فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

کاربرد شبکه های اجتماعی در پیشرفت SEO با استفاده از 7 ترفندکاربرد شبکه های اجتماعی در پیشرفت SEO با استفاده از 7 ترفند بهبود سئو سایت با استفاده از رسانه های اجتماعی

 

صرف نظر از اینکه چقدر رسانه های اجتماعی در کسب و کار شما اهمیت دارند، مسلما میتوانند در رتبه بندی وبسایت شما در نتایج جستجو تاثیرگذار باشند. جذب محتوای بصری ضروری است، بخصوص بعد از اینکه اینستاگرام انتشار اخبار را به ترتیب وقوع زمانی کنار گذاشت. شرکتها و اینفلوئنسرها برای تست اینکه چه چیزی در فیدهای کاربران بارها نمایش داده میشود، رقابت دارند.

 

در اینجا 7 نکته به منظور کمک به شما برای هدایت بهتر رقابت فزاینده بین رسانه های اجتماعی و دورنمای SEO در این سالها آورده ایم.

 

1. در کپشن های خود سرمایه گذاری کنید.

حساسیت بر روی نوشتن کپشن ها و استفاده مناسب از آن، مصداق بارز کاربرد شبکه های اجتماعی در پیشرفت SEO است. اینکه شما برند لباسهای لوکس هستید، یک فروشگاه اتومبیل یا دفتر کار یک پزشک، آگاهی از تکنیکهای بازاریابی در کسب و کارتان ضروریست. کسب و کارها نیاز دارند که برای نوشتن کپشن همان اندازه که یک کمدین برای نوشتن متن خود زمان میگذارد، تلاش کنید.

 

اگر میتوانید مخاطب را با یک داستان کوتاه جالب به سمت خود جذب کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که سایر پستها شما را هم چک کنند. به این بهانه که زمان کافی ندارید و یا اینکه موظف هستید که طبق برنامه ریزی زمانی خاصی مطالب را منتشر کنید، در نوشتن کپشن کوتاهی نکنید.

 

همانطور که کپشن مینویسید، باید اهمیت سئو را هم در نظر داشته باشید. اطمینان داشته باشید که کپشن شما روی کلمات کلیدی تمرکز داشته باشند. همچنین در صورت لزوم از کلمات کلیدی در قالب هشتگ هم استفاده کنید. به یاد بیاورید، بسته به اینکه از چه پلتفرمی استفاده میکنید، مخاطبان مختلف رسانه های اجتماعی نسبت به محتوای شما واکنشهای متفاوتی دارند. با استفاده از فرمت مناسب و سفارشی کردن کپشن خود برای مخاطبان مناسب از طریق بررسی مشارکت مخاطبان در فیسبوک، توییتر یا تجزیه و تحلیل اینستاگرام جایگاه خود در رسانه های اجتماعی را تثبیت کنید.

 

بالا بردن سئو سایت

 

2. در مورد عملکرد رسانه های اجتماعی برند خود صادق باشید.

دیگر کاربرد شبکه های اجتماعی در پیشرفت SEO ، انتخاب و سرمایه گذاری بر روی شبکه اجتماعی مناسب با رویکرد کسب و کار شماست. به عبارت دیگر سعی کنید در طولانی مدت به عملکرد رسانه های اجتماعی خود توجه کنید و درباره وضعیت فعلی کسب و کارتان با خود و تیم خود رو راست باشید. نیازی نیست که در همه پلتفرمهای شبکه های اجتماعی شاخص باشید.

 

اولویت شما باید تضمین پلتفرمی باشد که در آن فعالیت دارید و برای کسب و کارتان در آن سرمایه گذاری کرده اید. با تجزیه و تحلیل هر بخش (از سال گذشته، ماه گذشته، یا چند روز پیش) میتوانید از اثربخشی هر پلتفرم برای بهبود کسب و کارتان آگاهی پیدا کنید.

 

اگر بتوانید که لایکها و به دنبال آن فالو کردن های بیهوده و غیر مفید را فراموش کنید و پلتفرمی را که بطور واقعی به کسب و کارتان خدمت میکند را پیدا کنید، در طولانی مدت این تصمیم درست به شما کمکهای زیادی خواهد کرد.

بازده سرمایه گذاری هایتان را تحلیل کنید و آنچه را که برای سال آینده انتظار دارید را مشخص کنید. این کار به شما کمک میکند که زمان خود را با فعالیت در 6 اکانت مختلف تلف نکنید.

 

3. مطمئن باشید که بیشتر یا کمتر از اندازه پست ارسال نکنید.

تعداد و زمان اشتراک گذاری پستها در شبکه های اجتماعی بر اساس ماهیت هریک از آنها میتواند بارزترین کاربرد شبکه های اجتماعی در پیشرفت SEO قلمداد شود. معمولا وقتی کسی بیش از اندازه پست به اشتراک میگذارد، اشکال کار آن سریع آشکار خواهد شد. به هر حال اگر میانه رو باشید، به این معناست که در حال تولید محتوای استاندارد هستید و مردم را به دردسر نمی اندازید.

 

تمرکز بر روی کیفیت به جای کمیت، تاثیر غیر قابل باوری بر کسب و کارتان خواهد داشت. تاثیر این عملکرد ممکن است خیلی بصورت شهودی مشاهده نشود ولی اغلب افرادی که پستهای کمتر ولی معتبرتری را به اشتراک میگذارند، مشارکت بالاتری با مخاطب برقرار میکنند.

 

کاهش تعداد پستها باعث میشود که افراد بیشتری را به سمت محتوایی که با دقت بیشتری آنرا آماده کرده اید، بکشاند. پیش بینی کردن برای یک پست (بخصوص آنهایی که جالب و برانگیزنده هستند) مزایای زیادی دارد.

 

 بهینه سازی و سئو سایت

 

4. همه کاربران را به تعامل و پاسخ گویی تشویق کنید

جلب مشارکت، تعامل با مخاطبان و مشتریان به عنوان تاثیرگذارترین کاربرد شبکه های اجتماعی در پیشرفت SEO در نظر گرفته میشود. با این حال ممکن است غیر عادی بنظر برسد که بخواهید با هریک از کاربران ارتباط داشته باشید و به تمام نظرات منفی پاسخ دهید.

 

بطور مثال، برندهای لوازم آرایشی با اینکه همیشه در مورد آزمایش محصولات بر روی حیوانات جهت بالا بردن استانداردهای زیبایی، نظرات منفی دریافت میکنند ولی با این حال پاسخ مشتریان را همواره آرام و مودبانه میدهند.

بزرگنمایی کردن نظرات منفی کمک کننده است. هیچ موقع نمیتوانید نظرات مردم را تحت کنترل داشته باشید ولی همیشه میتوانید پاسخ گویی کمپانی خود را در کنترل داشته باشید.

 

رسانه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی موتورهای جستجو ندارند ولی میتوانند به بیشتر دیده شدن کمک کنند که این نتیجه پست خوبی است که بارها لینک شده است.

جدا از همه اینها یک سئوی موفق، اساس محکمی برای بازاریابی دیجیتال جامع و یکپارچه است.

 

وقتی پستی را به اشتراک میگذارید در انتهای آن، فراخوانی را برای مخاطبان اضافه کنید تا محتوای شما را به اشتراک گذاشته یا لینک سازی کنند. زیرا زمانیکه به صورت مستقیم و شفاف از مردم درخواست میکنید، افراد بیشتری آنرا به اشتراک خواهند گذاشت.

 

البته، تجربه کاربران را در خاطر داشته باشید، تجربه کاربران از صفحات فرود به اندازه جلب کردن نظر آنها به رسانه های اجتماعی از طریق یک پیام درست اهمیت دارد. راه را برای بازدید کنندگان تازه وارد خود برای هدایت از طریق رسانه های اجتماعی به صفحات فرود یا وبسایت خود هموار کنید.

 

منبع:sonetinfo.comچند گام بالاتر

  • آموزش Logout کردن از اکانت فیسبوکتان در کامپیوتر و موبایل دیگران
  • آموزش حذف اکانتهای یاهو و جیمیل
  • این چند کار را در فیس‌بوک انجام ندهید
  • راز موفقیت پرتال های پر بازدید در بهینه سازی وب سایت هایشان چیست؟
  • روش های دانلود فیلم از اینستاگرام
  • مدیریت تمام اکانت های شبکه های اجتماعیتان در یک برنامه

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

استفاده از یو پی اس ها در تجهیزات پزشکی
استفاده از متن در طراحي (فتوشاپ)
استفاده از فتوشاپ در طراحي وب
استفاده از لپ‌تاپ به‌عنوان نمایشگر دوم
چگونگي استفاده از فيلترها در فتوشاپ
آموزش استفاده از نرم افزار TeamViewer
استفاده از ابزارهاي بُرداري در فتوشاپ
استفاده از اینترنت موبایل روی کامپیوتر
استفاده از آب جوش برای شارژ گوشی
به جای جی پی اس از شلوار هوشمند استفاده کنید!!

   محصولات مشابه  

مدل سازي ارزيابي ريسك حسابرسي استفاده از يك مشتق ديگر بجاي استفاده از مدل پايگاه دانش مدل سازي ارزيابي ريسك حسابرسي استفاده از يك مشتق ديگر بجاي استفاده از مدل پايگاه دانش
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقبهينه سازي منبع با استفاده از شبيه‌سازي تركيب يافته و الگوريتم ژنتيك تحقیقبهينه سازي منبع با استفاده از شبيه‌سازي تركيب يافته و الگوريتم ژنتيك
مشاهده مشخصات و خرید

بررسي معيارهاي مورد استفاده حسابرسان مستقل در ارزيابي تداوم فعاليت بنگاه هاي اقتصادي در ايران 90ص بررسي معيارهاي مورد استفاده حسابرسان مستقل در ارزيابي تداوم فعاليت بنگاه هاي اقتصادي در ايران 90ص
مشاهده مشخصات و خرید

ارزيابي آسيب پذيري سفره هاي آبي با استفاده از فرآيند تحليل سلسله مراتبي و GIS براي حوزه آبريز بالا د ارزيابي آسيب پذيري سفره هاي آبي با استفاده از فرآيند تحليل سلسله مراتبي و GIS براي حوزه آبريز بالا د
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق شبيه سازي شكل دهي ورقها با استفاده از فرمول بندي الاستو پلاستيك تحقیق شبيه سازي شكل دهي ورقها با استفاده از فرمول بندي الاستو پلاستيك
مشاهده مشخصات و خرید

آمار میزان استفاده دانش آموزان سوم تجربی از فضای مجازی آمار میزان استفاده دانش آموزان سوم تجربی از فضای مجازی
مشاهده مشخصات و خرید

اقدام پژوهی چگونه توانستم با استفاده از آزمایشات علوم دانش آموزانم را به این درس علاقه کردم اقدام پژوهی چگونه توانستم با استفاده از آزمایشات علوم دانش آموزانم را به این درس علاقه کردم
مشاهده مشخصات و خرید

اقدام پژوهی چگونه میتوانم با استفاده از روش تربیتی مشکلات اخلاق دانش آموزان (نام مدرسه) را بهبهود بب اقدام پژوهی چگونه میتوانم با استفاده از روش تربیتی مشکلات اخلاق دانش آموزان (نام مدرسه) را بهبهود بب
مشاهده مشخصات و خرید

ارزيابي اقتصادي مواد اوليه غذايي براي شير سازي 16 ص ارزيابي اقتصادي مواد اوليه غذايي براي شير سازي 16 ص
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت پياده‌سازي مديريت دانش - در قالب 173 اسلاید, فرمت pptx پاورپوینت پياده‌سازي مديريت دانش - در قالب 173 اسلاید, فرمت pptx
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقبرنامه حسابرسي آزمون هاي حسابرسي 30ص تحقیقبرنامه حسابرسي آزمون هاي حسابرسي 30ص
مشاهده مشخصات و خرید

برنامه حسابرسي و آزمون هاي حسابرسي برنامه حسابرسي و آزمون هاي حسابرسي
مشاهده مشخصات و خرید

کسب و کار با استفاده از اینترنت کسب و کار با استفاده از اینترنت
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق بررسی ارزيابي سهام از طريق تجديد ارزيابي دارايي ها تحقیق بررسی ارزيابي سهام از طريق تجديد ارزيابي دارايي ها
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت استفاده از عدد در معماري پاورپوینت استفاده از عدد در معماري
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیق چپلت و روش های استفاده از آن تحقیق چپلت و روش های استفاده از آن
مشاهده مشخصات و خرید

استفاده از کربن فعال در حذف آلاینده ها استفاده از کربن فعال در حذف آلاینده ها
مشاهده مشخصات و خرید

پورت موازي و استفاده از آن در پروژه‌ها 15 ص پورت موازي و استفاده از آن در پروژه‌ها 15 ص
مشاهده مشخصات و خرید

استفاده از پروبيوتيك ها درتغذيه طيور استفاده از پروبيوتيك ها درتغذيه طيور
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت تولید گل رز با استفاده از روش بیوتکنولوژی پاورپوینت تولید گل رز با استفاده از روش بیوتکنولوژی
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

روش استفاده از ماساژور صورت
نحوه استفاده از جارو شارژی
آیا استفاده از تشک برقی در بارداری ایمن است؟
چطور از انواع تب‌سنج استفاده کنیم؟
۷ اشتباه رایج در استفاده از ماشین ظرفشویی و راه حل آن ها
راهنمای انتخاب و استفاده از تشک مواج زخم بستر
ضرورت استفاده از کفش طبی برای کودکان چیست؟
راهنمای خرید و استفاده از دستگاه‌های بخور
راهنمای استفاده از محصولات مورد نیاز پوست
آموزش استفاده از اسپری تاخیری در روابط زناشویی
لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی