بو می‌گیرند و هم چنین رنگ دیگ عوض شده و باعث چسبندگی به لباس‌ها خواهد شد.

ستاره انرژی ماشین لباسشویی

یکی دیگر از راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی 2020 داشتن ستاره انرژی است.
ستاره انرژی روی یک برچسب آبی رنگ بر روی آن چسبانده می‌شود.
این برچسب نشانه این است که ماشین لباسشویی شما انرژی کمتری مصرف می‌کند و با داشتن این مزیت بسیار از نظر هزینه به ما کمک می‌کند.
برای مثال اگر هر ماشین لباسشویی دارای این برچسب باشد تا زمانی که لباس تمیز شده و یا خشک شود کار می‌کند و اصلا به تایم در نظر گرفته شده برای آن توجه نمی‌شود.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی 2020

اتصال دستگاه از طریق وای فای یا اینترنت (اینترنت اشیا)

امروزه یکی از مزایای بهترین ماشین لباسشویی‌ها، داشتن اینترنت اشیاء است.
اینترنت اشیاء به این منظور است که ماشین لباسشویی به وای فای وصل شده و شما می‌توانید دستگاه را به وسیله سیستم‌های هوشمند مانند گوشی‌های اندروید و ای او اس در زمان مد نظر خود راه اندازی کنید و همچنین کنترل ماشین لباسشویی خود را از راه دور داشته باشید.

گواهی ان اف سی (CFN)

گواهی ان اف سی یکی از مواردی است که اکثر ماشین لباسشویی‌های جدید دارای آن می‌باشند.
گواهی ان اف سی به این منظور است که در صورت وجود آن 99 درصد باکتری‌های موجود از بین خواهند رفت و باعث تبدیل ماشین لباسشویی به بهترین ماشین لباسشویی می‌شود.

اضافه کردن لباس در حین شستشو

از دیگر ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی اضافه کردن لباس در هنگام شستشوی آن می‌باشد.
در صورتی که ماشین لباسشویی را روشن کردید و فراموش کرده اید که یکی از لباس‌های خود را درون آن بیندازید می‌توانید در زمان شستشو آن را اضافه کنید بدون اینکه هیچگونه آب و یا مواد شوینده ای از آن خارج شود.
باید بدانید که برای اولین بار برند سامسونگ از این فناوری برای لباسشویی‌های خود را استفاده کرد.

اضافه کردن لباس در حین شستشو

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی 2020

ضمانت نامه معتبر

یکی از موارد مهم که برای خرید بهترین ماشین لباسشویی باید به آن توجه شود داشتن ضمانت نامه معتبر ماشین لباسشویی است.
داشتن ضمانت نامه معتبر یکی از ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود شما بتوانید با اطمینان خاطر کامل از دستگاه خود استفاده کنید.

ضمانت نامه معتبر

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی 2020

و سایر مزایای دیگر از جمله باز کننده چروک (اتو کردن)، شستشوی با تاخیر (مدت زمانی برای آبگیری و ترکیب با مواد شوینده)، شستشوی اسلامی‌(چند بار آب کشی سطحی در آخر کار برای کسانی که حساس اند)، اصول بهداشتی و … .

در این بخش شما را با بیشترین و مهم ترین ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی آشنا کردیم.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی یکی از وسایل پرکاربرد درون منزل شما است. به این دلیل که ماشین لباسشویی پرکاربرد است پس باید بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنید. برای خریداری بهترین ماشین لباسشویی باید راهنمای خرید بهترین ماشین ....

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی

معیارهای انتخاب ماشین لباسشویی

معیارهای انتخاب ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی در نگاه اول وقتی بودجه‌ی شما مشخص باشد خیلی آسان به نظر می‌رسد، اما لازم است که کمی بیشتر دقت کنیم. شاید چیزهایی باشد که به آن‌ها فکر نکرده باشید مانند هزینه استفاده از ماشین لباسشویی: به عبارت دیگر ب....

معیارهای انتخاب ماشین لباسشویی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی | معرفی بهترین برند ماشین لباسشویی

کدام مارک لباسشویی بهتر است ؟ ال جی یا سامسونگ یا بوش المان یا بوش ترکیه

ماشین لباسشویی خوب، 8 برند ایرانی و خارجی+ قیمت

کدوم ماشین لباسشویی رو بخریم که یه عمر واسمون لباس بشوره؟

بهترین برندهای ایرانی ماشین لباسشویی از نگاه مصرف‌کنندگان کدامند؟

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ، با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت

راهنمای جامع خرید ماشین لباسشویی

   محصولات مشابه