رابوکالا

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  

رونمایی مدل‌های جدید پیکسل گوگل

رونمایی مدل‌های جدید پیکسل گوگل گوشی‌های پیکسل ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
گوگل گوشی‌های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو را که جدیدترین مدل‌های تلفن هوشمند این شرکت و نخستین مدلهای مجهز به پردازنده تنسور ساخت این شرکت هستند را معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، این غول فناوری همچنین سرویس اشتراکی پیکسل پَس را که هزینه اشتراک ماهانه آن برای مشتریان آمریکایی از ۴۵ دلار آغاز می شود را معرفی کرد. این سرویس شامل پیکسل ۶ و دسترسی به نسخه‌های پولی یوتیوب و یوتیوب موزیک خواهد بود.

 

قیمت پیکسل ۶ از ۵۹۹ دلار و قیمت پیکسل ۶ پرو که صفحه بزرگتری دارد، از ۸۹۹ دلار شروع می‌شود. هر دو گوشی به دوربین واید ۵۰ مگاپیکسلی اوکتا پی دی کواد بایر و یک دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی مجهز هستند. حسگرهای جدیدی که در پشت گوشی قرار دارند، کمک می‌کنند تصاویر ۱۵۰ درصد روشن‌تر از مدل پیکسل ۵ گرفته شوند. پیکسل ۶ پرو یک دوربین تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی با قابلیت ۴ایمس اپتیکال و ۲۰ ایکس سوپر رِس زوم دارد. طراحی جدید یک بدنه فلزی و یک نوار سیاه در پشت گوشی دارد که دوربین را می‌پوشاند.

 

بر اساس گزارش رویترز، این گوشی‌ها از ۲۸ اکتبر از سوی اپراتورهای تلفن همراه آمریکا عرضه خواهند شد.

 

   محصولات مشابه

فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی