فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

چگونگی نحوه استفاده از برنامه ایمیل در ویندوز 10



چگونگی نحوه استفاده از برنامه ایمیل در ویندوز 10



 

دلایل متعددی وجود دارد که چرا شما ممکن است بخواهید از یک برنامه دسکتاپ برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده کنید - درست همانطور که در گوشی شما انجام می شود - و باید کمی تعجب برانگیز باشد که ویندوز 10 شامل مشتری ایمیل خود است.

 

به صورت ساده ایمیل را فراخوانی می کند، این برنامه می تواند هر یک از سرویس های بزرگ وب پست مانند یاهو، آیکلاد و جیمیل را اداره کند و شما می توانید از آن برای کار با یک آدرس ایمیل یا چندین آدرس استفاده کنید. در حقیقت، این یکی از دلایلی است که از یک برنامه برای پست الکترونیک استفاده می کند. دسترسی آسان به تمام ایمیل های شما در یک مکان بسیار ساده است و نیازی به رفتن به ایمیل های بین حساب ها نیست.

 

 

1. راه اندازی یک حساب ایمیل

اولین بار که Mail را راه اندازی می کنید، از شما خواسته می شود تا یک یا چند حساب ایمیل را اضافه کنید. برای شروع کار Add Account را کلیک کنید. در مورد حساب های پست الکترونیکی وب، همه چیز بسیار ساده است. سرویس مورد استفاده خود را انتخاب کنید و آدرس ایمیل و گذرواژه خود را هنگام ارسال درخواست وارد کنید. از گزینه « Account option» برای اضافه کردن حسابهای POP و IMAP استفاده کنید و از شما خواسته می شود تا جزئیات سرور را وارد کنید.

 

 

2. اضافه کردن حساب های بیشتر

این احتمال وجود دارد که شما بیش از یک حساب ایمیل داشته باشید. یکی از مزایای استفاده از برنامه ایمیل این است که شما می توانید به همه آنها در همان مکان دسترسی داشته باشید. اگر تصمیمی برای افزودن بیشتر در زمان بعد دارید، می توانید روی برچسب حساب کاربری سمت چپ ایمیل کلیک کنید و سپس قبل از وارد کردن جزئیات لازم بر روی Add account کلیک کنید.

 

 

3. صندوق پستی خود را لینک دهید

به طور پیش فرض ایمیل ، ایمیل های مختلف را از حساب های مختلف جدا می کند - و شما می توانید بین صندوق های پستی خود با استفاده از منو در قسمت سمت چپ حرکت کنید. با این حال ممکن است ترجیح دهید همه چیز را در یک مکان ببینید. برای انجام این کار، روی لینک حساب ها به سمت چپ کلیک کنید و سپس ‘Link inboxes’ را به سمت راست بکشید. دو یا چند حساب ایمیل را انتخاب کنید، نام برای صندوق ورودی ترکیبی را وارد کنید و روی دکمه  "Save" کلیک کنید.

 

 

4. تنظیمات همگام سازی صندوق پستی را تغییر دهید

روی Accounts کلیک کنید (سمت چپ)، سپس روی یک حساب کاربری در سمت راست کلیک کنید. همچنین با تغییر یک برچسب حساب، شما همچنین می توانید نحوه هماهنگ سازی ایمیل را تغییر دهید. روی «Change mailbox sync settings» کلیک کنید و از منوهای کشویی استفاده کنید. شما همچنین می توانید تقویم و مخاطبین خود را همگام کنید.

 

 

5. نوار navigation را آشکار یا پنهان کنید

نوار ناوبری سمت چپ مفید است اگر شما حساب های متعدد ایمیل، و یا اگر شما دائما بین پوشه های ایمیل در حال پرش هستید. با این حال، با کلیک کردن روی آیکون سه خط به سمت چپ بالای پنجره برنامه، می توانید رابط را تعریف کنید. این صفحه را به سمت فضای بیشتری بر می گرداند. کلیک کردن بر روی آیکون دوباره آن را آشکار می کند.

 

 

6. ارسال، دریافت و پاسخ به ایمیل

ارسال یک ایمیل جدید به همان اندازه ساده است ، با کلیک روی ‘New mail’ در قسمت چپ است. پاسخ به ایمیلهایی که دریافت میکنید نیز ساده است. همانطور که پست الکترونیکی جدید وارد می شود، روی صندوق پستی مرتبط کلیک کنید و پیامی را برای مشاهده در پنجره پیش نمایش در سمت راست پیام های خوانده نشده انتخاب کنید، پیام های خوانده نشده پررنگ هستند. در بالای پنجره پیش نمایش دکمه هایی برای پاسخ دادن به پیام ها، حذف آنها، علامت گذاری آنها و موارد دیگر هستند.

 

 

7. باز کردن چندین پیام

ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که می خواهید دو ایمیل کنار هم مشاهده کنید، اما پنجره پیش نمایش فقط یک پیام را در یک زمان نشان می دهد. برای جلوگیری از این، یک ایمیل را که میخواهید مشاهده کنید انتخاب کنید و روی دکمه ‘Open message in new window’ کلیک کنید که در سمت راست از فیلد «From» ظاهر میشود. حالا ایمیل دیگری انتخاب کنید و روند را قبل از تغییر مجدد پنجره ها به صورت لازم انجام دهید.

 

 

8. اقدامات سریع ایمیل

برای انجام اقدامات خاص نیازی به باز کردن یک ایمیل نیست. اگر ماوس خود را بر روی یک ایمیل در ستون صندوق پستی قرار دهید، سه نماد پاپ آپ ظاهر می شود. از این برای  بایگانی کردن، حذف یا پرینت ایمیل استفاده کنید. گزینه دوم مفید است اگر می خواهید در مورد ایمیل بعدا یادآوری کنید. شما همچنین می توانید با کلیک راست بر روی یک ایمیل و استفاده از منوی آن برای اقدامات دیگر را انجام دهید.

 

 

9. پوشه های مورد علاقه

پوشه ها یک راه عالی برای نگه داشتن صندوق ورودی خود هستند. صندوق ورودی شما به طور پیش فرض به چندین پوشه تقسیم می شود، اما می توانید پوشه های بیشتری ایجاد کنید. روی ‘Folders’  در قسمت چپ کلیک کنید، سپس روی دکمه «+» در منوی ظاهر شده کلیک کنید. نام پوشه ی که ایجاد میکنید را وارد کنید و [Enter] را فشار دهید. برای ایجاد یک پوشه به مورد دلخواه، روی آن کلیک راست کرده و گزینه ‘Add to Favourites’ را انتخاب کنید.

 

 

10. گزینه های ایمیل دستی

تنظیمات دیگری برای ایمیل شما وجود دارد. برای مثال، در Settings > Personalisation، می توانید رنگ و تصویر پس زمینه مورد استفاده در برنامه را تغییر دهید، در بخش Font به شما اجازه می دهد ظاهر ایمیل ارسال شده از طریق هر یک از حساب های خود را تغییر دهید. و در بخش Signature شما می توانید متن را که در انتهای تمام ایمیل های خروجی شما اضافه شده است سفارشی کنید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت



چند گام بالاتر

  • 2 راه برای حذف دکمه‌ی Shutdown از صفحه‌ی ورود به ویندوز
  • افزايش كارايي ويندوزبااستفاده ازسرويسها
  • افزایش سرعت کامپیوتر در ویندوز 8 و خانه تکانی آن
  • جلوی دسترسی به محتویات درایوتان رابگیرید!
  • حالت مطالعه در مرورگر مایکروسافت
  • خاموش و روشن‌های مک

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

لزوم تعریف یک اکوسیستم جدید در آموزش و پرورش
چگونگی بررسی Spelling و گرامر در مایکروسافت ورد
بررسی پیشرفت سامانه‌های حمل و نقل فضایی ساخت کشور
سریع ترین اینترنت جهان توسعه یافت
بررسی فیلم های فاخر جهان در سینما حکمرانی
لزوم توسعه پژوهش‌سرا‌های دانش آموزی
توسعه فناوری شارژ تلفن همراه از راه دور
کرونا در جهان؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل می‌کند
تأثیر هوش مصنوعی بر توسعه برنامه‌های تلفن همراه
برند «حلال» فرصتی برای توسعه فناوری‌های بومی غذا

   محصولات مشابه  

بررسی و چگونگی موانع توسعه آموزش و پرورش در کشور های جهان سوم بررسی و چگونگی موانع توسعه آموزش و پرورش در کشور های جهان سوم
مشاهده مشخصات و خرید

بررسي‌ آموزش‌ و پرورش‌ و تعاليم‌ تربيتي آن در تمدن کشور یونان و ضميمه‌ آموزش‌ و پرورش‌ ايران‌ باستان بررسي‌ آموزش‌ و پرورش‌ و تعاليم‌ تربيتي آن در تمدن کشور یونان و ضميمه‌ آموزش‌ و پرورش‌ ايران‌ باستان
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت آموزش و پرورش و توسعه پاورپوینت آموزش و پرورش و توسعه
مشاهده مشخصات و خرید

اثر عوامل فرهنگی بر پیاده سازی استاندارد های جهانی حسابداری (IFRS) در یک کشور در حال توسعه (جهان سوم اثر عوامل فرهنگی بر پیاده سازی استاندارد های جهانی حسابداری (IFRS) در یک کشور در حال توسعه (جهان سوم
مشاهده مشخصات و خرید

گزارش کارآموزی نقش آموزش و پرورش در توسعه فردي و اجتماعي گزارش کارآموزی نقش آموزش و پرورش در توسعه فردي و اجتماعي
مشاهده مشخصات و خرید

تحقیقتخصیص بهینه منابع در آموزش و پرورش کشورهای در حال توسعه تحقیقتخصیص بهینه منابع در آموزش و پرورش کشورهای در حال توسعه
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی چگونگی آموزش معلمان بررسی چگونگی آموزش معلمان
مشاهده مشخصات و خرید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان موانع توسعه در کشورهای در حال توسعه در 18 اسلاید پاورپوینت کامل و جامع با عنوان موانع توسعه در کشورهای در حال توسعه در 18 اسلاید
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی و چگونگی مشکلات آموزش درس انشاء به دانش آموزان مقطع ابتدایی بررسی و چگونگی مشکلات آموزش درس انشاء به دانش آموزان مقطع ابتدایی
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی آموزش و پرورش اثر بخش و مفید بررسی آموزش و پرورش اثر بخش و مفید
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی آموزش و پرورش از دیدگاه های مختلف بررسی آموزش و پرورش از دیدگاه های مختلف
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی و ارزيابي كاركنان آموزش و پرورش بررسی و ارزيابي كاركنان آموزش و پرورش
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی آموزش و پرورش در دوران ساسانیان بررسی آموزش و پرورش در دوران ساسانیان
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی وضعیت آموزش و پرورش در ايران بررسی وضعیت آموزش و پرورش در ايران
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی ویژگی‌های آموزش و پرورش کارآمد بررسی ویژگی‌های آموزش و پرورش کارآمد
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی خلاقيت و نوآوري در آموزش و پرورش بررسی خلاقيت و نوآوري در آموزش و پرورش
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی سلامت اجتماعی کارمندان آموزش و پرورش بررسی سلامت اجتماعی کارمندان آموزش و پرورش
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی تشكيل شوراهاي منطقه اي آموزش و پرورش بررسی تشكيل شوراهاي منطقه اي آموزش و پرورش
مشاهده مشخصات و خرید

بررسی تكنولوژي آموزشي در نظام آموزش و پرورش بررسی تكنولوژي آموزشي در نظام آموزش و پرورش
مشاهده مشخصات و خرید

موانع توسعه بهره وري درايران موانع توسعه بهره وري درايران
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

بررسی روش‌های اصلاح کردن | بررسی بهترین روش اصلاح مو‌های زائد
طراحی ویلای مدرن :  بررسی ATTIC HOUSE یک ویلای زیبا در شمال ایران- حسن سلطانپور
آموزش پاورپوینت
آموزش پیچیدن مو با بیگودی
از صفر تا 100 فتوشاپ را یاد بگیرید+ آموزش
آموزش پاکسازی پوست صورت
آموزش تمیزکردن جاروبرقی و اجزای آن در ۵ مرحله
آموزش کوتاه کردن موی مردانه در خانه به‌صورت قدم به قدم
آموزش مقاله نویسی کامل و گام به گام به همراه مثال
آموزش استفاده از اسپری تاخیری در روابط زناشویی
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی