فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

در دنیای مد و فشن در سال 2015 چه گذشت؟در دنیای مد و فشن در سال 2015 چه گذشت؟دنیای فشن و مد دائماً در حال تغییر و تحول است و در سال 2015 شاهد بودیم که چطور دیزاینرها و مدیران نوآفرینی مزون های معروف و مهم دنیا حرکت هایی آنچنان سریع انجام دادند که پیش رفتن با آنها برایمان سخت بود.

 

کریستن بیتمن از هارپرز بازار در مورد رویدادها و تغییرات مهم دنیای فشن اینطور می نویسد:

دنیای فشن و مد دائماً در حال تغییر و تحول است و در سال 2015 شاهد بودیم که چطور دیزاینرها و مدیران نوآفرینی مزون های معروف و مهم دنیا حرکت هایی آنچنان سریع انجام دادند که پیش رفتن با آنها برایمان سخت بود. در اینجا به بزرگترین تحولات و تغییراتی که در سال 2015 در این صنعت رخ داد اشاره ای کوتاه می کنیم.

تغییرات مهم دنیای مد و فشن در سال 2015,دنیای مد در سال 2015

مهمترین تغییرات دنیای مد و فشن در سال 2015


پیتر کوپینگ در مزون اُسکار دو لا رِنتا (Oscar de la Renta) شروع به کار کرد

دنیای مد و فشن در سال 2015,تغییرات دنیای مد و فشن در سال 2015

قبل از درگذشت اُسکار دو لا رِنتا ، اسکار پیتر کوپینگ را به عنوان مدیر نوآوری این برند معرفی نمود


مدت کوتاهی قبل از درگذشت اُسکار دو لا رِنتا در سال گذشته، اسکار پیتر کوپینگ را به عنوان مدیر نوآوری این برند معرفی نمود. آغاز به کار کوپینگ با کلکسیون پائیز 2015 همراه بود که پیراهن های حریر، کت های مینک و خز و دو تکه های پشمی که برند اسکار دو لا رنتا با آنها در کل دنیا مشهور است، را به نمایش گذاشت.

ولی کوپینگ در این کلکسیون سبک خودش را نیز معرفی کرد و دامن های کوتاهتر، یقه های جدیدتر و دید تازه تری نسبت به رنگ ها را معرفی نمود. وی همچنان به افتخارآفرینی برای این برند محبوب در صنعت فشن ادامه می دهد و در عین حال سبک ویژه خودش را نیز در کارهایش نشان می دهد.

جان گالیانو در مزون مارژیلا (Margiela) شروع به کار کرد

تغییرات دنیای مد,بزرگترین تغییرات دنیای فشن در سال 2015

در ماه ژانویه، جان گالیانو با فشن شوی کوتور بهار 2015 در مزون مارژیلا کارش را آغاز کرد


در ماه ژانویه، جان گالیانو بی سر و صدا با فشن شوی کوتور بهار 2015 در مزون مارژیلا کارش را آغاز کرد. گالیانو با کلکسیون های متعدد در این سال، نماد این مزون یعنی ساختارزدایی و مینیمالیسم را با سبک خودش در دنیای فشن حفظ نمود.

البته تمایل و علاقه وی به ماجراجویی هر جا می رود با او هست و این ماجراجویی را در کلاه های پردار و تندیس وار، جزئیات انتزاعی بلیزرها و بلوزها می توان دید. ولی اگر قرار باشد درک او از زیبایی شناسی چیزی را ثابت کند، آن این است که مارژیلای جدید کاملاً مدرن و پر از ابتکار و نبوغ است و جای دیگری مثل آن را نمی توانید پیدا کنید.

پیتر داندَس در مزون روبرتو کاوالی (Roberto Cavalli) شروع به کار کرد.

فشن شوی بهار 2016,دنیای مد و فشن

در ماه مارس 2015، پیتر داندس به عنوان مدیر نوآوری مزون روبرتو کاوالی انتخاب شد


در ماه مارس، پیتر داندس به عنوان مدیر نوآوری مزون روبرتو کاوالی انتخاب شد. وی قبلاً سرپرستی تیم امیلیو پوچی (Emilio Pucci) را بر عهده داشت و از سال 2002 تا 2005 در بخش طراحی مزون روبرتو کاوالی کار می کرد که الهامبخش سبک ایتالیایی وی بود.

داندس برای آغاز به کارش با کلکسیون بهار 2015 مسیر جدیدی برای کاوالی تعیین نکرد و با سبک ویژه این برند یعنی طرح های ملهم از حیوانات، بلوزهای بوهمی و لباس شب های ظریف با رنگ های زنده جلو رفت.

الساندرو میشل سرپرستی گوچی (Gucci) را بر عهده گرفت

دنیای مد در سال 2015, تغییرات دنیای مد

الساندرو میشل کارش را با فشن شوی کلکسیون پائیز 2015 آغاز کرد


وقتی الساندرو میشل کارش را با فشن شوی کلکسیون پائیز 2015 آغاز کرد، سبک وی قطعاً رمانتیک تر و غیرعادی تر از سبک مدیر نوآوری سابق گوچی یعنی فریدا جیانینی به نظر می رسید.

استایل خانمانه جدید گوچی حالا شامل دامن های پلیسه متالیک، بلوزهای نازک، بافتنی های بانمک، کلاه های سبک قدیمی، اکسسوارهای ملهم از وس اندرسون و عینک های شیک و مدرن می شود. میشل قبل از آنکه به عنوان مدیر نوآوری گوچی سرپرستی این برند را به عهده بگیرد، بیش از 12 سال در استودیوی طراحی گوچی در سمت های مختلفی کار کرده بود.

کریس بنز خواب تازه ای برای بیل بلاس (Bill Blass) دیده است

تغییرات دنیای مد و فشن در سال 2015,تغییرات مهم دنیای مد و فشن در سال 2015

پائیز 2015 کریس بنز سرپرستی برند آمریکایی فوق آیکونیک بیل بلاس را بر عهده گرفت


پائیز امسال کریس بنز سرپرستی برند آمریکایی فوق آیکونیک بیل بلاس را بر عهده گرفت. این برند سال ها بود که از رده خارج شده بود البته نه از لحاظ مجوز کار. بلاس زمانی در حوزه لباس های ورزشی در آمریکا حکمرانی می کرد.

 بنز برای خلق کلکسیونی که آمیزه ای از سبک های این دو دیزاینر باشد، جستجوی عمیقی در آرشیوهای بلاس انجام داد. نتیجه این بود که بلیزرهای استخوان دار با پارچه های پولکی ترکیب شدند و خیلی زود کلکسیون جدیدی با سبکی کاملاً مدرن در ماه نوامبر برای فروش آنلاین موجود شد.

دانا کاران کناره گیری خود را اعلام نمود

دنیای مد در سال 2015, تغییرات دنیای مد

بزرگترین تغییر در دنیای فشن سال 2015 کناره گیری دانا کاران در تابستان امسال از شرکت همنامش بود


یکی از بزرگترین تغییرات در دنیای فشن در سال 2015 کناره گیری دانا کاران در تابستان امسال از شرکت همنامش بود. وی در بیانیه ای اعلام کرد که به عنوان مشاور در کنار این برند باقی خواهد ماند.

فشن شوی بهار 2016 دانا کاران به تعویق افتاد، ولی دائو-یی چو و ماکسول آزبورن سرپرستی DKNY را بر عهده گرفتند و کلکسیونی پر از قوانین کلاسیک این مزون فشن خلق کردند که شامل بلیزرها، پیراهن های ساده و پوشاک مختص محل کار و ... می شد و بدین ترتیب به شعار اولیه دانا کاران یعنی "هفت تکه لباس راحت" احترام خود را ادا کردند.

رالف لورن از سمت خود کناره گیری کرد

بزرگترین تغییرات دنیای فشن در سال 2015,فشن شوی بهار 2016

در ماه سپتامبر، رالف لورن، مگااستار امپراتوری فشن رالف لورن، از پست مدیر عاملی کناره گیری نمود


در ماه سپتامبر، رالف لورن، مگااستار امپراتوری فشن رالف لورن، از پست مدیر عاملی این برند کناره گیری نمود. استفان لارسون که قبلاً برای H&M و Old Navy کار می کرد، جای او را خواهد گرفت. کارشناسان این صنعت، این تغییر را حاصل مسائل مالی می دانند، ولی قرار است لارسون مستقیماً به لورن گزارش کار بدهد و این دو با همکاری یکدیگر کارشان را جلو ببرند.

با این انتصاب جدید در تیم رالف لورن در دنیای سریع السیر فشن، منتظریم ببینیم که کلکسیون پائیز 2016 این برند برایمان چه چیزهایی خواهد داشت. لورن در مصاحبه ای گفته بود: "وقتی شروع کنن به طراحی چیزایی که من اونارو نمی فهمم، استعفا خواهم داد."

دِمنا گواسلیا جای الکساندر وانگ را در بالنسیاگا (Balenciaga) می گیرد

فشن شوی بهار 2016,تغییرات دنیای مد و فشن در سال 2015

دمنا در ماه مارس 2016 با کلکسیون اول خود برای بالنسیاگا در هفته فشن کارش را آغاز می نماید


امسال تابستان شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه الکساندر وانگ از سمت خود به عنوان مدیر نوآوری بالنسیاگا کنار گذاشته خواهد شد. کارشناسان فشن این شایعات را بررسی کردند و مشخص شد که طراح جدیدی به نام دمنا گواسلیا قرار است به این مزون بپیوندد.

دمنا که پایه گذار برند Vêtements نیز هست و گویا قرار است همچنان سرپرستی آن را داشته باشد، قرار است در ماه مارس 2016 با کلکسیون اول خود برای بالنسیاگا در هفته فشن پاریس کارش را آغاز نماید.

این دیزاینر تیم های طراحی برندهای مارژیلا و لوئی ویتون را نیز رهبری کرده بود. اگر قرار باشد بالنسیاگا شبیه به Vêtements باشد، باید انتظار آمیزه ای از ساختار زدایی، ابعاد اورسایز و سبک های ملهم از تیپ های شهری باشیم.

رَف سیمونز دیور (Dior) را ترک می کند

دنیای مد و فشن,دنیای مد و فشن در سال 2015

در ماه اکتبر، اعلام شد که رَف سیمونز بخاطر دلایلی قرار است برند دیور را ترک کند


در ماه اکتبر، اعلام شد که رَف سیمونز بخاطر دلایلی که "کاملاً مبتنی بر تمایلم به تمرکز بر علایق دیگرم در زندگی، از جمله برند خودم و علایقی که خارج از کار مرا به جلو پیش می برند" قرار است دیور را ترک کند. دوران او در مزون دیور دورانی متمرکز بر تعریف مجددی از کوتورهای شیک و مدرن با شکل های جدید و رنگ های غیرسنتی بود.

این مزون هنوز باید مدیر نوآوری جدیدی برای خودش انتخاب کند و دو کلکسیون بعدی آن (کلکسیون Couture بهار 2016 و کلکسیون Ready-to-wear پائیز 2016) در داخل این مزون طراحی خواهند شد.

اَلبِر اِلباز از لانوَن (Lanvin) عزل شد

تغییرات مهم دنیای مد و فشن در سال 2015,دنیای مد در سال 2015

در ماه اکتبر 2015 اَلبِر اِلباز از مدیریت برند لانون عزل شد


در ماه اکتبر، اعلام شد که اَلبِر اِلباز، مدیر هنری لانوَن بخاطر اختلافاتی که با مالک اکثریت سهام لانون یعنی شا-لان وانگ داشت، از سمتش عزل شده است. الباز از سال 2001 تاکنون در این سمت مشغول به کار بود. این تصمیم از سوی وانگ تصمیمی بسیار جنجالی بود و کارمندان وی بسیار از این تصمیم خشمگین شدند.

مدیریت لانوَن و شورای کار آن در حال حاضر در پروسه دعوی دادگاهی هستند و هنوز باید یک مدیر هنری جدید برای این مزون انتخاب شود، و شایعاتی در مورد رف سیمونز نیز در جریان است. 

 

منبع : bartarinha.irدر جستجوی مد

  • نگاهی به دنیای فشن و مد در دهه ۹۰ میلادی

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

قلم جدید اپل از رنگ‌های دنیای واقعی نمونه برداری می‌کند
هفت راهکار جادویی برای یادگیری سریع فوتوشاپ
سیستم کند کننده ویدئو برای یادگیری مهارت های فیزیکی از راه رسید
نحوه ضبط صدا در پاورپوینت
نحوه تبدیل پاورپوینت به ورد
آموزش گام به گام پاورپوینت (قسمت اول)
کمک گرفتن از ربات ها در روزهای کرونایی
آموزش گذاشتن صدا بر روی همه اسلایدهای پاورپوینت
قسمت اول: آموزش گام به گام پاورپوینت (PowerPoint)
ربات کوچکی کهسواحل را پاکسازی می‌کند

   محصولات مشابه  

پاورپوینت الگوریتم های یادگیری تقویتی، معیاری برای ربات ها در دنیای واقعی پاورپوینت الگوریتم های یادگیری تقویتی، معیاری برای ربات ها در دنیای واقعی
مشاهده مشخصات و خرید

چند مثال برای UML از پروژه های واقعی بازار کار چند مثال برای UML از پروژه های واقعی بازار کار
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت حسابداری صنعتی 1 سربار پیش بینی شده ، جذب شده و واقعی پاورپوینت حسابداری صنعتی 1 سربار پیش بینی شده ، جذب شده و واقعی
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینتآمادگی و تصمیم راسخ برای ورود به دنیای کسب و کار پاورپوینتآمادگی و تصمیم راسخ برای ورود به دنیای کسب و کار
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت سنجش عملکرد Performance assessment آزمون های واقعی و اصیل پاورپوینت سنجش عملکرد Performance assessment آزمون های واقعی و اصیل
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بازخورد برای یادگیری مهارت در 48 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بازخورد برای یادگیری مهارت در 48 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت دنیای گیاهان علوم نهم پاورپوینت دنیای گیاهان علوم نهم
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کاربرد ربات ها در پزشکی پاورپوینت کاربرد ربات ها در پزشکی
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت تکنولوژی های جدید دنیای موبایل پاورپوینت تکنولوژی های جدید دنیای موبایل
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت دنیای جانوان علوم اول ابتدایی پاورپوینت دنیای جانوان علوم اول ابتدایی
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت دنیای گیاهان علوم اول ابتدایی پاورپوینت دنیای گیاهان علوم اول ابتدایی
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش تخصصی تاثیر کمبود امکانات آموزش ویژه یادگیری در مدرسه بر روند یادگیری دانش اموزان گزارش تخصصی تاثیر کمبود امکانات آموزش ویژه یادگیری در مدرسه بر روند یادگیری دانش اموزان
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت ربات تعقیب مسیر خورشیدی پاورپوینت ربات تعقیب مسیر خورشیدی
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت فصل دوازدهم علوم تجربی پایه نهم دنیای گیاهان پاورپوینت فصل دوازدهم علوم تجربی پایه نهم دنیای گیاهان
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت فصل دوازدهم علوم تجربی پایه نهم دنیای گیاهان پاورپوینت فصل دوازدهم علوم تجربی پایه نهم دنیای گیاهان
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 11 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): دنیای سرد و گرم پاورپوینت درس 11 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): دنیای سرد و گرم
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت راهکارهای مجازی سازی در دنیای شبکه امروز VmWare پاورپوینت راهکارهای مجازی سازی در دنیای شبکه امروز VmWare
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 4 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): دنیای جانوران پاورپوینت درس 4 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): دنیای جانوران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 5 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): دنیای گیاهان پاورپوینت درس 5 علوم تجربی پایه اول دبستان (ابتدائی): دنیای گیاهان
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت پروژه ربات تعقیب صورت با میکروکنترلر و دو سروو موتور پاورپوینت پروژه ربات تعقیب صورت با میکروکنترلر و دو سروو موتور
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

چطور یک پاورپوینت عالی برای ارائه تهیه کنیم؟
آموزش گام به گام ساخت پاورپوینت برای ارائه (بصورت تصویری و با مثال)
آموزش پاورپوینت
برنامه نویسی چیست؟ یادگیری بهترین زبان های برنامه نویسی
معیار های ایده آل برای انتخاب دوربین مناسب برای عکاسی در طبیعت
بهترین تشک برای کمر درد
اصلاح موی بدن برای مردان مفید است یا مضر؟
۱۱ روش برای افزایش فواید پیاده‌روی
کفی طبی ژله‌ای برای درمان و پیشگیری از مشکلات پا
بهترین ردیاب خودرو برای شما کدام است؟
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی