فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمزخوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمزروی فرش قرمز مردان خوش تیپ بسیاری هستند و امسال بازیگران ایرانی هم جزو این لیست بودند.


شاید تشریفات برگزاری فستیوال ها و جشنواره ها جایگاه خود را در دنیا پیدا کرده باشند اما در کشور ما به خاطر نبود رویدادهای هنر سوم (تئاتر، سینما، فشن) این موضوع تا امروز در سایه غربت به سر برده است. البته گذر زمان بالاخره فرصت حضور را برای ما جماعت هنر دوست ایران زمین نیز فراهم کرد. یکی از این رویدادهای پرمخاطب رویدادهای سینمایی است که در داخل کشور جشنواره های «فجر» و «حافظ» سکان دار این ایونت ها هستند و در خارج از کشور هم فستیوال های بزرگ و معتبری همچون اسکار و کن که در سال های گذشته کاروان هنری سینمای ایران حضور موفقی در آنها داشته اند.

امسال نیز هنرمندان ایرانی کارنامه هنری خود را در جشنواره کن با فیلم «ناهید» محک زدند. در این جا قصد داریم طریق پوشش بازیگران حاضر در کن 2015 را بررسی کنیم تا به یک اصل در فشن پی ببریم.

پوشش هایی که منحصر به مراسم و فستیوال های رسمی هستند، معمولا به دو گونه اتفاق می افتند. در حالت اول خود بازیگر لایف استایل خاص خودش را با پوشش خود به نمایش می گذارد. اما در حالت دوم طراح لباس و یا یک موسسه فشن، لباس مراسم را براساس فیزیک بازیگر طراحی کرده و دوخت را انجام می دهند تا در روز مراسم بازیگر با دلگرمی به این که پوشش خود را از یک متخصص الهام گرفته در رویداد حضور پیدا کند.

اما با توجه به شکوفایی صنعت مد در ایران باید اصول اولیه این حوزه به طور صحیح اعمال شود. در این زمینه می توان به شناخت روان شناسی رنگ ها و استفاده صحیح آن در پوشش اشاره داشت. می توان گفت رعایت بهداشت روانی و رعایت خط قرمزهای این صنعت در ایران حائز اهمیت است. اما در جشنواره کن امسال این آیتم ها به طور جدی لحاظ نشده و حضور بازیگران ایرانی به هویت و پوشش ایرانی جلا نبخشیده است.

در مورد شخصیت های مهم و سلبریتی ها، اولین نکته ای که به چشم بیننده می آید نوع پوشش آنهاست و حتی پیش از آن که کلام شنیده شود این لباس است که به چشم می آید. بنابراین لازم است هنرمندان ایرانی بیشترین توجه را به این نکته داشته باشند و پوشش خودشان را براساس فرهنگ ایرانی ارتقاء ببخشند. صنعت مد در ایران یک صنعت قدیمی است به طوری که این صنعت از دوره قاجار در ایران روند پیدایش خود را طی کرده و هم اکنون به جایگاهی مهم دست یافته است.

پس نادیده گرفتن آن به معنی نشاختن این صنعت در کشور ایران تلقی می شود. از اینها گذشته، بحث لایو- مدل نیز در اینجا مطرح می شود که یک شخص چگونه می تواند از طریق بازی با اعضای بدن خود (ایستادن، راه رفتن، نشستن، حرکات دست و...) محصول و برندی را که به تن کرده است به بهترین نحو و زیباتر به بیننده نشان دهد. لایو - مدل یا همان مدلینگ ترویجی در دنیا جریان ساز بوده و به رشد فرهنگ اقتصادی کشورها کمک کرده است. امید است که این صنعت با یادگیری صحیح در کشورمان و با حمایت مسئولان پیشرفت کرده و هنرمندان با رعایت درست آن به الگویی مناسب برای دیگران بدل شوند.

معرفی مردان خوش تیپ روی رش قرمز,جشنواره فیلم کن

نوید محمدزاده پوشش کلاسیک با کات موی خاص و فشن روی فرش قرمز ظاهر شد


شاید پوشش کلاسیک با کات موی خاص و فشن ترکیبی عجیب برای این بازیگر رقم زده باشد. این بازیگر در ردکارپت کن 2015، با دو پوشش ظاهر شد. پوشش اول از یک لایف استایل فشن و دارای المان های اگزجره مد تشکیل می شد که از فرم های پوششی مثل کمربندشال و یقه اسکی در آن استفاده شده بود، و پوشش دوم را یک پوشش کلاسیک تشکیل می داد.

شاید این پارادوکس ظاهری با آنکادر کردن ریش صورت کمتر به چشم می خورد. قابل ذکر است که این بازیگر در ردکارپت کن، حرکتی نو در باب هنر فشن داشته و برای ما ایرانیان این حرکتی رو به جلو در این صنعت خواهدبود. اما باید توجه داشت که هنر آراستن مو و آرایشگری با طراحی لباس مکمل یکدیگر هستند و ممکن است با در نظر نگرفتن هارمونی این دو هنر هر یک به دیگری ضربه بزند.

مردان خوش تیپ روی فرش قرمز,خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز

پژمان بازغی با انتخاب های کلاسیک اش پوششی موجه داشت


این بازیگر با انتخاب های کلاسیک اش پوششی موجه داشت و البته کمتر خود را نسبت به همتایش مورد محک و قضاوت قرار داد. اگرچه با توجه به سابقه فعالیت این بازیگر به عنوان فتو-مدل برای برند داخلی پوشاک، شاید از پوشش او انتظار بیشتری می رفت. در این ردکارپت، نوع بستن پاپیون برای بازیگران نکاتی مانند دوبل ایستادن پاپیون و ناموزون بودن را به همراه داشت.

جشنواره کن در سال 2015, تصاویر خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز

برد پیت با موهای بلند و صاف شده که تا حدود زیادی به چهره سینمایی او کمک می کند


همان طور که می دانید برد پیت پیش از ورود به عالم بازیگری به عنوان مدل در شوهای زنده مشغول به کار بوده است. حتی در این عکس از طرز راه رفتن، حرکات انگشت و حرکات موزون دست و پای او می توان به این نتیجه رسید که این بازیگر 52 ساله همچنان در دنیای فشن حرف هایی برای گفتن دارد. در این جا استایل او را با موهای بلند و صاف شده می بینیم که تا حدود زیادی به چهره سینمایی او کمک می کند. ضمن این که کت و شلوار کلاسیک همراه با شال کمر، تیپی متفاوت از او در جشنواره کن امسال به نمایش گذاشته بود.

خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز,معرفی مردان خوش تیپ روی رش قرمز

ریان گسلینگ ، یک ایراد در مورد این بازیگر می توان به رعایت نکردن زیبایی موها اشاره کرد


کت و شلوار یقه آرشال این بازیگر همراه با پیراهن کلاسیک بدون پاپیون و کراوات، استایلی متفاوت را برای او ایجاد کرده، اما بهتر این بود که با گذاشتن فقط یک دست در جیب شلوارش به ایستادن خود جلا می بخشید. به عنوان یک ایراد دیگر در مورد این بازیگر می توان به رعایت نکردن زیبایی موها اشاره کرد.

مردان خوش تیپ روی فرش قرمز,خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز

جیمز فرانکو با ست کردن نادرست لباسش نشان می دهد که از دنیا مد چیز زیادی نمی داند


استایل ایستادن این بازیگر بسیار ضعیف است. ضمن این که با ست کردن نادرست لباسش نشان می دهد که از دنیا مد چیز زیادی نمی داند. باز گذاشتن زیاد پاها و قرار دادن دو دست در جیب استایل او را به هم ریخته است. اما در کنار تمام این نکات منفی، اگر بخواهیم به یک نکته مثبت در مورد جیمز فرانکو اشاره کنیم باید گفت او می داند چه استیل مویی به چهره اش می آید.

تصاویر خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز,معرفی مردان خوش تیپ روی رش قرمز

وودی آلن در کن 2015 با ظاهری کلاسیک و پارچه ای فاخر به روی فرش قرمز آمد


نحوه ظاهرشدن هنرمندان در این نوع رویدادها نشانگر رویکرد و دیدگاه آنها نسبت به آن رویداد هنری نیز هست. وودی آلن که علاقه ای به ظاهر شدن در مراسم و ردکارپت اسکار ندارند در کن 2015 با ظاهری کلاسیک و پارچه ای فاخر به روی فرش قرمز آمد.

جشنواره کن در سال 2015,خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز

لئوناردو دی کاپریو با ظاهری کلاسیک و نوع اصلاح صورت مشخص خود را به نمایش گذاشته بود


این بازیگر به این اصل مهم در فشن که نوع ریش و مدل مو ارتباطی موثر با نحوه لباس پوشیدن دارد توجه داشته و لایف استایل خود را با ظاهری کلاسیک و نوع اصلاح صورت مشخص (پروفسوری) به نمایش گذاشته بود.

مردان خوش تیپ روی فرش قرمز,تصاویر خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز

جیک گیلینهال با موهای کلاسیک و ته ریش متناسب با این موها جلوه زیبایی به خود بخشید


این بازیگر با استایل موهای کلاسیک و ته ریش متناسب با این موها توانسته جلوه زیبایی به صورت خود ببخشد. ظاهری کلاسیک همراه بازی دست درست در این عکس او نمایان گر همه چیز هست. اما بهتر آن بود که با کشیدن بیشتر مچ دستش از زیر لباس می توانست ساعت خود را بهتر به مخاطب نشان دهد.

تصاویر خوش تیپ ترین مردان روی فرش قرمز,مردان خوش تیپ روی فرش قرمز

به پوشش نامتقارن پاپیون با کتی که جلوه زیبایی به تن تام هیدلستون ندارد اشاره می کنیم


در مورد پوشش این بازیگر می توانیم به نامتقارن بودن پاپیون همراه با کتی که جلوه زیبایی به تن او ندارد اشاره کنیم. حالت پاهای او و همچنین حالت گذاشتن دست ها بر روی پا ایراد دارد. حتی می توان به این نکته اشاره کرد که این بازیگر استایل مناسب موی خود را نمی داند و نکته بدتر این که اکت و میمیک صورت او مقابل دوربین بسیار ضعیف است.

در پایان می توان به این نکته اشاره کرد، بازیگرانی که علم بازیگری و صنعت مدلینگ را با هم دارند به هنگام ایستادن و عکاسی از آنها در این فستیوال ها عکس هایی موفق تر ارائه می دهند.

منبع : مجله دیده باندر جستجوی مد

  • بچه های مشهور هالیوودی که در سال 2012 متولد شدند
  • رتبه لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن
  • رتبه لباس لیلا حاتمی در جشنواره کن
  • زندگی نامه کامل موسس ZARA به روایت تصویر
  • لباس عجیب Kim kardashian در هفته مد پاریس
  • ملکه های زیبایی جهان از سال 2000 تا 2012

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

شهید سلیمانی جهانی‌ترین سردار ایرانی در عرصه مقاومت است
تاثیر خارق‌العاده هوش مصنوعی بر کارآیی بیشتر گوشی‌های هوشمند
محبوب‌ترین برنامه‌های رادیویی در ایران
گران‌قیمت‌ترین خودرو‌های بازار ایران
عجیب‌ترین خودرو‌هایی که در ایران خواهیم دید (۱)
عجیب‌ترین خودرو‌هایی که در ایران خواهیم دید (۲)
روز جهانی «پیتزای بیت‌کوینی» مبارک!
نحوه ضبط صدا در پاورپوینت
آموزش گام به گام پاورپوینت (قسمت اول)
نحوه تبدیل پاورپوینت به ورد

   محصولات مشابه  

کامل ترین پاورپوینت جنگ جهانی دوم و تاثیر آن در ایران کامل ترین پاورپوینت جنگ جهانی دوم و تاثیر آن در ایران
مشاهده مشخصات و خرید

موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران بحث تاثیر روند جهانی شدن موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران بحث تاثیر روند جهانی شدن
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان ایران در جنگ جهانی اول در 38 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان ایران در جنگ جهانی اول در 38 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان اشغال ایران در جنگ جهانی دوم در 69 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان اشغال ایران در جنگ جهانی دوم در 69 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان اقتصاد ایران و جهانی شدن در 23 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان اقتصاد ایران و جهانی شدن در 23 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 6 تاریخ ایران و جهان معاصر پایه دوازدهم انسانی جنگ جهانی اول و ایران پاورپوینت درس 6 تاریخ ایران و جهان معاصر پایه دوازدهم انسانی جنگ جهانی اول و ایران
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت در موردکار گروهی در مورد تاثیر جهانی شدن در توسعه کشور ها دانلود پاورپوینت در موردکار گروهی در مورد تاثیر جهانی شدن در توسعه کشور ها
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت تاثیرجنگ جهانی اول در ایران پاورپوینت تاثیرجنگ جهانی اول در ایران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت مطالعات اجتماعی قدیمی ترین سکونتگاه های ایران - 50 اسلاید پاورپوینت مطالعات اجتماعی قدیمی ترین سکونتگاه های ایران - 50 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینت درس 18 مطالعات هفتم قدیمی ترین سکونتگاه های ایران دانلود پاورپوینت درس 18 مطالعات هفتم قدیمی ترین سکونتگاه های ایران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم قدیمی ترین سکونتگاه های ایران پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم قدیمی ترین سکونتگاه های ایران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم قدیمی ترین سکونتگاه های ایران پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم قدیمی ترین سکونتگاه های ایران
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت بررسی تطبیقی مالکیت معنوی در حقوق ایران و (wtoسازمان تجارت جهانی) پاورپوینت بررسی تطبیقی مالکیت معنوی در حقوق ایران و (wtoسازمان تجارت جهانی)
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت درس 8 تاریخ ایران و جهان معاصر پایه دوازدهم انسانی جنگ جهانی دوم و جهانِ پس از آن پاورپوینت درس 8 تاریخ ایران و جهان معاصر پایه دوازدهم انسانی جنگ جهانی دوم و جهانِ پس از آن
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود پاورپوینتکار گروهی در مورد تاثیر جهانی شدن در توسعه کشور ها دانلود پاورپوینتکار گروهی در مورد تاثیر جهانی شدن در توسعه کشور ها
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت شرایط اقلیمی مناطق ایران و تاثیر آن بر معماری پاورپوینت شرایط اقلیمی مناطق ایران و تاثیر آن بر معماری
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت-تاثیر اقلیم بر معماری در ایران- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt پاورپوینت-تاثیر اقلیم بر معماری در ایران- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt
مشاهده مشخصات و خرید

کامل ترین پاورپوینت دهه فجر کامل ترین پاورپوینت دهه فجر
مشاهده مشخصات و خرید

کامل ترین پاورپوینت تکم کامل ترین پاورپوینت تکم
مشاهده مشخصات و خرید

کامل ترین پاورپوینت کشتی نوح کامل ترین پاورپوینت کشتی نوح
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

بهترین و دقیق ترین فشارسنج های دیجیتال در ایران کدامند؟
راهنمای خرید فشارسنج دیجیتالی / پر فروش ترین فشارسنج های دیجیتالی در ایران
آموزش پاورپوینت
راهنمای کامل انتخاب گردنبند مناسب
راهنمای کامل خرید لوازم آشپزخانه
آموزش مقاله نویسی کامل و گام به گام به همراه مثال
چطور یک پاورپوینت عالی برای ارائه تهیه کنیم؟
آموزش گام به گام ساخت پاورپوینت برای ارائه (بصورت تصویری و با مثال)
۸ ماشین ظرفشویی برتر در بازار ایران از دید کاربران
مقایسه ۵ ترازوی آشپزخانه موجود در بازار ایران
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی