فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

AxiDraw، رباتی که می تواند به جای شما بنویسد!AxiDraw، رباتی که می تواند به جای شما بنویسد!ربات هوشمند ربات Axidraw,ربات Axidraw,ابداعات جدید

Axidraw ربات شخصی‌ست که قادر به ترسیم و نوشتن است

 

AxiDraw رباتی که آنچه را بخواهید نوشته و ترسیم می‌کند
به لطف کامپیوترهای مختلفی که از کودکی تاکنون داشته ام و بیشتر وقت خود را صرف تایپ کردن تا نوشتن با قلم نموده ام، دست خط من چندان تعریفی ندارد و میان افتضاح تا غیر قابل خواندن شناور است. اما به نظر می‌رسد که محققین برای افرادی مثل من نیز چاره‌ای اندیشیده اند. AxiDraw یک ربات کوچک و دوست داشتنی است که می‌تواند با دست خطی زیبا متونی را نوشته و یا اشکالی را ترسیم کند.

 

ربات Axidraw,ربات هوشمند ربات Axidraw,ابداعات جدید

AxiDraw می تواند به جای شما سندی را امضا کند یا متنی را بنویسد

 

Axidraw ربات شخصی‌ست که قادر به ترسیم و نوشتن است. ربات Axidraw توسط Evil Mad Scientist ساخته شده و می‌تواند انواع قلم و خودکار را نگه دارد. برای استفاده از این ربات کافی‌ست تا از طریق کامپیوتر آنچه را که می‌خواهید ترسیم شده و یا نوشته شود را وارد کرده تا در یک صفحه‌ای به اندازه‌ی A4 ترسیم یا نوشته شوند.

 

شاید در نگاه اول Axidraw بیشتر شبیه به یک پرینتر باشد، اما باید گفت که چیزی هوشمندتر و فراتر از یک پرینتر است. شما از طریق Inkscape که کاملا Open-Source است می‌توانید آنچه را که می‌خواهید طراحی کنید. حتی یک دوربین به ربات اضافه کنید تا با مشخص کردن محل مورد نظر، AxiDraw به جای شما سندی را امضا کند یا متنی را وارد نماید.

منبع :

gadgetnews.ir

iruni.irفناوری و تکنولوژی روز

  • ابداع الگوریتمی برای نویسندگی آسان‌تر
  • اختراع منتخب و فوق العاده سال 2011(+عکس)
  • تاحالااین وسایل جدیدوپرکاربردرادیدی!!
  • تلفن همراه اضطراری که با باتری قلمی کار می‌کند
  • تولید اولین عینک اینترنتی با قابلیت چت ! + عکس
  • جدیدترین لپ تاپ سونی سری Vaio s + عکس

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

AxiDraw، رباتی که می تواند به جای شما بنویسد!
رباتی که خودرو را به پارکینگ می‌برد+تصاویر
۵ دلیلی که می‌تواند آیفون SE 2 را به انتخاب اول شما در سال ۲۰۲۰ بدل کند!
یزد می‌تواند به عنوان پایلوت اقتصاد دانش بنیان کشور مطرح شود
شارژر همراهی که می‌تواند در طول 15 دقیقه انرژی مورد نیاز گوشی شما را در خود ذخیره کند

   محصولات مشابه  

دولت با چه ابزارهایی می تواند در تنظیم امور اقتصادی دخالت کند دولت با چه ابزارهایی می تواند در تنظیم امور اقتصادی دخالت کند
مشاهده مشخصات و خرید

ارزشیابی توصیفی چگونه می تواند در بروز و رشد خلاقیت دانش آموزان موثر واقع شود؟ ارزشیابی توصیفی چگونه می تواند در بروز و رشد خلاقیت دانش آموزان موثر واقع شود؟
مشاهده مشخصات و خرید

آیا رفتار کاربر آنلاین می تواند میزان پیش بینی فروش در تجارت الکترونیک را بهبود بخشد ؟ آیا رفتار کاربر آنلاین می تواند میزان پیش بینی فروش در تجارت الکترونیک را بهبود بخشد ؟
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی