فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

نحوه استفاده از دستیار Google در سفرهای خودنحوه استفاده از دستیار Google در سفرهای خود قابلیت های google assistant, گوگل اسیستنت برای اندروید

می توانید با باز کردن برنامه Google Assistant، دستیار Google را فعال کنید

 

نحوه استفاده از  Google Assistant :

وقتی به Google Assistant فکر می کنید، ممکن است ذهن شما بلافاصله به محدوده بلندگوهای هوشمند Google Home که دستیار صوتی فوق العاده هوشمند است برود .

 

با این حال ، دستیار Google همچنین از جایگاه مهمی در تلفن هوشمند شما برخوردار است ، به این معنی که می تواند به شما در سفر کمک کند. اگر گوشی هوشمند اندرویدی دارید احتمالاً برنامه را در داخل خود دارد ، در حالی که کاربران آیفون می توانند آن را به صورت رایگان از فروشگاه App بارگیری کنند.

 

داشتن یک دستیار هوش مصنوعی در جیب شما فواید زیادی دارد، مانند توانایی کمک به شما در سفرهایتان. بنابراین اگر شما در حال تعطیلات به یک مقصد جدید هستید و یا برنامه روزانه خود را برای کار ساده تر برنامه ریزی کرده اید ، در اینجا نحوه استفاده از دستیار Google برای همه نیازهای سفرتان آورده شده است.

 

چگونه می توانم از دستیار Google استفاده کنم؟

دستگاه های Android در هنگام استفاده از Google Assistant در تلفن هوشمند خود ، دست بالاتر از دستگاههای iOS دارند. از این گذشته ، سیستم عامل تلفن همراه توسط گوگل توسعه یافت.

اگر از Android 5.0 یا بالاتر استفاده می کنید ، برای فعال کردن Google Assistant می توانید دکمه اصلی را نگه دارید یا بگویید "OK Google" . اگر این ویژگی را خاموش باشد، تلفن شما از شما کی خواهد آن را روشن کنید. سپس می توانید از دستیار Google سؤالی بپرسید یا به آن دستور دهید.

 

همچنین می توانید با باز کردن برنامه Google Assistant ، دستیار Google را فعال کنید ، یا اگر Pixel 2 ، Pixel 3 یا Pixel 3A دارید ، می توانید فقط نیمی از قسمت زیر گوشی خود را ، فشار دهید.

اگر آیفون دارید ، باید برنامه Google Assistant را از فروشگاه App دانلود کنید ، و هر بار که می خواهید دستور دهید یا سؤالی بپرسید ، آن را باز کنید.

 

با این وجود یک راه وجود دارد که اگر می خواهید فعال سازی صوتی را برای Google Assistant فعال کنید ، این کار شامل ربودن سیری است. به سادگی یک عبارت میانبر Siri را فعال کنید که به شما امکان می دهد برنامه Google Assistant را با یک عبارت باز کنید - برای مثال ، "Hey Siri، Hey Google".

 

 قابلیت های google assistant, گوگل اسیستنت برای اندروید

قابلیت های google assistant

 

نحوه استفاده از دستیار Google با Google Maps

یک روش ساده برای استفاده از Google Assistant برای کمک به شما در سفر ، استفاده از آن در رابطه با Google Maps است. کاربر آیفون؟ کافیست ابتدا برنامه را از فروشگاه App دانلود کنید.

 

به عنوان مثال ، اگر می خواهید دستیار Google به شما کمک کند بهترین راه محل کار تا خانه را پیدا کنید ، باید در برنامه Google Maps آدرس خود را به عنوان ‘Home’ تعیین کنید.

 

پس از انجام این کار ، می توانید بگویید “get me home” به Google Assistant ، و اطلاعاتی را از Google Maps جلب می کند تا بهترین مسیر را بر اساس موقعیت فعلی شما نشان دهد یا کلامی توضیح دهد.

همچنین می توانید به روزرسانی های ترافیکی را بررسی کرده و آخرین اطلاعات را در مورد انحراف و بسته شدن جاده ها بدست آورید ، که در صورت رانندگی بسیار مفید است که نمی توانید به تلفن خود نگاه کنید.

 

 قابلیت های google assistant, گوگل اسیستنت برای اندروید

 فعال کردن Google Assistant

 

نحوه رزرو هتل و پرواز با Google Assistant

اگر قصد مسافرت دارید ، می توانید از Google Assistant برای رزرو هتل خود و تحقیق در مورد بهترین گزینه های پرواز استفاده کنید و از تنظیم این سفر استفاده کنید.

برای رزرو هتل ، می توانید دستورات google assistant مانند "یک اتاق را در [نام هتل] در [محل] رزرو کنید یا" اتاق را در [نام هتل] در [محل] برای [تاریخ سفر) رزرو کنید. "

 

همچنین می توانید با پرسیدن سؤالاتی از جمله "پروازها به برلین چقدر؟" یا دستوراتی مانند "پرواز مرا پیدا کنید به رم" ، دستیار Google تحقیقات پرواز برای شما را انجام دهد.

 

پرواز را رزرو کرده اید؟ اگر در ایالات متحده هستید ، می توانید حتی پرواز خود را بررسی کنید و دریابید که آیا این تأخیر دارد ، این ویژگی فقط برای پروازهای داخلی ایالات متحده کار می کند.

پس از رسیدن به مقصد خود می توانید نکات مربوط به تعطیلات ، مانند درخواست "کارهایی را که باید در لندن انجام دهید" از دستیار Google بخواهید.

 

نحوه تبدیل ارز و ترجمه زبانها

مطمئن نیستید که چند دلار آمریکا در یک کرون دانمارکی قرار دارد؟ می توانید تقریباً از دستیار Google بخواهید مبلغی را که به آن فکر می کنید تبدیل کند.

 

در مورد ترجمه نیز همین اتفاق می افتد. اگر می خواهید بدانید که کلمه "سلام" به زبان سوئدی چیست ، فقط باید بگویید "کلمه سوئدی" سلام "چیست؟" و دستیار بلافاصله با جواب صحیح پاسخ می دهد: “Hej!”.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت

 

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

نحوه تبدیل پاورپوینت به ورد
آموزش گذاشتن صدا بر روی همه اسلایدهای پاورپوینت
قسمت اول: آموزش گام به گام پاورپوینت (PowerPoint)
ادغام ویدئوهای یوتیوب در ارائه‌های پاورپوینت
نحوه تبدیل CDA به MP3
نحوه نصب مجدد لینوکس
نحوه پخش فایل Mp4 بر روی رایانه
نحوه نصب پرینتر شبکه
نحوه رسم نمودار در اکسل
نحوه ی دریافت URL تصاویر

   محصولات مشابه  

پاورپوینت-ترمووود و نحوه فرآوری آن-THERMOWOOD- در55اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت-ترمووود و نحوه فرآوری آن-THERMOWOOD- در55اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-بتن گازی و نحوه فرآوری آن- در 35 اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت-بتن گازی و نحوه فرآوری آن- در 35 اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-خمیر مایه و نحوه تولید و فرآوری آن- در 45 اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت-خمیر مایه و نحوه تولید و فرآوری آن- در 45 اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت- انواع بتن و نحوه فرآوری و کاربرد آنها در سازه- در 90 اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت- انواع بتن و نحوه فرآوری و کاربرد آنها در سازه- در 90 اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

جزوه-سیمان و نحوه فرآوری آن-در قالب word- در 45 ص جزوه-سیمان و نحوه فرآوری آن-در قالب word- در 45 ص
مشاهده مشخصات و خرید

پروژه و تحقیق-انواع بتن و نحوه فرآوری و کاربرد آنها در سازه- در 100 صفحه-docx پروژه و تحقیق-انواع بتن و نحوه فرآوری و کاربرد آنها در سازه- در 100 صفحه-docx
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-گچ و آموزش نحوه گچ كاري- در48 اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت-گچ و آموزش نحوه گچ كاري- در48 اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-نمای ساختمان و نحوه طراحی و اجرای آن- در 53 اسلاید-powerpoin-pp پاورپوینت-نمای ساختمان و نحوه طراحی و اجرای آن- در 53 اسلاید-powerpoin-pp
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-مشرفيت، معماري و نحوه استقرار بناها- در 35اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت-مشرفيت، معماري و نحوه استقرار بناها- در 35اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-اعتیاد به انواع مواد مخدر و عوارض و نحوه درمان آنها-150 اسلاید -powerpoin-ppt پاورپوینت-اعتیاد به انواع مواد مخدر و عوارض و نحوه درمان آنها-150 اسلاید -powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت متریال ترمووود در معماری - شامل 47 اسلاید دانلود پاورپوینت متریال ترمووود در معماری - شامل 47 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت شیمی شیشه و روش های فرآوری آن - 125 اسلاید پاورپوینت شیمی شیشه و روش های فرآوری آن - 125 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت شیمی شیشه و روش های فرآوری آن - در حجم 128 اسلاید، فرمت فایل pptx پاورپوینت شیمی شیشه و روش های فرآوری آن - در حجم 128 اسلاید، فرمت فایل pptx
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت فناوری تولید و فرآوری زعفران در ایران - شامل 27 اسلاید دانلود پاورپوینت فناوری تولید و فرآوری زعفران در ایران - شامل 27 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

جدیدترین طرح توجیهی فرآوری ‌و بسته ‌بندی خشكبار جدیدترین طرح توجیهی فرآوری ‌و بسته ‌بندی خشكبار
مشاهده مشخصات و خرید

جدیدترین طرح توجیهی فرآوری و بسته‌ بندی ميگو جدیدترین طرح توجیهی فرآوری و بسته‌ بندی ميگو
مشاهده مشخصات و خرید

جدیدترین طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجيل و خشكبار جدیدترین طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجيل و خشكبار
مشاهده مشخصات و خرید

جدیدترین طرح توجیهی فرآوری وبسته بندی سبزيجات تازه و خردشده جدیدترین طرح توجیهی فرآوری وبسته بندی سبزيجات تازه و خردشده
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت نحوه نگهداري مواد غذايي پاورپوینت نحوه نگهداري مواد غذايي
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت نحوه برخورد با انواع مسمومیت ها پاورپوینت نحوه برخورد با انواع مسمومیت ها
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

آموزش پاورپوینت
چطور یک پاورپوینت عالی برای ارائه تهیه کنیم؟
آموزش گام به گام ساخت پاورپوینت برای ارائه (بصورت تصویری و با مثال)
نحوه انتخاب یک کابل شارژر
نحوه استفاده از جارو شارژی
نحوه انتخاب ساعت مچی مناسب
نحوه ی راه اندازی آکواریوم آب شور ; با ذکر مراحل و جزئیات
نحوه انتخاب ابزارآلات برقی و دستی
اصول و نحوه صحیح ماساژ توسط ماساژورها
نحوه انتخاب عینک آفتابی مردانه مناسب و چند ترند برتر عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۹
لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی