فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟افزایش اعضای کانال تلگرام رایگان, ربات افزایش ممبر تلگرام

ارائه محتوای مناسب و ارزشمند از راههای افزایش اعضای کانال در تلگرام است

 

افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است. در این مطلب موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد.با ما همراه باشید.

 

در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول نظیر ربات ها و نرم افزارهایی که در این روزها در اینترنت فراوان یافت می شود ، نه تنها موثر نخواهد بود بلکه در بیشتر موارد باعث هدر رفتن زمان و پول شما خواهد شد. روش هایی که در این مطلب برای افزایش اعضای کانال تلگرام معرفی شده است ، همه کاملا استاندارد، موثر و کاربردی‌ست.پس بهتر است به جای فکر کردن به راه های میانبر و روش های غیر معمول ، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

 

مالک و سازنده کانال به عنوان مدیر اصلی می تواند در بدو ساخت کانال تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه (Mutual Contacts یعنی مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید و آنها نیز شماره شما را دارند) خود را به کانال اضافه کند. این عمل برای استارت کار و شروع فعالیت کانال به عنوان یک محرک مناسب از طرف تلگرام به سازنده کانال داده شده است تا کار رشد کانال سرعت بیشتری پیدا بکند. اما مشکل بزرگ این روش این است که عضویت افراد بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت می گیرد و ممکن است باعث ناراحتی و به طبع ترک کانال توسط آنها شود.

 

خیلی از دوستان در این مدت از من سوال می کنند که مثلاً چطور یک لیست شماره (مثل فایل اکسل، متنی و …) را وارد اعضاء کانال کنیم؟ یا مثلاً چطور بیشتر از ۲۰۰ نفر را به کانال اضافه کنیم؟ و سوالاتی از این دست. باید به اطلاع همه دوستانی که این سوال ها را دارند برسانم که می توان فقط و فقط ۲۰۰ نفر از مخاطبین Mutual را به کانال اضافه کرد. اضافه کردن لیست شماره و یا مخاطب بیشتر توسط مدیر فعلاً امکان پذیر نیست و شاید در نسخه های بعدی تلگرام چنین قابلیت هایی به آن اضافه شود که بنظر خودم دور از انتظار است.

 

۱- ارائه و تولید محتوای مناسب و ارزشمند
باید اعتراف کنم که بهترین راه جذب مخاطب برای کانال تولید محتوای ارزشمند است طوری که مخاطبین فعلی کانال مجاب به بازنشر آن در گروه های دیگری که در آنها عضو هستند شوند و افراد عضو در آن گروه ها با دیدن مطالب بازنشر شده از کانال شما و پسندیدن آن به عضویت در کانال شما تشویق شوند. برای این منظور توجه به توصیه های زیر می تواند مفید باشد:

تصویر لوگو و توضیحات (Description) مناسبی برای کانال خود انتخاب کنید.
در انتهای هر پستی (متن یا تصویر) که در کانال منتشر می کنید شناسه (ID, Username) کانال یا URL (لینک) آن را قراردهید تا اگر پست های کانال در جایی دیگر توسط اعضاء فوروارد میشوند لینک کانال هم فرستاده شود.

 

اگر در گروههایی عضو هستید مطالب کانال خود را با لینک زیر آن در گروهها منتشر (Forward) کنید تا توسط اعضاء گروه ها دست به دست شود. این عمل یکی از موثرترین راه ها می باشد. البته بیاد داشته باشید در تبلیغ کانال حتما از عکس و تصویر و لینک دعوت استفاده کنید.

 

۲- انتخاب موضوع و هدف مناسب
ابتدا هدف خود از ساخت کانال مشخص کنید و به هیچ عنوان بعد از مدتی لینک و موضوع کانال و تغییر ندهید، سعی کنید مطالب مرتبط با نام و پیشینه کانال منتشر کنید تا از ریزش اعضاء جلوگیری شود. مثلاً اگر در کانالی که از اسم و توضیحات آن برمی آید که یک کانال علمی باشد مطلب طنز یا سیاسی ارسال شود ممکن است برخی از اعضاء از این موضوع خوششان نیاید و کانال را ترک کنند.
همچنین موضوع کانال خود نقش کلیدی در آینده آن دارد. به طور مثال کانال های سرگرمی و حاوی مطالب طنز بهتر از کانالهای تجاری، علمی و … در جذب اعضا موفق هستند.

 

۳- انجام تبادل لینک با دیگر کانال ها بخصوص کانال های پربازدید
راه دیگری که می تواند خیلی سریع به رشد اعضاء کانال تان کمک کند انجام تبلیغ در کانال های پر مخاطب در خود تلگرام میباشد که اینکار خود به دو روش تبلیغ متقابل و تبلیغ پولی انجام می گیرد.

 

در روش تبلیغ متقابل (که به مبادله لینک هم معروف است) شما می توانید با مدیر کانال دیگری بر سر این موضوع که شما تبلیغ کانال وی را در کانال خود قرار دهید و در عوض وی نیز کانال شما را در کانال خود تبلیغ کند توافق کنید. کاری که این روزها در بسیاری از کانال ها مشاهده می کنید. البته کانال ها معمولا با تعداد اعضاء برابر تبادل لینک را انجام می دهند.

 

نکته مهم دیگر اینکه تبادل لینک در یک دوره ابتدائی جذابیت دارد ولی استفاده بیش از اندازه از آن باعث افت کیفیت کانال و خود دلیلی برای ترک کانال توسط اعضاء می شود. سعی کنید در روز یک یا نهایتاً دوبار اینکار را انجام دهید.
در روش دوم که مختص کانال های با اعضاء بالای ۱۰۰ هزار نفر است مدیران کانال با دریافت مبالغی اقدام به تبلیغ کانال شما در کانال خود خواهند کرد.

 

افزایش اعضای کانال تلگرام رایگان, ربات افزایش ممبر تلگرام

 

۴- تبلیغ کردن کانال در رسانه های دیگر
یکی از راه های موثر دیگر در افزایش اعضای کانال تلگرام انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وب سایت های اینترنتی است. برای اینکار می توانید با جستجو در گوگل و پیدا کردن وب سایت هایی که لیست کانال های تلگرام را به اشتراک می گذارند در آن وب سایت ها اقدام به به اشتراک گذاری اطلاعات کانال خود کنید مثلاً بصورت ارسال نظر (Comment) و …
همچنین استفاده از دیگر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، گوگل پلاس، لاین و … نیز می تواند مفید باشد.

 

۵- نگه داشتن عضو مهمتر از جذب عضو جدید
یکی از مهمترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام حفظ آنها در کانال است. یعنی شما باید بتوانید درکانال جاذبه ای ایجاد کنید که اگر عضو جدیدی به کانال وارد شد به ماندن در کانال تشویق شود. در همه کانال ها همواره جذب عضو وجود دارد اما در بسیاری از آنها ریزش اعضاء بقدری است که نتنها رشدی در تعداد اعضاء دیده نمی شود بلکه کاهش در تعداد اعضاء قابل لمس می شود.

 

۶- کار تیمی مستمر
کانال تلگرام این قابلیت را دارد که چند مدیر (Admin) انتخاب کنید، اگر افراد مورد اعتمادی میشناسید آنها را ادمین کنید تا به شما در انتشار مطالب کانالتان کمک کنند. با تولید مطالب با کیفیت بیشتر بطبع احتمال انتشار آنها در دیگر گروهها و جذب عضو بالاتر خواهد رفت. البته سعی کنید ادمین های کانال زیاد نباشند چون ممکن است از آن طرف بام بیوفتید و با تولید محتوای زیاد عده ای از اعضاء بدلیل عدم وقت برای چک کردن همه آنها کانال را ترک کنند.

 

دیگر اینکه اگر کانال دارای چند مدیر است حتما طبق یک برنامه جاری همیشه یک مدیر آنلاین داشته باشید. همچنین با مدیران خود همفکر شده و مشورت کنید تا بتوانید مطالب بهتر و ارزشمندتری منتشر کنید.

 

و چند نکته مهم دیگر
سعی کنید حتماً نوع کانال عمومی باشد، هر کاربر می تواند ۴ کانال عمومی (Public) داشته باشد. زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجو کاربران نمایش داده می شوند و این خود می تواند یکی از راه های جذب عضو باشد.

 

تا جای ممکن سعی کنید لینک کانال را کوتاه و با معنی انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آن را براحتی بخاطر سپرده و در تایپ آن مشکلی نداشته باشند. هرچند که الان انتخاب شناسه مناسب بدلیل کثرت کانال ها کار سختی شده است.

 

تکرار مطالب باعث افت جذابیت کانال می شود. بنابراین از ارسال مطالب تکراری خودداری کنید.

 

مطالب را براساس یک زمانبندی مشخص شده انتشار بدهید. جوری نباشد که در یک ساعت ۱۰۰ مطلب منتشر کنید و در بقیه روز هیچ مطلبی منتشر نکنید.همچنین سعی کنید از ساعت ۱۲ شب تا حدود ۹ صبح مطلبی در کانال تلگرام خود منتشر نکنید. در صورت رعایت این موضوع امکان خارج شدن کاربران از کانال بسیار بالا خواهد رفت.

 

جمع بندی
تمام مواردی که در بالا گفته شد ، روش های درست و مناسب برای افزایش اعضای کانال تلگرام است با این حال، بهترین راه افزایش اعضای کانال تلگرام تولید محتوای ارزشمند است و داشتن کمی صبر و مداومت در تولید محتوا خود باعث رشد بمرور که روز بروز سریع تر خواهد شد می شود.

منبع:gadgetnews.irچند گام بالاتر

  • آموزش ترفندهای تلگرام
  • این چند کار را در فیس‌بوک انجام ندهید
  • با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید
  • ده ترفند برای اینکه استاد تمام اینستاگرام شوید
  • هر آنچه ‌باید در‌باره اینستاگرام و کار با آن بدانید
  • ویرایش تصاویر در گوگل پلاس

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

تبعات مثبت و منفی افزایش تولیدات در شبکه نمایش خانگی
آشنایی با انواع کابل های اتصال
افزایش سرعت اینترنت در ویندوز 10
ترفندهای افزایش سرعت ویندوز 10
افزایش تعداد فیلم‌های کارگردان‌های زن در آمریکا
ترفندهای کاربردی افزایش سرعت ویندوز 7 ، 8 و 10
تنظیماتی برای افزایش امنیت در ویندوز 10
چگونه عمر تلفن بیسیم را افزایش دهیم؟
7 روش برای آنکه سرعت کامپیوترتان را افزایش دهید
واتس اپ قابلیت چت‌های ویدیویی گروهی را به حداکثر ۸ عضو افزایش داد

   محصولات مشابه  

اکستندر افزایش طول HDMI با کابل شبکه تا 30 متر سیم دار اکستندر افزایش طول HDMI با کابل شبکه تا 30 متر سیم دار
مشاهده مشخصات و خرید

کابل افزایش طول USB تحت شبکه دی نت مدل RJXT کابل افزایش طول USB تحت شبکه دی نت مدل RJXT
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل 187 طول 5 متر کابل HDMI مدل 187 طول 5 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل INV-098 طول 3 متر کابل HDMI مدل INV-098 طول 3 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI دی-نت مدل D-86 طول 3 متر کابل HDMI دی-نت مدل D-86 طول 3 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل INV-182 طول 1.5 متر کابل HDMI مدل INV-182 طول 1.5 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل 183 طول 1 متر کابل HDMI مدل 183 طول 1 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل INV-188 طول 5 متر کابل HDMI مدل INV-188 طول 5 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل INV-097 طول 1.5 متر کابل HDMI مدل INV-097 طول 1.5 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI وریتی مدل 186 طول 3 متر کابل HDMI وریتی مدل 186 طول 3 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI یوگیرین مدل 8K طول 2 متر کابل HDMI یوگیرین مدل 8K طول 2 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل TST کد 2021 طول 1.8 متر  غیر اصل کابل HDMI مدل TST کد 2021 طول 1.8 متر غیر اصل
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI کی نت پلاس مدل KP176 طول 0.7 متر کابل HDMI کی نت پلاس مدل KP176 طول 0.7 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI کی نت پلاس مدل KP176 طول 1.8 متر کابل HDMI کی نت پلاس مدل KP176 طول 1.8 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI کی نت پلاس مدل KP176 طول 5 متر کابل HDMI کی نت پلاس مدل KP176 طول 5 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI کنفی طول 10 متری کابل HDMI کنفی طول 10 متری
مشاهده مشخصات و خرید

کابل 2.0 HDMI کی نت پلاس مدل KP_HD4K طول 10 متر کابل 2.0 HDMI کی نت پلاس مدل KP_HD4K طول 10 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل 2.0 HDMI کی نت پلاس مدل KP_HD4K طول 15 متر کابل 2.0 HDMI کی نت پلاس مدل KP_HD4K طول 15 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI مدل BN39-01997D طول 1.5 متر کابل HDMI مدل BN39-01997D طول 1.5 متر
مشاهده مشخصات و خرید

کابل HDMI باسئوس مدلCADKLF-F01 طول 2 متر کابل HDMI باسئوس مدلCADKLF-F01 طول 2 متر
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

راهنمای خرید گوشی تلفن تحت شبکه
۱۱ روش برای افزایش فواید پیاده‌روی
۹ نکته برای افزایش رتبه الکسا
نحوه انتخاب یک کابل شارژر
راهنمای جامع خرید کابل USB برای همه گوشی‌ها
آشنایی با انواع کابل های انتقال تصویر – راهنمای جامع
راهنمای خرید شارژر گوشی های موبایل؛ کدام شارژ و کابل بیشتر به کارتان می آید؟
لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی