فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

اپل مک بوک ایرهای قبل از سال 2013 را بازنشسته کرداپل مک بوک ایرهای قبل از سال 2013 را بازنشسته کرد اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اپل مک بوک
اپل اعلام کرده به مک بوک ایرهای تولید شده از سال 2013 به قبل خدمات پس از فروش ارائه نمی دهد و آنها را بازنشسته محسوب می کند. 

به گزارش فارس به نقل از انگجت، اپل در شرایطی مک بوک ایرهای قدیمی تر از سال ۲۰۱۴ را بازنشسته کرده که بسیاری از آنها محبوبیت زیادی دارند و کماکان به طور گسترده توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بخش عمده مک بوک ایرهای بازنشسته شده از اواسط سال ۲۰۱۳ به قبل تولید شده اند و این بازنشستگی برخی مدل های مک بوک پرو که از اواسط سال ۲۰۱۴ به قبل تولید شده اند را هم شامل می شود.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اپل مک بوک

مالکان این لپ تاپ ها از این پس در صورت مراجعه به نمایندگی های رسمی شرکت اپل نمی توانند هیچ نوع خدمات پس از فروشی دریافت کنند. این امر منجر به اعتراض برخی کاربران در شبکه های اجتماعی شده است.

 

اپل آی پادتاچ های نسل پنجم را هم در فهرست بازنشستگی خود قرار داده است. احتمال می رود این شرکت در آینده نزدیک این فهرست  را باز هم توسعه دهد.

 

 

 

 

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

اپل مک بوک ایرهای قبل از سال 2013 را بازنشسته کرد
اینترنت اکسپلورر پس از ۲۶ سال بازنشسته می‌شود

   محصولات مشابه  

تفاوت بين مردان بازنشسته و شاغل در ميزان افسردگي تفاوت بين مردان بازنشسته و شاغل در ميزان افسردگي
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقبين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي69 ص تحقیقبين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي69 ص
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینتبرقراری حقوق وظیفه وراث مستخدمین شاغل و بازنشسته و از کارافتاده پاورپوینتبرقراری حقوق وظیفه وراث مستخدمین شاغل و بازنشسته و از کارافتاده
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی