فروشگاه لوازم دیجیتال رابوکالا

فروشگاه
  

ترفندهایی برای استفاده از Apple ID در آیفون و آیپدترفندهایی برای استفاده از Apple ID در آیفون و آیپدساخت apple id

اپل آیدی هویت شما برای استفاده از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت اپل هستند.

 

تمامی کاربرانی که از این محصولات استفاده می‌کنند، باید ابتدا اپل ایدی اختصاصی خود را خریداری کرده و سپس آن را روی دستگاه یا سرویس مورد نظر تنظیم کنند. طور کل، برای استفاده از محصولات سخت افزاری و سرویس‌های نرم افزاری آیفون ، باید اپل آیدی به همراه داشته باشید.

 

اپل آیدی هویت شما برای استفاده از محصولات شرکت اپل هست

 

ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) با یک روش جدید:

در این روش مراحل ابتدایی ساخت Apple ID (اپل آیدی) توسط سایت اپل طی می‌شود. برای استفاده از این روش هم لازم است که از یک ابزار تغییر IP استفاده کنید و IP جعلی را وارد نمایید تا اپل متوجه نشود که شما از کشور ایران اقدام به ساخت اپل آیدی می‌کنید. توصیه می‌کنیم که از ابزار تغییر IP استفاده کنید که IP شما را به یک شهروند آمریکایی نسبت دهد.

 

وارد آدرس زیر شوید تا به صفحه ورود به اکانت سایت اپل هدایت شوید.

 https://appleid.apple.com/#!&page=signin

سپس بر روی گزینه Create your Apple ID کلیک کنید تا دستور ساخت اپل آیدی رایگان صادر شود.  IP خود را با استفاده از ابزارهای تغییر IP جعل کردید. 

 

بعد از پر کردن صحیح و با دقت فیلدهای فوق باید بر روی گزینه Continue کلیک کنید و وارد مرحله بعدی پروسه ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) شوید.

حالا به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که حاوی 6 جای خالی است. اپل از شما می‌خواهد تا صحت ایمیلی که در مرحله قبل ثبت کردید را تایید نمایید. بدین منظور ابتدا وارد ایمیلی شوید که در مرحله قبل برای اپل آیدی (Apple ID) خود ثبت کرده بودید.

 

وارد اینباکس آن شوید و ایمیل دریافتی از سوی اپل را باز کنید. در این ایمیل یک کد شش رقمی ارائه شده است. این کد را در صفحه وبی که در آن هستید و مربوط به ساخت اپل آیدی می‌شود وارد کنید و سپس بر روی گزینه Verify کلیک نمایید.

 

تقریبا نصب راه را تاکنون طی کرده‌اید، اما هنوز پروسه ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) شما به پایان نرسیده است. حالا باید برنامه آیتیونز (iTunes) را در کامپیوترتان اجرا کنید و مراحل آن‌ را طی کنید. این مراحل شامل موارد زیر می‌شود:

با کلیک بر روی آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه برنامه آیتیونز (iTunes) و سپس انتخاب گزینه Apps به اپ استور مراجعه کنید.

یک برنامه رایگان را انتخاب کنید.

بر روی گزینه Get کلیک کنید تا پنجره‌ای نمایان شود.

مشخصات اپل آیدی که ساخته‌ایم را وارد کنید. در فیلد 1 باید آدرس ایمیل اپل آیدی (Apple ID) که با طی کردن مراحل پیشین ساخته‌اید را وارد کنید و در فیلد 2 هم رمز عبور آن را وارد می‌کنید. سپس بر روی گزینه Get کلیک نمایید.

پنجره پاپ آپ دیگری نمایان می‌شود. در این پنجره بر روی گزینه Preview کلیک کنید.

 

حال به صفحه خوشامدگویی اپ استور هدایت می‌شوید. بر روی گزینه Continue کلیک نمایید.

حالا باید با زدن تیک گزینه ارائه شده با قوانین و ضوابط اپل موافقت کنید و سپس بر روی گزینه Agree کلیک نمایید.

 

حالا صفحه مربوط به وارد کردن اطلاعات حساب بانکی و همچنین آدرس و سایر مشخصات دقیق شما به عنوان یک شهروند خارجی نمایان می‌شود. ابتدا گزینه None را برای بخش حساب بانکی انتخاب کنید. حالا نوبت به وارد کردن مشخصات می‌رسد. وارد کردن اطلاعات یک شهروند خارجی در این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و موفق یا ناموفق بودن پروسه ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) به آن بستگی دارد.

در نهایت و بعد از وارد کردن مشخصات مورد نیاز بر روی گزینه Create Apple ID کلیک کنید. تبریک می‌گوییم! پروسه ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) شما به پایان رسیده است.

 

اکانت apple id

 

تغییر Apple ID خود روی آی‌فون و آی‌پد:

برای این که بتوانید Apple ID خود را روی دستگاه اپل خود تغییر دهید باید این مراحل را دنبال كنيد: 

قبل از هر چیز شما باید آخرین نسخه از iOS  را روی دستگاه خود اجرا کنید. اطلاعات مربوط به Apple ID قدیمی‌ و جدید خود را در اختیار داشته باشید و دستگاه شما به اینترنت متصل باشد.

حذف Apple ID قدیمی:

روی آی‌فون یا آی‌پد خود به اپلیکیشن Settings  برويد.

به پایین صفحه رفته و روی گزينه iTunes & Apple Store  تقه بزنید.

حالا در بالای صفحه روی Apple ID تقه بزنید.

بعد از انجام این کار از منوی ظاهر شده گزینه Sign Out  را انتخاب کنید.

 

چگونه یک Apple ID دیگر را به دستگاه خود اضافه کنیم؟

روی آی‌فون یا آی‌پد خود اپلیکیشن Settings را باز کنید.

به پایین صفحه رفته و گزينه iTunes & Apple Store  را انتخاب کنید.

در بالای صفحه روی Apple ID تقه بزنید.

سپس در این صفحه گزینه Sign In  را انتخاب کنید.

بعد از این کار از شما خواسته می‌شود تا Apple ID و کلمه عبور خود را وارد کنید.

مشخصات حساب کاربری اپل خود را وارد کرده و روی دکمه Sign In کلیک کنید تا حساب کاربری شما فعال شود.

در شرایطی كه کاربر هنوز یک Apple ID جدید در اختیار نداشته باشد، بعد از فشردن دکمه Sign In پیغامی‌ ظاهر می‌شود که از کاربر می‌خواهد یک حساب اپل جدید ایجاد کند.

 

ترفندهای کاربردی apple id

 

بازیابی پسورد Apple ID با آدرس ایمیل :

اگر بخواهید وارد iCloud خود شوید و یا اینکه چیزی را از iTunes یا App store دانلود کنید، برای انجام آن نیاز به استفاده از گذرواژه Apple ID خواهید داشت. اگر گذرواژه و پسورد فراموش کرده اید و به یاد نمی آورید، می توانید آن را به کمک آدرس ایمیل خود در مرورگر وب گوشی یا رایانه، بازیابی کنید. 

 

در گوشی یا رایانه خود و باز کردن مرورگر دلخواه همچون Safari، Chrome، Firefox و یا هر مرور گر دیگری به نشانی iforgot.apple.com بروید.

نشانی ایمیل Apple ID خود را وارد نمائید. در گوشی یا رایانه خود و باز کردن مرورگر دلخواه همچون Safari، Chrome، Firefox و یا هر مرورگر دیگری به نشانی apple.com بروید، نشانی ایمیل Apple ID خود را وارد نمائید.

Continue را کلیک کنید.

I need to reset my password را برگزینید.Continue را کلیک کنید

Continue را کلیک کنید.

دو گزینه Get an email و Answer security questions پیش روی شما پدیدار می شود که در این آموزش ما از روش فرستادن ایمیل استفاده می کنیم و برای همین گزینه Get an email را بر می گزینیم.

Continue را کلیک کنید.

Done را کلیک کنید.

به صندوق پستی ایمیل خود رفته و ایمیلی را که Apple برای شما فرستاده باز کنید. 

 

Reset now را کلیک کنید.

 

گذرواژ یا password تازه خود را وارد کنید.

برای تائید دوباره گذرواژ یا password تازه خود را وارد کنید.

دکمه Reset Password یا ریست گذرواژه را کلیک نمائید.

 

 ساخت apple id رایگان

 

حذف یا ویرایش اطلاعات مربوط به پرداخت‌های اینترنتی حساب‌کاربری Apple ID:

به منظور ویرایش اطلاعات مربوط به شیوه پرداخت اینترنتی خود با استفاده از حساب‌کاربری Apple IDتان در اپ استور یا iTunes، با استفاده از گوشی آیفون، تبلت آیپد یا آیپاد تاچ مراحل زیر را دنبال کنید:

 

وارد بخش تنظیمات شده و سپس، iTunes & App Store را انتخاب نمایید.

 

بر روی حساب‌کاربری Apple ID خود ضربه بزنید و سپس، گزینه View Apple ID را انتخاب کنید. ممکن است لازم باشد برای نمایش اطلاعات مربوط به حساب کاربری Apple ID خود، به حساب‌کاربری‌تان وارد شوید. سپس گزینه اطلاعات مربوط به شیوه پرداخت را انتخاب کنید.

شیوه پرداخت اینترنتی مدنظر خود را انتخاب نموده و برای ویرایش یا حذف این اطلاعات، کافی است یکی از موارد ارائه شده را انتخاب کنید. در صورتی‌که به یک حساب بانکی در خارج از ایران دسترسی ندارید، نوع پرداخت را بر روی none قرار دهید.

 

پس از اعمال تغییرات، گزینه done را انتخاب نمایید.

*توجه داشته باشید که در هنگام ساخت اپل آی‌دی، در صورتی‌که گزینه none نبود؛ حتماً برنامه رایگان نیست. هم‌چنین، هیچ‌گاه با استفاده از یک آهنگ به دنبال ساخت حساب Apple ID نباشید زیرا آهنگ‌ها رایگان نیستند و به همین جهت در مرحله آخر، گزینه none وجود ندارد.

 

* در صورتی‎که شیوه پرداخت خود را به یک کارت اعتباری تغییر دهید، ممکن است لازم باشد که iTunes هویت شما را به منظور به‌روزرسانی اطلاعات مربوط به حساب‌کاربری‌تان، احراز نماید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت

   محصولات مشابه

   مطالب مشابه 

30 طراحی پکیج جدید، زیبا و الهام بخش
چگونه یک جلد کتاب جذاب و زیبا طراحی کنیم
نحوه تبدیل فرمت Word به فرمت JPG
دانلود Download-دانلود چیست؟
استفاده از هوش مصنوعی در طراحی وبسایت
طرح های گرافیکی با موضوع ماه مبارک رمضان
نکات طراحی بنر برای تبلیغات بنری
طراحی جوراب هوشمند برای دیابتی ها
طراحی جلیقه خنک کننده برای کادر درمان
طراحی صفحه کلید جادویی برای گوشی

   محصولات مشابه  

دانلود وکتور و المان طراحی زیبا با فرمت Ai برای استفاده در زیباسازی طرح های گرافیکی دانلود وکتور و المان طراحی زیبا با فرمت Ai برای استفاده در زیباسازی طرح های گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتورو المان گرافیکی سبزیجات تازه با فرمت esp قابل استفاده در طراحی گرافیکی دانلود وکتورو المان گرافیکی سبزیجات تازه با فرمت esp قابل استفاده در طراحی گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتورو المان گرافیکی میوه جاتبا فرمت esp قابل استفاده در طراحی گرافیکی دانلود وکتورو المان گرافیکی میوه جاتبا فرمت esp قابل استفاده در طراحی گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتورو المان گرافیکی سبزیجات تازه با فرمت esp قابل استفاده در طراحی گرافیکی دانلود وکتورو المان گرافیکی سبزیجات تازه با فرمت esp قابل استفاده در طراحی گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود المان های وکتور درخت با فرمت Ai برای استفاده طراحان گرافیکی دانلود المان های وکتور درخت با فرمت Ai برای استفاده طراحان گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود المان های لایه باز ایلاستریتور وکتور با فرمت Ai برای استفاده طراحان گرافیکی دانلود المان های لایه باز ایلاستریتور وکتور با فرمت Ai برای استفاده طراحان گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود المان های لایه باز ایلاستریتور وکتور درخت با فرمت Ai برای استفاده طراحان گرافیکی دانلود المان های لایه باز ایلاستریتور وکتور درخت با فرمت Ai برای استفاده طراحان گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور المان های طراحی برای استفاده در طراحی گرافیکیبا فرمت ESP دانلود وکتور المان های طراحی برای استفاده در طراحی گرافیکیبا فرمت ESP
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور المان های زیبای طراحی برای استفاده در طراحی گرافیکیبا فرمت ESP دانلود وکتور المان های زیبای طراحی برای استفاده در طراحی گرافیکیبا فرمت ESP
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود مجموعه وکتور و المان های تاج برای استفاده در طراحی با فرمت Ai دانلود مجموعه وکتور و المان های تاج برای استفاده در طراحی با فرمت Ai
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود مجموعه وکتور و المان های تاج برای استفاده در طراحی با فرمت Ai دانلود مجموعه وکتور و المان های تاج برای استفاده در طراحی با فرمت Ai
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود مجموعه وکتور و المان های تاج برای استفاده در طراحی با فرمت Ai دانلود مجموعه وکتور و المان های تاج برای استفاده در طراحی با فرمت Ai
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور جدید فرشته برای استفاده در طراحی گرافیکی با فرمت Ai و Eps دانلود وکتور جدید فرشته برای استفاده در طراحی گرافیکی با فرمت Ai و Eps
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور لایه باز آبرنگ با فرمت eps برای استفاده در طراحی گرافیکی دانلود وکتور لایه باز آبرنگ با فرمت eps برای استفاده در طراحی گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور بسیار زیبای لایک برای فیسبوک قابل استفاده در طراحی گرافیکی با فرمت Ai دانلود وکتور بسیار زیبای لایک برای فیسبوک قابل استفاده در طراحی گرافیکی با فرمت Ai
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود طرح لایه باز گل رز با فرمت psd برای زیباسازی طرح های گرافیکی دانلود طرح لایه باز گل رز با فرمت psd برای زیباسازی طرح های گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور مخصوص روز زن با فرمت Esp برای استفاده در طرح های گرافیکی دانلود وکتور مخصوص روز زن با فرمت Esp برای استفاده در طرح های گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود مجموعه وکتور توپ های بازی بیلیارد برای استفاده در طراحی گرافیکی دانلود مجموعه وکتور توپ های بازی بیلیارد برای استفاده در طراحی گرافیکی
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود وکتور جدید ملاقات بیزنس برای استفاده در طرح های گرافیکی در فرمت های eps و Ai دانلود وکتور جدید ملاقات بیزنس برای استفاده در طرح های گرافیکی در فرمت های eps و Ai
مشاهده مشخصات و خرید

دانلود مجموعه تصاویر رز با فرمت png برای استفاده در طراحی گرافیکی و مت پینتینگ با کیفیت بالا دانلود مجموعه تصاویر رز با فرمت png برای استفاده در طراحی گرافیکی و مت پینتینگ با کیفیت بالا
مشاهده مشخصات و خرید


   مقالات مشابه  

طراحی ویلای مدرن :  بررسی ATTIC HOUSE یک ویلای زیبا در شمال ایران- حسن سلطانپور
کدام مارک لباسشویی بهتر است ؟ ال جی یا سامسونگ یا بوش المان یا بوش ترکیه
ضرورت استفاده از کفش طبی برای کودکان چیست؟
مزایای استفاده از بالش بارداری برای زنان باردار
مواد مورد استفاده برای پاکسازی عمقی پوست
۴ مزیت مسواک برقی که برای تمیزی دندان‌ها باید از آن‌ها استفاده کرد
طراحی و دکوراسیون داخلی، نکاتی که باید بدانید
هنر طراحی داخلی توسط طراحان داخلی به زبان ساده
آموزش دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی
معیار های ایده آل برای انتخاب دوربین مناسب برای عکاسی در طبیعت
فروشگاه خانه چین - سلطاتپور استودیو - حسن سلطانپور - طرح های معمار امین سلطانپور - لیدی مدکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی